respublika.lt

2018 rugsėjo 24, pirmadienis

E.Masiulis: ėmiau paskolą, o ne kyšįnuotraukos (62)

2016 rugsėjo mėn. 08 d. 08:05:08
Jaunius POCIUS, zinios@vakarozinios.lt

Buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis, o dabar įtariamasis kyšininkavimu, prekyba poveikiu ir neteisėtu praturtėjimu Eligijus Masiulis išplatino viešą laišką apie jam mestus kaltinimus. Savo istorijos versiją jis papasakojo ir LRT laidoje „Dėmesio centre“. „Vakaro žinios“ pateikia svarbiausius E.Masiulio išdėstytus akcentus, o tikėti juo ar ne, spręskite patys.

 

E.Masiulio gynybos versija

Kyšis - pasak E.Masiulio, jis tokio dalyko niekada nėra gavęs.

90 tūkst. eurų
, paimti grynaisiais iš verslininko Raimundo Kurlianskio, yra paskola, kurią E.Masiulis ketino grąžinti per 12 mėnesių. Už šiuos pinigus E.Masiulis su artimų giminaičių šeima ketino įsigyti nekilnojamojo turto, kurį nuomotų ir gautų iš jo pajamų.

3 kartus
E.Masiulis su R.Kurlianskiu yra kalbėjęs apie galimybę pasiskolinti iš jo pinigų. Pasak E.Masiulio, jis prokurorams yra pateikęs savo pasirašytą paskolos dokumentą, nors kratų metu toks paimtas nebuvo.

Pinigai
(90 tūkst. eurų grynaisiais) E.Masiuliui buvo paduoti R.Kurlianskio automobilyje, prie Seimo rūmų. Kadangi politikas neturėjo kur tokios sumos dėti, jis juos sugrūdo į alkoholinio gėrimo dėžutę. Alkoholio butelis ir apvali suma grynųjų į dėžutę sutilpo.

Sužymėti pinigai buvo jau tada, kai E.Masiulis juos paėmė iš R.Kurlianskio ir alkoholio dėžutėje pasidėjo į savo automobilį. Pinigus vėliau E.Masiulis persidėjo į rankinę.

Po 200, 500 eurų - greičiausiai tokiomis kupiūromis E.Masiulis paėmė pinigus iš R.Kurlianskio. Tiksliai politikas negali atsakyti, nes labai trumpai tuos pinigus tematė, jų net neskaičiavo - šį darbą atliko STT agentai. Tik agentai priskaičiavo ne 90 tūkst., o 106 tūkst. eurų.

Grynaisiais E.Masiulis sugalvojo skolintis dėl to, kad išvengtų papildomų klausimų, dėl kurių tektų aiškintis viešai.

152 tūkst. eurų
, o ne 250 tūkst., pasak E.Masiulio, buvo rasti jo namuose grynaisiais. Politikas teigia, kad 250 tūkst. suma gauta jau įskaičiavus į ją 90 tūkst. „paskolą“ automobilyje.

Namuose
rasta įspūdinga suma pinigų - tai artimų giminaičių šeimų sunešti pinigai per 2016 metus, už kuriuos planuota nusipirkti nekilnojamojo turto varžytinėse. Pinigai, pasak E.Masiulio, namuose buvo trumpai, juos ketinta padėti į seifą banke. Nespėjo.

Pilkoji zona
- būtent ten jaučiasi atsidūręs E.Masiulis. Politikas teigia, kad situacija, į kurią pateko, įvyko dėl jo padarytų klaidų, iš skubėjimo, nepagalvojimo. Nors, kaip pats sako, visą gyvenimą gyveno iš politikos, todėl yra šios srities profesionalas.


Teisėsaugos versija


Gegužės 10 d., apie 16 val., Vilniaus centre, prie Seimo esančioje automobilių aikštelėje, R.Kurlianskis susitiko su E.Masiuliu.

Ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad E.Masiulis, būdamas valstybės tarnautoju - Seimo nariu, parlamentinės politinės partijos pirmininku ir šios politinės partijos Seime frakcijos seniūnu, „MG Baltic“ koncerno atstovui R.Kurlianskiui už tam tikrus šiam koncernui palankius ir finansiškai naudingus sprendimus pažadėjo, susitarė priimti ir savo bei kitų naudai priėmė 106 000 eurų kyšį.

E.Masiulis galimai yra žadėjęs veikti dėl naudingų koncernui sprendimų pats ir paveikti tai daryti kitus asmenis.

Per kratą E.Masiulio namuose Vilniuje rasta 250 tūkst. eurų grynųjų, kurie, įtariama, negalėjo būti įgyti teisėtai.

Kokiais klausimais E.Masiulis, įtariama, sutiko balsuoti ir daryti įtaką kitiems Liberalų sąjūdžio nariams? Aptarinėjamos trys versijos: magistralinio kelio Vilnius-Utena projektavimo, rekonstrukcijos ir dangos stiprinimo bei priežiūros darbų projektas, kurio vertė - daugiau kaip 169 mln. eurų; Vasario 16-osios Akto signataro Jono Basanavičiaus paminklo statymas; Vartojimo kreditų įstatymo pataisos.

STT teigimu, pasakojimai apie paskolas grynaisiais be notarų yra įprasta įtariamųjų kyšininkavimu gynybos taktika.


Ar tikite Eligijaus Masiulio pasakojimu, kad jis ėmė ne kyšį, o paskolą?


Kęstutis DAUKŠYS, Darbo partija:

Tiesą pasakius, jo versija nelabai mane įtikino. Galbūt jis nuoširdžiai bandė aiškinti, bet, kai vienas turi kontorą ir kitas turi, o tokius dalykus daro mašinoje, yra šiek tiek keista. Gali būti, kad jis žadėjo investuoti pinigus į nekilnojamąjį turtą, dar ką nors. Pasakytų kur, kas, kaip. Mačiau, kad Eligijus Masiulis labai jaudinasi, labai išgyvena, kas jam atsitiko, bet manęs iki galo tas jo išaiškinimas neįtikino.


Sergejus JOVAIŠA, Tėvynės Sąjunga - Lietuvos krikščionių demokratų partija:

Tikrai nepatikėjau, nes tokio kalibro politikas turėjo pasielgti taip, kad neliktų jokių klausimų. Jis teisinasi, save kaltina, bet tokius dalykus, kad nebūtų prie ko prikibti, turėjo numatyti. Paskolą, kaip jis dabar bando visiems įrodyti, reikėjo įregistruoti, kaip tai daroma Lietuvoje. O dabar tokią didžiulę pinigų sumą dėjo į kažkokias dėžutes automobilyje, visokie rašteliai, tai visiškai nerimta ir neįtikinama.

   
Dalia TEIŠERSKYTĖ, Lietuvos liberalų sąjūdis:

Kadangi aš Eligijų labai seniai pažįstu, aš labai noriu tikėti tuo, ką jis sako. Nes iš viso to elgesio per penkiolika ar dvidešimt pažinties metų, jis niekada nepasižymėjo nei godumu, nei kažkokiu nosies užrietimu, man jis net panašus į kaimo inteligentą. Aš žinojau, kad jis turi ar Nidoje, ar kažkur viešbutėlį ar trobelę, kurią nuomoja. Aš linkusi juo tikėti kaip ir visais savo draugais ir bičiuliais.


Artūras SKARDŽIUS, Socialdemokratų partija:


Aš visą laiką galvojau, kad jis turi suvokimą apie garbę. Jo išdėstyta versija yra pasaka vaikams prieš miegą. Protingas žmogus turi vengti bet kokių interesų planuodamas savo verslą, nors politikas verslo negali turėti. Antras dalykas - operacijos su grynaisiais pinigais didelėmis sumomis. Aišku, jis turėjo laiko pagalvoti, su advokatais sukurti gynybinę versiją. Bet tai absoliutus teisinio nihilizmo pavyzdys.


