respublika.lt

2018 rugsėjo 21, penktadienis

„Snoro“ likučių visiems tikrai neužteksnuotraukos (101)

2016 balandžio mėn. 14 d. 08:00:01
Alia ZINKUVIENĖ, zinios@vakarozinios.lt

Šio mėnesio pabaigoje „Snoro“ banko bankroto administratorius pateiks viešą ataskaitą, kurioje turėtų atsispindėti ketverių metų proceso rezultatai. Jau dabar aišku, kad bankrutavusio banko kreditorių jie nenudžiugins. Iš „Snoro“ likučių pardavimo laukiamos pinigų sumos gal vargais negalais ir padengs valstybės išlaidas apdraustiems indėliams kompensuoti, o trečios ir paskesnių eilių kreditoriams belieka melstis, kad beviltiškomis „Snoro“ paskolomis susidomėtų skolų išmušinėtojai.


Bankrotas smarkiai atpigo

2011 m. lapkritį tarsi iš dangaus nukritęs laikinasis „Snoro“ administratorius Saimonas Friklis (Simon Freakley) inventorizavo banką ir aptiko, kad „Snoro“ turtas vertas maždaug milijardu eurų mažiau, negu skelbiama oficialiai.

Šiuo metu teismų patvirtinti kreditorių reikalavimai, atmetus jau išmokėtas sumas, siekia beveik 1,328 mlrd. eurų, o likęs turtas įvertintas tik šiek tiek daugiau kaip 317 mln. eurų.

Per ketverius metus vien „Snoro“ banko bankroto administratorių ir jų konsultantų paslaugos kainavo daugiau kaip 50 mln. eurų. Be to, kainavo ir paties banko veikla.

Tik prie „Snoro“ bankroto vairo 2014 m. lapkritį stojus vietiniam bankroto administratoriui UAB „Valnetas“ vadovui Gintarui Adomoniui, gerokai aptirpo išlaidos konsultantams, daugiau kaip triskart nurėžta ir paties administratoriaus alga. Kreditorių komitetas, dosniai mokėjęs buvusiam bankroto administratoriui skandalingajam britui Nilui Kuperiui (Neil Cooper) 70-100 tūkst. litų ir nereikalavęs pagrįsti atlygio rezultatais, lietuviškajam bankroto administratoriui patvirtino 7009 eurų nuolatinį atlyginimą per mėnesį ir nuo darbo rezultatų priklausančią kintamąją atlyginimo dalį, kuri per 3 mėnesius negali viršyti 21 tūkst. eurų.

Mažiau galvų, daugiau darbų

Pernai buvo uždaryti visi iki tol veikę „Snoro“ banko filialai, išskyrus Vilnių ir Klaipėdą. Šiuo metu banke dirba tik 38 darbuotojai iš 120-ies, buvusių 2014 m. lapkritį (Lietuvos bankui sustabdant „Snoro“ veiklą 2011 m. lapkritį banke dirbo beveik 1500 darbuotojų).

Pradėta aktyviau pardavinėti „Snoro“ bankui priklausantį nekilnojamąjį turtą. Tačiau varžytinėse pirkėjų susidomėjimo sulaukė tik keliolika itin patrauklių objektų - parduoti paskutiniai banko apartamentai sostinės Gaono g., nauji butai, automobilių stovėjimo aikštelės. Daugelis stambesnių objektų Vilniuje, Klaipėdoje liko be pirkėjų ir po pakartotinių aukcionų, kuriuose kainos sumažintos - keliolika ar net keliasdešimt tūkst. eurų.

Šįmet toks nekilnojamasis turtas jau parduodamas laisvo pardavimo tvarka.

