Sudrumstė plėšiko ramybęnuotraukos

2018 rugpjūčio mėn. 10 d. 17:05:52 Perskaitė 641

Pavakare klaipėdiečių mėgstamame uostamiesčio parke su drauge vaikštinėjančią pensininkę užpuolė peiliu ginkluotas plėšikas. Jis pirmiausiai pasipiktino neva garsia moterų kalba ir tik po to vienai jų į kaklą įrėmė peilį.

 

Nusikaltimas ketvirtadienį, apie 17 val., įvykdytas H.Manto gatvės pabaigoje esančiame miesto parke. Su bendraamže drauge parko takais vaikštinėjanti 70-metės klaipėdietė praėjo pro ant suoliuko sėdėjusį apie 60 metų vyrą. Šis moterims ėmė priekaištauti, kad šios neva labai garsiai kalba ir ėmė garsiai jas keikti bei koneveikti.

Netrukus kiek toliau paėjusias senutes šis vyras pasivijo dviračiu ir pagrasinęs, pareikalavo atiduoti daiktus bei minėtai klaipėdietei įrėmė į kaklą peilį. Užpuolikas bandė atimti rankinę. Pensininkei pasipriešinus, jis nupjovė jos rankeną ir nuo rankos nuplėšė laikrodį, nuo kaklo nutraukė sidabrinę grandinėlę. Rankinės turinį užpuolikas iškratė ant žemės, pasiėmė tik piniginę, kurioje buvo 50 eurų bei įvairios nuolaidų kortelės ir telefoną. Po to jis trenkė moteriai į veidą kumščiu ir sėdęs ant dviračio nuvažiavo.

Nukentėjusioji patirtą nuostolį įvertino 325 eurais. Atvykę į parką policininkai smurtavusio plėšiko jau neberado. Tikimasi, kad jį padės sulaikyti miesto viešosiose vietose įrengtų vaizdo kamerų įrašai.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net