Kęstas KOMSKIS, Partija „Tvarka ir teisingumas“:


Politikai tokioje situacijoje turi kažką šnekėti, todėl ir jis šneka. Tai buvo blogas spektaklis. Tas įstatymas dėl poveikio darymo yra tikrai blogas, mes visą laiką sakome, kad reikia grąžinti tą įstatymą, kuris buvo iki 2011 metų, būtent dėl kyšininkavimo. Šis atvejis aiškiai rodo, kad buvo kyšininkavimas, nes buvo ir pinigai, ir visa kita. Daugiau nėra ko šnekėti.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios"


Premjero E.Masiulio versija neįtikino

Premjero Algirdo Butkevičiaus neįtikino buvusio parlamentaro Eligijaus Masiulio versija, esą jis 90 tūkst. eurų pasiskolino iš "MG Baltic" viceprezidento Raimondo Kurlianskio nekilnojamajam turtui Nidoje įsigyti, tačiau nuo platesnių komentarų jis dėl vykstančio ikiteisminio tyrimo susilaiko.

"Tikrai aš tuo nepatikėjau, nors E. Masiulis, kaip jūs ir sakote, pateikė savo versiją viešojoje erdvėje. Kaip Ministras Pirmininkas noriu pasakyti, kad vyksta ikiteisminis tyrimas, ir aš tikrai negaliu komentuoti jo veiksmų ir pasakymų", - sakė A. Butkevičius interviu "Žinių radijui".

Tačiau Premjeras šioje situacijoje pasigedo griežtesnių politikų vertinimų.

"Čia būtų galima irgi labai gerai palyginti kai kurių politikų tam tikrų žmonių vertinimą viešojoje erdvėje arba jų reakciją į tam tikrus politikus, kurie yra susikompromitavę. Pavyzdžiui, aš irgi galėčiau jums užduoti klausimą, kodėl po kyšio paėmimo tris paras iš kai kurių vadovų nebuvo jokių pareiškimų, jokios nuomonės išsakymo, kodėl nėra pasisakymų po jo televizijoje išsakytų minčių? Kalbama apie teisinę demokratinę valstybę", - abejones kėlė A. Butkevičius.

Eltos info.


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (62)

 • danel 2018 kovo mėn. 07 d. 21:18:07

  Aš esu ponas Garis paskolos iš privačios paskolos gavėjui, o paskolą
  suteikiame 3% per mėnesį, aš siūlau paskolas asmenims ir įmonėms ar
  bankrutavusioms žmonių grupėms. Ši finansinė galimybė prie jūsų
  durų didėja šiandien ir greitai atrodo čia kredito. pajėgumas,
  paslauga teikiama asmenims, įmonėms ir verslo vyrams ir moterims. Kredito
  suma, esanti nuo 1 000 000 JAV dolerių, yra 500 000 000 JAV dolerių arba
  Jūsų pasirinkimas. Štai keletas klausimų: ar jums reikia paskolos,
  nėra prasmės, norite sumokėti sąskaitą, esate finansinių problemų,
  jums reikia finansinio sprendimo? . Štai jūsų finansinių problemų
  sprendimas. Aš suteikiu paskolas projektams, verslui, mokesčiams,
  sąskaitoms ir daugeliui kitų priežasčių, mūsų paskolos lengvai ir
  cenzūruojamos * Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis
  danielsilva59491@gmail.com

 • David White 2016 rugsėjo mėn. 19 d. 09:41:35

  Vandenyno Skolintojai ir hipotekos Limited mažiems ir dideliems paskolų
  sumos. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma, Mūsų specialistai yra
  ateiti į žmonių, kuriems reikia pinigų, pagalbos ir už ką mes įdėti
  mūsų paslaugomis kiekvieno asmens naudai. Siekiant padidinti mūsų
  veiklos skaičių ir suteikti galimybę pristatyti, mes priskirti pinigines
  paskolas visiems asmenims, apimti nerimo ar turi finansinių sunkumų
  nekilnojamojo turto pirkimo, žemės ūkio projektų pasiekimus ar kitokio
  statinio projekto, ir kito tipo. Jei mūsų pasiūlymas jus domina
  susisiekite su us.Email adresu; oceanlenders05@gmail.com