„Laisvasis pardavimas yra lankstesnis ir patogesnis įrankis, ypač jei kalbame apie brangius objektus, - aiškino „Snoro“ banko bankroto administratorius G.Adomonis. - Pirkimo laimėtojas dar gauna laiko susitarti su banku dėl kredito. Varžymosi faktorius niekur nedingsta. Tokiu formatu parduoti dar tik pradedame, tačiau jau aišku, kad susidomėjimas yra.“

Pardavimus „Snoras“ atlieka be tarpininkų - nekilnojamojo turto brokerių, kuriuos buvo nusamdęs dar N.Kuperis.

„Mažiname turto realizavimo sąnaudas, kita vertus, mūsų komanda turi pakankamai patirties, todėl daugelį sandorių galime atlikti savo jėgomis. Tiesa, tarpininkus vis dar samdome kai kuriuose didesnės apimties užsienio projektuose. Arba tose jurisdikcijose, kuriose be vietos tarpininko tokius sandorius sudaryti tiesiog pernelyg sudėtinga techniškai, pavyzdžiui, Prancūzijoje.“

Nenaudojami pastatai apšiuro

Prancūzijos Rivjeroje, Nicoje, bus bandoma parduoti „Snorui“ priklausančią vilą „Zofia“, už ją nustatyta pradinė kaina - 1,8 mln. eurų.

„Minima kaina yra artima rinkai. Susidomėjimas šiuo objektu yra, - sakė G.Adomonis. - Vila visą laikotarpį buvo nenaudojama.“

Poslinkių dėl kreditorinių reikalavimų bei nekilnojamojo turto pardavimo esama ir Rusijoje. „Snoro“ interneto tinklalapyje skelbiama apie du Maskvoje ir netoli jos parduodamus objektus, vienas iš jų - žolėmis apaugęs motelis šalia Kijevo automagistralės.

„Dirbame, manau, kad rezultatas netrukus bus paviešintas. Dėl minimo motelio buvome gavę ilgalaikės nuomos pasiūlymų, tačiau mūsų prioritetas - pardavimas, todėl negalime pasirašyti ilgalaikės nuomos sutarties“, - dėstė G.Adomonis.

Būsimo pirkėjo laukia ir „Snoro“ banko centrinė būstinė sostinės Vivulskio gatvėje - pernai dvejos varžytinės baigėsi be rezultatų, tad dabar paskelbtas laisvasis pardavimas, pradinė kaina - 5,307 mln. eurų.

„Dvejos tuščios varžytinės dar nereiškia, kad susidomėjusiųjų nėra. Tikimės, kad laisvasis pardavimas bus kur kas sėkmingesnis. Čia kaip tik gali suveikti finansavimo pritraukimo faktorius, nes objektas brangus, tikėtina, kad bet kuris pirkėjas tokiam sandoriui skolinsis iš banko, - vylėsi bankroto administratorius. - Nekilnojamojo turto objektus mums pavyksta parduoti, tačiau nedrįsčiau teigti, kad tai atspindi šios rinkos tendenciją - mūsų parduodamas turtas nėra tipiškas.“

Masalas skolų išieškotojams


Pačioje 2015 m. pabaigoje buvo pasirašyta sutartis dėl „Snoro“ banko „perlų karūnos“ - paskolų portfelio. Kreditorių komitetas dar N.Kuperiui buvo leidęs paskolų portfelį realizuoti už ne mažesnę nei 169,685 mln. eurų sumą. Tiksli suma ir toliau lieka paslaptis - G.Adomonis atsisakė ją įvardyti, mat to daryti esą neleidžia sutartis su pirkėju.

Bankroto administratorius viliasi lėšų kreditoriams atgauti ir iš vadinamųjų blogų paskolų. Pavyzdžiui, buvo sudarytas 172,9 mln. eurų vertės kreditorinių reikalavimų paketas iš kelių dalių - vieni reikalavimai garantuoti užstatytu turtu, kiti - kone beviltiški. Tačiau, pasak G.Adomonio, kiekviena pasiūla turi savo paklausą.

„Investuotojų susidomėjimas gana nemažas. Profesionalūs skolų išieškotojai, skolų valdymo įmonės yra viena iš pagrindinių pirkėjų grupių“, - atskleidė bankroto administratorius.


