respublika.lt

2018 rugsėjo 22, šeštadienis

V.Tomkus: Tautos tribunolas - paskutinė viltisnuotraukos (192)

2018 vasario mėn. 24 d. 12:58:44

Kadangi Lietuvos Temidė yra akla ir bejėgė, reikia nedelsiant visuotiniu tautiečių susitarimu suburti nepriklausomų autoritetų Tautos Tribunolą (TT), kuris būtų pajėgus DERAMAI ĮVERTINTI IR PASKELBTI LIETUVAI faktus apie tai, kas konkrečiai ir kokią žalą darė ir daro mūsų Valstybei.

 

Pradžiai reikia susikoncentruoti į brangiausias aferas:

1. Milijardus kainavęs Ignalinos atominės elektrinės uždarymas.  Kokia žala ir kokia nauda Lietuvai? (Ir kam asmeniškai?)

2.  „Mažeikių naftos“ gamyklos  „pardavimas“ ir perpardavimas. Kokia žala ir kokia nauda Lietuvai? (Tyrė buv. prokuroras A.Klimavičius.)

3. „Paksogeito“ skandalas. (Tyrė buv. Konstitucinio Teismo pirm. E.Kūris ir Strasbūro teismas.)

4. SNORO ir ŪKIO bankų užgrobimas ir sunaikinimas. Kokia žala Lietuvai ir kam nauda asmeniškai? (Tyrė V.Mazuronio komisija.)

5. Slaptų JAV kalėjimų atsiradimas Lietuvoje - kokia žala, panauda ir nauda: ypač - VSD darbuotojams? (Tyrė prez. D.Grybauskaitė.)

6. INDEPENDENCE ofšoras - kokia žala ir nauda Lietuvai? (Tyrė A.Skardžiaus komisija.)

Medžiagos daugiau nei reikia. Neminint PEDOFILIJOS ir virtinės keistų žmogžudysčių Garliavos istorijoje (tyrė N.Venckienė) bei mįslingos VSD patrioto V.Pociūno žūties Minske („tyrė“ LR žurnalistė B.Vyšniauskaitė). Dauguma jos nukeliavo į Seimą ir pasimetė tarp komisijų bei jos narių.

Esminis klausimas: ar rasis „Didvyrių žemėje“ drąsių vyrų bei moterų? Kas drįs atskleisti tiesą?

RESPUBLIKOS idėja sulaukė didžiulio skaitytojų dėmesio, o kilęs ažiotažas sugrįžo komentarų audra. Skaitytojai supranta, kad tylėti toliau nebegalima, kad užmerkti akis į neteisybę nebeturime teisės. Kas kitas, jeigu ne žmonės gali priversti valstybės vadovus, institucijas, teisėsaugą dirbti. Pavargo mūsų žmonės būti bejėgiais, todėl paskutinės vilties būti išgirsti vedimi per savo komentarus kreipiasi į visuomenę. Skelbiame įdomiausius iš jų.


@Šmaikštuolis komentatorius "veterano" slapyvardžiu gal juokais, gal rimtai pasiūlė tokią TT sudėtį: Arvydas Juozaitis (jei nemaišys režisūros šleifas), Darius Kuolys (jei nemaišys Sorošo šleifas), Zigmas Vaišvila (jei nemaišys teismų šleifas), draugas Nakas (jei nemaišys „liaudies priešo“ etiketės šleifas), Artūras Skardžius (jei nemaišys etikos pažeidimų šleifas), Valentinas Mazuronis (jei nemaišys daugpartinis šleifas), Vytautas Rubavičius (jei nemaišys persekiojimo manijos šleifas), Egidijus Bičkauskas (jei nemaišys kun. Svarinsko tardymo šleifas), Rolandas Paksas (jei nemaišys impičmento šleifas), o viską finansuos ir organizuos Vitas Tomkus (jei tik nemaišys „marechotkės“, KGB, FSB, MOSADO, antisemito, homofobo, ksenofobo, SEB griovėjo, aludario ir t.t. šleifai).

@Svarbu neleisti šios idėjos politizuoti: nė vienas partinukas neturėtų patekti į autoritetingo liaudies teismo sudėtį. Kiek Seimo komisijose bandė aiškintis tiesą, kairieji dangstė savų nuodėmes, dešinieji - savų, o liberalai - savų ir verslininkų. Todėl šnipštas ir gavosi. Visi buvo suinteresuoti aferas nutylėti.

