respublika.lt

2018 rugsėjo 25, antradienis

Rusija atsisakė išduoti R.Baranauską. Jam suteikė politinį prieglobstįnuotraukos (339)

2017 sausio mėn. 27 d. 08:00:17
Alia ZINKUVIENĖ, zinios@vakarozinios.lt

Uždaryto „Snoro“ banko prezidento Raimondo Baranausko Rusijos Federacija Lietuvai neišduos - jam suteiktas politinis prieglobstis. Oficialų atsakymą Generalinė prokuratūra gavo šį mėnesį. Valdžios koridoriuose rezgamas planas buvusius bankrutavusio banko akcininkus teisti už akių, tarsi karo nusikaltėlius.

 

R.Baranauskui - Rusijos politinis prieglobstis

Didžiausi bankrutavusio „Snoro“ banko akcininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas įtariami banko turto iššvaistymu, piktnaudžiavimu, dokumentų klastojimu. Pirmasis teismo sprendimas suimti eksbankininkus priimtas dar 2011 m. lapkritį, kai tuometė konservatorių ir liberalų Vyriausybė nutarė nacionalizuoti „Snorą“ ir kelti bankroto bylą.

Iki 2015 m. vasaros Rusijos pilietybę turintis V.Antonovas ir R.Baranauskas gyveno Londone, kur bylinėjosi dėl ekstradicijos į Lietuvą. Londono teismams priėmus sprendimą perduoti juos Lietuvai, vyrai išvyko nežinoma kryptimi, vėliau paaiškėjo, kad jie slapstosi Rusijoje.

2016 m. buvo išsiųsti teisinės pagalbos prašymai Rusijos Federacijos kompetentingoms institucijoms, prašant išduoti V.Antonovą ir R.Baranauską Lietuvai. Kokie rezultatai?

„Gautas atsakymas iš Rusijos Federacijos, kad R.B. suteiktas politinis prieglobstis Rusijos teritorijoje, todėl Lietuvai jis neišduodamas, o dėl V.A. atsakymo nesame gavę“, - „Vakaro žinioms“ pranešė Generalinė prokuratūra.

Sieks teisti už akių


Nuo pat 2011 m. lapkričio mėn. ikiteisiminį tyrimą kontroliuojantis Generalinės prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Darius Stankevičius teigė, kad, Rusijai suteikus R.Baranauskui politinį prieglobstį, byla aklavietėje tikrai neatsidūrė.

„Galvojame, dėliojame įvairius variantus, nes dėl antro asmens (V.Antonovo - red. past.) dar jokio atsakymo neturime. Veiksmų yra įvairių, ir svarstome, kuris yra priimtiniausias ir optimaliausias šiai bylai, kuri yra tikras galvos skausmas“, - pripažino prokuroras.

Jo teigimu, Europos arešto orderis lieka galioti, paskelbta tarptautinė paieška, ir, jeigu ieškomi asmenys kirstų kurios nors valstybės sieną, galiotų tokia pati tvarka, kaip ir ieškant aferomis įtariamo Sergejaus Rachinšteino, kuris buvo sulaikytas Vietname.

O jeigu eksbankininkai nepaliks saugaus kampelio Maskvoje, kur gali ir gyventi, ir dirbti?

„Stabdyti tyrimo tikrai nesirengiame. Yra daug įvairių kelių, vienas pagrindinių - teismas už akių, - sakė D.Stankevičius. - Bet čia yra problemų. Kol kas nėra pakeistas Baudžiamojo persekiojimo kodeksas, ir tai yra didžiausia kliūtis (teisti už akių - red. past.).

Dar prieš 5 metus, kai buvo sulaikyti Londone, V.Antonovas ir R.Baranauskas ieškojo ryšių su teisėsauga ir norėjo duoti parodymus būdami ne Lietuvoje. Dabar net ir teismai Lietuvoje jau vyksta nuotoliniu būdu - ar „Snoro“ bylos įtariamųjų nebūtų galima apklausti, pavyzdžiui, per videokonferenciją?