 • ADRIANA JAVIER 2016 rugsėjo mėn. 15 d. 07:35:53

  Sveiki, mano vardas yra Adriana Javieras, sukčiavimo auka suklastotų
  skolintojų rankose. aš prarado apie 45.000 €, nes man reikia didelį
  kapitalą 200.000 €. Aš beveik mirė, aš neturėjo kur eiti. mano
  verslas buvo sunaikinta, ir šiame procese aš praradau savo sūnų. Aš
  negalėjo pakęsti tokio nepasikartotų. 2014 gruodžio mėn sutikau
  draugą, kuris supažindino mane su gera motina, ponia Camila Pedro kad
  galiausiai padėjo man užtikrinti paskolą bendrovė. gera mama aš noriu
  pasinaudoti šia galimybe ir padėkoti jums, ir gali Dievas toliau laimina
  Jus. Aš taip pat norėčiau pasinaudoti šia galimybe patarti kolegoms
  lietuviams, kad yra daug sukčiai iš ten, todėl, jei jums reikia paskolą
  ir nori užsitikrinti paskolą greitai, uržegitruokite tik ponia Camila
  pedro elektroniniu paštu: camilapedro93@gmail.com. Jūs taip pat galite
  susisiekti su manimi per šį laišką: javieradriana93@gmail.com. jei
  turite kokių nors abejonių. Prašome ji yra vienintelis asmuo, patikimas
  ir patikima.
  Ačiū.

 • Demencija 2016 rugsėjo mėn. 12 d. 14:37:23

  Vargsele ta musu teiserskyte

 • tautirtis 2016 rugsėjo mėn. 12 d. 08:59:11

  paiimt jis paeme,bet ne sau,partijai.taip ,kad pakiso vyruka,o kas,?o gi
  tas kas norejo tapti partijos pirmininku,stai ir visa ,mano nuomone
  ,paslaptis....

 • DEDE 2016 rugsėjo mėn. 11 d. 22:55:46

  Tyli pirmoji dama,nors labai greitai visada reaguoja,kai reikia sumenkinti
  tuos,kurie nepatinka,vadina melagiais ,drebinanciais kinkas ,pazeria
  turgaus leksika kaltinimus.O apie Masiuli absoliuti tyla.Savas...

 • Suduvietis 2016 rugsėjo mėn. 10 d. 07:11:01

  Kestutis Dauksys buvo tas kuris pardavinejo ir pasirasinejo Mazeikiu Naftos
  pardavimo sutarti Lenkams. Pardave 40% akciju valstibiniu> nesamone, kad
  toki turta atidavineti.

 • Pensininke 2016 rugsėjo mėn. 09 d. 23:54:45

  kas cia per netikejimas- tikrai masiulis kysio neeme- jis ir
  mane,pensininke,
  prase paskolinti .Jei netikit,paklauskit maldeikienes- mes
  ,pensininkai,pinigu oi,kiek daug gaunam...bet jam ir sakau,gal geriau is to
  kurklianskio geriau imk.

 • Jo 2016 rugsėjo mėn. 09 d. 19:29:52

  Norėčiau patikėti ir aš, bet tiek neišgeriu ...

 • Juk jis berods 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 23:58:14

  buvo susisiekimo ministru,taigi reiketu pakapstyti jojo veiklos rezultatus
  ir ten,ponai'STT specialistai,ar jus taip nemanote?

 • Benas 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 18:42:59

  Trintuku trintukas, bet tikriausiai Lietuvos teismai (ziurint kam pateks
  byla) ir salies buduliai tuo patikes.

 • senis 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 18:29:48

  Masiuliui buvo duota gera, itikinama versija. Jis privalejo aiskinti, kad
  kurliandskis, ta nedidele suma 250 000 euru dave jam stringams pirkti ir
  romantiskai vakarienei prie zvakiu surengti. Rekti jam is karto reikejo,
  kad STT lenda i jo seimyninius santykius. Viskas butu pasibaige papeikimais
  STT darbuotojams. Perdaug durnas jis pasirode. Nesodins. Dings zymeti
  pinigai, o be daiktiniu irodymu, byla sulauks senaties.

