Kas padės be „MG Baltic“ likusiems liberalams?nuotraukos (17)

2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 07:53:11 Perskaitė 3643

Lietuvos liberalų sąjūdis ieško žurnalisto profesionalo, kuris jiems padėtų laimėti rinkimus. Anas turėtų kurti bei organizuoti rinkimines kampanijas. Bent taip nurodoma skelbime. Bėda, kad reikalaujama „panašaus darbo patirties“. Prisiminus buvusio liberalų lyderio Eligijaus Masiulio patirtį, kandidatams teks mokytis imti dėžutes nuo butelių, kuriose kai kas gali būti įdėta.

 

Liberalai, panašu, prarado ryšius. Argi anksčiau būtų ieškoję profesionalaus žurnalisto viešojoje erdvėje. O kam tuomet reikalinga „MG Baltic“? Kaipmat būtų suradę. Dabar nebėra kas padeda - ieško patys. Kas žino, gal kas ir atsilieps. Reikalavimai nemenki. Aukštasis išsilavinimas. (Na, čia ne problema, nes neparašyta, koks, tiktų tikriausiai ir kelių inžinierius ar menku atlyginimu nusivylusi mokytoja).

Bet liberalai dar nori, kad pasamdytas asmuo sukurtų jiems rinkiminę programą ir suorganizuotų rinkiminę kampaniją. Patys programos, akivaizdu, nesugeba sukurti, tai kur ten rinkiminę kampaniją suorganizuos... Dar reikia, kad kandidatas išmanytų su rinkimais susijusius teisės aktus. Tiesa, žadama, kad labai padės puikiai viską išmanantys rinkimų komandos nariai. Vėlgi, patraukliai skamba, kad darbo laiką galima planuotis pačiam, bet „pagal darbo kiekį ir poreikį“. Suprask, jei dabartiniam liberalų lyderiui Eugenijui Gentvilui poreikis atsiras 2 val. nakties - malonėkite prisistatyti.

O toliau prasideda tai, kas gali atbaidyti kandidatus. Mat siūloma tik terminuota darbo sutartis - nuo 2018 m. rugsėjo iki 2019 m. liepos. Žodžiu, parengęs liberalus rinkimams, žmogus lėks lauk. Nebent labai įtiks.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net