@Gal pagaliau atsiras leidinys, kuris parodys visus valstybės sopulius, kuris nebijos, kad prezidentė užsisakys pažymą iš STT, ar LRT klapčiukai užpils purvu, ar prokurorai susigalvos bylą, ar aukščiausio teismo teisėjai, gavę nurodymą iš Daukanto gatvės, priims sprendimus, kurie juokina visą teisinę visuomenę... Tada vėl užsisakysiu popierinę RESPUBLIKĄ.

@Jeigu tikrai susikurs Tautos Tribunolas, bijau, kad skubiai emigruos LB vadovas ir valdovas Vitas Vasiliauskas, kuriam labai nepatinka moralė - „ne šio pasaulio dimensija“.

@O neturim NIEKO GERO. Nepriklausomybės, savo pinigų, savo laivyno, neturim elementarios teisybės, tik draudimus. Neturim jau pusės gyventojų, neturim tikrų vyrų Seime, tik susidirbusius vagis ir sukčius. Net linai išguiti. NETURIM ATEITIES!

@Respublikos idėja dėl viešo valdžios pasmerkimo bei visuotinio tautos tribunolo yra nebloga, surinktos medžiagos pagal skandalingus faktus daugiau negu reikia - tik kaip tą medžiagą iš seimūnų išsireikalauti, jei ant jos uždėta žyma „Slaptai“? Nebent dar atsirastų Lietuvoje bent keli tūkstančiai šaunių vyrų, kurie nepabūgtų susirinkti prie Seimo ir pareikalautų iš valdžiažmogių TIESOS bei dokumentų. O sąžiningų ir drąsių specialistų, kurie gebės juos įvertinti, tikrai atsiras. Ne visi gi suglobalėjo. O geresnio viešųjų ryšių specialisto nei pats Tomkus nerasite... Taigi visi koziriai mūsų rankose. Belieka veikti.

@ Mums nesiseka su šiuolaikiniais valstybės vadovais. Kažkokie kaip sugauti, nesavi, ne kuriantys valstybę, o einantys pasroviui, ne vedantys, o lyg kažkieno vedami. Didžiausias neįgalumo demonstravimas, kai, pvz., tesugeba į ausį pašnibždėti NEŽINAU, kai tokiu atveju reikia teisingo, oraus, tvirto atsakymo, kaip bus išspręstas užduotas klausimas. Viskas juk valstybės vadovo rankose. O gal kitose?

@Kam kapsi dividendai už padovanotą Mažeikių naftą, už sunaikintą Ignalinos atominę elektrinę, už sugriautus kolūkius ir gamyklas, už išparceliuotą laivyną, už nusikalstamą privatizaciją, už žemės kilnojimą, už karinio metalo laužo pirkimą, už tautos išvarymą į emigraciją, už lietuviškų bankų sunaikinimą, už pensininkų marinimą badu, už korupcijos siautėjimą, už sveikatos apsaugos ir švietimo naikinimą, už iškrypėlių įsigalėjimą ir t.t.

@ Tiesa ir tiktai tiesa čia aprašyta, nors kai kuriems ši tiesa ir bado akis, tačiau užimti stručio pozicijos nepavyks, teks vieną kartą plačiai atsimerkti ir tiesai pažiūrėti į akis. Reikia suprasti, kad tik kiekvienas iš mūsų ir visi mes kartu privalome kažką daryti, kažką keisti, būti vieningais kaip kumštis prieš tuos, kurie mus padarė vergais.

@ Labai geras straipsnis, kuris 100 procentų tinka 100 metų progai pažymėti. Gaila, kad tik vienintelė RESPUBLIKA platina tokius pamąstymus apie atgimimą ir jo tragiškas pasekmes Lietuvos žmonėms: ne naujiems buržujams, ne naujiems biurokratams, ne naujiems vagims ir nusikaltėliams prieš tautą, ne naujiems turtuoliams, gyvenantiems naujutėlaitėse užmiesčių pilaitėse ir t.t.

@Aš už tai, kad verta pabandyti suburti autoritetus: lai patys galvoja, ką ir kaip reikia daryti, kad paskutiniai lietuviai neišsilakstytų. Bus bent rami sąžinė, kuomet, išgaravus Lietuvai iš pasaulio žemėlapio, suanglėję anūkai mane klausinės: „Who are you?“ ir „From where you are?“

@Lietuvoje nebeliko neapdergtų autoritetų, tad tautiečiams nebėra nei į ką lygiuotis, nei kuo čia didžiuotis. Todėl ir bėga iš čia. Masiškai. Kasmet po miestelį emigruoja. Kas neturi už ką, žudosi tarpusavy.

