T.Dapkus: esu šmeižiamasnuotraukos (13)

2018 gegužės mėn. 07 d. 18:58:13 Perskaitė 2874

Žurnalistas Tomas Dapkus žada kreiptis į generalinį prokurorą dėl šmeižto. „Buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovas Kęstutis Jucevičius meluoja man keršydamas. Jokie įtarimai man niekada nebuvo pareikšti“, - sakė T.Dapkus.

 

Viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad T.Dapkus neva figūruoja prieš kelerius metus pradėtoje baudžiamojoje byloje dėl neteisėtos veiklos. K.Jucevičiaus teigimu, T.Dapkaus žmona, naudodamasi bankomatu, įkeldavo dideles pinigų sumas ir pervesdavo jas vyrui. Buvęs FNTT vadovas net įvardijo, kad tokiu būdu T.Dapkaus sąskaitoje galėjo atsirasti 200-300 tūkst. eurų.

Pats T.Dapkus tai griežtai neigia. „Nėra jokių įtarimų nei man, nei mano žmonai. Prieš K.Jucevičių aš liudijau teisme dėl jo galimai korupcinių veikų. Dėl mano žurnalistinės veiklos jis neteko posto. Dabar jis taip man keršija. Juo labiau jis pasakoja viešai apie privačias bankines operacijas, apie kurias sužinojo todėl, kad tuo metu užėmė tarnybos vadovo postą. Ketinu dėl to kreiptis į generalinį prokurorą ir tai padarysiu jau šiandien“, - vakar „Vakaro žinioms“ sakė T.Dapkus.

Pasak jo, nebuvo nei įtarimų, nei tokių sumų, kurias mini K.Jucevičius. Žmona iš tiesų pervedinėjo pinigus, kurių dalį legaliai įsivežė iš Ukrainos, dalį pervedė per bankus.

T.Dapkaus, kurį prezidentė Dalia Grybauskaitė išvadino „MG Balic“ skaliku, pavardė figūruoja ir VSD Seimo NSGK pateiktoje pažymoje. Joje rašoma, kad „MG Baltic“ koncernas siekė finansinės naudos, veikdamas politikus bei pareigūnus ir valdininkus. Be kita ko, teigiama, kad „MG Baltic“ aktyviai veikė per pernai pavasarį vykusius LSDP pirmininko rinkimus. Koncerno vadovai nenorėjo, kad partijos pirmininku būtų išrinktas Gintaras Paluckas, jie buvo numatę kitą kandidatą. Neva T.Dapkus asmeniškai ieškojo kompromituojančios medžiagos apie numatyto kandidato konkurentus, o jo veiklą kuravo tuometinis koncerno vicepirmininkas Raimondas Kurlianskis.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net