respublika.lt

2018 rugsėjo 25, antradienis

 • Bedarbis R.Kurlianskis skolino milijonus

  Vakar vykusiame „MG Baltic“ politinės korupcinės bylos posėdyje Raimondas Kurlianskis teigė niekuomet nebuvęs koncerno viceprezidentu, todėl jokių kyšių koncerno vardu duoti negalėjęs. „Tokios pareigybės net nebuvo, aš buvau tik valdybos narys. Jei skolinau - tai tik savus pinigus“, - sakė R.Kurlianskis. Davęs parodymus jis teigė daugiau neatsakinėsiąs į jokius klausimus.

  2018 rugpjūčio mėn. 28 d. 07:52:11

 • E.Masiulis nori pinigų ir laisvės

  Teismas vakar vėl atvertė politinės korupcijos, susijusios su „MG Baltic“ koncerno veikla, bylą. Labiausiai šįkart pasireiškė buvęs Lietuvos liberalų sąjūdžio partijos pirmininkas Eligijus Masiulis. Jo advokatai pateikė prašymus dėl kreipimosi į Konstitucinį Teismą.

  2018 rugpjūčio mėn. 22 d. 09:55:11

 • „MG Baltic“ bylos teismo posėdis prasidėjo kaltinamųjų prašymais

  Vilniaus apygardos teismo teisėjai po atostogų nagrinėja rezonansą sukėlusią bylą, kurioje kaltinamieji yra dviejų partijų - Lietuvos liberalų sąjūdžio ir Darbo partijos - nariai bei koncernas „MG Baltic“.

  2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 12:10:10

 • Susitikimas Dubajuje neišdegė

  Vienas pagrindinių korupcinės liberalų ir koncerno „MG Baltic“ bylos herojų, buvęs koncerno viceprezidentas Raimondas Kurlianskis prokurorų išleisti į renginį Dubajuje prašė žinodamas, kad jame dalyvaus ir asmenys, su kuriais jam bendrauti uždrausta - koncerno prezidentas Darius Mockus ir valdybos narys Romanas Raulynaitis.

  2018 rugpjūčio mėn. 02 d. 10:41:11

 • Lietuvos apeliacinis teismas atmetė E.Masiulio gynėjo skundą

  Trečiadienį įsigalioja neskundžiama Lietuvos apeliacinio teismo nutartis atmesti kaltinamojo Eligijaus Masiulio gynėjo skundą dėl Vilniaus apygardos teismo šių metų birželio 15 d. nutarties, kuria pratęstas laikino nuosavybės teisės apribojimo terminas į kratos metu E. Masiulio gyvenamojoje vietoje paimtas pinigines lėšas.

  2018 liepos mėn. 18 d. 12:43:52

 • A.Maldeikienė liudija: „MG Baltic“ yra nusikalstama organizacija

  Ketvirtadienį spaudos konferenciją „Ar politikai vis dar turi teisę kalbėti?“ Seimo narę Aušrą Maldeikienę taip papiktino faktas, kad į ją mėgino patekti ir ,,MG Baltic“ atstovas, kad ji nusprendė koncerną viešai vadinti nusikalstama organizacija.

  2018 birželio mėn. 28 d. 12:31:02

 • Ką STT turi prieš D.Mockų? O gal D.Mockus prieš STT?..

  Kokių žingsnių bus imamasi dabar, kai Seimas patvirtino Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto išvadas dėl politinės korupcijos. Apie tai kalbamės su komiteto pirmininku Vytautu Baku, kurį, beje, koncernas padavė į teismą dėl pažeidžiančių „MG Baltic“ dalykinę reputaciją ir neatitinkančių tikrovės teiginių. Artimiausiu metu toks pat ieškinys bus pateiktas ir Valstybės saugumo departamento direktoriui Dariui Jauniškiui.

  2018 birželio mėn. 24 d. 11:10:11

 • Teismas nusprendė laikinai uždrausti V.Bakui pasisakyti apie „MG Baltic“

  Teismas penktadienį nusprendė patenkinti koncerno „MG Baltic“ prašymą ir iki kol bus išnagrinėta byla, uždraudė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkui Vytautui Bakui teigti, kad bendrovė yra nusikalstama grupė, skelbia koncernas.

  2018 birželio mėn. 22 d. 16:15:04

 • „MG Baltic“ teisme siekia, kad V.Bakas negalėtų koncerno vadinti nusikalstama grupe

  Koncernas „MG Baltic“ antradienį kreipėsi į teismą, prašydamas pripažinti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Vytauto Bako teiginius, kad koncernas yra organizuota nusikalstama grupė, neatitinkančiais tikrovės.

  2018 birželio mėn. 20 d. 08:20:25

 • Siūlo atstatydinti Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininką E.Vaitekūną

  Seimo narys Naglis Puteikis kreipėsi į Seimo Kultūros komitetą, prašydamas teikti Seimui pasiūlymą dėl Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininko Edmundo Vaitekūno atstatydinimo.

  2018 birželio mėn. 13 d. 13:46:34

 • Kas padės be „MG Baltic“ likusiems liberalams?

  Lietuvos liberalų sąjūdis ieško žurnalisto profesionalo, kuris jiems padėtų laimėti rinkimus. Anas turėtų kurti bei organizuoti rinkimines kampanijas. Bent taip nurodoma skelbime. Bėda, kad reikalaujama „panašaus darbo patirties“.

