Penktadienį ir šeštadienį net iki valandos ar ilgiau gali vėluoti traukiniainuotraukos

2018 liepos mėn. 27 d. 11:17:00 Perskaitė 391

Penktadienį ir šeštadienį dėl ruože Paneriai-Lentvaris vykdomų sudėtingų kelio remonto darbų galimi traukinių vėlavimai, pranešė bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“.

 

Ruožas Paneriai-Lentvaris - viena pagrindinių geležinkelio transporto arterijų. Šiuo metu čia vykdomi didelės apimties remonto darbai, todėl traukinių eismas vyksta tik vienais bėgiais.

Dėl šios priežasties penktadienį ir šeštadienį galimi kelių traukinių maršrutų vėlavimai: Vilnius-Kaunas-Vilnius, Vilnius-Klaipėda-Vilnius, Vilnius-Marcinkonys-Vilnius, Vilnius-Trakai-Vilnius, informuoja „Lietuvos geležinkeliai“.

Įmonės atstovė Novilė Aleksejevaitė Eltai sakė, kad traukiniai gali vėluoti nuo 15 minučių iki valandos ar ilgiau.

„Tiksliai pasakyti negalime, priklausys nuo to, kaip seksis vykdyti remonto darbus ir kokia traukinių eilė susidarys“, - sakė N. Aleksejevaitė.

Jos teigimu, internete esančiuose grafikuose šie vėlavimai neatsispindės, tad keleiviai, kurie norėtų sužinoti tikslesnį traukinių išvykimo ar atvykimo laiką, turėtų šią informaciją tikslinti skambindami „Lietuvos geležinkelių“ informacijos telefonu.

Kaip teigia „Lietuvos geležinkeliai“, dedamos visos pastangos, kad remonto darbai būtų baigti kuo greičiau ir traukinių eismas vyktų pagal grafiką.

Įmonė atsiprašo keleivių už galimus nepatogumus.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net