respublika.lt

2018 birželio 21, ketvirtadienis

 • NSGK svarsto galimybę išvažiuojamuosiuose posėdžiuose pristatyti parlamentinio tyrimo išvadas

  Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas svarsto galimybę surengti išvažiuojamuosius posėdžius, kuriuose būtų pristatytos visuomenei komiteto atlikto parlamentinio tyrimo išvados dėl tam tikrų verslo grupių poveikio politikams.

  2018 birželio mėn. 20 d. 17:21:58

 • „MG Baltic“ korupcijos tinkle - ir universitetas

  „Žaidimas baigėsi: atėjo laikas pakalbėti apie tikrovę, iš kurios ilgą laiką šaipytasi. Vilniaus universiteto senatas, kurio sudaryta kompetentinga komisija keletą savaičių tyrė VU TSPMI skaidrumą, iš esmės pripažino faktą, kad profesorius Vytautas Radžvilas yra persekiojamas dėl pažiūrų. Profesoriaus etatas panaikintas be konkurso, o kaip alternatyva pasiūlytas kitiems asmenims specialiai pritaikytas konkursas, į kurį V.Radžvilas, pasak senato, objektyviai negalėjo pretenduoti.“, - sako filosofijos magistrantas Vytautas Vyšniauskas.

  2018 birželio mėn. 19 d. 12:44:11

 • Siūlo atstatydinti Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininką E.Vaitekūną

  Seimo narys Naglis Puteikis kreipėsi į Seimo Kultūros komitetą, prašydamas teikti Seimui pasiūlymą dėl Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininko Edmundo Vaitekūno atstatydinimo.

  2018 birželio mėn. 13 d. 13:46:34

 • Politinės korupcijos bylos nagrinėjimas tęsis po savaitės

  Penktadienį pradėjus nagrinėti politinės korupcijos bylą, kaltinamieji reikalavo nušalinti tiek prokurorą, tiek pačią teisėjų kolegiją. Dėl to teismas pasisakys birželio 15 dieną, 8 valandą, kai bus skelbiama nutartis.

  2018 birželio mėn. 08 d. 16:50:11

 • Teismas priėmė liberalų skundą dėl VSD pažymoje paviešintų „interpretacijų“

  Vilniaus miesto apylinkės teismas priėmė Liberalų sąjūdžio kreipimąsi paneigti Valstybės saugumo departamento pažymoje paviešintas interpretacijas, kad partija neva yra įkurta ir visiškai kontroliuojama koncerno „MG Baltic“.

  2018 birželio mėn. 08 d. 11:53:41

 • O.Strikulienė: Teismo vilkinimo procesas prasidėjo. Kada Eligijus skris į Honolulu?

  Vakar Vilniaus apygardos teisme turėjo prasidėti Eligijaus Masiulio, Gintaro Steponavičiaus, Raimondo Kurlianskio, Vytauto Gapšio, Šarūno Gustainio, Lietuvos Liberalų sąjūdžio, Darbo partijos ir koncerno “MG Baltic” baudžiamosios bylos nagrinėjimas.

  2018 birželio mėn. 08 d. 09:35:47

 • Politinės korupcijos bylos svarstymas atidėtas: nepasirodė G.Steponavičius

  Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismas viešame posėdyje pradėjo rezonansą sukėlusios politinės korupcijos bylos svarstymą. Tačiau nepasirodžius vienam iš kaltinamųjų, svarstymas atidėtas iki penktadienio.

  2018 birželio mėn. 07 d. 09:09:59

 • Padai jau svyla ir neliečiamiesiems konservatoriams

  Seimas vakar pritarė Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto išvadoms, nors diskusijos buvo itin karštos. Labiausiai atmosferą įkaitino NSGK narys valstietis Dainius Gaižauskas, pastebėjęs, kad valstybėje ypatingai bloga padėtis, nes „valstybė praktiškai yra parklupdoma“, o ypatingai riesta, jo nuomone, yra konservatoriams.

  2018 birželio mėn. 06 d. 12:50:44

 • „MG Baltic“ jau bando plautis

  Kol politikai daužosi tarpusavyje, kaip atskirti korumpuotus verslininkus nuo švarių, pirmam plane ir toliau karaliauja pinigai. Akivaizdus to patvirtinimas vakar „Lietuvos ryte“, „Lietuvos žiniose“, „Verslo žiniose“ bei „Kauno dienoje“ pagrindiniuose puslapiuose išspausdintas skelbimas.

  2018 birželio mėn. 06 d. 07:06:22

 • NSGK nutylėta „Rosatom“ „generolo“ veikla

  Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas žadėjo atskleisti Rusijos branduolinės energetikos koncerno „Rosatom“ įtakos tinklą Lietuvoje, kuris čia veikė jau dešimtmetį. Deja, to nepadarė. Minimi „leitenantai“, o „generolas“ Jonas Tamulis iš esmės nutylėtas. Norėčiau atskleisti visą informaciją, kurią pavyko surinkti apie „Rosatom“ veiklą Lietuvoje.

  2018 birželio mėn. 05 d. 18:15:22

 • „MG Baltic“ teisme siekia, kad V.Bakas negalėtų koncerno vadinti nusikalstama grupe

  Koncernas „MG Baltic“ antradienį kreipėsi į teismą, prašydamas pripažinti Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Vytauto Bako teiginius, kad koncernas yra organizuota nusikalstama grupė, neatitinkančiais tikrovės.