„O kaip ir kur aš galėčiau tai padaryti? Juk turi būti teisinis pagrindas, turi būti ryšys. Čia yra tarptautiniai dalykai, o, kaip matote, mūsų bendradarbiavimas su Rusijos tarnybomis nėra toks, kaip norėtume“, - apgailestavo prokuroras.

Parodymai kelia grėsmę

Žmogaus teisių ir antikorupcijos srityje veikiančios visuomeninės organizacijos „Skaidri politika“ steigėjo ir vadovo Gintaro Radvilos teigimu, jau pats terminas „politinis prieglobstis“ daug ką sako.

„Aišku, kad nei R.Baranauskas, nei V.Antonovas negali pasirodyti Lietuvoje, nes jie bus areštuoti bet kokiu pagrindu ir jiems neduota jokio žodžio, - sakė G.Radvila. - Nors jie ne sykį akcentavo, kad yra pasiruošę teikti savo parodymus, liudijimus nuotoliniu būdu, bet jų niekas neprašo.“

Jis neatmetė galimybės, kad kai kam buvusių „Snoro“ akcininkų parodymai būtų labai neparankūs.

„Visi supranta, tik oficialiai nedrįsta pripažinti, kad „Snoro“ bankas buvo nacionalizuotas mažų mažiausiai netyčia, - mano G.Radvila. - Pagal Finansų tvarumo įstatymą, kad ir kas būtų paimama visuomenės reikmėms, valstybė turėjo geruoju ar piktuoju susišnekėti su akcininkais ir jiems atlyginti. Šiuo atveju akcininkai nebuvo kviečiami į jokį teismą nei raštu, nei žodžiu, nei per skaipą...“

Daug abejonių dėl Lietuvos banko ir Vyriausybės veiksmų teisėtumo sukėlė ir parlamentinis tyrimas, kurį užbaigti sutrukdė valdančiųjų balsavimas „kojomis“ dėl tyrimo išvadų.

„Liko daug neatsakytų klausimų, bet tyrimas nebuvo pratęstas ir valdžioms pasikeitus. O priežastis greičiausiai ta, kad valstybės biudžete buvo didžiulė skylė ir buvo mažiausiai skausminga ją užlopyti sugriaunant šitą banką, - svarstė G.Radvila. - Kitas akivaizdus faktas - kaip vyksta bankroto procesas: pusvelčiui išparceliuojamas banko turtas, daugybė skandalų, machinacijų, apgavysčių... Galų gale, jeigu vagis paima kažkieno turtą, tai vis tiek stengiasi jį naudingai realizuoti, tiesa?“

Praėjusių metų rudenį, kai V.Antonovas Maskvos arbitražo teisme kėlė Lietuvai 557 mln. eurų ieškinį dėl sutryptos jo verslo reputacijos ir nacionalizavus „Snorą“ patirtų nuostolių, visuomeninė organizacija „Skaidri politika“ siekė dalyvauti procese kaip trečioji šalis. Paklaustas, kokiu tikslu buvo daromas toks žingsnis, G.Radvila aiškino, kad organizacija atstovauja daliai nuo „Snoro“ bankroto nukentėjusių indėlininkų, todėl teismo metu tikėjosi iš pirmų lūpų sužinoti faktus, argumentus, kuriuos Lietuvoje stengiamasi nutylėti.

