2017 birželio 26, pirmadienis

• Čekijoje vykusio Europos moterų krepšinio čempionato nugalėtoja tapo Ispanijos rinktinė. Ispanės finale sekmadienį 71:55 pranoko Prancūzijos komandą. Ispanijos rinktinei Sančo Litl pelnė 19 taškų, Alba Torens - 18, Ana Krus - 12.

2017 birželio mėn. 25 d. 23:30:49

• Tel Avive vykusiame Europos komandų lengvosios atletikos čempionato antros lygos varžybose Lietuvos rinktinė užėmė trečiąją vietą ir iškovojo kelialapį į pirmą lygą.

2017 birželio mėn. 25 d. 22:45:02

• Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse sekmadienį praėjusio sezono A lygos vicečempionė Trakų „Trakų“ komanda svečiuose net 8:0 nugalėjo Kauno „Garliavos“ ekipą ir pateko į ketvirtfinalį.

2017 birželio mėn. 25 d. 20:50:11

• Lietuvos atstovai Ieva Serapinaitė ir Justinas Kinderis Vilniuje vykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo mišrioje estafetėje sekmadienį užėmė šeštąją vietą.

2017 birželio mėn. 25 d. 20:36:39

• Respublika.lt savo skaitytojams pateikia šios savaitės horoskopą visiems Zodiako ženklams!

2017 birželio mėn. 25 d. 20:00:24

• Lietuvos regbio federacijos taurės Šiaurės diviziono rungtynėse šeštadienį labiausiai tituluotas šalies klubas Šiaulių „Vairas-Kalvis“ 10:8 įveikė trejus metus iš eilės visus turnyrus Lietuvoje laimėjusią „Baltrex-Šiaulių“ komandą ir iškovojo pirmąjį sezono titulą.

2017 birželio mėn. 25 d. 17:56:04

• Niagaros krioklys yra bene žinomiausias krioklys pasaulyje - jį kasmet aplanko dešimtys milijonų žmonių. Niagaros krioklys išsidėstęs dviejose valstybėse - JAV ir Kanadoje, ant Niagaros upės, tekančios tarp Erio ir Ontarijo ežerų.

2017 birželio mėn. 25 d. 17:30:09

• Saulė, jūra, paplūdimys ir ant smėlio gulinčios tik bikiniais prisidengusios gražuolės ar tinklinį žaidžiantys raumeningi vaikinai. Toks ne vienam iš mūsų pavydą keliantis vaizdas - gelbėtojų kasdienybė.

2017 birželio mėn. 25 d. 16:30:38

• Indijos ministras pirmininkas Narendra Modis atvyko į Jungtines Valstijas. Pirmadienį įvyks pirmasis politiko susitikimas su JAV prezidentu Donaldu Trampu. Susitikimo metu bus siekiama gerinti ir taip jau šiltėjančius dvišalius santykius ir peržengti nesutarimus dėl klimato kaitos.

2017 birželio mėn. 25 d. 15:36:39

• Miško gaisras pietinėje Ispanijos dalyje kelia grėsmę nacionaliniam parkui, žinomam dėl savo biologinės įvairovės, ir privertė evakuoti 1 tūkst. žmonių. Liepsnos plinta į vakarus ir artėja Donjanos nacionalinio parko link.

2017 birželio mėn. 25 d. 15:11:46

1 2 3 4 5 6 7 ... 4952
  • ČEMPIONATAS: Belgrade vykstančio Europos jaunimo ir jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunimo merginų vienviečių kanojų 500 m distancijos finale sekmadienį lietuvė Rūta Dagytė užėmė aštuntąją vietą.
  • DEVINTAS: Belgrade vykstančio Europos jaunimo ir jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunių vaikinų vienviečių baidarių 500 m distancijos finale sekmadienį lietuvis Lukas Šakalys užėmė devintąją vietą.