 • Oi ta teserskyte 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 18:04:27

  Ponia pensininke šneka ir pati nebesupranta apie ka......nes ir pati
  matomai tokias paskolas ėmė anksciau, dabar niekas nebeduoda.....

 • . 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 17:32:22

  O man, prokurorų versija visai neįtikinama...

 • VIRS TIKROVE 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 17:27:46

  Prezidentė įsakys, Pašilis pritars ir šios Masiulio pasakos virs
  tikrove. Įsitikinsite tuo greitai visi. Juk mūsų Panelė neturi nei
  garbės jausmo, nei sąžinės. Tik ambicijos ir ištikimybė mekenančiam
  Vytautui (o gal ir Putinui?)

 • zioma 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 17:22:30

  Per vasarą ne tik pasaką sukūrė bet sako ir špargalkas sau
  ir skolintojui parašė šiknai nusišluostyti.

 • >Nejuokinkit žmonių 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 17:16:52

  Kam ši pastaba Masiuliui ar žmonėms, kurie puikiai suvokia, kad tokios
  sumos be notaro niekas neskolins. Juo labiau, kad Masiulis su Kurlianskiu
  nėra sieloje artimi draugai. Patikėti io6000 garbės žodžiu, jog per 12
  mėnesių gražins?.. O jei Msiuliui kokia nelaimė?
  Ką, negi Kurlianskis toks turtingas, kad dovanoja tokius pinigus?
  Manau, tai ne jo asmeniški pinigai...
  Taigi, nejuokink tu "advokate" žmonių savo išvedžiojimais, kad
  Masiulis doras angelėlis, tik be sparnelių... Man jis su savo
  pacuko akutėmis nuo pat pradžių nepatiko, vos atėjo į politiką...

 • etas 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 15:31:14


  Protu nesuvokiama kai zmones komentuoja apie masiuli
  atseit islaikiusi padoruma atseit nieko neisdave zmogenas...
  jeigu vagystes,melas,apgaules- vertinami kaip padorumo
  zenklai!- tai tada tikrai kazkas su mumis negerai

 • taip taip 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 14:22:48

  ant muilo jį ir jo tą partiją. su visa giminės turto konfiskacija. O
  turtui areštas ar uždėtas?

 • R 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 14:20:35

  Tikiu kad masiulis bus stipriai nubaustas - panasiai taip kaip buvo
  nubausti tie kurie rase kreida ant asfalo TIESOS.

 • sveiko proto dešinysis 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 14:19:26

  turėjo būti uždarytas kartu su kurlianskiu. Kodėl jam,šitam tešliui
  toks dėmesys? jam spauda,televizija... į rūsy vagį,juk padarė
  nepataisomą žalą valstybei.

 • Lietuva, gelbėkis 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 14:01:28

  Ne tik vagis, grobuonis, bet ir baisus melagis. Neturi jokio vyriškumo
  (vidine prasme). O Teišerskytė pasirodė visiška bestuburė ir .... tiek
  to. Dabar jau jai tikrai nebūti Kultūros ministre.

 • Žodžiai nesiskiria nuo darbų 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 13:39:53

  Šitas žmogus yra pasakęs: Lietuvoje 5000 Lt neuždirba tik durniai ir
  žulikai. Patylėjo žmonės, prezidentė nereagavo (vadinasi, patinka
  tokia retorika?!). Tai gal bent dabar nuspręsite, kas toks šitas
  „politikas“: žulikas ar ...

 • Nejuokinkit žmonių 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 13:30:56