Nukentėjusieji pilni baimės


„Man pirmiausia rūpėjo informacija, nes aš neblogai žinau, kaip buvo nutildyti nukentėję indėlininkai. Jie buvo suvaryti į asociaciją, o ta asociacija nuvairavo savais keliais, - sakė visuomenininkas. - Nusprendus bankui kelti bankroto bylą, pinigus prarado daugybė privataus verslo, valstybinių įmonių. Skambinau stambiausioms privačioms įmonėms, kurios palaidojo po 5-7-10 milijonų, tai jos elgėsi labai lietuviškai: „Mes turime savo verslą ir norime toliau jį plėtoti. Taip, praradome pinigų, bet niekada nestosime į jokią kovą. Neradau nė vienos teisininkų kontoros, kuri būtų pasiryžusi bent jau iš profesinio intereso pasiaiškinti tuos keistus „Snoro“ bankroto dalykus. Visi bijo pasekmių dėl savo verslo, dėl darbo, karjeros.“

Maskvos arbitražo teismas V.Antonovo ieškinį atmetė, tačiau ir R.Baranauskas viename interviu pernai rugsėjį yra sakęs, kad irgi ruošiasi bylinėtis su Lietuva.

„Nežinau, kokių veiksmų dabar imsis buvę „Snoro“ akcininkai, bet žinau tik viena - kad rankų jie nenuleis. O mūsų prezidentės vietoje aš irgi visą kaltę versčiau ne valstybei, o konkretiems vykdytojams - Lietuvos banko vadovui Vitui Vasiliauskui, finansų ministrei Ingridai Šimonytei, premjerui Andriui Kubiliui. Jie ir turėtų atsakyti. Bet ar mūsų Lietuvoje kas nors yra atsakęs už savo veiksmus? - mano G.Radvila. - Buvę „Snoro“ savininkai gali kreiptis į tarptautinį arbitražą Stokholme, Niujorke ar kitur, nes V.Antonovas tolesnei kovai paaukojo savo Panamos banką, ir toliau daro didelius verslus. Taip, „Snore“ jis daug prarado, bet tai tikrai ne paskutiniai jo pinigai“, - įsitikinęs
G.Radvila.


Rimas ANDRIKIS, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys:

Visada sakiau, kad asmens nuteisimas už akių nelabai dera su teisinės valstybės ir demokratijos principais. Aišku, galima kokį nors krokodilą pripažinti dideliu slieku, bet jis vis tiek netaps slieku.

Tai yra labiau politinis, bet ne teisinis sprendimas, arba sprendžiant teisinį klausimą dominuoja politinė potekstė. Taip apibūdinčiau šią situaciją. Tiems, kurie tokias mintis laido ir stumia tokius projektus, siūlyčiau statistiškai įvertinti, kokiose išsivysčiusiose demokratinėse šalyse, turinčiose gilias tradicijas, yra nuteisimo už akių institutas. Tuomet jau patys žmonės nuspręstų, ko vertos tokios idėjos. Bet kadangi Lietuvoje yra ir kitų teisinių problemų, ypač vykdant istorinį teisingumą atsiveria skaudžios opos, tai šiuo metu visuomenė, ko gero, ir pateisina tokį institutą. Lygiai taip pat galima sakyti, kad mirties bausmė kaip institutas Lietuvoje panaikinta jau keli dešimtmečiai, bet vis tiek dar yra žmonių, kurie mielai norėtų ją sugrąžinti.

Kriminologinė statistika sako, kad baimė atgraso nuo nusikalstamų veikų trečdalį žmonių. Tai, ar mes viską darome dėl vieno trečdalio, palikdami du trečdalius, ar vis dėlto darome kažką visiems? Taip ir čia - kai kuriuos paliksime ramybėje, o kai kuriuos teisime už akių, ir bus išskirtinis teisingumo vykdymas. Kalbant apie nevisiškai teisinius argumentus, tai visi kiti papildo žmonių teisinio neraštingumo lygmenį.

