Nauji kariniai miesteliai saugumo mums negarantuosnuotraukos (14)

2018 lapkričio mėn. 07 d. 10:30:11 Perskaitė 1602

Kol tylintys medikai, retkarčiais apie save primenantys mokytojai, ir tų nelaimingų 75 EUR vis laukiantys kultūros darbuotojai vis laukia stebuklo, Lietuvos lėšos jau švaistomos šimtais milijonų ir net milijardais.

 

Pseudonepriklausomybės „projektams“ - Lietuvos darymui karo poligonu. Lyg sveiko proto žmogus nesuprastų, kad po karo mūsų teritorijoje nieko neliks, tik tuščia nuniokota teritorija.

Ar atsimenate tie, kurie gyvenote sąmoningą mūsų Atgimimo laikotarpį, kaip mes džiaugiamės Tarybinės armijos pažabojimu, poligonų mažinimu, gamtosaugos reikalavimų taikymu ne tik civiliuose objektuose, bet ir kariniuose daliniuose, pagaliau svetimos kariuomenės išvedimu?!

Šios beatodairiškai ir neprotingai leidžiamos karo išlaidos drauge su jau isteriška masine propaganda, kuri pro apmokamos žiniasklaidos ruporus lojama be jokių argumentų ar faktų, užgožia viską. Taip pat ir mūsų sąmonę, gebėjimą mąstyti.

Mūsų telkimuisi trukdoma mūsų skaldymu - primityviu, akivaizdžiu ir chamišku. Spekuliuojant net patriotiškumo korta, kuri naudojama mūsų visų mulkinimui. Labai patogu tokius mus valdyti.

Kultūros, švietimo, sveikatos ir jau net vaikų mums ir mūsų šeimoms nebereikia. Taip nusprendė KAŽKAS. O ar mums nerūpi, kas tas KAŽKAS?

Tauta naikinama jau net fiziškai ir iš pagrindų.

O mus dar skaldo.

Manau, kad atėjo metas ne tik telktis, bet ir pasakyti mūsų visų, dar mąstančių ir dar likusių Lietuvoje, išvykusių, bet dar norinčių matyti gyvą, gražią ir sveiką Lietuvą, griežtą NE!

NE - Lietuvos pavertimui karo veiksmų zona, jos fiziniam sunaikinimui.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net