@ Esu tvirtai įsitikinusi, kad mūsų valdžia, jeigu dar bent kiek turi sąžinės, privalo savo emigrantų viešai atsiprašyti: ne smerkti juos ir gėdinti, o ATSIPRAŠYTI. Už jų sugriautus gyvenimus, už paliktus namus, vaikus, tėvus, senelius. Už tai, kad jiems negarantavo normalaus gyvenimo čia, Lietuvoje.

@Jei nebūtų įslaptinta, žmonės sužinotų, kaip taškomi jų pinigai. Kam to reikia? Geriau susikoncentruokim į rimtesnes problemas: kas, kada ir už kiek seksualiai priekabiavo?


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (192)

 • Čia tas bepasirašinėjantis proseneliu 2018 kovo mėn. 13 d. 09:31:52

  Yra arba magnolija arba iš palatos dėdulė

 • Kas kaltas? 2018 kovo mėn. 11 d. 15:28:59

  Žodžiu, reikalinga komisija, kuri (ne)paskandintų D-Laivą.

 • abc 2018 kovo mėn. 09 d. 13:20:58

  Žinot, yra kelias.. kai daiktus vadini tikrais vardais.
  Yra Lietuva. Lai ji kalba. Savo piliečių lūpom. Nesvarbu tautybė ar
  turtas, teisybė nebūna savanaudė.
  Sakot blogi teismai.. tai kad jū išvis nėra. Nei vieno sprendimo su
  verdiktu.. Niekas neatstovauja tautai (ar visuomenei) teisme prisiekusių
  ar prisiekusių tarėjų forma. Ne ,,dvasios turi spręst, o tauta, kas kam
  kaltas..

 • Butina milijardines žalas 2018 kovo mėn. 09 d. 08:31:11

  Padariusius iteisintus vagis teisti su viso turto konfiskacija Mažeikių
  naftos gamikla Snoro bankas LEO indo pizdence milijardinei nostoliai vagis
  kombinatorius teisti žemės parsiskraidimas vagis kombinatorius teisti
  atimant turtą .

 • nezabudka 2018 kovo mėn. 08 d. 18:59:12

  Nebera jau Lietuvos..Gaila...Tai pastebejau senai jau...teko padet piaut
  teliuka vestuvems,kada Popiezius Jonas Paulius skrido i Kryziu
  Kalna...jokio triuksmo...piaukit mane..akys dideles,pasiduodancios...cia ne
  kiaules piovimas...ta dar spardosi ir zviegia.Teliukais esame mes
  gime-teliukais norime ir but...

 • Nieko paprasčiau 2018 kovo mėn. 03 d. 10:32:20

  Šimašius vilniečiai turi vyti von iš miero kiedies už geju naktiniu
  klubu kūrimą ir Lukiskies aikstieja pakabynti už Kuliešiu ant stulpo ir
  laikyti kol visiškai s*.

 • Butina uzdieti apinasrus 2018 kovo mėn. 03 d. 10:18:53

  Trims muskietininkams Butkevičiui Sedziui Vasiliauskui visiems su turto
  konfiskacija už euroivedima lito sunaikinimą tautos nuskurdinimą
  Kirkilą Kubiliu už LEO sukūrimą 680 milijonu valstybei tautai nostoliu
  su turto konfiskacija kaliejimas tūkstančiai pilių su aukštomis
  tvoromis ir video kameromis surasti visus aitvarus iš bardako baisinio
  padaryti gražu teisynga roju brangus Lietuvaei skestame baisineme miesle
  baisineme dvokė gelbiekime Tievyne ir save. Nes prazusime Prosenelis

 • Del astravo atomines tai jau seniai nato galejo ja susprogdinti 2018 kovo mėn. 02 d. 01:53:18

  Nakti kad butu isvengta zmoniu zuciu...raciau tarp Rd autine zydu mafija
  valfo tiek nato tiek rusija tiek nustato zaidimo taisykles

 • Idėja 2018 kovo mėn. 01 d. 21:03:49

  Grįžt prie LDK Statuto.
  Norėčiau matyt išplaktus oligarchus Lukiškių a. ant stalo.