Nukentėjusieji gyvi tik viltimi

Romualdas Grigas, Akademikas emeritas:

Nei smarkiai atpigęs „Snoro“ banko bankroto administravimas, nei atsigaunantis turto išpardavimas nedžiugina žmonių, kuriems žlugęs „Snoras“ sudegino viso gyvenimo santaupas. Ne, ne milijonus, o kelis ar keliolika tūkstančių eurų.

Apie 11 tūkst. eurų, investuotų į „Snoro“ obligacijas, prarado ir Lietuvos istorijos bei kultūros tyrinėtojas, akademikas emeritas Romualdas Grigas. 2011 m. pavasarį vieno „Snoriuko“ sostinės Lazdynų mikrorajone darbuotoja pasiūlė jam už indėlyje laikomas santaupas įsigyti banko platinamų ir valstybės garantuojamų obligacijų. Tuo įtikintas mokslininkas tų pačių metų lapkritį, kai „Snoras“ žlugo, patyrė šoką, nes obligacijos buvo įvardytos kaip neapdrausta investicija.

Nedraustais indėlių ir investicijų draudimu produktais buvo pripažinti ir „Snoro“ indėlių sertifikatai. Tačiau pernai lapkritį po ES Teisingumo Teismo sprendimo Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) priėmė nutartį, kuria sertifikatus pripažino apdraustais. Tokių laimingųjų yra apie 4 tūkst., o bendra draudimo išmokų suma siekia 24,9 mln. eurų. Daugelis jau atsiėmė kompensacijas, mokamas per SEB banką, likusieji turi galimybę tai padaryti iki šių metų lapkričio 24 d.

Tačiau akademiką emeritą R.Grigą ir kitus „Snoro“ obligacijų pirkėjus LAT paliko it musę kandusius. Bankrutavusio banko klientai obligacijomis laikė iš viso 258 mln. litų (apie 74,7 mln. eurų). Vis dėlto, pasak R.Grigo, viltis miršta paskutinė - jis ir kiti obligacijų savininkai bei jų advokatai ES Teisingumo Teismo sprendime mato ir jiems palankių formuluočių, todėl regiasi individualiai kelti bylas ir reikalauti kompensacijų.

„Tai buvo afera („Snoro“ banko bankrotas - red. past.). Galima buvo ją užgesinti ir ne taip skaudžiai, leidus po truputį banką gaivinti, kad žmonės pinigų neprarastų. Bet banką nutarė uždaryti - išlaidos to uždarymo baisiausios, - kalbėjo R.Grigas. - Bet tai - ne vienintelė afera bankų sistemoje... Nežinau tik kodėl tą Vitą Vasiliauską (Lietuvos banko vadovas - red. past.) taip gerbia ir Seimas, naujai kadencijai patvirtino. Jis atsisako steigti Lietuvos komercinį banką, Skandinavijos bankai plėšia didžiausius mokesčius, investicijas daro užsieniuose, o mums nieko - tik trupiniai nubyra. Dėl to pagarbos neturiu ir premjerui Algirdui Butkevičiui, nors jis kitados buvo geriausias mano personalo vadybos kurso lankytojas. Per minkštas jis...“

R.Grigo nestebina, kad valdžioje esant konservatoriams „Snoro“ aferą buvo bandoma visaip užglaistyti, ignoruoti, klausimus kėlė ir aiškintis mėgino tik opozicija. Tačiau gavusi valdžią, ta pati opozicija kažkodėl išsikvėpė ir leido užsieniečiui bankroto administratoriui N.Kuperiui pusvelčiui parceliuoti geriausius „Snoro“ turto kąsnelius.

„Klanai, visur klanai, o už juos yra dar aukštesni klanai. Gaila, kad mūsų šalis kartais pavadinama bananų respublika. Bet, deja, tokia ir yra...“ - atsidūsta mokslininkas.