Dar aš norėčiau sužinoti, pavyzdžiui, kiek vokiečių yra perduota Lietuvai teisti, kiek švedų, norvegų, danų ir t.t.? O tada, jeigu jau čia tokia tragedija, pasakyčiau, kad gal prijunkime ir kitas šalis. Čia tik Lietuva visiems perduoda savo piliečius pagal menkaverčius prašymus už menkavertes veikas. O valstybėse, kur Konstitucija draudžia perduoti jos pilietį į kitą šalį baudžiamajam persekiojimui, tvirtai laikomasi tos nuostatos. Lietuva yra, ko gero, baudžiamajam persekiojimui į kitas šalis perdavusi tiek savo piliečių, kad jų skaičius net kelis kartus viršija perduotų iš kitų šalių.

Kalbėdami apie bet kokias įstatymo taikymo išimtis neturėtume būti akli, neturėtume būti skatinami savo keršto, įgeidžių ar kitų konjunktūrinių interesų. Vertėtų plačiau pasižiūrėti į pasaulį ir pagalvoti, kodėl mes niekaip neišsiritame iš pirmaujančių vietų pagal represijas prieš savo piliečius, pagal kalinamų žmonių skaičių ir atrodome taip toli nutolę nuo savo Vakarų kaimynų.

Parengta pagal  dienraštį „Vakaro žinios“


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (339)

 • žy-diško.gymio panelė 2017 spalio mėn. 02 d. 23:04:59


  o tu b*** ,kokia suka ta polikarpovna

 • Taip gaunasi 2017 spalio mėn. 02 d. 23:03:50

  idiotokratija - 25 proc. rinkėjų išrenka prezidentą likusiems 75 proc.

 • gamtininkas 2017 spalio mėn. 02 d. 23:03:07

  gamtos dėsnis - traninė motinėlė - mirtis bičių šeimai

 • Siūloma iš naujo ištirti, kaip buvo parduota UAB „Snoras Media“ 2017 rugsėjo mėn. 08 d. 18:03:35

  34 proc. „Lietuvos ryto“ akcijų valdžiusi bendrovė „Snorui“ buvo
  skolinga apie 20 mln. litų, bet 2013 m. prieš sandorį su Beno Gudelio
  bendrove „BIG group“ N.Kuperis 10 mln. litų skolos kapitalizavo, o
  likusius 10 mln. litų tiesiog nurašė. Pasak A.Nako, būtina ištirti
  šį galimai korupcinį sandorį ir, faktams pasitvirtinus, kreiptis į
  prokuratūrą.

 • Vasiliauskui 2017 liepos mėn. 05 d. 18:40:03

  amoralumas kiaušių netrina?

 • Nieko naujo 2017 liepos mėn. 05 d. 18:20:04

  Nieko naujo - viskas vykdoma pagal globalistų planą. Dar po Snoro
  sužlugdymo buvo aišku, kad po jo seks Ūkio bankas ir Medicinos bankas.
  Dėl Ūkio banko prognozė išsipildė. Pildosi ir dėl Medicinos banko.
  Akivaizdu. O ar galima tikėtis kitaip?
  "ETIKA IR MORALĖ - TAI NE ŠIO PASAULIO DIMENSIJOS". / Lietuvos banko
  valdytojas V. Vasiliauskas/
  N.B. Bent jau tiek, kad šio garbaus pono žodžiai nesiskiria nuo jo
  darbų - o tai nėra taip jau blogai šioje susikompromitavusių ir
  apsimelavusių žmogystų nuvaldytoje valstybėje.

