Tarp konservatorių kandidatų į merus - D.Kreivys, I.Šimonytė, A.Bilotaitė (9)

2018 rugsėjo mėn. 04 d. 21:25:55 Perskaitė 1197

Konservatoriai turi kandidatų į didžiausių Lietuvos miestų merų postus.

Antradienį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos prezidiumo patvirtintame sąraše numatyti kandidatai vadovauti Vilniui - Seimo nariai Dainius Kreivys, Ingrida Šimonytė, buvęs Ukrainos ūkio ministras Aivaras Abromavičius, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Valdas Benkunskas.

Tarp galimų kandidatų į Kauno miesto mero pareigas yra Seimo narė Gintarė Skaistė, Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Edita Gudišauskienė, verslininkas Paulius Lukševičius, buvusi Kauno technologijos universiteto rektorė Jurgita Šiugždinienė.

Užimti Klaipėdos miesto mero postą gali siekti parlamentarė Agnė Bilotaitė ir miesto savivaldybės tarybos narys Arūnas Barbšys.

Pasak TS-LKD pirmininko Gabrieliaus Landsbergio, šis kandidatų sąrašas buvo patvirtintas vienbalsiai.

Beje, iš jo buvo išbrauktas buvęs konservatorius parlamentaras Mantas Adomėnas ir į galimą seksualinio priekabiavimo skandalą patekęs Seimo narys Mykolas Majauskas.

„Kai kurie iš kandidatų sąrašo buvo išbraukti dėl to, kad jie nėra partijos nariai, kai kurie asmenys buvo išbraukti dėl to, kad aplinkybės jiems dalyvauti rinkimuose yra itin nepalankios“ ,- partijos Prezidiumo sprendimą žurnalistams paaiškino TS-LKD lyderis G. Landsbergis.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net