„Maxima LT“ finansų vadovas K.Gailius jungiasi prie „Emperia Holding S.A.“ komandosnuotraukos

2018 liepos mėn. 10 d. 13:59:42 Perskaitė 462

Iki šiol „Maxima LT“ finansų vadovo pareigas ėjęs Kęstutis Gailius tęs karjerą „Maxima Grupės“ įmonėje „Emperia Holding S.A.“, valdančioje Lenkijos mažmeninės prekybos tinklą „Stokrotka“. Čia jis eis finansų direktoriaus pareigas. Taip pat K. Gailius pirmadienį vykusiame „Emperia Holding S.A.“ stebėtojų tarybos posėdyje buvo paskirtas pastarosios įmonės valdybos viceprezidentu.

 

„Tikime, kad Kęstučio sukaupta patirtis ir kompetencija prisidės prie sėkmingos „Emperia Holding S.A.“ integracijos į grupę ir sklandaus šalių komandų bendradarbiavimo. Kartu tai yra puikus įrodymas, kad „Maxima Grupė“ bręsta kaip tarptautinis verslas, kur aukštus pasiekimus demonstruojantiems darbuotojams atsiveria karjeros galimybės grupės įmonėse ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“, - teigia „Maxima Grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Dalius Misiūnas.

Prie „Maxima LT“ komandos K. Gailius prisijungė 2016 m. liepą. Tuomet jis pradėjo eiti komercinės analizės departamento direktoriaus pareigas, vėliau tapo bendrovės finansų vadovu. Jis yra sukaupęs 15 metų darbo finansų sektoriuje patirtį.

„Galimybė eiti atsakingas pareigas įmonėje, veikiančioje dinamiškoje Lenkijos rinkoje, bus įdomus ir vertingas profesinis iššūkis. Kartu nuoširdžiai dėkoju „Maxima“ komandai už drauge pasiektus rezultatus, iš čia išsinešu daug geros praktikos, kurią, neabejoju, pritaikysiu ir naujosiose pareigose“, - teigia K. Gailius.

Pagal pranešimą, konkursą „Maxima LT“ finansų vadovo pareigoms eiti planuojama skelbti artimiausiu metu.

„Maxima Grupė“ Lenkijos mažmeninės prekybos tinklą „Stokrotką“ valdančią įmonę „Emperia Holding S.A.“ įsigijo šių metų pavasarį. Bendra įsigijimo sandorio vertė siekė daugiau kaip 284 mln. eurų. Bendrovės duomenimis, jį įgyvendinusi „Maxima Grupė“ tapo didžiausiu lietuviško kapitalo investuotoju Lenkijoje.

„Stokrotka“ užima apie 20 proc. šalia namų įsikūrusių parduotuvių rinkos, 2017 metų pabaigoje tinklui priklausė 437 parduotuvės. Įmonėje dirba apie 8,2 tūkst. darbuotojų. Bendrovės apyvarta 2017 m. siekė 607 mln. eurų.

„Maxima Grupė“ taip pat valdo prekybos tinklus „Maxima“ (Baltijos šalyse), „Aldik“ (Lenkijoje), „T-Market“ (Bulgarijoje) ir elektroninę maisto parduotuvę „Barbora“, veikiančią Lietuvoje ir Latvijoje. 2017 m. „Maxima Grupės“ apyvarta, palyginti su 2016 m., augo 4,2 proc., iki 2,806 mlrd. eurų.

„Maxima Grupė“ priklauso „Vilniaus prekyba“ įmonių grupei - vienai didžiausių prekybos bendrovių Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net