respublika.lt

2018 rugsėjo 24, pirmadienis

Rusija atsisakė išduoti R.Baranauską. Jam suteikė politinį prieglobstįnuotraukos (339)

2017 sausio mėn. 27 d. 08:00:17
Alia ZINKUVIENĖ, zinios@vakarozinios.lt

Uždaryto „Snoro“ banko prezidento Raimondo Baranausko Rusijos Federacija Lietuvai neišduos - jam suteiktas politinis prieglobstis. Oficialų atsakymą Generalinė prokuratūra gavo šį mėnesį. Valdžios koridoriuose rezgamas planas buvusius bankrutavusio banko akcininkus teisti už akių, tarsi karo nusikaltėlius.

 

R.Baranauskui - Rusijos politinis prieglobstis

Didžiausi bankrutavusio „Snoro“ banko akcininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas įtariami banko turto iššvaistymu, piktnaudžiavimu, dokumentų klastojimu. Pirmasis teismo sprendimas suimti eksbankininkus priimtas dar 2011 m. lapkritį, kai tuometė konservatorių ir liberalų Vyriausybė nutarė nacionalizuoti „Snorą“ ir kelti bankroto bylą.

Iki 2015 m. vasaros Rusijos pilietybę turintis V.Antonovas ir R.Baranauskas gyveno Londone, kur bylinėjosi dėl ekstradicijos į Lietuvą. Londono teismams priėmus sprendimą perduoti juos Lietuvai, vyrai išvyko nežinoma kryptimi, vėliau paaiškėjo, kad jie slapstosi Rusijoje.

2016 m. buvo išsiųsti teisinės pagalbos prašymai Rusijos Federacijos kompetentingoms institucijoms, prašant išduoti V.Antonovą ir R.Baranauską Lietuvai. Kokie rezultatai?

„Gautas atsakymas iš Rusijos Federacijos, kad R.B. suteiktas politinis prieglobstis Rusijos teritorijoje, todėl Lietuvai jis neišduodamas, o dėl V.A. atsakymo nesame gavę“, - „Vakaro žinioms“ pranešė Generalinė prokuratūra.

Sieks teisti už akių


Nuo pat 2011 m. lapkričio mėn. ikiteisiminį tyrimą kontroliuojantis Generalinės prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Darius Stankevičius teigė, kad, Rusijai suteikus R.Baranauskui politinį prieglobstį, byla aklavietėje tikrai neatsidūrė.

„Galvojame, dėliojame įvairius variantus, nes dėl antro asmens (V.Antonovo - red. past.) dar jokio atsakymo neturime. Veiksmų yra įvairių, ir svarstome, kuris yra priimtiniausias ir optimaliausias šiai bylai, kuri yra tikras galvos skausmas“, - pripažino prokuroras.

Jo teigimu, Europos arešto orderis lieka galioti, paskelbta tarptautinė paieška, ir, jeigu ieškomi asmenys kirstų kurios nors valstybės sieną, galiotų tokia pati tvarka, kaip ir ieškant aferomis įtariamo Sergejaus Rachinšteino, kuris buvo sulaikytas Vietname.

O jeigu eksbankininkai nepaliks saugaus kampelio Maskvoje, kur gali ir gyventi, ir dirbti?

„Stabdyti tyrimo tikrai nesirengiame. Yra daug įvairių kelių, vienas pagrindinių - teismas už akių, - sakė D.Stankevičius. - Bet čia yra problemų. Kol kas nėra pakeistas Baudžiamojo persekiojimo kodeksas, ir tai yra didžiausia kliūtis (teisti už akių - red. past.).

Dar prieš 5 metus, kai buvo sulaikyti Londone, V.Antonovas ir R.Baranauskas ieškojo ryšių su teisėsauga ir norėjo duoti parodymus būdami ne Lietuvoje. Dabar net ir teismai Lietuvoje jau vyksta nuotoliniu būdu - ar „Snoro“ bylos įtariamųjų nebūtų galima apklausti, pavyzdžiui, per videokonferenciją?

