respublika.lt

2018 rugsėjo 22, šeštadienis

 • Baigti neplaniniai patikrinimai kailinių žvėrelių ūkiuose, užfiksuota pažeidimų

  Baigti neplaniniai patikrinimai Kaišiadorių, Širvintų, Utenos, Zarasų ir Rokiškio rajonuose esančiuose kanadinių audinių auginimo ūkiuose, praneša Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

  2018 rugpjūčio mėn. 27 d. 13:23:22

 • Kelionių tendencijos: iš kokių įpročių jau išaugome ir kaip prisivijome vakariečius?

  Daugelis atostogas, keliones priskiria prie geriausių gyvenimo akimirkų. Vis dėlto jei pats atostogų ir kelionių kaip malonumo ir geros pramogos faktas – nekvestionuojamas, tai pačios atostogų formos keičiasi taip, kad net istorinių nuotraukų ieškoti nebereikia – gyvenimui greitėjant, pakankamai ryškūs ir įdomūs pokyčiai vyksta ir per kelerius metus ar vieną, du dešimtmečius.

  2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 11:24:08

 • „Maxima“: šį mėnesį šviežios daržovės vidutiniškai kainuoja beveik dešimtadaliu mažiau nei pernai

  Šviežių daržovių derlius šiemet susilaukė didesnio pirkėjų dėmesio nei pernai. Lietuviai gausiau pirko bulvių, svogūnų, prieskoninių daržovių, paprikų, salotų ir salotų mišinių bei raugintų ir marinuotų daržovių.

  2018 rugpjūčio mėn. 23 d. 11:33:13

 • Žemės ūkio kooperatyvų atstovų siūlymai išdėstyti ministrui G.Surpliui

  Prie būsimos tarnybos Kaune „besipratinantys“ žemės ūkio ministras Giedrius Surplys ir jo komandos nariai, dirbdami vieną dieną per mėnesį antrajame pagal dydį šalies mieste, Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) suteiktose patalpose, ir šią savaitę su žemdirbių atstovais aptarė aktualius klausimus.

  2018 rugpjūčio mėn. 22 d. 13:28:39

 • Valgysime pigesnius obuolius

  Nors sausra soduose paveikė tiek ankstyvuosius, tiek vasarinius ir rudeninius obuolius. Pastarųjų derlius šįmet labai gausus. Pernai versliniai sodai per sezoną skynė apie 45 tūkst. tonų obuolių, tuomet sodininkai džiaugėsi, kad derlius geras. Šįmet versliniai sodai žada nuimti daugiau nei 50 tūkst. tonų obuolių.

  2018 rugpjūčio mėn. 22 d. 07:56:55

 • Dėl malkų kainų socialdemokratai kelia klausimą premjerui

  Penktadaliu šoktelėjusi malkų ir biokuro kaina gali smarkiai pabranginti šildymo sezoną gyventojams. Aiškintis brangimo priežasčių ir išgirsti siūlymų, kaip užkirsti tam kelią Seimo LSDP nariai kvietė į frakcijos posėdį naujai įsteigtos VMU vadovą Marių Pulkauninką, tačiau direktorius atsakė neprivaląs atsiskaitinėti Seimo nariams ir neatėjo.

  2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 13:42:37

 • Geros naujienos „Pildyk“ vartotojams – dar daugiau duomenų už mažesnę kainą

  Artėjant mokslo metų pradžiai, „Pildyk“ dar labiau sumažino kainas. „Mūsų vartotojai visuomet ieško naudingiausių pasiūlymų. Prieš mėnesį atnaujinta kainodara suteikė vartotojams galimybę patiems pasirinkti, kiek ir kokių paslaugų jiems reikia – susikurti savo asmeninius komplektus.

  2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 11:31:46

 • G.Surplys: EK nekompensuos dėl sausros patirtų nuostolių

  Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys sako, kad Europos Komisija (EK) patirtų nuostolių dėl sausros žemdirbiams neatlygins. Anksčiau G. Surplys Eltai yra sakęs, kad EK buvo pasigirdę kalbų apie tai, kad galbūt ūkininkams būtų galima kompensuoti patirtus nuostolius. Vis dėlto dabar Eltai ministras sakė, kad paskutinės žinios iš EK jau yra kitokios.

  2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 08:06:05

 • „Maxima“ atidaro išparduotuves Kaune ir Klaipėdoje

  Prekybos tinklas „Maxima“ praneša ketvirtadienį atidarantis išparduotuves Kaune ir Klaipėdoje. Naujos išparduotuvės veiks „Maxima XXX“ parduotuvių erdvėse - Klaipėdoje, Šilutės pl. 35, ir Kaune, Pramonės pr. 29.

  2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 10:51:50

 • NT ekspertas atskleidė, į kokius būsto privalumus krypsta šiuolaikinių naujakurių akys

  Jei anksčiau namai užmiestyje buvo siejami su didesne erdve ir privatumu, šiandien neretai prioritetas teikiamas butui mieste. Tuo tarpu laiką, kurį važiuojant iš darbo tenka praleisti automobilyje, vis labiau norima paskirti šeimai, malonioms veikloms ir poilsiui.