Svarbiausi „Snoro“ skaičiai


1,20 mlrd. eurų
- tiek draudimo išmokų valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“ išmokėjo „Snoro“ indėlininkams

50,118 mln. eurų - tiek iš viso jau kainavo bankroto administravimas

Išlaidos bankroto administratoriui ir konsultantams:

iki 2012 m. gruodžio 31 d. - 28,076 mln. eurų

2013 m. - 12,674 mln. eurų

2014 m. - 7,432 mln. eurų

2015 m. sausio-birželio mėn. - 1,936 mln. eurų

768,45 mln. eurų - tiek sugrąžinta kreditoriams

1 mlrd. 327 mln. 874 tūkst. eurų
- tiek dar liko grąžinti kreditoriams

317,208 mln. eurų - tiek vertas likęs (dar nerealizuotas) turtas

482 mln. eurų - tokio dydžio civilinį ieškinį dėl žalos atlyginimo „Snoras“ yra pateikęs Rusijoje besislapstantiems banko akcininkams Vladimirui Antonovui ir Raimondui Baranauskui iškeltoje baudžiamojoje byloje.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (101)

 • Ponia Nora 2016 birželio mėn. 23 d. 02:05:15

  Ar jums reikia skubiai paskolą? Ar jums skolos? jums reikia skubiai
  paskolą finansuoti savo verslą ?, jums buvo atimta jūsų banke,
  nerimauti ne daugiau, mūsų paslaugos yra greitas, paprastas ir saugus
  paskolas dabar bet kokiomis aplinkybėmis. Skolintis iki 2,000 euro -
  1,000.000 eurą Šiandien! Susisiekite su mumis ir paskolų informacijos
  šiuo adresu: noramildred.loan@hotmail.com
  Pastaba: Jūs tikėtis preliminarų atsakymo ir finansavimo per 24
  valandas
  Linkėjimai.
  Ponia Nora

 • sandrana 2016 birželio mėn. 02 d. 11:24:57

  Sveiki Sir / Madam,
  Aš Sandra Kelly Musculler sekretorius iš skolinti pinigus tarp ypač
  spintoje.
  Jums reikia pinigų skolinimo tarp individų susidoroti su finansiniais
  sunkumais, kad pagaliau išeiti iš aklavietės, kuri sukėlė bankai, iki
  jūsų kredito paraiškų bylų atmetimo? Miss sandrana įmonė gali
  padaryti paskolą suma, kurią reikia ir su sąlygomis, kad padarys jūsų
  gyvenimą lengviau. Taigi, susisiekite su manimi daugiau sužinoti apie
  mūsų labai palankiomis sąlygomis.
  Mes siūlome € 10.000 5.000.000 € už kurios grąžinimo terminas yra 5
  metus 25 metų, esant 2% per metus greičiu. Jūs galite susisiekti su
  manimi:
  sandrana_credito@hotmail.com

 • DANIEL 2016 birželio mėn. 01 d. 10:42:49

  Ar jums bet finansinių sunkumų natūra? Ar jums reikia paskolą
  skolos konsolidavimas, statybos, nekilnojamojo turto paskolos,
  perfinansuoti, asmens,
  verslo tikslas arba skubios pinigų? Ar jūs verslo žmogus, ar
  moterys, kurie planuoja plėsti jo ar jos verslo, siūlome paskola visiems
  kindsat tik 2%. jei domina susisiekite su mumis šiandien elektroniniu
  danieljohnhome@gmail.com su žemiau pateiktą informaciją.
  PILNAS VARDAS:
  ŠALIS:
  PASKOLOS SUMA REIKIA:
  PASKOLOS TRUKMĖ:
  MĖNESINĖS PAJAMOS:
  TELEFONO NUMERIS:
  Ačiū,
  John

 • Juokiuosi garsu 2016 birželio mėn. 01 d. 00:41:02

  Nuvylė konservatoriai. Kaip Šiaurės Korėjoje: nukvakusį lyderį -
  pakeitė įpėdinis, Jo didenybės Generalinio partijos sekretoriaus
  anūkas...