„O kaip ir kur aš galėčiau tai padaryti? Juk turi būti teisinis pagrindas, turi būti ryšys. Čia yra tarptautiniai dalykai, o, kaip matote, mūsų bendradarbiavimas su Rusijos tarnybomis nėra toks, kaip norėtume“, - apgailestavo prokuroras.

Parodymai kelia grėsmę

Žmogaus teisių ir antikorupcijos srityje veikiančios visuomeninės organizacijos „Skaidri politika“ steigėjo ir vadovo Gintaro Radvilos teigimu, jau pats terminas „politinis prieglobstis“ daug ką sako.

„Aišku, kad nei R.Baranauskas, nei V.Antonovas negali pasirodyti Lietuvoje, nes jie bus areštuoti bet kokiu pagrindu ir jiems neduota jokio žodžio, - sakė G.Radvila. - Nors jie ne sykį akcentavo, kad yra pasiruošę teikti savo parodymus, liudijimus nuotoliniu būdu, bet jų niekas neprašo.“

Jis neatmetė galimybės, kad kai kam buvusių „Snoro“ akcininkų parodymai būtų labai neparankūs.

„Visi supranta, tik oficialiai nedrįsta pripažinti, kad „Snoro“ bankas buvo nacionalizuotas mažų mažiausiai netyčia, - mano G.Radvila. - Pagal Finansų tvarumo įstatymą, kad ir kas būtų paimama visuomenės reikmėms, valstybė turėjo geruoju ar piktuoju susišnekėti su akcininkais ir jiems atlyginti. Šiuo atveju akcininkai nebuvo kviečiami į jokį teismą nei raštu, nei žodžiu, nei per skaipą...“

Daug abejonių dėl Lietuvos banko ir Vyriausybės veiksmų teisėtumo sukėlė ir parlamentinis tyrimas, kurį užbaigti sutrukdė valdančiųjų balsavimas „kojomis“ dėl tyrimo išvadų.

„Liko daug neatsakytų klausimų, bet tyrimas nebuvo pratęstas ir valdžioms pasikeitus. O priežastis greičiausiai ta, kad valstybės biudžete buvo didžiulė skylė ir buvo mažiausiai skausminga ją užlopyti sugriaunant šitą banką, - svarstė G.Radvila. - Kitas akivaizdus faktas - kaip vyksta bankroto procesas: pusvelčiui išparceliuojamas banko turtas, daugybė skandalų, machinacijų, apgavysčių... Galų gale, jeigu vagis paima kažkieno turtą, tai vis tiek stengiasi jį naudingai realizuoti, tiesa?“

Praėjusių metų rudenį, kai V.Antonovas Maskvos arbitražo teisme kėlė Lietuvai 557 mln. eurų ieškinį dėl sutryptos jo verslo reputacijos ir nacionalizavus „Snorą“ patirtų nuostolių, visuomeninė organizacija „Skaidri politika“ siekė dalyvauti procese kaip trečioji šalis. Paklaustas, kokiu tikslu buvo daromas toks žingsnis, G.Radvila aiškino, kad organizacija atstovauja daliai nuo „Snoro“ bankroto nukentėjusių indėlininkų, todėl teismo metu tikėjosi iš pirmų lūpų sužinoti faktus, argumentus, kuriuos Lietuvoje stengiamasi nutylėti.

Nukentėjusieji pilni baimės


„Man pirmiausia rūpėjo informacija, nes aš neblogai žinau, kaip buvo nutildyti nukentėję indėlininkai. Jie buvo suvaryti į asociaciją, o ta asociacija nuvairavo savais keliais, - sakė visuomenininkas. - Nusprendus bankui kelti bankroto bylą, pinigus prarado daugybė privataus verslo, valstybinių įmonių. Skambinau stambiausioms privačioms įmonėms, kurios palaidojo po 5-7-10 milijonų, tai jos elgėsi labai lietuviškai: „Mes turime savo verslą ir norime toliau jį plėtoti. Taip, praradome pinigų, bet niekada nestosime į jokią kovą. Neradau nė vienos teisininkų kontoros, kuri būtų pasiryžusi bent jau iš profesinio intereso pasiaiškinti tuos keistus „Snoro“ bankroto dalykus. Visi bijo pasekmių dėl savo verslo, dėl darbo, karjeros.“

Maskvos arbitražo teismas V.Antonovo ieškinį atmetė, tačiau ir R.Baranauskas viename interviu pernai rugsėjį yra sakęs, kad irgi ruošiasi bylinėtis su Lietuva.

