Žemaitį nurengė ir į mišką išvežė buvusi sugyventinėnuotraukos (1)

2018 rugpjūčio mėn. 01 d. 08:59:23 Perskaitė 1058

Plungės policininkams neprireikė daug laiko, kad nustatytų ir sulaikytų užvakar vakare pagrobtą plungiškį visiškai nuogą miške palikusius asmenis. Tarp jų ir buvusią nukentėjusiojo gyvenimo draugę.

 

Neįprastas ir gan drastiškas nusikaltimas Plungėje įvykdytas vėlų pirmadienio vakarą. Apie 21 val. į gyvenamojo namo kiemą A.Vaišvilos gatvėje išėjusiam neblaiviam 32 metų plungiškiui kelią pastojo nepažįstamas apie 35-40 metų vyras. Jis ranka apkabino jaunesnio vyro kaklą ir smaugdamas prievarta įsodino į netoliese stovintį automobilį.

Pastarajame sėdėjo buvusi nukentėjusiojo sugyventinė ir jos naujasis gyvenimo draugas. Trijulė savo auką nuvežė į už beveik 8 kilometrų nuo Plungės esantį Jėrubaičių kaimo mišką. Jame, grasindami panaudoti fizinį smurtą ir sumušti, įtariamieji liepė vyrui nusirengti visus drabužius ir paėmė jo batus, kojines, šortus ir net kelnaites. Iš plungiškio telefono išimta ir SIM kortelė, kuri sulaužyta. Po to palikę visiškai nuogą vyrą miške, pagrobėjai nuvažiavo nežinoma kryptimi.

Turėdamas telefoną nukentėjusysis prisiminė, kad pagalbą juo gali prisišaukti ir be SIM kortelės, tad paskambino Bendrosios pagalbos centro numeriu 112 ir pranešė apie nusikaltimą. Jį parvežė į įvykio vietą atskubėjęs Plungės rajono policijos komisariato pareigūnų ekipažas. Pakeliui į namus rasti ir miško pakelėje išmėtyti vyro drabužiai. Nepaisant to, padarytą žalą jis tiksliai įvertino 85 eurais ir 50 centų. Plungiškis miške neišsiblaivė. Į alkotesterį įpūtė 1,16 promilės.

Vakar Plungės rajono policininkai „Vakaro žinioms“ sakė, kad šio nusikaltimo padarymu įtariami asmenys nustatyti ir sulaikyti. Pagrindiniu motyvu laikomas buvusių sugyventinių tarpusavio santykių aiškinimasis. Tiek nukentėjusysis, tiek moteris yra gerai žinomi vietos teisėsaugininkams. Vyras jau teistas už sukčiavimą ir fizinio skausmo sukėlimą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net