 • Juozas 2018 kovo mėn. 01 d. 20:43:08

  Buvęs Baltarusijos prezidentas St.Šuškevičius:"ATOMINĖ ELEKTRINĖ
  ASTRAVE SKIRTA, ESANT REIKALUI, NUŠLUOTI LIETUVĄ NUO ŽEMĖS
  PAVIRŠIAUS"
  Tautos Tribunolo nuosprendis 2008-2012 m. ministrui pirmininkui Andriui
  Kubiliui: už nusikalstamą aplaidumą vykdant aukščiausias pareigas,
  pastačiusį Lietuvą akistaton su Astravo Apokalipse, apgyvendinti
  A.Kubilių ir jo artimuosius Mikailiškių (Šulninkų) kaime, Astravo
  rajone kaip skydą nuo cezio ir jodo izotopų bei spindulinių ligų.

 • Bleka 2018 kovo mėn. 01 d. 17:56:45

  1.Reiktu lietuviu partijos pagal krauja.2.Prezidento tokio paties ir Nauji
  Seimo Rinkimai ir tik viemandatej.3.Jokiu staigiu judesiu:juos darys
  spec.tarnybos.4.Zinom ta ka reikia,tad ir darykim ka rek!5.Veliau pagal
  krauja Lietuviu Pasaulio Suvaziavimas!Numatomos gaires ir Bendras darbas!Su
  igaliojimais!Eiti ten kur paskirs!?

 • juozas 2018 kovo mėn. 01 d. 16:46:09

  494 m.Pr.Kr.e. plebėjai surenkami ant Šv.Kalno. Licinis Stolonas
  skelbia : Tautos Tribunolas (TT) yra neliečiamas valstybės asmuo,
  turintis teisę į teisėkūros iniciatyvą.
  1581 03 01 Steponas Batoras pasirašė Vyriausiojo Lietuvos Tribunolo
  (VLT) Įstatymą. Šio teismo sprendimai neapeliuojami.
  VLT pastato rūsyje -kalėjimas nuteistiesiams.
  1633 m. Konstitucija uždraudė D. Kunigaikščiui panaikinti Tribunolo
  sprendimus.

  Tribunolas susirinkdavo, praėjus dviems savaitėms po Velykų.
  1581 03 01 VLT ĮSTATYMAS NEATŠAUKTAS.
  LIKO 45 DIENOS.

 • pranckietis 2018 kovo mėn. 01 d. 15:04:08

  pranckietis lenkijoj siandien perskaite kaip koks mokinukas kalba
  globalistu, kas toms seimo lelems darosi, kas jas prisuka,
  surasho kalba atrodo kazkoks euro valdininkelis is briuselio o tas skaito
  rimtu veidu, protingas toks visas, stai kokius zodzius mini:
  klimato kaita, propaganda, populizmas, euroskepticizmas, tai aktualiausi
  reikalai lietuvai ir lenkijai (cia jis taip skaito) .
  briedas kazkoks

 • pradės kažkas 2018 kovo mėn. 01 d. 12:43:26

  keistis tik tada, kada visa tauta išeis į gatves masiškai net
  neprašydama pas nieką leidimo. Kai tauta pradės reikalauti savo teisių.
  Kai tauta siūlys ir rinks prezidentą, o ne Gaidys prastūminės vėl
  tuos, kurie reikalingi mafijai. Mes pasyvūs piliečiai, todėl ir daro ką
  nori su mumis. Būkime kaip lenkai, graikai, prancūzai.... tik tada
  pradės galvoti apie mus ir leidžiantys ir vykdantys įstatymus ir
  teisingumą.