„Nežinau, kokių veiksmų dabar imsis buvę „Snoro“ akcininkai, bet žinau tik viena - kad rankų jie nenuleis. O mūsų prezidentės vietoje aš irgi visą kaltę versčiau ne valstybei, o konkretiems vykdytojams - Lietuvos banko vadovui Vitui Vasiliauskui, finansų ministrei Ingridai Šimonytei, premjerui Andriui Kubiliui. Jie ir turėtų atsakyti. Bet ar mūsų Lietuvoje kas nors yra atsakęs už savo veiksmus? - mano G.Radvila. - Buvę „Snoro“ savininkai gali kreiptis į tarptautinį arbitražą Stokholme, Niujorke ar kitur, nes V.Antonovas tolesnei kovai paaukojo savo Panamos banką, ir toliau daro didelius verslus. Taip, „Snore“ jis daug prarado, bet tai tikrai ne paskutiniai jo pinigai“, - įsitikinęs
G.Radvila.


Rimas ANDRIKIS, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys:

Visada sakiau, kad asmens nuteisimas už akių nelabai dera su teisinės valstybės ir demokratijos principais. Aišku, galima kokį nors krokodilą pripažinti dideliu slieku, bet jis vis tiek netaps slieku.

Tai yra labiau politinis, bet ne teisinis sprendimas, arba sprendžiant teisinį klausimą dominuoja politinė potekstė. Taip apibūdinčiau šią situaciją. Tiems, kurie tokias mintis laido ir stumia tokius projektus, siūlyčiau statistiškai įvertinti, kokiose išsivysčiusiose demokratinėse šalyse, turinčiose gilias tradicijas, yra nuteisimo už akių institutas. Tuomet jau patys žmonės nuspręstų, ko vertos tokios idėjos. Bet kadangi Lietuvoje yra ir kitų teisinių problemų, ypač vykdant istorinį teisingumą atsiveria skaudžios opos, tai šiuo metu visuomenė, ko gero, ir pateisina tokį institutą. Lygiai taip pat galima sakyti, kad mirties bausmė kaip institutas Lietuvoje panaikinta jau keli dešimtmečiai, bet vis tiek dar yra žmonių, kurie mielai norėtų ją sugrąžinti.

Kriminologinė statistika sako, kad baimė atgraso nuo nusikalstamų veikų trečdalį žmonių. Tai, ar mes viską darome dėl vieno trečdalio, palikdami du trečdalius, ar vis dėlto darome kažką visiems? Taip ir čia - kai kuriuos paliksime ramybėje, o kai kuriuos teisime už akių, ir bus išskirtinis teisingumo vykdymas. Kalbant apie nevisiškai teisinius argumentus, tai visi kiti papildo žmonių teisinio neraštingumo lygmenį.

Dar aš norėčiau sužinoti, pavyzdžiui, kiek vokiečių yra perduota Lietuvai teisti, kiek švedų, norvegų, danų ir t.t.? O tada, jeigu jau čia tokia tragedija, pasakyčiau, kad gal prijunkime ir kitas šalis. Čia tik Lietuva visiems perduoda savo piliečius pagal menkaverčius prašymus už menkavertes veikas. O valstybėse, kur Konstitucija draudžia perduoti jos pilietį į kitą šalį baudžiamajam persekiojimui, tvirtai laikomasi tos nuostatos. Lietuva yra, ko gero, baudžiamajam persekiojimui į kitas šalis perdavusi tiek savo piliečių, kad jų skaičius net kelis kartus viršija perduotų iš kitų šalių.

Kalbėdami apie bet kokias įstatymo taikymo išimtis neturėtume būti akli, neturėtume būti skatinami savo keršto, įgeidžių ar kitų konjunktūrinių interesų. Vertėtų plačiau pasižiūrėti į pasaulį ir pagalvoti, kodėl mes niekaip neišsiritame iš pirmaujančių vietų pagal represijas prieš savo piliečius, pagal kalinamų žmonių skaičių ir atrodome taip toli nutolę nuo savo Vakarų kaimynų.

