Visos 60 šalies savivaldybių jau turi merus. Jie išrinkti per kovo 3 d. vykusį pirmąjį ir kovo 17 d. surengtą pakartotinį balsavimą.
Preliminariais VRK duomenimis, merais tapo:
1. Akmenės rajono - Vitalijus MITROFANOVAS (Lietuvos socialdemokratų partija)
2. Alytaus miesto - Nerijus CESIULIS (Lietuvos socialdemokratų partija)
3. Alytaus rajono - Algirdas VRUBLIAUSKAS (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai )
4. Anykščių rajono - Sigutis OBELEVIČIUS (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)
5. Birštono - Nijolė DIRGINČIENĖ (Lietuvos socialdemokratų partija)
6. Biržų rajono - Vytas JARECKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)
7. Druskininkų - Ričardas MALINAUSKAS (Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Druskininkus su Ričardu Malinausku“)
8. Elektrėnų - Kęstutis VAITUKAITIS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)
10. Jonavos rajono - Mindaugas SINKEVIČIUS (Lietuvos socialdemokratų partija )
11. Joniškio rajono -Vitalijus GAILIUS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)
12. Jurbarko rajono - Skirmantas MOCKEVIČIUS (Išsikėlė pats)
13. Kaišiadorių rajono - Vytenis TOMKUS (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)
14. Kalvarijos - Vincas PLIKAITIS (partija Tvarka ir teisingumas)
15. Kauno miesto - Visvaldas MATIJOŠAITIS (Visuomeninis rinkimų komitetas „Vieningas Kaunas“)
16. Kauno rajono - Valerijus MAKŪNAS (Lietuvos socialdemokratų partija)
17. Kazlų Rūdos - Mantas VARAŠKA (Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Jaunąją Sūduvą“)
18. Kelmės rajono - Vaclovas ANDRULIS (Lietuvos socialdemokratų partija)
19. Kėdainių rajono - Valentinas TAMULIS (Visuomeninis rinkimų komitetas „Valentino Tamulio komanda - mūsų krašto sėkmei“)
20. Klaipėdos miesto - Vytautas GRUBLIAUSKAS (Visuomeninis rinkimų komitetas „Vytautas Grubliauskas ir komanda“)
21. Klaipėdos rajono - Bronius MARKAUSKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)
22. Kretingos rajono - Antanas KALNIUS (Visuomeninis rinkimų komitetas „Kretingos kraštas“)
23. Kupiškio rajono - Dainius BARDAUSKAS (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)
25. Marijampolės - Povilas ISODA (Lietuvos socialdemokratų partija)
26. Mažeikių rajono - Vidmantas MACEVIČIUS (partija Tvarka ir teisingumas)
28. Neringos - Darius JASAITIS (Lietuvos socialdemokratų partija)
29. Pagėgių - Vaidas BENDARAVIČIUS (partija Tvarka ir teisingumas)
30. Pakruojo rajono - Saulius MARGIS (Lietuvos socialdemokratų partija)
31. Palangos miesto - Šarūnas VAITKUS (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)
32. Panevėžio miesto - Rytis Mykolas RAČKAUSKAS (Visuomeninis rinkimų komitetas „Atsinaujinančiam Panevėžiui“)
33. Panevėžio rajono - Povilas ŽAGUNIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)
34. Pasvalio rajono - Gintautas GEGUŽINSKAS (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)
35. Plungės rajono - Audrius KLIŠONIS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)
36. Prienų rajono - Alvydas VAICEKAUSKAS (Lietuvos socialdemokratų partija)
37. Radviliškio rajono - Antanas ČEPONONIS (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)
38. Raseinių rajono -Andrius BAUTRONIS (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)
39. Rietavo - Antanas ČERNECKIS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)
41. Skuodo rajono -Petras PUŠINSKAS (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)
42. Šakių rajono - Edgaras PILYPAITIS (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai)
43. Šalčininkų rajono - Zdzislav PALEVIČ (Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga, Politinė partija Rusų aljansas)
44. Šiaulių miesto - Artūras VISOCKAS (Visuomeninis rinkimų komitetas „Artūro Visocko sąrašas „Dirbame miestui“)
45. Šiaulių rajono - Antanas BEZARAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)
46. Šilalės rajono - Algirdas MEIŽENIS (partija Tvarka ir teisingumas)
47. Šilutės rajono - Vytautas LAURINAITIS (partija Tvarka ir teisingumas)
48. Širvintų rajono - Živilė PINSKUVIENĖ (Visuomeninis rinkimų komitetas „Živilės Pinskuvienės komanda - už sėkmingą Širvintų kraštą“)
49. Švenčionių rajono - Rimantas KLIPČIUS (Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai))
50. Tauragės rajono - Dovydas KAMINSKAS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)
51. Telšių rajono - Kęstutis GUSAROVAS (Lietuvos socialdemokratų partija)
52. Trakų rajono - Edita RUDELIENĖ (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)
53. Ukmergės rajono - Rolandas JANICKAS (Darbo partija)
54. Utenos rajono - Alvydas KATINAS (Lietuvos socialdemokratų partija)
55. Varėnos rajono - Algis KAŠĖTA (Visuomeninis rinkimų komitetas „Algio Kašėtos sąrašas „Drauge su Jumis“)
56. Vilkaviškio rajono - Algirdas NEIBERKA (Lietuvos socialdemokratų partija)
58. Vilniaus rajono - Marija REKST (Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga, Politinė partija Rusų aljansas)
59. Visagino - Erlandas GALAGUZ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)
60. Zarasų rajono - Nikolajus GUSEVAS (Lietuvos socialdemokratų partija).
Antrojo merų rinkimų turo lyderiai - socialdemokratai
Preliminariais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, sekmadienį vykusio antrojo merų rinkimų turo lyderė yra 10 merų postų išsikovojusi Lietuvos socialdemokratų partija.
Antroje vietoje yra nedaug nuo jos atsilikę - po 8 merus gavę konservatoriai ir Visuomeniniai rinkimų komitetai.
Partija Tvarka ir teisingumas yra trečioje vietoje - kovo 17 d. ji iškovojo 5 merų mandatus.
Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei opozicinis Liberalų sąjūdis pelnė vienodą merų skaičių - po 4. Per antrąjį rinkimų turą Darbo partija ir pats išsikėlęs asmuo iškovojo po vieną mero postą.
Kovo 17 d. per pakartotinį balsavimą buvo išrinktas 41 meras.
Kovo 3 d. buvo išrinkta 19 merų.