respublika.lt

2018 rugsėjo 25, antradienis

 • Nustatytas nepilnametis, prekybos centro „sprogdintojas“

  Sostinės policijos pareigūnai nustatė nepilnametį, praėjusio šeštadienio vakarą melagingai pranešusį apie sprogmenį Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone esančiame prekybos centre "Mandarinas".

  2014 kovo mėn. 06 d. 11:44:33

 • Trečiadienį eismo įvykiuose vienas pėstysis žuvo, dar vienas nukentėjo

  Trečiadienį per eismo įvykį Šalčininkuose automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo moterį, o Kėdainių rajone - nukentėjo jaunuolis. Pasak Policijos departamento pranešimo, abu eismo įvykiai įvyko trečiadienio vakarą.

  2014 kovo mėn. 06 d. 10:26:56

 • Automagistralėje Kaunas - Vilnius sužalotas pusantrų metų vaikas

  Ties Kaunu automagistrale Vilniaus link trečiadienio popietę važiavusiam lengvajam automobiliui kelionę sutrikdė iš šoninio kelio išvažiavęs vilkikas. Abiem mašinoms susidūrus, eismo įvykio metu sužalotas mažametis lengvojo automobilio keleivis.

  2014 kovo mėn. 05 d. 15:51:22

 • Švedijos kalėjimas sąvadautojų neperauklėjo

  Prisiminę prieš kelerius metus Švedijoje prarastus iš sąvadavimo uždirbtus tūkstančius litų keli šiauliečiai pinigus bei solidžią kompensaciją nusprendė atsiimti iš prievarta šioje šalyje prostitucija verstų užsiimti merginų. Tačiau turto prievartavimas ir bandymas dvi klaipėdietes vėl parduoti į sekso vergovę baigėsi policijos areštinėje.

  2014 kovo mėn. 05 d. 14:24:15

 • Baro vadovas asmeniniu turtu pavertė bendrovei priklausančias lėšas

  Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, atlikusi patikrinimą ir įvertinusi kauniečio, dirbusio uždarosios akcinės bendrovės direktoriumi, pajamų mokesčio mokėjimą, išsiaiškino, kad jis pasisavino ir savo asmeniniu turtu pavertė bendrovei priklausančias pinigines lėšas ir gavo beveik 3 mln. litų kitų su darbo santykiais nesusijusių apmokestinamųjų pajamų.

  2014 kovo mėn. 05 d. 12:21:11

 • V.Gailius nesudeda ginklų prieš saugumiečių gaują

  VSD pergalingai pranešė, kad Generalinė prokuratūra nepakluso jau trečiam teismo nurodymui pradėti ikiteisminį tyrimą dėl buvusio FNTT vadovo Vitalijaus Gailiaus viešo pareiškimo, kad Lietuvą valdo nusikalstama saugumiečių gauja.

  2014 kovo mėn. 05 d. 10:20:05

 • Sulaikytas Centrinės medicinos komisijos ekspertizės pirmininkas

  Antradienio rytą darbo kabinete sulaikytas Vidaus reikalų ministerijos Centrinės medicinos ekspertizės komisijos pirmininkas S. R., įtariamas paėmęs kyšį iš pareigūno, ketinančio gauti teigiamą išvadą dėl jo tinkamumo eiti tam tikras pareigas.

  2014 kovo mėn. 04 d. 16:42:15

 • Fotografą nužudė vaikų kompanija

  Geranoriškai žodžiu paauklėjęs cigaretės paprašiusius du penkiolikmečius ir trylikametį, žinomas Gargždų fotografas ir žurnalistas Stanislovas Šeštauskas pasirašė mirties nuosprendį. Vyrą vaikai mirtinai ne tik sumušė bei suspardė, bet dar ir pasityčiojo iš jo kūno.

  2014 kovo mėn. 04 d. 14:30:43

 • Įmantrią kontrabandinės degtinės ir rūkalų slėptuvę išdavė išsiliejęs alkoholis

  Pasvalio rajone pasieniečiams įkliuvo kaunietis, krovininiu automobiliu gabenęs 830 butelių nelegalių alkoholinių gėrimų ir daugiau kaip tūkstantį pakelių kontrabandinių cigarečių. Šis krovinys buvo sudėtas į iš gipso kartono plokščių originaliai sumeistrautą slėptuvę. Ją pasieniečiai rado po plokštėmis pastebėję išsiliejusį skystį.

  2014 kovo mėn. 04 d. 11:51:14

 • Muitininkai sulaikė krovininį automobilį, pilną nelegalios degtinės

  Muitininkai Jonavos apylinkėse sulaikė krovininį automobilį, kuriame aptiko pustrečio tūkstančio butelių degtinės be jokių banderolių ženklų. Nelegalaus alkoholio vertė - apie 54 tūkst. litų.

  2014 kovo mėn. 03 d. 14:32:49

 • Kaune neblaivus ir agresyvus jaunuolis pateko už grotų

  Kaune neblaivus ir agresyvus jaunuolis iš Latvijos ne tik išvedė iš kantrybės klubo darbuotojus, bet ir aktyviai priešinosi policijos pareigūnams. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

  2014 kovo mėn. 06 d. 10:34:03

 • Neblaivūs jaunuoliai prie Rusijos ambasados paliko „eliksyro Putinui“

  Naktį į ketvirtadienį netoli Rusijos Federacijos ambasados pastato, ant tiltelio, rastas penkių litrų talpos plastikinis butelis su rusvos spalvos neaiškios kilmės skysčiu, šalia kurio buvo padėtas popieriaus lapas su užrašu "Eliksyras Putinui, kad būtų stiprus ir sveikas".