Parengta pagal  dienraštį „Vakaro žinios“


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (339)

 • Taip sakant 2017 vasario mėn. 16 d. 11:28:40

  Sveiki, atvykę į Orvelo 1984-uosius!!!

 • <a href="https://kaioshinrealm.com/blog/">Dragon Ball Super</a> 2017 vasario mėn. 16 d. 02:51:37

  Dragon Ball Super

 • Emilia 2017 vasario mėn. 13 d. 22:40:13

  Gera pradžia-pusė darbo. Sėkmės tau Raimondai.

 • Aldutė 2017 vasario mėn. 13 d. 21:47:54

  Baranauskas visada saugus ir saugomas aukščiausio

 • tikras lietuvis 2017 vasario mėn. 12 d. 17:32:53

  šlykštūs banko grobikai, jau 26 metus tų niekšų konservatorių
  ,,skėtis" ,,saugojo" Lietuvą ,tai šiandien matome,ką turime....Jų
  ,,skėtis" ,,išsaugojo" tik jų kišenes,pensininkus paversdami
  ubagais...,o jaunimą ,,išvarydami" į užsienius duonos kąsnio
  ieškoti....

 • Mykolas 2017 vasario mėn. 12 d. 14:28:44

  Ir tai dar nereiškia,kad Rusija pati neatliks tyrimų dėl to Snoro banko
  veiklos Lietuvoj.Tokių tyrimų metu,gali iškilti dar tokių detalių,kad
  daug kas Lietuvoj dar stipriai žaksėti pradės.

 • Super! 2017 vasario mėn. 12 d. 13:53:33

  Bent gales gintis is Maskvos, o tai brudai sutarse, sunaikino, o paskui
  tiesiog sakyciau fantastiskai isvoge banka, ir cia kazkodel neuzsuko nei
  FNTT, ne STT.....kodel?

 • ekonomistas 2017 vasario mėn. 12 d. 13:50:22

  O pinigus už Snoro pagrobimą reikės gražinti su procentais.

 • Romas iš Šiaulių 2017 vasario mėn. 12 d. 13:48:18

  Ir gerai,Ar Lietuvoje gali rasti teisybę?Apjuodins,sumaišys su purvais,o
  paaiškėjus,kad taip nebuvo,net neatsiprašys.

 • palaikau 2017 vasario mėn. 12 d. 13:39:37

  Normalus bachuras LT nera ka veikti tokiem, bega is lt kas netingi.

 • Vadakste 2017 vasario mėn. 12 d. 13:37:15

  Idomu ,kaip ten sekasi Ukrainai , nes ir jie viena banka nacionalizavo. ,ar
  tik nebus paeme pavyzdzio is LIetuvos. Juk mes ciut ne dvi dvynes seses.To
  ir reikejo tiketis is Baranausko , nes kitaip ji cia butu "suvalge".

 • GINTARAS 2017 vasario mėn. 12 d. 13:35:19

  Įsitikinęs, jog LR GP prokurorai savo oficialiame prašyme Rusijai
  išduoti R.Baranauską turėjo argumentuotai išdėstyti įtarimus, kuo jis
  nusikalto. Tačiau matomai vien prokurorų susuktų teiginių neužteko,
  jei Rusija ne tik neišdavė Baranausko, bet dar ir politinį prieglobstį
  suteikė. Pradedu tikėti, kad Snoro vadovas turi svaresnių įrodymų bei
  dokumentų save apginti ir jie artimiausiu metu bus paviešinti, ko
  Grybauskaitės gaujos vagys, matomai, labiausiai ir bijo. Ir viskas yra iš
  tikrųjų priešingai, nei ką apie Snoro banką visą laiką visuomenei
  teigė prezidentės D.Grybauskaitės statytinis LB vadovas V.Vasiliauskas
  bei buvusi finansų ministrė I.Šimonytė.
  Tai pirmas toks didelis R.Baranausko laimėjimas. Dabar, tapęs saugesniu,
  Baranauskas galės drąsiai viešinti Lietuvos valdžios vagims nepalankius
  faktus ir atvirai apginti save bet kuriame tarptautiniame teisme.