 • STRATEGAS Adomui 2018 kovo mėn. 01 d. 11:31:12

  Žiūrėk, kad tavo šauniajam Vitui tas virstantis vežimas visu svoriu
  galvos nesutraiškytų... Juk Maskvos KGB, ES lėšos, įsisavinamos per
  redaktoriaus įvardintas aferas, ir pedofilai, trumpam užsimaskavę po
  Garliavos įvykių, yra labai galingų politinių-finansinių jėgų
  mišinys, pasaulyje ne tokius vyrus paklojęs. Dar laimei didžioji
  žiniasklaidos dalis Lietuvoje tyli dantis sukandus, kitaip Tomkui būtų
  galas. Kol kas niekas nesuinteresuotas iš jo didvyrio daryti. Bandys kaip
  nors vietinėm jėgom su VSD, STT, FNTT ar Sorošo bandos bei užsienio
  portalų pagalba jį su žemėm sumaišyti. Senas ir ne kartą įvairių
  sistemų muštas kareivis Šveikas Vitas Tomkus tai puikiai supranta,
  todėl skuba per savo spaudą bent seną "propagandinį purvą"
  nusigramdyti. Tik vargu, ar spės... Sistema nelauks, naujos mėšlo
  porcijos jau kaupiamos valdžios vežimuose. O sąjungininkų Šveikas
  jokių neturi. O frontus kasdien vis naujus atidarinėja. O jo ginklas -
  jumoras ir satyra. Kas jį gins? Keli rėksniai internete?CHA

 • Adomas 2018 kovo mėn. 01 d. 11:30:57

  Bravo Vitai Tomkau! Matyt Jums lemta but tuo akmeneliu, kuris apvers nuo
  politiniu ir ekonominiu machinaciju svorio braskanti vezima.

 • Tauta turi nedaleisti 2018 vasario mėn. 28 d. 18:32:46

  Tarybinio milicninko i prezidento kiede tada nesibaigs baisinis bardakas
  Prosenelis

 • Butina perduoti tribunolui 2018 vasario mėn. 28 d. 18:27:42

  Gentvila už laivyno išpardavimo supjaustima bruda i kaliejima su turto
  konfiskacija.

 • Apskritai neturi buti nieko slapto valstybeje 2018 vasario mėn. 28 d. 12:02:45

  Isskyrus teises bylas ir strategines slaptavietes tiek maisto tiek
  ginklu...visa kita turi buti viesa ir jokiu vsd

 • apropos, kolūkiai 2018 vasario mėn. 27 d. 17:48:14

  Ūkininkai, kas norėjo, paskui vėl kooperavosi į stambesnius ūkius.
  Kitas reikalas, kad naikinant kolūkius, jų turtą pasiglemžė ne tie,
  kurie jį uždirbo. Nes viskas vyko chaotiškai ir be kontrolės. O taip
  nereikėjo.

 • Boobo 2018 vasario mėn. 27 d. 17:36:30

  Kad tribunolui reikia savų budelių ir nedelsiant-sutinku.Ir jie, kol
  tirbunolas veikti nepradėjo, jau rankų raumenų kietumą ir kirvio
  ašmenų aštrumą galėtų išbandyti savistoviai.Tuo pačiu
  papraktikuotų išeinant į visuomenę, kaip savo srities
  specialistai.Labiausiai tiktų teisinių šmėklų vado ar Lietuvos
  vyriausio banininko sprandai.Panika apimtų šešėlinio pasaulio elitą ir
  finansavimas tribunolui garantuotas .

 • g 2018 vasario mėn. 27 d. 17:27:31

  svarbiausias klausimas-"Kam kapsi dividendai už padovanotą Mažeikių
  naftą, už sunaikintą Ignalinos atominę elektrinę.

 • "biskį prie energetikos" 2018 vasario mėn. 27 d. 15:30:10

  Iš kur paimsi tuos rimtus teisininkus?

 • manau,kad 2018 vasario mėn. 27 d. 15:04:39

  šitie Tomkaus atskleisti kgbistai tai pradžių pražia.Kažin Landsbergis
  atsiprašys Petkevičiaus šeimos? Ar išdrįs?

 • Toks biškį prie energetikų 2018 vasario mėn. 27 d. 11:46:18

  6. Independence. Čia reikia AB "Klaipėdos nafta" tikro audito. Būtent
  ši įmonė daro pavedimus į "Höegh LNG Partners LP" įmonę registruotą
  Bermudų off-shore. Toliau reikės rimtų teisininkų, kad ištraukti, kas
  yra galutiniai naudos gavėjai. Bet galai neabejotinai veda į finansų
  ministeriją, konservatorių partiją bei Daukanto aikštę.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SVEIKINIMAI: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos prezidentą Rumeną Radevą šalies 110-ųjų nepriklausomybės metinių proga.
 • TĖVYNEI: Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje šeštadienį vyks I kurso kariūnų priesaikos ceremonija; tarnauti Lietuvos valstybei prisieks 36 kariūnai, dar 18 pirmakursių jau yra prisiekę anksčiau, tarnaudami Lietuvos kariuomenėje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

reklama
Sveikata Grožis