Paramą V.Ušackui viešai deklaravęs Kauno vicemeras paliks postą?nuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 06 d. 18:19:39 Perskaitė 373

Kauno miesto tarybos viršūnėse galimi tam tikri pasikeitimai, nes, kaip paskelbė „Kauno diena“, iš mero Visvaldo Matijošaičio pavaduotojo pareigų traukiasi nepolitinei „Vieningo Kauno“ organizacijai ne vienerius metus anksčiau vadovavęs Povilas Mačiulis. Jo ligi šiol Savivaldybėje kuruojamos veiklos sritys - aplinkosauga, energetika, investicijos, miesto darni plėtra, miesto ūkis ir infrastruktūra, regioninis bendradarbiavimas, transportas.

 

Jaunas politikas P. Mačiulis šią savaitę pasigarsino remiantis savo apsisprendimą kandidatuoti prezidento rinkimuose susitikime su kauniečiais prie Kauno pilies pareiškusį konservatorių Vygaudą Ušacką. Savivaldybės tarybos posėdis įvyks ateinantį antradienį. Jo darbotvarkėje klausimo dėl vicemero nėra.

Eltai ketvirtadienio pavakarę nepavyko susisiekti su Kauno mero pavaduotoju P. Mačiuliu - telefonu jis neatsakė. Kaip bebūtų, šio mero ištikimojo bendražygio pasitraukimo (ar patraukimo) iš vicemero posto klausimas antradienį turėtų būti apsvarstytas Kauno miesto tarybos posėdyje - pirmame pradedant naują politinį sezoną.

Žiniasklaida šią savaitę paskelbė, kad P. Mačiulis oficialiai įsitraukė į kandidatuojančio V. Ušacko rinkimų štabo veiklą. „Kauno dienos“ teigimu, „Vieningas Kaunas“, kaip organizacija, nėra priėmusi sprendimo dėl paramos prezidento rinkimuose. O šios organizacijos lyderis V. Matijošaitis sako nematantis galimybės P. Mačiuliui vienu metu „sėdėti ant dviejų ar trijų kėdžių“.

Kauno miesto meras turi dar keletą pavaduotojų - Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovą Simoną Kairį ir „Vieningo Kauno“ narę Rasą Šnapštienę (ji šią kadenciją pakeitė atsistatydinusį socialdemokratą Vasilijų Popovą). Kas pakeis vicemerą P. Mačiulį, viešai dar nekalbama. Iki kitų savivaldos rinkimų, primena ELTA, liko kiek daugiau nei pusmetis.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net