 • Paneik tai ir aš už savo žodžius atsiprašysiu 2017 liepos mėn. 05 d. 02:03:11

  Ir dar, aš logiškai išmasčiau, kad mūsų prezidentė, kaip
  girdėjau-leisbietė, yra dar ir nesąžiningas žmogus, tiksliau -
  kyšininkė,didelio mąsto korupcijonierė.. Aš nešmeižiu žmogaus, prie
  to mane atvedė logiškas mąstymas, o konstitucija leidžia turėti savo
  nuomonę ir ją atvirai skleisti. Nekalbant apie daugelį finansinių
  aferų,viena man gyliai įstrigo. Buvęs Snoro banko administratorius
  Kuperis pasamdė konsultantą ir už savaitės darbą jam sumokėjo 16 ar
  17 milijonų litų. Visi laikraščiai apie tai rašė. Prezidentūra ir
  prokuratūra tylėjo. Kodėl tylėjo? 100 procentų žmonių, su kuriais
  apie tai kalbėjau, man aiškiai atsakė - Jie visi pasidalijo.!!!. Buvo ir
  tokių, kurie taip viešai to nepasako, bet pritarė, kad ir tu nemažą
  dalį iš to gavai. Tokia loginė išvada..

 • Gintaras 2017 kovo mėn. 23 d. 14:12:47

  Toliau prisiminkime, jog banka tyčia subankrotino 2011-11-16d. - tai yra
  po 5-rių mėnesių! Beje VSD pažyma apie Snoro banką nebuvo pateikta
  kitiems aukščiausiems šalies vadovams (nei Seimo pirmininkei, nei
  Premjerui), kaip nustatyta įstatyme, o neteisėtų veiksmų planas prieš
  Snorą buvo vykdomas kartu su užsienio konsultantu (?!)- Švedijos
  centrinio banko rekomenduotos užsienio įmonės "Oliwer Wyman"
  specialistų pagalba. Be to, reikia pažymėti , VSD prezidentūros
  prašymu parengęs pažymą apie Snoro banką (ir kodėl tik apie
  Snorą???), tuo metu jau nebegalėjo vykdyti ikiteisminio tyrimo funkcijos,
  nes tai šiai organizacijai - VSD - jau buvo atimta įstatymu. O tada
  išvada tik viena : tokios VSD pažymos paruošimas Prezidentūros prašymu
  yra aiškiai politizuotas veiksmas. Taigi, Snoro užgrobimui dirigavo pati
  Grybauskaitė.

 • Snoro užgrobimui dirigavo pati Grybauskaitė 2017 kovo mėn. 23 d. 14:12:03

  Banko Snoro sunaikinimo operaciją buvęs Grybauskaitės rinkimų štabo
  vadas, jos statytinis LB valdybos pirmininkas V.Vasiliauskas taipogi
  pradėjo ruošti po to , kai prezidentė dar 2011-06-23d. pati asmeniškai
  užsakė pažymą iš VSD apie Snoro banką, kad turėtų pretekstą imtis
  neteisėtų veiksmų prieš banką. Tą faktą nustatė ir savo išvadose
  konstatavo Seimo laikinoji tyrimo komisija. Uolūs G.Grinos vadovaujami VSD
  vyrukai, norėdami įsiteikti prezidentei, rašydami šią pažymą
  aiškiai persistengė ir prifantazavo nebūtų dalykų apie Snorą, kas
  vėliau buvo naudojama masmedijoje visiems paprastiems piliečiams
  smegenims "plauti", visaip juodinant banką, kaltinant neteisėta veikla
  (atminkime, kad ir, neva, kokius tai pinigų pervedimus į Iraną??!...),
  kas vėliau subliuško kaip muilo burbulas (net Grybauskaitės nurodymu
  prokurorų sufabrikuotoje Snoro savininkams byloje tokių įtarimų ir
  briedų nėra, o ir tie "kišeniniai" be įrodymų nedrįso nieko panašaus
  pareikšti).

 • Oi, kaip nekenčiu tos baltapūkės šliuxos 2017 kovo mėn. 13 d. 16:07:08

  Jokių permainų. Vien veidmainystė ir didelis šū*o burbulas, kuris,
  kaip ir kiekvienas baigtinis reiškinys, anksčiau ar vėliau tikrai
  sprogs. O neturint palikuonių, Grybauskaitės būtis neišvengiamai tampa
  niekine ir pragyvento gyvenimo kelias tampa bereikšmis. Ypač neramu esti
  dar ir išvogus paprastų žmonių pinigus iš banko Snoras klientų
  sąskaitų. Nebent "pultų rusai" ir taip įprasmintų tuščiagarbių
  barškalų gyvenimą...

