Zarasuose pirkėjų laukia atnaujinta „Maximos“ parduotuvėnuotraukos

2018 birželio mėn. 21 d. 14:00:31 Perskaitė 463

Penktadienį duris atvėrė atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė Zarasuose, įsikūrusi Savanorių gatvėje. „X“ formato parduotuvėje pirkėjų lauks platus maisto ir buitinių prekių pasirinkimas, o atidarymo proga - ir daugybė nuolaidų, skelbiama „Maxima“ pranešime.

 

Į parduotuvės atnaujinimą investuota 416 tūkst. eurų bei sukurta 16 darbo vietų.

„Po atnaujinimo duris atvėrusi „Maxima“ zarasiškius pasitiks maloniais šviežiai keptų bandelių ir kruasanų kvapais. Parduotuvėje įrengta nauja kepimo įranga, taip pat atnaujinta visa prekybos sistema. Zarasuose duris vėl atvėrusioje parduotuvėje atsisakyta kieto kuro šildymo įrangos ir pereita prie aplinkai draugiškos šilumos siurblių sistemos. Pirkėjus taip pat skatinsime būti socialiai atsakingus ir rūšiuoti - parduotuvės prieigose jie galės patogiai naudotis nauju taromatu“, - pranešime cituojama „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Prekybinis parduotuvės plotas išaugo 20 kv. m ir dabar siekia apie 250 kv. m. Savanorių gatvėje esančios Zarasų „Maximos“ atnaujinimo darbai prasidėjo šių metų kovo viduryje ir buvo užbaigti per tris mėnesius.

Parduotuvės patalpose pirkėjai ras ne tik platų maisto prekių asortimentą, bet ir buities, higienos, taip pat ir kosmetikos priemonių. Atsinaujinusios parduotuvės lankytojai galės naudotis nemokamu ir sparčiu belaidžio interneto ryšiu. Parduotuvė įsikūrusi patogioje miesto vietoje, netoli autobusų stoties. Jos prieigose įrengta ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 245 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net