  Mes galime kelti šimtai versijų ir jas aptarinėti, tačiau tikros tiesos
  jums niekas nepasakys. Tikrieji nusikaltėliai yra už saugios širmos, jie
  žino ką daro ir kokiu tikslu. Dabar kaip niekada vyksta arši kova dėl
  Seimo kėdžių ir imamasi pačių drastiškiausių metodų, kad tuos
  kelius prasišluotų. Mane juokina apeliavimas į jaunąją kartą - ką ji
  sugeba parodo pastarųjų mėnesių įvykiai. Labai gražiai užglaistytas
  R.Kurlianskio vaidmuo, o jau Mockus kone tautos didvyris. Tad bandoma
  sutirštinti spalvas ir su tokia pompastika apdergti jau nebereikalingą
  žmogų konkurencinėje kovoje. Galiausiai padorumą išlaikė pats
  Masiulis, neatskleisdamas tikros tiesos, nors jo bendrapartiečiai jo
  viešai atikratė ir apdergę, kojomis sutrypė. Tai labai gera pamoka
  daugeliui apie lietuvišką padorumą, moralę, draugystę ir aklą
  tarnavimą pilnąja to žodžio prasme nusikaltėliams, kokiame range jie
  bebūtų ir kokioje kėdėje besedėtų.

 • šitą 2016 rugsėjo mėn. 08 d. 12:42:36

  Masiulį, kuris būdamas ministru avialinijos kompaniją sunaikino Latvijos
  naudai, neabejotinai ir šimašius Lietuvos avialinijas sunaikino dėl tų
  pačių kėslų, Taigi būtinai reikia pasodinti ant melo detektoriaus, ir
  griežtai bausti ir už kyšininkavimą stambiais mastais ir už melagingus
  parodymus, aišku su turto konfiskavimu, o turi prisivogęs labai , per
  tiek metų jau tikriausia multimilijonierius

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KATASTROFA: Tunise gausios liūtys ir potvyniai pareikalavo mažiausiai keturių žmonių gyvybių; Šiaurės rytinėje Nabulo provincijoje gelbėjimo komandos rado dviejų pagyvenusių vyrų ir dviejų jaunų moterų kūnus.
 • TRAGEDIJA: per sukilėlių ataką neramiuose Kongo Demokratinės Respublikos rytuose, Benio mieste, žuvo 16 žmonių, tarp kurių 12 civilių ir keturi kariai arba sukilėliai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. V.Tomkus: nuo atgimimo iki išsigimimo
2. V.Vyšniausko kalba, pasakyta Seime, Sąjūdžio jubiliejaus proga
3. Disidentė, vienuolė Nijolė Sadūnaitė: Abu popiežiai suprato mūsų kančią
4. Įstatymai rašomi „iš pilvo“
5. Į politiką eina jau prasiskolinę žmonės
6. Rolandas Paksas. Neturi likti ginklų ir kariuomenių Baltijos šalyse bei Karaliaučiuje
7. Prezidentei krizė buvo pelninga
8. Vilniečiai atvykstantį popiežių pasitiks užversti kalnais šiukšlių
9. O.Strikulienė: Kas verks sumažinus Seimo narių skaičių?
10. Parlamentas tirs žinomų šviesuolių KGB šmeižto istoriją
11. Už vizitą pas gydytoją mokėti teks ne visiems
12. Arvydas Juozaitis stoja į kovą
13. Iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko posto varomas P.Gražulis: Esu labiausiai tinkamas ginti žmogaus teises
14. O.Strikulienė: Žmonės patys neina balsuoti, o paskui bloga valdžia piktinasi!
15. T.B.Burauskaitė: Padarėme tai, ką liepė Seimas
16. Nekultūringa politika
17. O.Strikulienė: Du politikai, taikos balandžiais lakstantys
18. F.Kauzonas: Parduodamas Europos vidurys!
19. Bausti reikia tikruosius žudikus
20. Perki internetu, malonėk susimokėti... už orą
21. Sumindžiotos mūsų istorinės relikvijos
22. Ar ne laikas grąžinti skolą Mažvydui?
23. Vaidindami demokratišką valstybę pamiršome, kas ta demokratija yra
24. „Auksinių šaukštų“ istorija dar nebaigta
25. O.Strikulienė: Nieko naujo. Valdžios fikusai tik kaitaliojasi su kaktusais
reklama
DARBAS ADMIN

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +6 +9 C

   +6  +9 C

 

   +5  +8 C

  +11  +15 C

   +12  +11 C

 

   +10  +12 C

  1-6 m/s

 0-4 m/s

 

    1-6 m/s

 

reklama
Ukis 2018