• Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Valdas Bugelevičius panaikino Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroro Ryčio Ivanausko nutarimą atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narių Arvydo Juozaičio, Vito Tomkaus ir Zigmo Vaišvilos apšmeižimo.  

  2018 gegužės mėn. 24 d. 18:22:08  

 • JAV prezidentas Donaldas Trampas atšaukė planuotą susitikimą su Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Čen Unu, sakydamas, kad tam dabar - netinkamas laikas. D. Trampas patvirtino, kad susitikimas, birželio 12 dieną turėjęs įvykti Singapūre, neįvyks.  

  2018 gegužės mėn. 24 d. 17:27:11  

 • Dėl Didžiosios Britanijos vyriausybės negebėjimo susitarti dėl „Brexit“ veiksmų plano šaliai gali tekti pasilikti Europos Sąjungos muitų sąjungoje ilgiau, nei buvo numačiusi, ketvirtadienį teigė šalies parlamentarai.  

  2018 gegužės mėn. 24 d. 17:15:45  

 • Šiaulių centriniame turguje ir Lieporių turgelyje vakar pasirodė pirmosios lietuviškos braškės – po 8–12 eurų už kilogramą. Pirmą kartą savo išaugintas uogas parduodantis Mantas prekystalį papuošė net Trispalve.  

  2018 gegužės mėn. 24 d. 17:01:18  

 • Prancūzija gali legalizuoti kanapių vartojimą medicinos tikslais. Sveikatos ministrė Agnes Buzyn ketvirtadienį radijo stočiai „France Inter“ sakė: „Nėra priežasčių atmesti kanapes kaip medikamentą tik todėl, kad tai kanapės“. Atsakydamas į klausimą, ar medicininės kanapės Prancūzijoje bus legalizuotos, ministrė teigė: „Taip gali atsitikti“.  

  2018 gegužės mėn. 24 d. 16:18:06  

 • Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos jau šį pirmadienį laukia pirmasis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio mačas su Kazio Maksvyčio vadovaujamu Klaipėdos „Neptūnu“. Abi komandos šį sezoną pasidalino po dvi pergales, todėl kova Vilniaus „Siemens“ arenoje žada būti itin atkakli.  

  2018 gegužės mėn. 24 d. 16:07:19  

 • Geriausiu pasieniečių tarnybiniu šunimi šiemet tapo septynerių metų belgų aviganė Coco, sauganti Lietuvos sieną su Rusija. Tai paaiškėjo ketvirtadienį Pagėgiuose pasibaigus tris dienas trukusiam XX Valstybės sienos apsaugos tarnybos tarnybinių šunų meistriškumo čempionatui.  

  2018 gegužės mėn. 24 d. 15:54:08  

 • Lietuvos rusų dramos teatro Didžiojoje scenoje penktadienį - spektaklio „Urodas“ premjera. Vienos dalies tragikomedija vaidinama rusų kalba su lietuviškais titrais.  

  2018 gegužės mėn. 24 d. 15:31:01  

 • Kol visuomenė stačia galva pasinėrusi į VSD pažymų skandalą, politikai „prastūminėja“ eilinę reformą. Nors tradiciškai aiškinama, kad po jos žmonės gyvens žymiai geriau, patirtis parodė, jog tokios prognozės neišsipildo. „Žmonės greitai pajunta, kai pakyla jų alga, nes sumažėja mokesčiai. Tačiau žmonės bus priversti dažniau mokėti iš savo kišenės už tai, ką turėtų finansuoti valstybė“, - sako ekonomistas Romas Lazutka, buvęs socialinių reikalų ir darbo ministro patarėjas. R.Lazutka sako, iš ministerijos pasitraukęs būtent dėl to, kad nebuvo žadėtų reformų, tačiau pamatęs tai, kas siūloma, tokio sprendimo nesigaili. Jei būtų pasilikęs, dabar būtų gėda prieš žmones.  

  2018 gegužės mėn. 24 d. 14:41:11  

 • Kauno „Žalgiris“ grįžta į Lietuvos krepšinio lygos kovas, kuriose ketvirtadienį pratęs ketvirtfinalio seriją su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Pirmąjį mačą laimėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1-0.  

  2018 gegužės mėn. 24 d. 14:21:25  

1 2 3 4 5 6 7 ... 5870
"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net