respublika.lt

2018 rugsėjo 26, trečiadienis

 • Vairuotojo pažymėjimą „parduoti“ ketinęs jaunuolis nubaustas

  Kauno apylinkės teismui perduota byla dėl pasikėsinimo sukčiauti. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorais ją teismui perdavė pagreitinto proceso tvarka.

  2018 rugpjūčio mėn. 10 d. 15:41:21

 • TM: jei turėtume informacijos apie masines riaušes, ten važiuotų šarvuočiai

  Teisingumo ministerija tikina, kad žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija apie galimas riaušes kalėjimuose nėra teisinga. Šiuo metu neturima jokios kriminalinės žvalgybos informacijos, kad įkalinimo įstaigose gali kilti masinės riaušės.

  2018 rugpjūčio mėn. 10 d. 12:23:11

 • Suimtas buvusios žmonos vos nesuvažinėjęs vyras

  Panevėžio apygardos prokuratūra kreipėsi į teismą, prašydama suimti 59 metų Panevėžio rajono gyventoją K. Š. Jis įtariamas neblaivus automobiliu sužalojęs savo buvusią sutuoktinę ir beveik pusę paros nepasirūpinęs, kad sužalotai moteriai būtų suteikta pagalba.

  2018 rugpjūčio mėn. 09 d. 17:26:29

 • O.Strikulienė: Poilsiautojai pajūryje įsižeidžia, kad gelbėtojas neleidžia paskęsti

  Šiemet Lietuvoje vandens telkiniuose jau nuskendo 130 žmonių. Baltijos jūroje - du. Kol kas. Nes vasara dar tęsiasi. Būtų jūroje nuskendusiųjų daugiau, bet 21 skęstantįjį pavyko išgelbėti. O kitus potencialius skenduolius - neblaivius, per drąsius, per daug nerūpestingus - šiaip ne taip išprašyti į krantą. Kai paplūdimiuose plevėsuoja raudonos vėliavos.

  2018 rugpjūčio mėn. 09 d. 12:58:11

 • Padirbta degtinė krovė milijonus

  Vieną didžiausių falsifikuotos degtinės gamyklų uždarę ir gerai organizuotą jos produkcijos platinimo tinklą sunaikinę teisėsaugininkai patvirtino faktą, jog sutrumpintas alkoholio prekybos laikas ir griežti apribojimai vėl ėmė didinti šešėlį. Nelegalus verslas jo organizatoriams kiekvieną mėnesį uždirbo milijonus eurų.

  2018 rugpjūčio mėn. 09 d. 09:30:11

 • Girčiausi prie vairo nebesiteisina

  Vėl mažiausiai metus Egidijus Dragūnas automobilyje dainuoti ar naujų hitų melodijas niūniuoti galės tik sėdėdamas keleivio sėdynėje. Klaipėdos policininkai nepatikėjo atlikėjo versija, kad jį galėjo apsvaiginti vaistai nuo bronchito, tad už vairavimą būnant neblaiviam skyrė piniginę baudą ir atėmė vairuotojo pažymėjimą.

  2018 rugpjūčio mėn. 08 d. 11:49:11

 • Sulaikytas dingusios S.Grafininos vyras užsienietis, įtariamas nužudymu

  Policijos pareigūnai sulaikė Nigelą Westą-Macaulay, kurio pavardė figūruoja tyrime dėl Sandros Grafininos dingimo. Pareigūnų teigimu, tyrimas dėl dingimo perkvalifikuotas į tyrimą dėl nužudymo.

  2018 rugpjūčio mėn. 06 d. 13:53:02

 • Ispanija išdavė Rusijai narkotikų prekyba kaltinamą lietuvį

  Ispanija išdavė Rusijai Lietuvos pilietį Egidijų Tatarūną, kaltinamą narkotikų prekyba. Tai penktadienį naujienų agentūrai „Interfax“ pranešė oficialus Rusijos generalinės prokuratūros atstovas Aleksandras Kurenojus.

  2018 rugpjūčio mėn. 03 d. 20:53:44

 • Susimovė ir apsauga, ir verslas

  Penkerius metus trukusį pajūryje įsikūrusių statybinių medžiagų pardavėjų bendradarbiavimą su saugos tarnyba nutraukė nusikaltėliai. Verslininkai tikina, kad po vagių apsilankymo labai greitai suprato, jog sunkai uždirbtus pinigus mokėjo ne už turto apsaugą, o „už orą“. Tačiau Temidė konstatavo, kad pusę kaltės jie turi prisiimti patys.

  2018 rugpjūčio mėn. 03 d. 12:31:11

 • Už sukčiavimą nubaustas ilgai Australijoje slapstęsis kaunietis

  Kauno apylinkės teismas ketverių metų laisvės atėmimo bausme nuteisė ilgą laiką Australijoje besislapsčiusį 32-ejų kaunietį P. K., kuris buvo kaltinamas apgaule iš Lietuvoje veikiančių bankų klientų sąskaitų pasisavinęs pinigus.

  2018 rugpjūčio mėn. 02 d. 11:30:03

 • 17-metė klaipėdietė mausto patiklias mamas

  Daugybę mažus vaikus auginančių mamų apgavusi nepilnametė klaipėdietė sustoti nežada. Net jai nuosprendį paskelbęs teisėjas abejojo, ar pirmasis teistumas įkrės proto netrukus pilnametystės sulauksiančiai merginai, kuri net ir jai iškeltos bylos nagrinėjimo metu toliau maustė lengvatikius.

