2016 rugsėjo 26, pirmadienis

• Respublika.lt pateikia svarbiausius šios dienos įvykius.

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 06:30:51

• Sekmadienį Kroatijoje pasibaigusiose „Grand Prix" serijos dziudo varžybose bronzos medalį iškovojo vienintelė Lietuvos atstovė Sandra Jablonskytė. Lietuvos kovotoja svorio kategorijos per 78 kg ketvirtfinalyje nugalėjo kroatę Ivaną Šutalo, bet pusfinalyje nusileido vokietei Karolin Vais.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 20:51:49

• Vyrų rankinio Čempionų lygos turnyro pirmosiose C grupės rungtynėse sekmadienį „Montpellier" klubas, kuriam atstovauja Jonas Truchanovičius, namuose 28:23 nugalėjo Prešovo „Tatran" ekipą.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 20:32:33

• Ignalinoje vykstančio Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionato moterų ilgosios trasos varžybose sekmadienį nugalėjo Karolina Juodišienė. Ji 30,4 km trasą su 26 kontrolės punktais įveikė per 1 val. 55 min. 39 sek.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 19:43:34

• Rytų Europos moterų krepšinio lygos čempionato pirmojo turo rungtynėse Rygoje sekmadienį Maskvos „Dinamo" komanda, kuriai atstovauja Kamilė Nacickaitė, 75:56 nugalėjo Astanos „Tigers" ekipą.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 19:28:28

• Lietuvos dviratininkas Aidis Kruopis sekmadienį triumfavo Belgijoje surengtose lenktynėse „Gooikse Pijl". Lietuvos dviratininkas greičiausiai įveikė 198,1 km trasą. A. Kruopiui atiteko 40 Tarptautinės dviračių sporto sąjungos reitingo taškų.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 19:15:08

• Lietuvos vyrų krepšinio lygos čempionate sekmadienį Panevėžio „Lietkabelio" komanda namuose 85:81 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio" ekipą. „Lietkabeliui" 20 taškų pelnė Kšištofas Lavrinovičius.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 19:00:47

• Latvijoje vykstančio Baltijos krepšinio lygos taurės turnyro rungtynėse dėl trečiosios vietos sekmadienį Šiaulių „Šiaulių" komanda 67:81 nusileido Talino „Kalev-Cramo" ekipai ir užėmė ketvirtąją vietą.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 18:51:54

• Savižudžio išpuolis Irako sostinėje Bagdade nusinešė mažiausiai septynių žmonių gyvybes. Dar 19 asmenų buvo sužeisti, pranešė policija. Mirtininkas nusitaikė į vieno vakarinio miesto rajono gyventojus, kai šie statė palapines didelei spalį vyksiančiai šiitų šventei - Ašurai.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 18:27:52

• Didelė dalis Paryžiaus sekmadienį buvo uždaryta automobiliams ir motociklams - miesto centre, įskaitant ir Eliziejaus laukus, karaliavo pėstieji ir dviratininkai. Dėl didelio oro užterštumo Paryžius jau daug metų mėgina sumažinti automobilių srautus.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 17:12:09

• Italijos krepšinio supertaurės turnyro finale sekmadienį Milano „EA7 Emporio Armani" klubas su Mantu Kalniečiu 90:72 nugalėjo Avelino „Sidigas" ekipą ir į viršų kėlė pirmąjį sezono trofėjų.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 21:30:02

• Baltijos krepšinio lygos taurės turnyre triumfavo Valmieros „Valmiera-Ordo" ekipa, kuriai atstovauja lietuvis Ovidijus Varanauskas. Valmieros ekipa Vidzemėje vykusio turnyro finale sekmadienį po atkaklios kovos 66:64 nugalėjo „Ventspils" klubą.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 20:40:08

• Respublika.lt savo skaitytojams pateikia šios savaitės horoskopą visiems Zodiako ženklams!

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 20:00:23

• Sekmadienį vykusiame 43-iajame Berlyno maratone lietuvis Ignas Brasevičius pagerino asmeninį rekordą ir užėmė 25-ąją vietą. Lietuvos sportininkas finišavo per 2 val. 18 min. 56 sek. Tai - geriausias Lietuvos sezono rezultatas ir 11-as per visą mūsų šalies istoriją.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 19:33:54

• Lietuvos vyrų krepšinio lygos čempionate sekmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto" komanda svečiuose 86:68 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių" ekipą. Po trijų kėlinių dar pirmavo „Pieno žvaigždės", bet ketvirtajame kėlinyje "Lietuvos ryto" legionierius Deividas Loganas pataikė net penkis tritaškius ir sostinės ekipa užtikrintai baigė rungtynes.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 19:20:30

• Sekmadienį Italijoje surengtose pirmosiose klasikinėse moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Bruno Beghelli" lietuvė Rasa Leleivytė užėmė šeštąją vietą. Lietuvos dviratininkei atiteko 25 Tarptautinės dviračių sporto sąjungos reitingo taškai.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 19:11:34

• Britų princas Viljamas, jo žmona Keit ir abu jų vaikai Džordžas ir Šarlotė šeštadienį su oficialiu vizitu atvyko į Kanadą. Karališkąją šeimą Viktorijos oro uoste Britų Kolumbijos provincijoje pasitiko Kanados premjeras Džastinas Triudo.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 18:52:00

• Du trečdaliai 18-34 metų amžiaus italų vis dar gyvena su tėvais. Tai yra 7 mln. žmonių, rodo naujas statistikos departamento ISTAT tyrimas. Tarp jaunuolių, kurie nepalieka tėvų namų, yra ne tik studentai ar bedarbiai. 31,8 proc. italų, kurie vis dar gyvena „pas mamą", turi darbą.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 18:40:30

• Trimetis berniukas tris dienas vienas išgyveno Sibiro taigoje - teritorijoje, kurioje knibžda vilkų ir meškų. Vaikas pas savo senelę žaidė su šeimos šunimis ir staiga dingo, pasakojo Tuvos regiono Pietų Rusijoje atstovai.

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 17:42:57

• Jordanijoje nušautas žinomas rašytojas Nahedas Hataras. Į jį prie teismo pastato Amane pataikė trys kulkos. Rašytojas turėjo stoti prieš teismą dėl karikatūros, pašiepiančios „Islamo valstybę"

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 17:00:13

1 2 3 4 5 6 7 ... 3887
  • LENKTYNĖS: sekmadienį Olandijoje pasibaigusiose 12-osiose dviračių lenktynėse „Eneco Tour" lietuvis Gediminas Bagdonas užėmė 39-ąją vietą.
  • NEPASISEKĖ: Alytuje vykstančio 2017 metų Europos jaunių vaikinų futbolo čempionato 13 atrankos grupės turnyro antrosiose rungtynėse sekmadienį Lietuvos rinktinė 1:2 pralaimėjo Norvegijos komandai.