2015 balandžio 26, sekmadienis

• Respublika.lt savo skaitytojams pateikia šios savaitės horoskopą visiems Zodiako ženklams!

2015 balandžio mėn. 26 d. 19:54:34

• Lietuvos futbolo A lygos dešimtojo turo rungtynėse sekmadienį nugalėtojos titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje 2:0 nugalėjo Utenos „Utenį“.

2015 balandžio mėn. 26 d. 17:59:38

• Praėjusiais metais žurnalas „Esquire“ aktorę Penelopę Krus išrinko seksualiausia pasaulio moterimi. Ne veltui - vos ji įžengia į kambarį, vyrai pradeda kliūti už baldų. Ir kas pasakė, kad grožis ir protas nesuderinama?

2015 balandžio mėn. 26 d. 17:42:14

• Jemene besitęsiant kovoms, Saudo Arabijos vadovaujama koalicija sekmadienį surengė oro antskrydžius ir apšaudė šalį iš karo laivų. Šis jėgos panaudojimas - intensyviausias nuo kovo mėnesio, kai Saudo Arabija ėmėsi operacijos prieš šiitus hučius.

2015 balandžio mėn. 26 d. 17:15:25

• Garliaviškis Darius Labanauskas tapo atvirojo Estijos smiginio čempionato nugalėtoju. Lietuvos atstovas finale šeštadienį 5:0 nugalėjo latvį Madarą Razmą. Pusfinalyje D.Labanauskas 5:1 įveikė švedą Peterį Saivanį.

2015 balandžio mėn. 26 d. 16:26:43

• Kėdainiuose sekmadienį posėdžiavusi Darbo partijos taryba atšaukė savo deleguotą švietimo ir mokslo ministrą Dainių Pavalkį, pranešė LRT radijas.

2015 balandžio mėn. 26 d. 15:57:48

• Šeštadienį Birštone vykusių 29-ųjų olimpinio vicečempiono Antano Mikėno vardo sportinio ėjimo varžybų nugalėtoja moterų 10 km distancijoje tapo lietuvė Brigita Virbalytė.

2015 balandžio mėn. 26 d. 15:35:22

• Balandžio 26 dieną aktorius, teatro pedagogas, dainų autorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis švenčia 54 gimtadienį. Aktorius G.Storpirštis tradiciškai gimtadienį mini su draugais.

2015 balandžio mėn. 26 d. 15:15:16

•

2015 balandžio mėn. 26 d. 14:54:37

• Atbundanti gamta skatina daugiau darbuotis sode. Kaip neapsirikti perkant medelius ir ką rinktis, kaip prižiūrėti vaismedžius ir vaiskrūmius? Apie visa tai ir daugiau kalbamės su Lietuvos dendrologų draugijos pirmininku Arvydu RUTKAUSKU.

2015 balandžio mėn. 26 d. 14:15:41

• Prancūzijoje vykusio trečiojo pasaulio buriavimo taurės varžybų etapo „Laser Radial“ jachtų klasėje Lietuvos atstovė Gintarė Šaitž užėmė antrąją vietą.

2015 balandžio mėn. 26 d. 18:14:29

• Italijos vyrų krepšinio čempionato 28-ojo turo rungtynėse sekmadienį Venecijos „Umana Reyer“ komanda su Deividu Dulkiu svečiuose 91:84 įveikė Kremonos „Vanoli Basket“ ekipą.

2015 balandžio mėn. 26 d. 17:45:07

• BBC praneša, kad Rusijos teismas nuteisė keletą moterų už tai, kad jos sušoko „twerk“ šokį priešais Antrojo pasaulinio karo paminklą. Novorosijsko teismas dviem šokėjoms skyrė 10-ies dienų, o trečiajai 15-os dienų areštą.

2015 balandžio mėn. 26 d. 17:30:14

• Ispanijos vyrų krepšinio čempionato 30-ojo turo rungtynėse sekmadienį Madrido „Real“ komanda, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis, namuose 78:52 nugalėjo Bilbao „Dominion Basket“ ekipą.

2015 balandžio mėn. 26 d. 17:00:34

• „Vakaro žinios“ tęsia straipsnių ciklą apie pelningas ir perspektyvias specialybes, kurių atstovų į užsienį nė varu neišvarysi. Šį kartą iš arčiau susipažįstame su elektriko specialybe. Pasirodo, visais laikais populiarūs elektrikai užsakymų neatsigina ir šiandien.

2015 balandžio mėn. 26 d. 16:06:34

• Vokietija ir Prancūzija sekmadienį pareiškė siųsiančios į Nepalą savo gelbėtojų komandas, šalį supurčius 7,9 balo stiprumo žemės drebėjimui, per kurį žuvo daugiau nei 2 tūkst. žmonių.

2015 balandžio mėn. 26 d. 15:53:00

• Vilniuje vykusiame tarptautiniame golbolo turnyre Vytauto Didžiojo „Lions“ klubo taurei laimėti Lietuvos komandos užėmė antrąją ir trečiąją vietas.

2015 balandžio mėn. 26 d. 15:30:53

• Prancūzija netieks Rusijai „Mistral“ klasės karo laivų, bet yra pasirengusi kompensuoti patirtas išlaidas, praneša TASS remdamasi Prancūzijos savaitraščiu „Le Journal du Dimanche“.

2015 balandžio mėn. 26 d. 15:05:41

• Žinomas modelis Jurgita Tvarijonaitė-Vaškevičė sako, kad nors darbas sode tikrai padeda įveikti stresą ir labai ramina, tai nebūtinai tinka kiekvienam. Jos manymu, svarbu atrasti savitą atsipalaidavimo ir poilsio būdą.

2015 balandžio mėn. 26 d. 14:17:26

• Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas Malaizijoje vykusiame pasaulio galiūnų čempionate iškovojo sidabro medalį. 39-erių metų lietuvis finale nusileido tik amerikiečiui Brajanui Šo.

2015 balandžio mėn. 26 d. 14:10:08

1 2 3 4 5 6 7 ... 1792
  • ĮSTOJO: sekmadienį V.Mazuronis įstojo į Darbo partiją ir tapo kandidatu į jos pirmininkus.
  • IŠKOVOJO: Lietuvos vyrų tinklinio čempionato bronzos medalius iškovojo Raseinių „Norvelitos“ komanda.