 • LINA 2017 vasario mėn. 11 d. 23:09:12

  Geruliai katalikai iš Lietuvos, protestantai iš Švedijos ir Amerikos
  žydai „suėdė“ normalų banką... O atiduos "prarastus" indėlius
  visos tautos pinigais.

 • Tai politika.Valdžia suorganizavo bankų nusavinimą 2017 vasario mėn. 11 d. 23:06:18

  Tie bankai pavogti. Iš vagių reikia reikalauti.O vagys tai
  valstybė.Nepatiko rusiškos pavardes,tai suvaidino bankų
  nemokumą.Valdzią reikia teisti.Ji atsakinga.Tai mafija.

 • APKALTA! 2017 vasario mėn. 11 d. 17:52:24

  DĖL SNORO AFEROS GRYBAUSKAITĘ – JAV MARIONETĘ Į KALĖJIMĄ!!!!

 • Vida 2017 vasario mėn. 11 d. 14:26:27

  Sėdžiu ir mintį audžiu,kiek konservai atleišiavo snorinių ir Delfi
  poniai ,kad ši tokią cenzūrą įvedus.Gatava kaip sakoma be muiliuko. JO
  JO Lietuvoje laisv1 spauda-panašiai kaip kelnės be gumos.....

 • Regina 2017 vasario mėn. 11 d. 12:13:30

  Ne amžina Grybauskaitė, o ateis laikas ir už Snorą teks atsakyti,
  pasibaigs nebaudžiamųjų gyvenimas, tokie pašlėmėkai vasiliauskai,
  kubiliai, šimonytės daro ką nori po Grybauskaitės
  uždanga....pakankamai šlykštu...

 • Na 2017 vasario mėn. 11 d. 12:09:56

  Tai kas ten Bražuolės tiltą susprogdint davė įsakymą? Jeigu jau sakom
  tiesą ir stabdom melą!

 • ! 2017 vasario mėn. 10 d. 21:05:04

  Snoro banko apiplėšimas yra ES sankcijų Rusijai dalis ir indėlininkų
  nuteikimas prieš Rusijos valstybę.

 • Snoras buvo toks bankas 2017 vasario mėn. 10 d. 21:01:34

  kad blogiems žmogiukams , tokiems kaip konservai kėlė
  pavydą.........Kiek žinau jų partija reikalavo rėmimo.Gera nupenėtą
  kiaulę su daug pinigų ir su kurvos Grybauskaites palaiminimu papjovė
  konservai.

 • LEONAS 2017 vasario mėn. 10 d. 11:31:20

  Aš manau jog problema tame kad visi supranta - Baranauskas netylės.

 • Kostas S. 2017 vasario mėn. 10 d. 11:30:05

  "„Lietuvą kontroliuojanti mafija”" mano supratimu turi buti
  lietuviskai issireiksta taip: Glaudus partiju bendradarbiavimas Seime.
  Vogimas - sumaise viesus ir privacius interesus. Vietoje issireiskimo
  "Koloborantai, vagys, banditai ir dvasiniai iskrypeliai" yra lietuviskai
  naudotinas terminas: Lietuvos valdzia.

 • Lina 2017 vasario mėn. 09 d. 22:41:04

  Pats laikas, tiesiog būtina, prokuratūrai aiškintis buvusios finansų
  ministrės I.Šimonytės, buvusio premjero A.Kubiliaus, Lietuvos Banko
  valdytojo V.Vasiliausko ir Snoro Banko kreditorių komiteto pirmininkės
  A.Mažintienės veiklą. Deja, kol kas jie visi sėdi po prezidentės
  D.Grybauskaitės stogu. Labai tikiuosi, kad ši panelė neišbus visos
  kadencijos ir tuomet gal teisėsaugininkai pradės dirbti ir ne tik prie
  šių aferistų, bet ir iki pačios Raudonosios Dalios prisikas, o tada
  visi apgautieji indėlininkai gali tikėtis iš jų atimtų lėšų
  atgavimo.