  2018 birželio mėn. 20 d. 08:20:25

 • „MG Baltic“ byla: Teismas E.Masiuliui pinigų negrąžina, bet sušvelnino kardomąsias priemones Š.Gustainiui

  Penktadienį vykusiame trečiajame „MG Baltic“ bylos teismo posėdyje Vilniaus apygardos teismo Teisėjų kolegija paskelbė tenkinanti prokuroro Justo Lauciaus prašymą ir dar trims mėnesiams pratęsianti nuosavybės teisės apribojimus Egidijaus Masiulio areštuotiems pinigams.

  2018 birželio mėn. 15 d. 16:40:11

 • O.Strikulienė: Skaistusis Lietuvos konservatizmas irgi suklysta

  „Respublikos“ savaitės akiratyje - skaisčioji, niekada neklydusi bei neklystanti TS-LKDP. Kaip aiškėja iš Seimo NSGK ganėtinai selektyvaus tyrimo nuotrupų, tyrieji konservatoriai taip pat neatsispyrė „MG Baltic“ pagundoms. Jei NSGK tyrimą tęs, sužinosime dar daugiau. Aišku, jei leis NSGK pirmininko Vytauto Bako pavaduotoja Rasa Juknevičienė.

  2018 birželio mėn. 09 d. 11:52:22

 • „MG Baltic“ teisme žalos atlyginimo ketina reikalauti iš VSD, D.Jauniškio ir V.Bako

  Po NSGK išvadų, kuriose „MG Baltic“ įvardijamas kaip siekęs daryti įtaką politiniams procesams šalyje, įmonė ketina reikalauti žalos atlyginimo. Koncernas „MG Baltic“ pranešė šiuo metu ruošiantis ir artimiausiu metu pateiksiantis ieškinį dėl padarytos žalos atlyginimo ne tik iš VSD, bet ir iš departamento vadovo Dariaus Jauniškio bei NSGK pirmininko Vytauto Bako.

  2018 birželio mėn. 08 d. 12:27:23

 • Trumpas spektaklis vietoj teisingumo

  Vakar Vilniaus apygardos teismo viešame posėdyje buvo atversta rezonansą sukėlusios politinės korupcijos byla. Tiesa, pirmasis posėdis truko vos keturiolika minučių, mat į procesą atvykti nesiteikė vienas iš kaltinamųjų - Gintaras Steponavičius. Vakar, kaip tyčia, jis, kaip Seimo narys, dar buvo išvykęs į komandiruotę Helsinkyje.

  2018 birželio mėn. 08 d. 09:56:14

 • E.Masiulis: NSGK išvada paremta suklastotais dokumentais

  Politine korupcija kaltinamas buvęs liberalas Eligijus Masiulis sako, kad Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto parlamentinio tyrimo išvada yra paremta suklastotais dokumentais, o pats komitetas vykdydamas tyrimą peržengė savo kompetencijos ribas.

  2018 birželio mėn. 07 d. 11:16:20

 • Ketvirtadienį pradedama nagrinėti rezonansinė politinės korupcijos byla

  Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teisme vyks pirmasis, rezonansą sukėlusios politinės korupcijos bylos posėdis.

  2018 birželio mėn. 06 d. 15:03:18

 • A.Sacharukas: apie „MG Baltic“ ir A.Kubilių aiškinau seniai, bet niekas netikėjo

  VSD pažymoje paminėtas buvęs Seimo narys Aleksandras Sacharukas teigia: „Dabar visi už galvos griebiasi ir sako, kaip per dešimt metų galėjo susidaryti tokia situacija su „MG Baltic“. O kai rėkavau vienas, niekas nenorėjo manęs girdėti“.

  2018 birželio mėn. 06 d. 12:41:44

 • Politologai: NSGK tyrimui koją kiša politikų komentarai

  Seimas antradienį patvirtino didžiulį ažiotažą Lietuvoje sukėlusias Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto parlamentinio tyrimo išvadas dėl verslo struktūrų poveikio politikams. Politologai sutaria, kad šiuo Seimo sprendimu taškas istorijoje dar nėra padėtas, tačiau jau dabar kalba apie svarbias klaidas, kurios buvo padarytos aiškinantis valstybės užvaldymo peripetijas.

  2018 birželio mėn. 05 d. 19:17:35

 • Seimas įvertino NSGK tyrimą: „už“ buvo 88 parlamentarai

  Antradienį už Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Vytauto Bako pateiktą nutarimo projektą, kuriame siūloma pritarti parlamentinio tyrimo išvadoms, balsavo 88 Seimo nariai, niekas nebuvo prieš, 18 parlamentarų susilaikė.

  2018 birželio mėn. 05 d. 15:53:11

1 2 3 4 5
 • SUSTABDĖ: po istorinio viršūnių susitikimo tarp JAV prezidento Donaldo Trampo ir Šiaurės Korėjos vadovo Kim Čen Uno Japonijos žinybos sustabdė civilinės apsaugos pratybas, per kurias mokomasi, kaip reaguoti į galimas raketų atakas iš Šiaurės Korėjos.
 • PAREIGOS: buvęs žemės ūkio ministras, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Bronius Markauskas vadovaus Seimo Migracijos komisijai.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas spaudoj

Ar Lietuvai reikia progresinių mokesčių?

balsuoti rezultatai

Ar kada buvote apgauti, kai nuomojotės būstą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +12   +16 C

   +12  +14 C

 

   +10  +12 C

  +23   +28 C

   +17  +20 C

 

   +15   +17 C

    8-13 m/s

   1-6 m/s

 

    1-3 m/s

 

USD - 1.1578 PLN - 4.3152
RUB - 73.6225 CHF - 1.1537
GBP - 0.8788 NOK - 9.4693
reklama
Sveikata Grožis