2015 liepos 6, pirmadienis

• Antrąjį pakartotinių mero rinkimų turą Šilutės rajone laimėjo „tvarkietis“ Vytautas Laurinaitis, nugalėjęs Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) atstovą Arvydą Jaką.

2015 liepos mėn. 05 d. 23:00:26

• Italijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia Internazionale Femminile" antrajame etape sekmadienį lietuvė Rasa Leleivytė užėmė 16-ąją vietą. Nugalėjo amerikietė Megan Gvarnjer. Ji 121 km nuvažiavo per 3 val. 12 min. 44 sek.

2015 liepos mėn. 05 d. 20:14:23

• Lietuvos atstovai Laura Asadauskaitė ir Justinas Kinderis Berlyne vykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato mišrioje estafetėje sekmadienį užėmė aštuntąją vietą.

2015 liepos mėn. 05 d. 19:15:23

• Beveik 8 tūkstančius hektarų miško apėmė ugnis Sinko Viljaso rajone Ispanijos šiaurėje, iš pavojingos zonos evakuota apie 1,5 tūkstančio žmonių. Kaip pranešė naujienų agentūra EFE, gaisras kilo šeštadienį antroje dienos pusėje.

2015 liepos mėn. 05 d. 18:09:34

• Pasaulio „Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato devintąjį etapą - Didžiosios Britanijos „Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosiose pozicijos startavęs „Mercedes" komandos pilotas britas Luisas Hamiltonas.

2015 liepos mėn. 05 d. 17:36:39

• Europos Parlamento pirmininkas Martinas Šulcas neatmeta, jog Graikijai gali būti suteikta papildomų kreditų, kad šalis galėtų išmokėti algas valstybės tarnautojams ir paremti mažas pajamas gaunančius gyventojus.

2015 liepos mėn. 05 d. 16:49:23

• Švenčiant Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną pirmadienio vakarą šalies miestų aikštėse ir parkuose, kaimo bažnytėlėse, bendruomenių susibūrimo vietose jau septintą kartą suskambės „Tautiška giesmė“, sujungsianti į gyvą balsų grandinę viso pasaulio lietuvius.

2015 liepos mėn. 05 d. 16:03:02

• Teroristė mirtininkė susisprogdino per sekmadienio pamaldas bažnyčioje Nigerijos šiaurės rytuose. Kaip pranešė naujienų agentūra „The Associated Press", žuvo mažiausiai penki žmonės.

2015 liepos mėn. 05 d. 15:40:39

• Taivane vykstančio pasaulio kurčiųjų moterų krepšinio čempionato pirmosiose rungtynėse A grupėje sekmadienį Lietuvos rinktinė net 61 taško skirtumu 77:16 nugalėjo Švedijos krepšininkes.

2015 liepos mėn. 05 d. 15:15:31

• Pirmosios Europos žaidynės, vykusios Baku, plaukikui Andriui Šidlauskui ilgai išliks atmintyje. Azerbaidžane 18-metis panevėžietis iškovojo kol kas svarbiausius medalius savo karjeroje - tapo žaidynių čempionu ir vicečempionu.

2015 liepos mėn. 05 d. 14:50:22

• Savaitgalį Vilniuje vykusiose 18-osiose tarptautinės Žalgirio Didžiojo prizo šaudymo į skraidančius taikinius varžybose geriausiai iš Lietuvos atstovų pasirodė Ronaldas Račinskas, apvalioje aikštelėje užėmęs antrąją vietą.

2015 liepos mėn. 05 d. 20:22:46

• Respublika.lt savo skaitytojams pateikia šios savaitės horoskopą visiems Zodiako ženklams!

2015 liepos mėn. 05 d. 20:06:33

• Austrijoje vykstančių 67-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Int. Osterreich-Rundfahrt" pirmajame etape sekmadienį lietuvis Evaldas Šiškevičius finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė 23-iąją vietą.

2015 liepos mėn. 05 d. 18:21:53

• Be ko negali gyventi „Mis Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė ir kodėl vaikystėje ją vadino „vyšnia“? Tituluota gražuolė atskleidė keletą savo gyvenimo faktų, kurių iki šiol daugelis dar nežinojo.

2015 liepos mėn. 05 d. 17:50:58

• Sekmadienį viename iš Tailando zoologijos sodų susidūrus dviem tramvajams, žuvo penki žmonės, tarp jų - maža mergaitė. Nelaimė atsitiko Khonkeno provincijoje. Kaip informavo vietos policija, visos avarijos aukos - Tailando gyventojai.

2015 liepos mėn. 05 d. 17:07:47

• Du vakarus iš eilės prie Kauno pilies skambės graži muzika, vyks Lietuvos bei užsienio atlikėjų pasirodymai, kuriuos, kaip kasmet, nemokamai galės stebėti tūkstančiai kauniečių.

2015 liepos mėn. 05 d. 16:32:14

• Sekmadienį vykstančiame referendume dauguma graikų taria "ne" kreditorių reikalavimams. Vienos apklausos duomenimis, skirtumas sudaro 7-8 procentus, kitos - 4 procentus.

2015 liepos mėn. 05 d. 15:52:43

• Kai aktorė Eva Gryn pasirodė filme „Nuodėmių miestas“, ji kaipmat įgijo „blogos mergaitės“ įvaizdį. Tiesa, toks įvaizdis jai nekelia problemų. Iš pirmo žvilgsnio ji iš tiesų yra neprieinama, šalta ir fatališka.

2015 liepos mėn. 05 d. 15:28:40

• Vienas žmogus žuvo ir septyni buvo sužeisti per sprogimą, nugriaudėjusį sekmadienį ginklų gamykloje Moikovaco mieste Juodkalnijos šiaurėje. Tai žurnalistams pranešė vietos policijos atstovai.

2015 liepos mėn. 05 d. 15:01:35

• Sekmadienį mažiausiai 27 skrydžiai iš Sukarno Hatos oro uosto netoli Džakartos buvo atidėti dėl gaisro, kilusio verslo klasės laukiamajame, praneša Indonezijos žiniasklaida.

2015 liepos mėn. 05 d. 14:25:48

1 2 3 4 5 6 7 ... 2098
  • BRONZA: Kanadoje vykstančio pasaulio moterų futbolo čempionato bronzos medalius iškovojo Anglijos futbolininkės, kurios po pratęsimo 1:0 įveikė Vokietijos komandą.
  • SEPTINTAS: šeštadienį Baltarusijoje vykusiose dviračių lenktynėse „Grand Prix Minsk“ lietuvis Airidas Videika finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė septintąją vietą.