respublika.lt

2018 rugsėjo 21, penktadienis

 • Komerciniai bankai darosi vis įžūlesni

  2014 kovo mėn. 28 d. 10:17:36

 • Kelių verslininkų poreikiams tenkinti - planas branginti elektros energiją

  Valdžios institucijose jau kurį laiką klaidžioja Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pakeitimai, kurie, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos įsitikinimu, prieštarauja viešai deklaruojamiems planams visais įmanomais būdais piginti elektros energiją ir premjero pažadams, kad buitiniams vartotojams elektros kaina nedidės, o verslui ji galbūt net sumažės.

  2014 kovo mėn. 27 d. 18:20:04

 • Patenkinti lieka visi

  Kaip „Respublikai“ teigė jau ne vienerius metus sąskaitų administravimo ir valdymo paslaugas teikiančios bendrovės „Sergel“ generalinė direktorė Toma Matutytė, prieš pradėdami bendradarbiauti su jos vadovaujama bendrove, kai kurie klientai nerimavo, kad gali netekti dalies savo klientų vien todėl, kad „Sergel“ imsis aktyvių veiksmų siekdama, jog visos sąskaitos būtų laiku apmokėtos.

  2014 kovo mėn. 27 d. 13:26:45

 • D.Matonienė: Labai norime, kad renovuotų lietuviai. Bet...

  Aplinkos ministerija sunerimusi, kad dalis Lietuvos statybų įmonių delsia įsitraukti į daugiabučių renovacijos procesą tikėdamosi, jog renovacijos darbų kainos pakils 30-40 proc. Statybininkai norėtų, kad investiciniuose projektuose apskritai nebūtų numatyta kainų ribų ir jie patys galėtų siūlyti kainą. Taip esą renovacijos procesas dar paspartėtų. Tačiau ministerija įsitikinusi, kad tokie siūlymai kvepia bandymu pasipelnyti.

  2014 kovo mėn. 26 d. 16:17:10

 • Atostogas Kipre lietuviai renkasi dėl galimybės paankstinti vasarą

  Besidomintys kelionėmis žino, kad vasara į Kiprą ateina bene anksčiausiai Europoje – mėgautis 22-24 laipsniais šilumos ir maudynėmis Viduržemio jūroje galima jau nuo balandžio vidurio. Dėl šios priežasties – puikaus vasaros oro ir galimybės pasiankstinti vasaros atostogas, lietuvaičiai kelionių pasiūlymus į Kiprą šluote šluoja.

  2014 kovo mėn. 26 d. 10:42:49

 • Politikai tarnauja bankų interesams

  Lietuvos bankų klientų asociacijos vadovas Rūtenis Paukštė tvirtina, kad Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai galvoja tik kaip iš savo klientų išpešti kuo daugiau naudos. O politikai, veikiami dideliais finansiniais ištekliais pasigirti galinčių lobistų, priiminėja tik komerciniams bankams naudingus teisės aktus.

  2014 kovo mėn. 25 d. 10:40:08

 • VMI: planas statyti, parduoti ir nemokėti valstybei neišdegė

  Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija išaiškino atvejį, kai sklypų prisipirkęs gyventojas užsiėmė nekilnojamojo turto pardavimu ir vykdė individualių namų statybos montavimo veiklą, tačiau siekdamas išvengti mokesčių jos neregistravo.

  2014 kovo mėn. 24 d. 12:17:02

 • Kaip išgyventi iš 4,33 Lt per dieną?

  Nors Lietuvoje ir visame pasaulyje ekonomika sparčiai keičiasi - auga maisto ir būsto kainos, didėja mokesčiai, auga atlyginimai - keičiasi toli gražu ne visi skaičiai. Minimalus gyvenimo lygis, dabar vadinamas bazine socialine išmoka, per bemaž ketvirtį amžiaus padidėjo vos 20 litų.

  2014 kovo mėn. 24 d. 08:05:38

 • Racionalūs Vyriausybės sprendimai taupo vartotojų milijonus

  46 mln. litų - tiek jau sutaupyta per du šių metų mėnesius viešųjų interesų atitinkančių paslaugų biudžeto lėšų, skirtų TEC elektros gamybai subsidijuoti. Tai nulėmė praėjusių metų lapkričio 20 d. LR Vyriausybės patvirtintas nutarimas „Dėl viešuosius interesus atitinkančių paslaugų teikėjų ir viešuosius interesus atitinkančių paslaugų teikimo apimties 2014 metams nustatymo“ Nr.1051.

  2014 kovo mėn. 22 d. 11:30:57

 • F.Petrauskas: Prie kainų didinimo žmonės bus pratinami

  Eurą pasiryžę įsivesti politikai visuomenę įtikinėja, kad kainos dėl perėjimo prie kitos valiutos nekils ir vartotojai sulauks tik naudos. Esą už piktnaudžiavimą verslininkai bus baudžiami. Tačiau, pasirodo, bus tikrinama tik tai, ar teisingai konvertuojama valiuta.

  2014 kovo mėn. 21 d. 18:40:10

 • Vilniaus intermodaliniam terminalui prognozuoja sausumos uosto vaidmenį

  Vaidotuose statomas Vilniaus intermodalinis terminalas ketina tapti savotišku Klaipėdos uosto satelitu. Šiuo metu į uostamiestį atplukdytas krovinys toliau autotransportu yra gabenamas į Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos sandėlius ir tik tada, perkrautas į geležinkelių vagonus ar sunkvežimius, keliauja į Baltarusiją, Rusiją, Kazachstaną ir kitas šalis.