 • Aldona 2017 kovo mėn. 13 d. 00:39:55

  Aš linkiu "Snoro" akcininkams stiprybės ir palaikau morališkai juos,
  tikiuosi, jog jie sėkmingai demaskuos konservatorių veidus. Snoro
  akcininkai padavė Lietuvą į teismą, tačiau teismo procesas bus
  įtemptas, žinant, jog Lietuvos valdžią, t.y., konservatorių partiją
  palaikys tiek Europos, tiek ir JAV įtakingi politikai, įmonės, kuriems
  jie parsidavinėja. Tiek ant Baranausko, Antonovo pils purvus, tiek ir mus,
  kurie juos palaikysim, palaikys ir vadins "vatnykais", Putino šalininkais
  ir t.t. Bet linkiu tik pergalės snoriečiams!

 • Klausimas esminis 2017 kovo mėn. 13 d. 00:28:41

  Tai bankas buvo geras, bet akcininkas rusas? Tai gal nuo to ir
  pradėkim.....

 • Kakokratija: ne ta patekėjo saulė 2017 kovo mėn. 13 d. 00:09:44

  Vieno įmitusio bankininko išmintis, kad „moralė – ne šių laikų
  dimensija“ yra teisinga. Lietuvoje ji gal net teisingesnė nei kitur.
  Dauguma socialinių parametrų laikomės už ES uodegos. Ta uodega –
  emigracija, skurdas, iždo vagystės ir didžiulė turtinė nelygybė bei
  moralinė degradacija, istorinės atminties mankurtizmas...

 • ******* 2017 kovo mėn. 06 d. 18:09:27

  Tebūnie Raudonoji Dalia prakeikta dieną ir tebūna prakeikta naktį;
  tebūna prakeikta , kai gulasi, ir tebūna prakeikta, kai keliasi.Tebūna
  prakeikta, kai išeina, tebūna prakeikta, kai įeina. Viešpats jos
  nepasigailės, tekrinta ant jos Viešpaties pavydas ir tenutrina Viešpats
  jos vardą nuo dangaus. Dėl jos blogio teatskiria ją Viešpats nuo visų
  paprastų žmonių pagal visus sandoros prakeiksmus, surašytus Įstatymo
  knygoje.

 • Salomėja 2017 kovo mėn. 06 d. 18:08:13

  Neišduok savo amžinos tėvynės, mūsų tėvų, brolių, seserų -
  Lietuvos. Apie savo valstybės išdavikus -Grybauskaitę, Kubilių,
  Šimonytę, Vasiliauską apaštalas Paulius laiške Efeziečiams sakė: Jų
  galas - pražūtis. Jų Dievas - pilvas. Jų šlovė - jų gėdoje. Jie
  temąsto apie žemiškus dalykus.

 • Rūta 2017 kovo mėn. 05 d. 23:57:53

  Šiaip jau manau EŽTT Lietuva gali pralošti dėl vieno, mano manymu,
  kvailo sprendimo - nacionalizuoti banką vietoj leidimo jam bankrutuoti
  savaime, kadangi bankrutavo jis jau būdamas valstybės...o
  nacionalizuodama valstybė įgijo pareigą atlyginti banko savininkams
  visą turto vertę (neįskaitant skolinių įsipareigojimų, kadangi
  nacionalizacijos proceso metu nėra vertinama, kiek kas tau
  skolingas...nacionalizacija yra vienpusis procesas)...todėl Lietuvos
  valstybė nieko dabar negalės įrodyti...

 • ATRODO 2017 kovo mėn. 05 d. 01:19:15

  vis tik konservų dėžutę Snoras pradarys.

