Slaugytoja doleriams neatsispyrėnuotraukos

2018 gegužės mėn. 02 d. 16:34:09 Perskaitė 892

Pasamdžiusi moterį prižiūrėti sunkiai sergančią mamą, Druskininkų gyventoja net neįtarė, jog į namus įsileido vagį. Slaugytojos karjera baigėsi jai išvydus namuose paliktus pinigus.

 

Alytaus apylinkės teismo Druskininkų rūmai išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje vagyste kaltinta 49 metų moteris. Pastaroji pripažinta kalta įvykdžiusi šį nusikaltimą ir nuteista keturiems mėnesiams viešųjų darbų. Per mėnesį nuteistoji V.K. visuomenės labui privalės neatlygintinai dirbti po 40 valandų. Taip pat patenkintas ir nukentėjusiosios civilinis ieškinys. Jai padaryta žala turės būti atlyginta per 26 mėnesius, mokant ją dalimis.

Praėjusiųjų metų spalio mėnesį V.K. pradėjo dirbti sunkiai sergančios moters namuose, ją prižiūrėjo bei rūpinosi. Pagalbos sergančios senolės dukrai prireikdavo, kai ji pati tuo negalėdavo padaryti ar būdavo išvykusi darbo reikalais. Daugiau net tris mėnesius V.K. daugiau ar mažiau susitvarkydavo su savo pareigomis. Tačiau šių metų sausio 16-ąją ji kambaryje stovinčios komodos stalčiuje rado piniginę, iš kurios paėmė 4050 JAV dolerių (3298 eurus).

Senolės dukra pinigų pasigedo jau kitą dieną. Ji paskambino ir apie juos pasiteiravo mamos prižiūrėtojos. Iš pradžių ši tikino jų neėmusi ir nieko apie juos nežinanti, tačiau netrukus prisipažino įvykdžiusi vagystę. Kitą dieną moteris grąžino tik 900 JAV dolerių, nes kitus pinigus jau buvo suspėjusi išleisti. V.K. raštiškai įsipareigojo atlyginti padarytą žalą, kiekvieną mėnesį nukentėjusiajai atiduodama po 100 eurų. Bet nuo teismo ir teistumo tai jos neapsaugojo.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net