  2014 kovo mėn. 06 d. 09:53:29

 • Naktinis mokesčių inspektorių derlius Vilniuje - 23 pažeidėjai ir 3 nelegalūs darbuotojai

  Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija naktinio reido metu pažeidimų rado beveik kiekvienoje aplankytoje kavinėje, kioske, maisto ir gėlių turgelyje, taksistų veikloje, nustatė ir tris nelegalius darbuotojus.

  2014 kovo mėn. 05 d. 14:36:22

 • Agresyvus vilnietis siautėjo su kūdikiu ant rankų

  Antradienį prieš vidurnaktį Vilniaus policininkai tramdė girtą, agresyvų vyrą, kuris su septynių mėnesių sūneliu išėjęs iš namų, užsidarė garaže Ukmergės gatvėje. Pasitikusi prie garažų atvykusius pareigūnus moteris emocingai prašė pagalbos - pasak jos, vaikelis buvo aprengtas vien tik pižama, tėvas buvo agresyvus ir galėjo sužaloti vaiką.

  2014 kovo mėn. 05 d. 13:09:14

 • Advokatas skubėjo per greitai

  Teismo duris dėl savo klientų nuolat varstantis garsus Klaipėdos advokatas Mindaugas Kepenis į Temidės rūmus buvo iškviestas užimti pažeidėjo vietą. Teisininkas sulaukė bausmės už tai, kad miesto ribose vairuodamas automobilį gerokai viršijo leistiną greitį.

  2014 kovo mėn. 05 d. 12:01:35

 • Aplinkos ministerija įspėja: žolės deginimas yra nusikaltimas gamtai

  Šylant orams kiekvieną pavasarį šalyje, daugiausia Rytų Lietuvoje, tyčia padegama nemažai pernykštės nenušienautos žolės plotų, dėl ko kyla miško gaisrai, žūva žmonės, padaroma milžiniška žala gamtai. Aplinkos ministerija įspėja - už pernykštės žolės deginimą gresia administracinė atsakomybė.

  2014 kovo mėn. 05 d. 09:57:58

 • Jonavietis per sieną skrandyje gabeno kokaino už 30 tūkst. litų

  Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos skyriaus prokuroras Mindaugas Sabaitis teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 29 m. jonavietis R. Ž. kaltinamas neteisėtai per Lietuvos Respublikos valstybės sieną skrandyje gabenęs labai didelį kiekį - 44 vienetus specialių kapsulių - narkotinės medžiagos kokaino.

  2014 kovo mėn. 04 d. 15:44:50

 • Sūnaus gimtadienį dailininkui apkartino vagys

  Pajūryje siautėja vagys, kurių taikinyje atsidūrė žinomi Klaipėdos krašto žmonės. Detalią informaciją apie būsimas aukas surinkę nusikaltėliai į jų namus braunasi tik įsitikinę, kad šeimininkų tikrai nebus namuose. Dažniausiai pasinaudojama tuo metu vykstančiomis asmeninėmis ar šeimos narių šventėmis.

  2014 kovo mėn. 04 d. 13:04:37

 • Klaipėdiečiui už moters ir jos sūnaus terorizavimą - dveji metai laisvės atėmimo

  Ketverius metus moterį ir jos vaiką terorizavusį atstumtą vyriškį teismas nuteisė dvejų metų laisvės atėmimo bausme. Klaipėdietis moteriai siuntinėjo grasinamojo pobūdžio telefonines žinutes, ne kartą degtukais užkišo buto durų spyną, išjungė elektrą, gąsdino apipilti veidą sieros rūgštimi.

  2014 kovo mėn. 04 d. 11:23:49

 • Suimti vyro nužudymu įtariami nepilnamečiai

  Klaipėdos rajono apylinkės teismas dviem penkiolikmečiams, įtariamiems nužudymu, skyrė griežčiausią kardomąją priemonę - suėmimą. Vienas iš 1998 m. gimusių įtariamųjų suimtas vienam mėnesiui, antras jo bendraamžis - dviem mėnesiams.

  2014 kovo mėn. 03 d. 10:23:55

 • PATEKO: Didžiojoje Britanijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro vienetų atrankoje lietuvis Simonas Žukauskas 2:6, 1:6 pralaimėjo atrankos favoritui 20-mečiui amerikiečiui Roy'ui Smithui (1378-oji pasaulio raketė), tačiau pateko į pagrindines varžybas kaip „laimingas pralaimėjusysis“ (lucky loser).
 • VADOVAUS: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kuriamam Verslo kompetencijų ir paslaugų centrui nuo pirmadienio vadovauja ilgametę patirtį turinti Ramunė Vaičiūnienė.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar savo akimis matėte popiežių Pranciškų?

balsuoti rezultatai

Ar jums su darbdaviu pavyksta susitarti dėl atostogų datos ir terminų?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +6   +9 C

   +3   +4 C

 

   0  +2 C

  +11  +12 C

   +8  +9 C

 

   +7  +9 C

  1-6 m/s

 4-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

reklama
Ukis 2018