respublika.lt

2018 vasario 17, šeštadienis

Lemtinga žinomo verslininko Igno Staškevičiaus klaidanuotraukos (33)

2018 vasario mėn. 11 d. 08:53:22
Danutė ŠEPETYTĖ

Kaip nutiko, kad visapusiškai užsigrūdinęs žmogus - maratoną bėgęs net už poliarinio rato, atlaikęs sunkią akistatą su Zuolitudės tragedija Latvijoje, be to, išmanąs žmogiškąją prigimtį (keturių knygų autorius) bei verslo užkulisius, netikėtai pateko į pavojingą srovę ir tapo pažeidžiamas.

 

Išskirtiniame interviu „Respublikai“ verslininkas Ignas STAŠKEVIČIUS dėsto, kaip jo vardas pateko į kriminalines kronikas. Kaip jis tapo nukentėjusiu vis dar nepradėtoje nagrinėti, tačiau jau plačiai nuskambėjusioje baudžiamojoje byloje dėl privataus pobūdžio informacijos rinkimo ir turto prievartavimo. Kaip kaltinamiesiems buvusiam ilgamečiui asmeniniam vairuotojui bei jo žmonai Dariui ir Patricijai Šulskiams verslininkas jau sumokėjo 312 tūkst. eurų. Bet ir to pasirodė per maža... Pareikalavo dar pusantro milijono!

- Dažnokai užklystu į jūsų blog’ą, kur randu jūsų interviu su iškiliais meno ir mokslo žmonėmis. Buvau nustebinta, kad šiam jūsų pomėgiui nė kiek nesutrukdė nemalonumai, susiję su valdiškais namais.

- Pokalbiai yra vienas įdomesnių dalykų gyvenime, kaip ir bendravimas su žmonėmis, kurie turi ką papasakoti...

- Gal ir maratono nesate užmetęs?

- Žinoma, ne, treniruojuosi po truputį.

- Tokiu atveju jūs man labiau primenate žmogų, kuris ruošiasi išleisti naują knygą, o ne nelaimėlį, įsivėlusį į teismus.

- Matot, tas procesas prasidėjo ne prieš mėnesį. Turbūt greitai bus pusantrų metų, kai aš patyriau tą nusikaltimą ir nebūdamas nusikaltėlis patekau į kriminalines kronikas. Mano statusas yra nukentėjusysis. Kadangi tas procesas ilgai trunka, nėra taip sudėtinga su juo susigyventi, juk ir šuo kariamas pripranta. Man patinka filosofo Merabo Mamardašvilio mintis, kad gyvenimas yra tuo tikresnis, kuo jis sudėtingesnis.

- Tuo, regis, nė negalėtumėte skųstis.

- Taip, negalėčiau. Nusikaltimas, kurį minime, buvo prievartavimas susimokėti už ramybę. Aš niekada ramybės neieškojau gyvenime, ir jos sąvoka man yra kitokia negu ta, kurią man siūlė nusipirkti. Dėl to šis „sudėtingumas“ yra kitoks, į tokį „sudėtingumą“ aš niekados nesivėliau. Aš niekados neieškojau kriminalinių kronikų. Man nebuvo įdomu bendraut su tokiais žmonėmis ir tokiuose procesuose. Matyt, dėl to ir pakliuvau.

- Tai buvo pirmas kartas, kai jūs pasijutote itin nesaugus?

- Pirmą kartą taip, tokiu būdu. Nepasakysiu nieko nauja: gyvenimas laikinas, trapus, viskas ant plauko kybo visada, bet čia galbūt aš pasijutau nesaugus dėl keleto aspektų. Vienas iš jų tas, kad buvau labai arti prisileidęs tą niekšą prie savo šeimos: žmogus turėjo prieigą prie visų durų, pažinojo visus artimuosius, žinojo ką jie veikia, filmavo, juos fotografavo, žinojo visas vietas, kur aš būsiu, ką aš veiksiu, įrašinėjo mano ir mano artimųjų pokalbius, ir, kas svarbiausia, privačiose situacijose... Taip aš nieko neįtardamas įvėliau į istoriją krūvą kitų žmonių ir, natūralu, kad pirmoji reakcija dėl to buvo gėda. Kai aš tą patyriau, iš tikrųjų pasijutau sutrikęs.