 • beda ta, kad 2016 birželio mėn. 01 d. 00:24:24

  senas susmirdes ozys,blondine bolsevike,visokios juknevicienes ir
  linkeviciai,bei ozio anukai mano ,kad jie ir yra valstybe.Yra kolkas tik
  tokia salis Lietuva,o tokios Valstybes nera.Yra sunu gaujos plesancios ja i
  gabalusir lojancios,lojancios.Jie gi daugiau nieko nemoka tik lot.Jie
  neuzdirde sitai saliai ne cento,nes nelaike rankose nieko sunkesnio uz savo
  by-by,jie moka tik vogt,dabar jau dinastijom,nuo prosenelio iki anuko.

 • Vasiliauskui 2016 gegužės mėn. 19 d. 19:51:13

  Kada tą žiurkę sodins į Lukiškes, ir kada bus sumažinti Lietuvos
  banko dikaduonių (600 etatų) etatai.

 • Prezidetės krištolas irgi be 50000 eurų kyšio neapsėjo... 2016 gegužės mėn. 19 d. 19:49:45

  Kompetentingas, doras, patikimas. Tokiais žodžiais prezidentė
  D.Grybauskaitė apibūdino savo numylėtinį V.Vasiliauską, kai Seime buvo
  pristatoma jo kandidatūra antrajai kadencijai. Savo ruožtu V.Vasiliauskas
  postringavo apie tyrą moralinį savo pavaldinio V.Valvonio, kurį pats
  pasirinko ir skyrė į šias pareigas, veidą, teigė pasitikintis juo kaip
  pačiu savimi ir gynė jį nuo bet kokių įtarimų. Taip V.Vasiliauskas
  kalbėjo su „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Patriotai“
  žurnaliste, kuri vyriausiajam Lietuvos bankininkui po nosimi kišo faktus,
  leidžiančius suabejoti Lietuvos banko Priežiūros tarnybos vadovo
  moraliniu tyrumu. Tačiau V.Vasiliauskas to nenorėjo net girdėti:
  „V.Valvonis, kaip ir aš, vadovaujamės tam tikromis vertybėmis. Pagal
  jas kyšio reikalauti yra nuodėmė, antra, už tai baudžiama pagal
  įstatymą.“ O dabar pats laikas paskelbti ir pažvelgti iš arčiau,
  kokios aukštos vertybės puoselėjamos po Lietuvos banko kormpuotu stogu.

 • vasiliauskai 2016 gegužės mėn. 19 d. 19:46:09

  Mėšlo tu krūva, sakau drąsiai, šūdžius tu su liemene, kartu su
  konservatorių Buožgalviu ir arkliadante jo kasininke Šimonyte
  suplanavęs Snoro banko užgrobimą ir išvogęs akcininkų bei klientų
  pinigus.

 • Teisti juos reikia 2016 gegužės mėn. 19 d. 19:45:14

  D.Grybauskaitės gauja su su statytiniu V.Vasiliausku priešaky ir bankroto
  administratorių Friklio ir Kuperio pagalba išgrobstė šimtus milijonų
  iš Snoro banko ir toliau penktus metus "drožia", pasak jų, tuščią
  "bankrutavusį" banką. O pinigų maišas net netuštėja, dabar jau ir
  vietiniams vagims Adomoniams perdavė "darbuotis". Na, tiesiog tie bankroto
  administratoriai, atrodo, turi talentą iš "mirusio" banko pinigus
  melžti??? Tik gaila, kad į savo kišenes bei asmenines sąskaitas
  užsienio bankuose. Nesuprantu, ar jie visi nepakaltinami yra???

