respublika.lt

2018 rugsėjo 20, ketvirtadienis

 • „MG Baltic“ teisme žalos atlyginimo ketina reikalauti iš VSD, D.Jauniškio ir V.Bako

  Po NSGK išvadų, kuriose „MG Baltic“ įvardijamas kaip siekęs daryti įtaką politiniams procesams šalyje, įmonė ketina reikalauti žalos atlyginimo. Koncernas „MG Baltic“ pranešė šiuo metu ruošiantis ir artimiausiu metu pateiksiantis ieškinį dėl padarytos žalos atlyginimo ne tik iš VSD, bet ir iš departamento vadovo Dariaus Jauniškio bei NSGK pirmininko Vytauto Bako.

  2018 birželio mėn. 08 d. 12:27:23

 • Trumpas spektaklis vietoj teisingumo

  Vakar Vilniaus apygardos teismo viešame posėdyje buvo atversta rezonansą sukėlusios politinės korupcijos byla. Tiesa, pirmasis posėdis truko vos keturiolika minučių, mat į procesą atvykti nesiteikė vienas iš kaltinamųjų - Gintaras Steponavičius. Vakar, kaip tyčia, jis, kaip Seimo narys, dar buvo išvykęs į komandiruotę Helsinkyje.

  2018 birželio mėn. 08 d. 09:56:14

 • E.Masiulis: NSGK išvada paremta suklastotais dokumentais

  Politine korupcija kaltinamas buvęs liberalas Eligijus Masiulis sako, kad Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto parlamentinio tyrimo išvada yra paremta suklastotais dokumentais, o pats komitetas vykdydamas tyrimą peržengė savo kompetencijos ribas.

  2018 birželio mėn. 07 d. 11:16:20

 • Ketvirtadienį pradedama nagrinėti rezonansinė politinės korupcijos byla

  Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teisme vyks pirmasis, rezonansą sukėlusios politinės korupcijos bylos posėdis.

  2018 birželio mėn. 06 d. 15:03:18

 • A.Sacharukas: apie „MG Baltic“ ir A.Kubilių aiškinau seniai, bet niekas netikėjo

  VSD pažymoje paminėtas buvęs Seimo narys Aleksandras Sacharukas teigia: „Dabar visi už galvos griebiasi ir sako, kaip per dešimt metų galėjo susidaryti tokia situacija su „MG Baltic“. O kai rėkavau vienas, niekas nenorėjo manęs girdėti“.

  2018 birželio mėn. 06 d. 12:41:44

 • Politologai: NSGK tyrimui koją kiša politikų komentarai

  Seimas antradienį patvirtino didžiulį ažiotažą Lietuvoje sukėlusias Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto parlamentinio tyrimo išvadas dėl verslo struktūrų poveikio politikams. Politologai sutaria, kad šiuo Seimo sprendimu taškas istorijoje dar nėra padėtas, tačiau jau dabar kalba apie svarbias klaidas, kurios buvo padarytos aiškinantis valstybės užvaldymo peripetijas.

  2018 birželio mėn. 05 d. 19:17:35

 • Seimas įvertino NSGK tyrimą: „už“ buvo 88 parlamentarai

  Antradienį už Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Vytauto Bako pateiktą nutarimo projektą, kuriame siūloma pritarti parlamentinio tyrimo išvadoms, balsavo 88 Seimo nariai, niekas nebuvo prieš, 18 parlamentarų susilaikė.

  2018 birželio mėn. 05 d. 15:53:11

 • Prokuratūra atsisako pradėti tyrimą dėl paviešintos VSD informacijos

  Prokuratūra nepradės ikiteisminio tyrimo dėl paviešintos Valstybės saugumo departamento informacijos apie neskaidrius verslo struktūrų ir politikų ryšius.

  2018 birželio mėn. 04 d. 17:47:21

 • Milijardai tekėjo ir visi tylėjo

  Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas pasišovė valstybės naudai išieškoti šimtamilijoninę žalą, patirtą dėl prieš dešimtmetį sudarytų politikų ir verslo galimai korupcinių sandorių. Komiteto pirmininkas Vytautas Bakas nusiteikęs optimistiškai ir tikisi, kad teisiniu keliu žala bus išieškota, o gauti pinigai bus panaudoti visuomenės labui.

  2018 birželio mėn. 04 d. 07:23:22

 • NSGK išvadų projektas jau įregistruotas ir viešas

  Didelį rezonansą visuomenėje sukėlusios Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto parlamentinio tyrimo išvados jau oficialiai įregistruotos Seimo posėdžių sekretoriate ir yra prieinamos visuomenei.

  2018 birželio mėn. 01 d. 18:24:36

 • Teismas priėmė liberalų skundą dėl VSD pažymoje paviešintų „interpretacijų“

  Vilniaus miesto apylinkės teismas priėmė Liberalų sąjūdžio kreipimąsi paneigti Valstybės saugumo departamento pažymoje paviešintas interpretacijas, kad partija neva yra įkurta ir visiškai kontroliuojama koncerno „MG Baltic“.

  2018 birželio mėn. 08 d. 11:53:41

 • O.Strikulienė: Teismo vilkinimo procesas prasidėjo. Kada Eligijus skris į Honolulu?

