Operatyviai nustatyti sunkiais nusikaltimais įtariami asmenysnuotraukos

2016 sausio mėn. 07 d. 15:52:43 Perskaitė 846

Sostinės kriminalinės policijos pareigūnai per pusę mėnesio nustatė ir sulaikė asmenis, įtariamus žiauriu žmogaus nužudymu ir didelio kiekio narkotinių medžiagų laikymu turint tikslą jas platinti.

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ajame skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Nustatyta, kad 2015 m. gruodžio 13 d. apie 20.45 val. bute, esančiame J. Šimulionio gatvėje, buvo žiauriai sumuštas J. Š., kuriam rankomis ir kojomis buvo suduoti smūgiai į veidą, krūtinę, rankas, padarytos daugybinės poodinės kraujosruvos veide, krūtinės ląstoje, rankose, daugybiniai odos nubrozdinimai, skruostikaulių ir nosikaulių lūžiai, šonkaulių lūžiai su krūtinplėvės pažeidimais.

Dėl daugybinių skeleto kaulų lūžių, abipusio plaučių uždegimo, progresuojančio kvėpavimo ir širdies veiklos nepakankamumo, J. Š. gruodžio 17 d. mirė VšĮ Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje.

Bendradarbiaudami su Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroru bei Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdybos Kriminalistinės odorologijos skyriaus kolegomis, pareigūnai per trumpą laiką nustatė galimus įtariamuosius.

Atliekant tyrimą paaiškėjo, kad nukentėjusysis buvo ne tik sumuštas - iš buto pagrobti ir jam priklausantys daiktai. Buvo sankcionuotos kratos pas asmenis, galimai padariusius šį žiaurų nusikaltimą.

Kratų ir įtariamųjų sulaikymo metu rasta dalis pagrobtų daiktų bei didelis kiekis narkotinės medžiagos.

Sausio 7-ąją sprendžiama dėl griežčiausios kardomosios priemonės - suėmimo įtariamiesiems.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net