 • Sistema pagaliau pati save suės 2017 vasario mėn. 09 d. 17:54:54

  SNORO bylai išplaukus į tarptautinius vandenis pagaliau paaiškės kas
  yra kas.Mokus ir konkurencingas bankas ,,nacionalizuotas” vardan
  skandinaviškų bankų įtvirtinimo Lietuvoje. Plėšikiškas jo
  užgrobimas buvo vykdomas su valstybinio banko vadovų ir prezidentės
  žinia,pasitelkus užsienio,,auditorius” friklius ir kitus
  ,nesikeikiant,kuperius.Kadangi Lietuva šią bylą užslaptino ,tai ji
  dabar svetimomis rankomis ir su didžiuliu piktu pasitenkinimu bus atverta
  plačiajai visuomenei.Savo ,,demokratiškumu ir žodžio laisve” jau
  esame žinomi.Prie viso to dabar pasiruoškime naujos
  ,,vertybių”porcijos dozei.

 • Galvoja Vasiliauskas 2017 vasario mėn. 09 d. 17:40:14

  neramu, bet kaip nors issisuksiu, nuteisim BARANAUSKA uz akių , vel
  pakartosiu, kad Snorui buvo gripukas, paskui pridursiu veziukas....juk
  visiems viskas aisku, nesvarbu kad sukurta Seimo komisija nustatė , kad
  bankas mokus, tik konservatoriai negalėjo perlipti per save ir Razmos
  vedami pabėgo is balsavimo.Sunaikintas Snoras.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KATASTROFA: Tunise gausios liūtys ir potvyniai pareikalavo mažiausiai keturių žmonių gyvybių; Šiaurės rytinėje Nabulo provincijoje gelbėjimo komandos rado dviejų pagyvenusių vyrų ir dviejų jaunų moterų kūnus.
 • TRAGEDIJA: per sukilėlių ataką neramiuose Kongo Demokratinės Respublikos rytuose, Benio mieste, žuvo 16 žmonių, tarp kurių 12 civilių ir keturi kariai arba sukilėliai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. V.Tomkus: nuo atgimimo iki išsigimimo
2. V.Vyšniausko kalba, pasakyta Seime, Sąjūdžio jubiliejaus proga
3. Disidentė, vienuolė Nijolė Sadūnaitė: Abu popiežiai suprato mūsų kančią
4. Įstatymai rašomi „iš pilvo“
5. Į politiką eina jau prasiskolinę žmonės
6. Rolandas Paksas. Neturi likti ginklų ir kariuomenių Baltijos šalyse bei Karaliaučiuje
7. Prezidentei krizė buvo pelninga
8. Vilniečiai atvykstantį popiežių pasitiks užversti kalnais šiukšlių
9. O.Strikulienė: Kas verks sumažinus Seimo narių skaičių?
10. Parlamentas tirs žinomų šviesuolių KGB šmeižto istoriją
11. Už vizitą pas gydytoją mokėti teks ne visiems
12. Arvydas Juozaitis stoja į kovą
13. Iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko posto varomas P.Gražulis: Esu labiausiai tinkamas ginti žmogaus teises
14. O.Strikulienė: Žmonės patys neina balsuoti, o paskui bloga valdžia piktinasi!
15. T.B.Burauskaitė: Padarėme tai, ką liepė Seimas
16. Nekultūringa politika
17. O.Strikulienė: Du politikai, taikos balandžiais lakstantys
18. F.Kauzonas: Parduodamas Europos vidurys!
19. Bausti reikia tikruosius žudikus
20. Perki internetu, malonėk susimokėti... už orą
21. Sumindžiotos mūsų istorinės relikvijos
22. Ar ne laikas grąžinti skolą Mažvydui?
23. Vaidindami demokratišką valstybę pamiršome, kas ta demokratija yra
24. „Auksinių šaukštų“ istorija dar nebaigta
25. O.Strikulienė: Nieko naujo. Valdžios fikusai tik kaitaliojasi su kaktusais
reklama
DARBAS ADMIN

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +6 +9 C

   +6  +9 C

 

   +5  +8 C

  +11  +15 C

   +12  +11 C

 

   +10  +12 C

  1-6 m/s

 0-4 m/s

 

    1-6 m/s

 

reklama
Sveikata Grožis