Kitas dalykas yra verslas. Aš, visada stengęsis būti profesionalus versle - saugoti verslo paslaptis ir tvarkingai vykdyti visas savo pareigas, - staiga supratau esąs apsileidęs, nes per savo patiklumą būsiu įsileidęs lapę į vištidę. Juk kiekvienas verslas turi savo paslapčių, yra net sąvoka „komercinė paslaptis“, ji ginama įstatymu. Galbūt ir man magėtų sužinoti kitų verslininkų komercines paslaptis, bet aš nedarau nusikaltimo, kad jas gaučiau. Šiuo atveju aš, slapta sekamas, sukėliau grėsmę toms paslaptims, nes tai, ką norėjo sužinoti kai kurie mūsų verslo konkurentai, kai kurie oponentai, neprieteliai visokie, galėjo būti paviešinta. Nuo minties, kas gali nutikti, man pasidarė baisu prieš kolegas, prieš verslo partnerius. Ir aišku, kad ta baimė buvo perdėta, nes tiek mano artimieji, tiek verslo partneriai mane suprato. Aš jiems dėkingas, kad jie nepuolė priekaištauti: kur tu žiūrėjai, kas tu toks, kaip iki to nusiritai, bet padėjo atsispirti šitai prievartai. Šiandien praėjo metai nuo tos dienos, kai kaltinamieji buvo sulaikyti, tai, galima sakyti, jau sena istorija, tik nesinori, kad kriminalinėse kronikose mano pavardė sudarytų įspūdį, esą aš darau kažkokį nusikaltimą, nenorėdamas paviešinti asmeninių ir komercinių detalių. Aš nedariau jokio nusikaltimo, bet juk natūralu - kiekvienas jokio nusikaltimo nepadaręs žmogus turi paslapčių ir nepageidauja, kad jo asmeninį gyvenimą viešai narstytų po kaulelį. Man tai irgi nepriimtina, kaip ir tai, kad mano verslo komercines paslaptis sužinotų tie, kas neturi sužinoti, ir tai yra normalus nenoras. Kai manęs paprašė už tai sumokėti, deja, pirmoji mintis buvo gal man iš tikrųjų verta nusipirkti tokią ramybę. Bet iš tikrųjų, kaip paskui parodė gyvenimas, tai neįmanoma. Niekada gyvenime negalima mokėti už jokią ramybę. Vienintelis atsakas prievartai yra įstatymas.

- Vadinasi, kai kuriais atvejais net puikiam derybininkui nepavyksta susiderėti dėl taikos...

- Kad čia nebėra jokio karo. Buvo nusikaltimas, jis padarytas. Aš nenoriu nei aptarinėti tų žmonių elgesio, nei moralės, nei smerkti, ar save kelti, nesu už juos nei aukštesnis, nei žemesnis, - jie padarė nusikaltimą, aš nesu padaręs nusikaltimo. Jeigu kas nors mano, kad esu padaręs, te lygiai taip elgiasi su manimi, kaip aš esu pasielgęs Šulskių atžvilgiu. Dabar vyksta teisminis procesas. Jis, aišku, bus ilgas, gynyba virtuoziška, ji turi įvairiausių įstatymo numatytų galimybių - tai užpuola liga, tai nėra advokato, tai norima pateikti skundą, - tai normali teismų praktika, visų teisės turi būti užtikrintos.

- Turbūt savas žmogus ne per vieną dieną tampa priešu?

- Buvo žmogus, su kuriuo artimai dirbom ir aš maniau, kad mus sieja aiškūs santykiai, mes suprantam, ko vienas iš kito tikėtis. Žinoma, toji prievarta nebuvo visiškai primityvi ar buka. Ji buvo gana rafinuota: tai aš esą negražiai apie jį kalbu, tai esą nepakankamai vertinu, nepadėdamas žmonai išsaugoti darbo... Galbūt tai buvo bandymas manyje sugeneruoti kaltės jausmą - tai irgi iš dalies jiems pavyko. Žinoma, galima diskutuot apie moralę, apie žmogišką teisybę, darbo santykius, bet kai peržengiama riba, diskusijos baigiasi. Man buvo grasinama, kad verslo paslaptys bus perduotos konkurentams, o kam perduota asmeninė informacija, nežinau - gal banditams, gal dar kam nors... Kriminalinis nusikaltimas yra kriminalinis nusikaltimas, be to, tai yra sunkus kriminalinis nusikaltimas.