  2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 07:53:11

 • „MG Baltic“ bylos teismo posėdyje kaltinamieji vėl neigė savo kaltę

  Vilniaus apygardos teismo teisėjai po atostogų nagrinėja rezonansą sukėlusią bylą, kurioje kaltinamieji yra dviejų partijų - Lietuvos liberalų sąjūdžio ir Darbo partijos - nariai bei koncernas „MG Baltic“.Į antradienį vykstantį ketvirtąjį „MG Baltic“ bylos teismo posėdį susirinko visi kaltinamieji

  2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 17:01:04

 • Teismas atmetė R.Kurlianskio ieškinį

  Antradienį Vilniaus miesto apylinkės teismas atmetė buvusio „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio ieškinį dėl žalos atlyginimo iš prokuratūros, neįvykus komandiruotei į Dubajų.

  2018 rugpjūčio mėn. 14 d. 10:40:50

 • Klausimai VSD: kodėl pavojingi ryšiai tarp stambaus verslo ir įtakingų politikų nebuvo laiku paviešinti?

  Grupė Seimo narių iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos uždavė klausimus Valstybės saugumo departamento direktoriui. Šie klausimai skirti padėti išsiaiškinti detales, vis dar nežinomas po Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto tyrimo.

  2018 liepos mėn. 30 d. 15:14:11

 • V.Bakas verslininkus ramina dėl NSGK tyrimo

  Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Valdas Sutkus sako išgirdęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako patikinimą, kad NSGK tyrimu nėra metama juoda dėmė visam Lietuvoje veikiančiam verslui.

  2018 liepos mėn. 11 d. 13:41:21

 • V.Bakas: be opozicijos paramos NSGK siūlymų įgyvendinti nepavyks

  Siekiant įgyvendinti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pateiktus siūlymus, reikės opozicijos paramos, sako NSGK pirmininkas Vytautas Bakas. Anot jo, jei politikai naudosis NSGK tyrimu ir jo išvadomis vien tam, kad atkeršytų politiniams oponentams, pasiekti pažangos mažinant šešėlinę politiką šalyje bus sunku.

  2018 birželio mėn. 27 d. 09:35:36

 • R.Palaitis žinojo apie V.Gailiaus ryšius su „MG Baltic“

  Buvęs vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis „Vakaro žinioms“ atskleidė, kad jau tuomet, kai iš pareigų atleido FNTT vadovą Vitalijų Gailių, žinojo apie jo galimas sąsajas su koncernu „MG Baltic“, kurios į viešumą iškilo tik dabar.

  2018 birželio mėn. 23 d. 11:47:04

 • NSGK svarsto galimybę išvažiuojamuosiuose posėdžiuose pristatyti parlamentinio tyrimo išvadas

  Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas svarsto galimybę surengti išvažiuojamuosius posėdžius, kuriuose būtų pristatytos visuomenei komiteto atlikto parlamentinio tyrimo išvados dėl tam tikrų verslo grupių poveikio politikams.

  2018 birželio mėn. 20 d. 17:21:58

 • „MG Baltic“ byla: Teismas E.Masiuliui pinigų negrąžina, bet sušvelnino kardomąsias priemones Š.Gustainiui

  Penktadienį vykusiame trečiajame „MG Baltic“ bylos teismo posėdyje Vilniaus apygardos teismo Teisėjų kolegija paskelbė tenkinanti prokuroro Justo Lauciaus prašymą ir dar trims mėnesiams pratęsianti nuosavybės teisės apribojimus Egidijaus Masiulio areštuotiems pinigams.

  2018 birželio mėn. 15 d. 16:40:11

 • O.Strikulienė: Skaistusis Lietuvos konservatizmas irgi suklysta

  „Respublikos“ savaitės akiratyje - skaisčioji, niekada neklydusi bei neklystanti TS-LKDP. Kaip aiškėja iš Seimo NSGK ganėtinai selektyvaus tyrimo nuotrupų, tyrieji konservatoriai taip pat neatsispyrė „MG Baltic“ pagundoms. Jei NSGK tyrimą tęs, sužinosime dar daugiau. Aišku, jei leis NSGK pirmininko Vytauto Bako pavaduotoja Rasa Juknevičienė.

  2018 birželio mėn. 09 d. 11:52:22

1 2 3 4 5 6
 • APDOVANOJO: Pietų Sudano gydytojas Evanas Ataras Adaha, vadovaujantis perpildytai ligoninei šalies šiaurės rytuose, tapo 2018 m. prestižinio Nanseno pabėgėlių apdovanojimo laimėtoju, antradienį skelbė Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūra.
 • ANTSKRYDŽIAI: per antskrydžius Afganistano Kapisos ir Maidan Vardako provincijose žuvo mažiausiai 25 civiliai, tarp jų yra moterų ir vaikų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar dar vis turite neiškeistų litų?

balsuoti rezultatai

Ar jums su darbdaviu pavyksta susitarti dėl atostogų datos ir terminų?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +4   +8 C

   +2   +10 C

 

   +8  +12 C

  +9  +13 C

   +11  +15 C

 

   +15  +17 C

  7-12 m/s

 3-8 m/s

 

    2-7 m/s

 

USD - 1.1773 PLN - 4.3009
RUB - 77.5752 CHF - 1.1290
GBP - 0.8946 NOK - 9.5693
reklama
Ukis 2018