 • bingo 2016 gegužės mėn. 19 d. 15:18:07

  OŽYS, GRYBĖ IR KUBILAS JAU SENIAI PRALOŠĖ LIETUVĄ ŠVEDAMS, KADA
  PAVEDĖ VASILIAUSKUI SU ŠIMONYTE SNORĄ SUNAIKINTI.

 • VIDAS 2016 gegužės mėn. 19 d. 11:07:59

  Kadangi KGBistę „Magnoliją“ kandidatu į prezidentus iškėlė ir jos
  rinkiminę kompaniją finansavo liberastai, yra pagrindas teigti, kad ji
  buvo išrinkta už iš kyšių gautas lėšas. Seimas privalo nedelsiant
  sudaryti komisiją, kuri nustatytu KGBistės „Magnolijos“ rinkiminės
  kompanijos finansavimo teisėtumą.

 • rūta 2016 gegužės mėn. 14 d. 14:10:52

  šlykšti boba mėlynu chalatu su kuprium seniu bei debyliaus gauja Snoro
  banką pavogė ir išvogė žmonių pinigus.

 • pensininke 2016 gegužės mėn. 14 d. 13:24:32

  kol vagys sedes valdzioje mes geriau negyvensime jie pilis parkuose
  statosi, pirtis ciut nevidury ezeroir vsio zakono,o Lietuvieleje nieko gero
  jau ir zemaiciai vaziuoja iLenkija nusipirkti valgyti, olenku televizija
  filmuoja alkanus lietuvius ar ne geda

 • Ką pasakysi "skaidrioji ir sąžiningoji D.GRYBAUSKAITE? 2016 gegužės mėn. 14 d. 13:15:22

  Dalia GRYBAUSKAITĖ, prezidentė: Kol kas „apsimoka“ ir sukčiauti, ir
  vogti bei vengti mokesčių. Tai vertinimas 2016 02 01 - po to, kai
  Apeliacinis teismas išteisino nekenčiamos Darbo partijos bylos atstovus
  dėl sunkių kaltinimų, o už netinkamą buhalterinės apskaitos tvarkymą
  skyrė tik pinigines baudas. O kodėl D.Grybauskaitė DABAR taip atvirai
  arba iš viso nekomentuoja E.Masiulio kyšininkavimo stambiu mąstu atvejo?
  O kodėl prezidentė tyli apie savo statytinio LB vadovo V.Vasiliausko
  "veiklą" su Rusijos oligarcho N.Cvetkovo sąskaitomis, ką atskleidė
  "Panama Papers" ofšorinių sąskaitų paviešinimas? Kodėl šalies
  gyventojams nepaaiškinama, kur plaukia iš biudžeto šimtai milijonų
  eurų už ofšorinės dujų geldos, plūduruojančios prie Klaipėdos,
  nuomą?

 • TEMIDĖ 2016 gegužės mėn. 14 d. 13:12:17

  O GAL BRUDŲ KONSERVATORIŲ-LIBERASTŲ GAUJA BEI KOLOBORANTĖ BLONDINĖ
  PANELĖ KĄ TAI IR APIE VAGĮ SU LIEMENE VASILIAUSKĄ PASAKYTŲ?

 • POLITINĖ KORUPCIJA 2016 gegužės mėn. 14 d. 13:10:14

  Tai, kad E.Masiulis buvo senas kyšininkas, žinojo visi, tačiau iki šiol
  jo niekas nelietė, nes jis klusniai vykdė prezidentės Dalios
  Grybauskaitės nurodymus. Kaip žinia, E.Masiulis, būdamas Susisiekimo
  ministru konservatoriaus Andriaus Kubiliaus vyriausybėje, buvo
  legalizavęs kyšininkavimą - visos įmonės, gavusios iš Susisiekimo
  ministerijos padalinio - Kelių fondo (turėjusio vieno milijardo litų
  metinį biudžetą) užsakymų, privaloma tvarka turėjo mokėti "otkatą"
  į Liberalų sąjūdžio sąskaitą. Todėl labai keista, kad tokios
  įstaigos, kaip FNTT vadovas Vytautas Gailius, kuris turėjo tirti visus
  neskaidrius kelininkų remiamo Liberalų sąjūdžio sandėrius, staiga
  tapo liberalų kandidatu į Seimą, ir dabar užima Antikorupcinės
  komisijos pirmininko pareigas. Tiesa, V.Gailiaus veiklą geriausiai
  iliustruoja tai, kad ši komisija nieko neveikia, tik imituoja veiklą, o
  iš tiesų buvo liberalų gaujos "stogu".