- Ko gero, visi, bent jau diduma, manome, kad būtent pinigai ir gali suteikti mums saugumo jausmą nepriteklių, ligos, negandos ar senatvės atveju. Jūsų atvejis rodytų, kaip kartais mes klystame?

- Čia įdomi tema, bet joje reikėtų skirti nevienodą požiūrį į pinigus. Man pinigai saugumo šiuo atveju nesuteikė. Netikėtai ir sudėtingu laikotarpiu užkluptas aš iš pradžių mėginau nusipirkt ramybę už pinigus, už didelius pinigus, nes man pinigai neatrodė svarbūs, man ramybė atrodė svarbesnė. Man toji suma atrodė tokia keista, kad net komiška, ir mokėjau aš ją banko pavedimu, nes norėjau, kad tai būtų užfiksuota, kad galėčiau, jei reikės, paaiškinti, kas čia vyko. Mano santykis su pinigais buvo vienoks, kito akimis kitoks, tų žmonių akimis - dar kitoks. Tiems žmonėms jų pasirodė per maža, jie sumanė pareikalauti dar daugiau (1,5 mln. - red. past. ) ir galiausiai paspringo tais pinigais. Tuo požiūriu labai pamokoma istorija.

- Nešvarūs pinigai laimės neneša.

- Čia yra dar žinot kas? Mėgavimasis galia. Aš įsivaizduoju, kaip jautėsi tie žmonės, kurie trėmė mano prosenelius. Na, tie, kurie dirbo pas juos laukuose samdiniais ar kažkokiais pagalbininkais, tie, kurie pasikeitus laikams, pasijuto įgiję galią, atėję pas juos pasakė: „Mokėk, atiduok, kiek norėsiu, tiek paimsiu“. Atėmė viską ir išvežė į Sibirą. Ši paralelė labai įdomi. Pats patyriau, kaip keičiasi žmogaus tonas, kaip keičiasi jo leksika, kaip lengvai nuo „jūs“ pereinama prie „tu“ ir tik dėl to, kad manaisi turįs kažkokią galią, kurią tau duoda neteisėtai įgyta informacija. Tu iki galo net nežinai, kur ją kiši, bet jautiesi turįs galią, nes matai, kad tam žmogui skauda.

- Tokią galią gali suteikti ir teisėtai įgytas turtas.

- Galbūt. Aš irgi ne šventasis. Gal kas nors galėtų man papriekaištaut, jeigu aš kur buvau neteisus, bet iš šalies save sunku matyti.

- Prisimenu, kadaise nepritarėte mano abejonėms teisingumo Lietuvoje atžvilgiu. Kokio tikitės teisingumo šiandien?

- Galiu pasakyt, nebuvo man lengva kreiptis į teisėsaugą. Niekada lig tol neteko kliautis teisėsaugos globa ir dabar dar iki galo to nesu patyręs, nežinau kaip baigsis teismai, ir kiek ko man čia teks patirti. Jau dabar gynyba žaidžia, mėgina mane spausti, kad aš keisčiau parodymus, o žiniasklaidos pozicija provokuojanti - tu ne viską papasakojai, pasakok viską, mes norime žinoti, kas ten vyko iš tikrųjų, tad dėkite visas paslaptis ant stalo. Bet aš nenoriu, kad mano asmeninės ir mano verslo paslaptys būtų atskleistos. Juk normalu saugoti savo paslaptis. Aš manau, kad manoji byla yra tik viena menka byla iš daugelio panašių bylų, kur apskritai svarbiau teisingumo principas. Jeigu žmogus negalėtų pasitikėti teisėsauga, teismų sistema, būtų labai liūdna. Būtų labai liūdna žinoti, kad beviltiška kreiptis į teisėsaugą tikintis, kad jo orumas bus apgintas, kad jo privatus gyvenimas bus apgintas, verslo paslaptys bus išsaugotos, kad to, kas buvo saugoma nuo nusikaltėlių, neprivers paviešinti pats procesas. Esu optimistas. Įstatymo prievartos aparatas yra jėga, kuri gali atsverti kriminalinę prievartą. Matysim, koks bus rezultatas.

- Kaip manote, ar su tuo rezultatu ir ramybė sugrįš?