  Vakar Vilniaus apygardos teisme turėjo prasidėti Eligijaus Masiulio, Gintaro Steponavičiaus, Raimondo Kurlianskio, Vytauto Gapšio, Šarūno Gustainio, Lietuvos Liberalų sąjūdžio, Darbo partijos ir koncerno “MG Baltic” baudžiamosios bylos nagrinėjimas.

  2018 birželio mėn. 08 d. 09:35:47

 • Politinės korupcijos bylos svarstymas atidėtas: nepasirodė G.Steponavičius

  Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismas viešame posėdyje pradėjo rezonansą sukėlusios politinės korupcijos bylos svarstymą. Tačiau nepasirodžius vienam iš kaltinamųjų, svarstymas atidėtas iki penktadienio.

  2018 birželio mėn. 07 d. 09:09:59

 • Padai jau svyla ir neliečiamiesiems konservatoriams

  Seimas vakar pritarė Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto išvadoms, nors diskusijos buvo itin karštos. Labiausiai atmosferą įkaitino NSGK narys valstietis Dainius Gaižauskas, pastebėjęs, kad valstybėje ypatingai bloga padėtis, nes „valstybė praktiškai yra parklupdoma“, o ypatingai riesta, jo nuomone, yra konservatoriams.

  2018 birželio mėn. 06 d. 12:50:44

 • „MG Baltic“ jau bando plautis

  Kol politikai daužosi tarpusavyje, kaip atskirti korumpuotus verslininkus nuo švarių, pirmam plane ir toliau karaliauja pinigai. Akivaizdus to patvirtinimas vakar „Lietuvos ryte“, „Lietuvos žiniose“, „Verslo žiniose“ bei „Kauno dienoje“ pagrindiniuose puslapiuose išspausdintas skelbimas.

  2018 birželio mėn. 06 d. 07:06:22

 • NSGK nutylėta „Rosatom“ „generolo“ veikla

  Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas žadėjo atskleisti Rusijos branduolinės energetikos koncerno „Rosatom“ įtakos tinklą Lietuvoje, kuris čia veikė jau dešimtmetį. Deja, to nepadarė. Minimi „leitenantai“, o „generolas“ Jonas Tamulis iš esmės nutylėtas. Norėčiau atskleisti visą informaciją, kurią pavyko surinkti apie „Rosatom“ veiklą Lietuvoje.

  2018 birželio mėn. 05 d. 18:15:22

 • D.Gaižauskas konservatoriams: ateina debesis ant jūsų

  Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Dainius Gaižauskas, vertindamas Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto išvadas, sako, kad valstybėje ypatingai bloga padėtis, nes „valstybė praktiškai yra parklupdoma“, o ypatingai riesta, jo nuomone, yra konservatoriams.

  2018 birželio mėn. 05 d. 13:31:44

 • R.Skyrienė apie NSGK išvadas: tai - smūgis verslo reputacijai

  Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui paskelbus politinės korupcijos tyrimo išvadas, kur minimos didžiausios šalies bendrovės, užsienio investuotojus vienijančio Investuotojų forumo vykdomoji direktorė tikina, kad tai - smūgis verslo reputacijai.

  2018 birželio mėn. 04 d. 08:54:40

 • Tautos tribunolas jau neišvengiamas. Kitaip Lietuva niekada neapsikuops

  Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas bent kiek atskleidė uždangą, kaip verslas, įsikinkęs į savo vežėčias politikus, dešimtmečiais parceliuoja valstybės turtą. Manote, jog viskas? Daugiau taip nebus? Kadaise paparceliavo, o dabar jau ne? Jau išsigando? Nuo birželio 1 d. jau štilis?

  2018 birželio mėn. 02 d. 10:00:21

 • Aistros po NSGK išvadų: Kodėl nutylėta apie „Rosatom“ atiduotą milijardą?

  NSGK komiteto išvadose minimas žurnalistas Tomas Dapkus sako esantis nusivylęs NSGK pirmininku Vytautu Baku ir žada artimiausiu metu atskleisti visą tiesą apie Kremliaus kompanijos „Rosatom“ veikimo principus, kaip ji susijusi su įtakingais mūsų politikais bei „MG Baltic“.

  2018 birželio mėn. 01 d. 18:16:11

1 2 3 4 5 6
 • PASVEIKINO: Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino metinės augančio smulkiojo ir vidutinio verslo konferencijos „Gazelė 2018“ apdovanojimų ceremonijos dalyvius.
 • STABDYS: per popiežiaus vizitą bus stabdoma dalis darbų keliuose
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar stebėsite su popiežiaus Pranciškaus vizitu Lietuvoje susijusius renginius?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +11 +16 C

   +13  +15 C

 

   +12  +13 C

  +23  +26 C

   +24  +26 C

 

   +16  +17 C

  4-8 m/s

 2-5 m/s

 

    3-5 m/s

 

USD - 1.1667 PLN - 4.2951
RUB - 78.0688 CHF - 1.1304
GBP - 0.8881 NOK - 9.5470
reklama
Sveikata Grožis