  2014 kovo mėn. 28 d. 07:46:21

 • Besniegė žiema pražudė derlių

  Besniegė žiema ne visiems atnešė džiaugsmo. Ūkininkai skaičiuoja šimtatūkstantinius nuostolius dėl iššalusių žiemkenčių. Prasčiausia padėtis Šiaurės Lietuvoje, kur sniego visai nebuvo. Didžiausia bėda yra ta, kad žiemkenčiai nebuvo drausti, tuo metu ūkininkai piktinasi draudimo bendrovėmis, kurios padidino draudimo įmokas.

  2014 kovo mėn. 27 d. 16:15:21

 • Briuselis kaimą moko naujų žodžių

  Per Lietuvą pradeda ristis mokymų seniūnijų žemės ūkio specialistams banga. Jau nuo balandžio 14 dienos seniūnijose pradės rinktis žemių savininkai, siekiantys tiesioginių išmokų už deklaruojamus plotus, gyvulius, cukrų, šiemet - ir už primelžtą pieną.

  2014 kovo mėn. 27 d. 11:41:12

 • Gyvenimas išmaniuose namuose - daugiau komforto visai šeimai

  Išmanieji namai gali ne tik sumažinti mokesčius ir taip pastorinti mūsų pinigines. Gyvenimas išmaniuosiuose namuose – tai didžiulis komfortas, buities palengvinimas ir jaukumas. Kaip išmanieji namai gali pagerinti gyvenimo kokybę, rūpintis vaikais tuomet, kai jie vieni namuose ar net prižiūrėti jūsų augintinus, pasakoja Raimundas Skurdenis.

  2014 kovo mėn. 26 d. 12:18:41

 • VMI prigriebė pogrindinę Kauno odontologę

  Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija nustatė nelegaliai veikusį odontologijos kabinetą. Mokesčių inspektoriai kaip tik­ri pacientai paskambino gydytojai ir užsiregistravo į priėmimą. Dėl apsilankymo sutarta po savaitės.

  2014 kovo mėn. 26 d. 10:20:24

 • Taksistai apsuka valstybę be problemų

  Prieš dvejus metus surengtas naktinis Vilniaus taksi įmonių šturmas kaip reikiant praretino taksi vežėjų gretas. Oficialiai buvo teigiama, jog buvo nubausti nuo valstybės mokesčius slėpę verslininkai. Deja, įstatymų leidėjai ir patys verslininkai nelinkę šios sferos paversti skaidresne.

  2014 kovo mėn. 25 d. 09:44:15

 • V.Simulikas: Savas bankas apgintų savo piliečius

  Žmonėms seniai įgrisęs skandinaviškų bankų plėšikavimas verčia parlamentarus ieškoti šioms užsienio finansinėms institucijoms atsvaros. Seime įregistruotas 14 parlamentarų projektas, kuriuo siūloma, kad iki metų pabaigos būtų parengti Nacionalinio komercinio banko steigimo dokumentai.

  2014 kovo mėn. 24 d. 08:07:06

 • Egzotiško viruso grėsmę tenka atlaikyti dzūkams

  Sausio mėnesį Dzūkijos šiluose dviem sumedžiotiems šernams patvirtinus afrikinį kiaulių marą, naujajam virusui sustabdyti buvo mestos milžiniškos pajėgos. Kovos priemonėms reikia vis daugiau lėšų. „Respublika“ aiškinasi, kaip ten žmonės gyvens, juk jau uždrausta lankytis ir miškuose.

  2014 kovo mėn. 23 d. 15:32:58

 • Pavasarį pasitinkame su šviežiomis daržovėmis

  Pirmaisiais šių metų mėnesiais parduotuvėse pirkėjai dažniau sustodavo prie šviežių vaisių ir daržovių lentynų. Prekybos tinklo MAXIMA duomenimis, prekyboje pasirodžius šviežio, šių metų derliaus daržovėms, gerokai šoktelėjo jų pardavimai.

  2014 kovo mėn. 22 d. 10:51:00

 • V.Matijošaitis: situacija Ukrainoje - labai įtempta ir verslui

  Lietuvoje bei užsienyje padalinius turinčios įmonių grupės vadovams bei specialistams prie įprastinių verslui kasdienių rūpesčių prisidėjo ir nemažos problemos, susijusios su pasaulio visuomenės nerimą keliančiais įvykiais Ukrainoje. Tad retą dieną grupės įkūrėjas bei vadovas Visvaldas Matijošaitis praleidžia namie, Kaune, nes pastarosiomis savaitėmis labai suintensyvėjo ir jo tarnybinės komandiruotės Rytų pusėn.

  2014 kovo mėn. 20 d. 20:19:22

 • PASVEIKINO: Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino metinės augančio smulkiojo ir vidutinio verslo konferencijos „Gazelė 2018“ apdovanojimų ceremonijos dalyvius.
 • STABDYS: per popiežiaus vizitą bus stabdoma dalis darbų keliuose
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar stebėsite su popiežiaus Pranciškaus vizitu Lietuvoje susijusius renginius?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +11 +16 C

   +13  +15 C

 

   +12  +13 C

  +23  +26 C

   +24  +26 C

 

   +16  +17 C

  4-8 m/s

 2-5 m/s

 

    3-5 m/s

 

reklama
Sveikata Grožis