  2018 rugpjūčio mėn. 10 d. 14:25:11

 • Keturios bendrovės nepagrįstai taikė palūkanas ir turės jas grąžinti klientams

  LB Priežiūros tarnyba atliko tyrimą vartojimo kredito rinkoje ir nustatė, kad, pažeisdamos galiojančius teisės aktus, keturios bendrovės vartojimo kredito sutartyse nustatytas palūkanas skaičiavo netinkamai.

  2018 rugpjūčio mėn. 10 d. 11:14:00

 • E.Gentvilas paduotas į teismą dėl beveik 2 mln. eurų

  Valstybės įmonė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pateikė ieškinį buvusiam jos vadovui Eugenijui Gentvilui. Klaipėdos apygardos teismui pateikto ieškinio suma - 1 mln. 907 tūkst. 4,12 euro.

  2018 rugpjūčio mėn. 09 d. 14:00:11

 • 60 tūkstančių eurų bauda arba teismas su vaistine

  Šiau­lių mies­to sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­ja ga­vo Kon­ku­ren­ci­jos ta­ry­bos laiš­ką, ku­ria­me Sa­vi­val­dy­bei gra­si­na­ma iki 60 tūks­tan­čių eu­rų bau­da už tai, kad be kon­kur­so pra­tę­sė su­tar­tį su UAB vais­ti­ne „Va­le­ri­jo­nas“ dėl pa­tal­pų Šiau­lių cent­ro po­lik­li­ni­ko­je nuo­mos.

  2018 rugpjūčio mėn. 09 d. 11:00:11

 • Policija likvidavo nusikalstamą tarptautinį alkoholio platinimo tinklą

  Po kruopštaus ir slapto tyrimo nustatyta Lietuvoje ir tarptautiniu mastu veikusi, organizuota grupė asmenų, galimai vykdžiusi alkoholio tiekimą į Lietuvą bei pagamintos produkcijos platinimą Europoje.

  2018 rugpjūčio mėn. 08 d. 14:48:59

 • Rūpestingo tėvo kaukė slėpė iškrypėlį?

  Vakar pajūrio teisėsaugininkai toliau aiškinosi galimą trijų mažamečių mergaičių tvirkinimą vienoje ant Baltijos jūros kranto įsikūrusioje moksleivių poilsiavietėje. Šiuo nusikaltimu įtariamas į poilsiavietę dukrą atvežęs ir joje trumpam pasilikti įsiprašęs Vilniaus advokatas.

  2018 rugpjūčio mėn. 07 d. 10:45:11

 • Nuteistieji nepasitaiso, o tik „atsėdi“

  Nuteistieji gyvena per gerai, šiandien sako dažnas praeivis. Įkalinimo įstaigose lėbaujama, nesilaikoma režimo, nuteistiesiems prieinamas internetas ir ne vaikiški žaidimai pagal savo susikurtas taisykles. Elvinas Jankevičius, net neapšilęs kojų ministro pareigose buvo priverstas konstatuoti, kad kalėjimų sistemoje vyrauja visiškas chaosas. O kas dėl to kaltas?

  2018 rugpjūčio mėn. 04 d. 16:21:11

 • Respublikinėje Šiaulių ligoninėje daugėja karščio nualintų žmonių

  Respublikinės Šiaulių ligoninės palatose nestinga pacientų, kurių sveikata sušlubavo dėl karščių. Medikų teigimu, pavojus sveikatai kyla ne tik dėl karštos saulės, bet ir dėl to, kad žmonės per mažai arba per daug vartoja skysčių, vėsinasi nekokybiškais kondicionieriais, netinkamai maitinasi.

  2018 rugpjūčio mėn. 03 d. 16:09:48

 • Mirtiną egzekuciją surengęs nepilnametis stos prieš teismą

  Nė du mėnesius netrukęs ikiteisminis tyrimas dėl bejėgiškos būklės žmogaus nužudymo Tauragėje - baigtas. Klaipėdos apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Jurijus Petuchovas bylą su kaltinamuoju aktu jau perdavė uostamiesčio teismui.

  2018 rugpjūčio mėn. 03 d. 11:06:26

 • Lietuvos ir Latvijos pasieniečiai sulaikė vietnamiečių migrantų grupę

  Lazdijų rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sulaikė migrantų grupę iš Vietnamo ir su jų gabenimu siejamus asmenis. Sėkmingą operaciją Lietuvos pasieniečiai surengė bendradarbiaudami su kolegomis iš Latvijos sienos apsaugos tarnybos.

  2018 rugpjūčio mėn. 02 d. 10:17:04

1 2 3 4 5 6 7 ... 532
 • RANKINIS: Lietuvos vyrų rankinio lygos rungtynėse antradienį Vilniaus „Šviesa“ namuose užtikrintai 40:20 (22:9) nugalėjo Utenos „Utenos“ rankininkus.
 • IŠKRITO: Didžiojoje Britanijoje vykstančio „Futures“ serijos turnyro „GB Pro Series Barnstaple“ vienetų varžybų pirmajame rate antradienį lietuvis Simonas Žukauskas po beveik 3 val. trukusios kovos 6:7 (5-7), 6:3, 6:7 (3-7) nusileido britui Danieliui Martinui.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas spaudoj

Ar dar vis turite neiškeistų litų?

balsuoti rezultatai

Ar jums su darbdaviu pavyksta susitarti dėl atostogų datos ir terminų?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +4   +8 C

   +2   +10 C

 

   +8  +12 C

  +9  +13 C

   +11  +15 C

 

   +15  +17 C

  7-12 m/s

 3-8 m/s

 

    2-7 m/s

 

reklama
Sveikata Grožis