 • OŽIO STATYTINEI D.GRYBAUSKAITEI 2016 gegužės mėn. 14 d. 12:59:58

  KADA SODINSIME VAGĮ IR KYŠININKĄ SU LIEMENE, BET BE SĄŽINĖS IR
  MORALĖS V.VASILIAUSKĄ?

 • SNORAS 2016 gegužės mėn. 14 d. 12:57:59

  O GAL KOLOBORANTĖ BLONDINĖ PANELĖ KĄ TAI IR APIE KYŠININKĄ BEI VAGĮ
  SU LIEMENE V.VASILIAUSKĄ PASAKYTŲ? KODĖL DAUKANTINĖ PONIA TYLI, KAIP
  VANDENS Į BURNĄ PRISISĖMUS?

 • Ką pasakysi "skaidrioji ir sąžiningoji D.GRYBAUSKAITE? 2016 gegužės mėn. 14 d. 12:57:05

  O kodėl prezidentė tyli apie savo statytinio LB vadovo V.Vasiliausko
  "veiklą" su Rusijos oligarcho N.Cvetkovo sąskaitomis, ką atskleidė
  "Panama Papers" ofšorinių sąskaitų paviešinimas? Kodėl šalies
  gyventojams nepaaiškinama, kur plaukia iš biudžeto šimtai milijonų
  eurų už ofšorinės dujų geldos, plūduruojančios prie Klaipėdos,
  nuomą?

 • Jei ka.... 2016 gegužės mėn. 04 d. 23:43:19

  Snoro istorijoje vagys valdziazmogiai Vasiliauskas, Simonyte ir kita fauna

 • Snoro 2016 gegužės mėn. 04 d. 23:38:26

  bankrotas - koncervuotu grybu projektas. ateis laikas kada uz sita
  nesamone, jau tauta tures atsakyt

 • Nida 2016 gegužės mėn. 04 d. 23:32:43

  Pasak Grybauskaites: "Vogti apsimoka".

 • Musu vagys valdziazmogiai 2016 gegužės mėn. 04 d. 23:27:08

  Specialiai sunaikino snora, kad galetu isvogti, konservai vagia bankais,
  naftos gamyklom ir ofsorinem geldomm...

 • Gal girdejot, ar tiesa? 2016 gegužės mėn. 04 d. 23:21:52

  Teko girdeti, kad snoro akcininkai gins savo prarastas investicijas Maskvos
  arbitraze.

 • nėra draudžiama 2016 gegužės mėn. 04 d. 23:14:13

  "nėra draudžiama" -net rėkti ,kad "rusija puola","grėsmė iš Rusijos"

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PAPILDYMAS: Jungtinių Valstijų sudaromą sąrašą asmenų ir įmonių, kuriems taikomos sankcijos, ketvirtadienį papildė 33 Rusijos žvalgybos ir gynybos sektorių darbuotojai bei Kinijos karinė organizacija ir jos vadovas.
 • GAISRAI: per praėjusią parą - rugsėjo 20-ąją - ugniagesiai gelbėtojai į gaisrus skubėjo 39 kartus, o į gelbėjimo darbus jiems teko vykti 21 sykį.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

USD - 1.1769 PLN - 4.2925
RUB - 78.0670 CHF - 1.1312
GBP - 0.8859 NOK - 9.5885
reklama
Sveikata Grožis