 • Smalsi 2017 vasario mėn. 18 d. 16:13:06

  Jeigu apskritai žiniasklaidoje komentarus skaitote, ponia
  Sigita,tvirtybės jums atlaikyti sias visa paplavas,kurios pilamos ant jusu
  seimos. Protingi supranta,kad Raimondas uzjudino buvusiu valdziu remiamas
  Lietuvos mafijas bei, puikiai vystydamas savo verslą, užsitraukė
  skandinavų bankų nemalonę,tai jiems isradingumo netruks,kad pabandyti
  sumalti jusu seima i miltus....Kitaip Raimondui neikanda. Jei esate
  stipri,protinga moteris,atlaikysite,tie,kurie nori Lietuvoj
  permainu,palaiko jus.

 • Iš tiesų 2017 vasario mėn. 18 d. 16:06:56

  Negi gali avį atiduoti į vilkų gaują?

 • žemaitis 2017 vasario mėn. 18 d. 16:04:48

  Manau, SNORAS buvo didelė rakštis vienoj vietoj skandinavų bankams

 • kokioj mėšlo krūvoj sėdim 2017 vasario mėn. 18 d. 16:00:10

  jei šitaip reikia persekioti žmones.Kad pats Baranauskas sekamas,ir
  pokalbiai praklausomi,dėl to tai neabejoju.Bet persekioti žmoną, vaikus,
  giminaičius?Niekada nebalsavau ir nebalsuosiu nei už konservus,nei už
  socdemus,abeji vienas kito verti,ir neabejoju,kad jie sukurė šitą
  sąmokslą prieš Snoro akcininkus.

 • Pagirtina jų šeima 2017 vasario mėn. 18 d. 15:56:13

  Stipri santuoka tai nereiškia žiūrėjimą vienas į kitą - tai
  žiūrėjimas viena kryptimi.

 • Kodėl sunaikino Snorą 2017 vasario mėn. 17 d. 23:58:13

  Baranauskas nelakstė su dėžutėm kaip MG Baltic koncerno Mockaus
  chebrantai.....va ir
  rezultatas.

 • Būtinai 2017 vasario mėn. 17 d. 23:55:47

  dabar reikėtų voratinklius praardyti nuo Snoro bylos, o po to eilė ateis
  ir pedofilijos bylai. Manau, kad abi vienodo kalibro kulkos buvo iššautos
  to paties šaulio. Štai ir aišku, kodėl Grybauskaitė gelbėjo tuos VSD
  vyrukus,įmerkusius sysalus vaikui, o šie gelbsti storo pasturgalio
  savininkę mėlynu chalatu.

 • Grybauskaitei 2017 vasario mėn. 16 d. 11:30:05

  Neturint palikuonių, būtis neišvengiamai tampa niekine ir pragyvento
  gyvenimo kelias tampa bereikšmis. Ypač neramu esti dar ir išvogus
  paprastų žmonių pinigus iš banko Snoras klientų sąskaitų. Nebent
  "pultų rusai" ir taip įprasmintų tuščiagarbių barškalų gyvenimą...

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NUŽUDYTA: Kazachstano sostinėje Astanoje nužudyta interneto portalo „Nur.kz“ žurnalistė Irina Beketova.
 • UGNIS: šiaurės Londono laisvalaikio centre įsiplieskė gaisras, ugnis apėmė Haiburio rajone esančio vieno aukšto pastato stogą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar dar vis turite neiškeistų litų?

balsuoti rezultatai

Ar jums su darbdaviu pavyksta susitarti dėl atostogų datos ir terminų?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +4   +8 C

   +2   +10 C

 

   +8  +12 C

  +9  +13 C

   +11  +15 C

 

   +15  +17 C

  7-12 m/s

 3-8 m/s

 

    2-7 m/s

 

USD - 1.1773 PLN - 4.3009
RUB - 77.5752 CHF - 1.1290
GBP - 0.8946 NOK - 9.5693
reklama
Ukis 2018