  2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 09:43:08

 • Globos įstaigos renovacijai vadovaus rabinai

  Neseniai plačiai nuskambėjęs žydų senųjų kapinių iškasinėjimas ir palaikų išniekinimas įgavo sniego gniūžtės efektą ir atsiliepia kitiems miesto projektams. Šiaulių miesto mero pavaduotojas Justinas Sartauskas kartu su administracijos atstovais priėmė žydų bendruomenės narius ir aptarė susidariusią situaciją.

  2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 12:56:05

 • Paradoksas: nafta pinga, degalai brangsta

  Populiariausių degalų kainas lyginant su praėjusių metų vasara, litras A95 benzino pabrango 16 euro centų, o 1 litras dyzelinio kuro - 19 euro centų. Pilant 50 litrų baką degalų, šiemet vairuotojai mokėjo 8-9,6 euro daugiau, nei pernai.

  2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 10:10:11

 • Vyriausybė pritarė Valstybinio turizmo departamento likvidavimui

  Vyriausybė posėdyje trečiadienį nusprendė nuo sausio 1 dienos nutraukti Valstybinio turizmo departamento veiklą. Nuo kitų metų turizmo rinkodara rūpinsis nauja viešoji įstaiga „Keliauk Lietuvoje“, o turizmo paslaugų tiekėjus prižiūrės Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.

  2018 rugpjūčio mėn. 22 d. 14:09:41

 • V.Pranckietis: proporcingas miškų kirtimas gali sumažinti šilumos kainas

  Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis palaiko Aplinkos ministerijos siūlymą didinti miškų kirtimo procentinę dalį. Pasak Seimo pirmininko, šiuo metu miškų prieaugis yra didesnis nei kirtimai, tad miškų kirtimo normą padidinus 6 proc., gyventojams sumažėtų šilumos kainos.

  2018 rugpjūčio mėn. 22 d. 09:50:17

 • Vis daugiau smulkiųjų ūkininkų savo produkciją realizuoja prekybos centruose

  Augant natūralios lietuviškos kaimiškos produkcijos poreikiui, smulkieji Lietuvos ūkininkai vis dažniau savo produkciją renkasi pardavinėti ne turguose, bet didelėse parduotuvėse. Šalies ūkininkus vienijančių kooperatyvų teigimu, taip smulkiųjų ar šeimos ūkių produkciją daug dažniau pastebi ir perka miesto pirkėjai.

  2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 14:16:16

 • Sistema neleis sumažinti kainų

  Konservatoriai, nedrįstantys pasmerkti bolševikų, šaiposi iš jų Vladimiro Iljičiaus - kiekviena virėja galėjo valstybę valdyti! Tačiau kuriame iš mūsų nebesuskaičiuojamų universitetų ruošia profesionalius, diplomuotus prezidentus ar premjerus?

  2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 08:02:11

 • ŽŪM padėjo pasitobulinti daugiau nei pustrečio tūkstančio ūkininkų

  Didelis dėmesys įgyvendinant Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) projektą „Žemdirbių kompetencijų tobulinimas“, skirtas tausojančiam aplinką ir diegiančiam inovacijas žemės ūkiui.

  2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 11:09:46

 • Įrodyta: Lietuvoje kainos viršija ES vidurkį

  Atliktas ne maisto prekių tyrimas 12-oje Europos šalių parodė, kad, bendrai sumuojant, kainos Lietuvoje vis dėlto viršija Europos Sąjungos vidurkį. Turint omenyje, kad Lietuvos gyventojų perkamoji galia gerokai mažesnė negu, pavyzdžiui, Vokietijoje, „vaizdelis“, sakykime, nelabai koks.

  2018 rugpjūčio mėn. 18 d. 09:18:11

 • STT ragina tobulinti teisės aktus

  Specialiųjų tyrimų tarnyba, atkreipdama dėmesį į tai, kad praktikoje vis dar yra atvejų, kai iš pacientų nepagrįstai imamos priemokos už gaunamas medicinines paslaugas, savo iniciatyva atliko teisės aktų, reguliuojančių asmens sveikatos priežiūros įstaigų papildomų finansavimo šaltinių pritraukimo, įskaitant mokamas paslaugas, antikorupcinį vertinimą.

  2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 10:37:46

 • Teisingumo ministras išsakė poziciją dėl prekių kainų

  Tai, kad prekių kainos Lietuvoje ir kitose ES šalyse skiriasi dėl rinkos dydžio, - sena prekybininkų „dainelė“, kurios pagrįstumą paneigs atliktas tyrimas, interviu „Žinių radijui“ sakė teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

  2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 09:15:45

1 2 3 4 5 6 7 ... 206
 • APMAUDAS: Rusijos futbolo čempionato aštuntojo turo rungtynėse šeštadienį Maskvos „Dinamo“ klubas, kuriam atstovauja Fiodoras Černychas, namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo Machačkalos „Anži“ ekipai.
 • SVEIKINIMAI: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos prezidentą Rumeną Radevą šalies 110-ųjų nepriklausomybės metinių proga.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

reklama
Ukis 2018