- Ramybė yra vidinė būsena, jinai jau sugrįžo. Ramybę buvau praradęs labai trumpam ir iliuzija, kad ji priklauso ne nuo manęs, o yra kažkieno kito rankose, buvo pati didžiausia mano klaida. Ramybė yra mano rankose ir mano viduje, mano širdyje. Jinai grįžo. Aš jos daugiau nebepirksiu iš nieko.

Parengta pagal savaitraštį „Respublika“

Feisbukas - advokato atstovas spaudai?!

Žinomam šalies verslininkui Ignui Staškevičiui davus išskirtinį interviu „Respublikai“, apie tai, kad jį reketavo ir sekė sutuoktiniai Darius ir Patricija Šulskiai, į publikaciją netrukus sureagavo kaltinamųjų advokatas Vytautas Sirvydis.

Interviu I.Staškevičius pasakoja, kad sutuoktiniams 312 tūkst. eurų sumokėjo už ramybę, tačiau jiems tokia suma pasirodė per maža ir po kelių mėnesių pareikalavo dar 1,5 mln eurų.

„Respublika“ bandė susisiekti su kaltinamuoju D.Šulskiu, tačiau šis telefonu kelias dienas neatsiliepė, į elektroninius laiškus nereagavo. O užvakar socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė jo advokato V.Sirvydžio tekstas (kalba netaisyta):

„Nusipirkau „Respubliką“. Joje - p. I. Staškevičiaus interviu, pavadintas „Lemtinga Igno Staškevičiaus klaida“. Kadangi aš, kaip gynėjas, dalyvauju baudžiamajame procese, apie kurį pasakoja p. I. Staškevičius, o baudžiamosios bylos nagrinėjimas paties p. I. Staškevičiaus pasirinkimu perkeltas į viešąją erdvę (kas prieštarauja procese jo paties pasirinktai pozicijai bylą nagrinėti neviešai), tai matau pagrindo papostinti ir savąsias įžvalgas.

Man tame interviu yra vienas įdomus, bet, manyčiau, visiškai neatitinkantis tikrovės momentas: „jau dabar gynyba žaidžia, mėgina mane spausti, kad aš keisčiau parodymus, o žiniasklaidos pozicija provokuojanti - tu ne viską papasakojai, pasakok viską, mes norime žinoti, kas ten vyko iš tikrųjų, tad dėkite visas paslaptis ant stalo“. Kadangi niekuomet nesu su p. I. Staškevičiumi kalbėjęs jokiais klausimais, - nei telefonu, nei gyvai, taip pat man nėra žinoma, kad tą būtų daręs mano kolega advokatas J. Klipštas ar anksčiau D.Šulskį gynęs advokatas Ramūnas Putinas, prašysiu, jog baudžiamosios bylos medžiaga būtų papildyta minėtuoju interviu ir bandyta aiškintis, kas gi iš gynybos ir kokiu būdu spaudžia interviu davėją.

P.S. dėkingas už kitą interviu mintį: „gynyba virtuoziška“ - netgi nesvarbu, apie kurį iš gynėjų taip pasisakoma.

P.P.S. Kitas interviu teiginys „jie padarė nusikaltimą, aš nesu padaręs nusikaltimo“ nedovanotinas nekaltumo prezumpcijos požiūriu - ar kas nors padarė nusikaltimą, ar nepadarė, pagal Konstituciją sprendžia tik teismas ir tik įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu, - netgi nukentėjusiojo procesinis statusas neturėtų leisti tokių pasisakymų.

P.P.P.S. žiniasklaida tokiais atvejais visuomet teisi, ir bandymas „užvažiuot“ ant žiniasklaidos, kuomet ji nori žinoti, kas ten vyko iš tikrųjų, manyčiau, nesėkmingas net ir tuo atveju, kada bent jau teoriškai dalyvauji priimant sprendimus dėl reklamos užsakymų toje pačioje žiniasklaidoje.


Trigrašis

„Respublikos“ žurnalistai visada pasiruošę išklausyti kitą pusę, tačiau sutuoktinių Šulskių advokato bendravimo su spauda maniera labai jau primena Amerikos prezidentą. Tereikėjo vietoj feisbuko pasirinkti tviterį, ir būtų tikras Trampas.


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (33)

 • Bobule 2018 vasario mėn. 14 d. 14:33:52

  Manau,kad VMI turetu labiau pasidometi verslu juo labiau jeigu ten yra
  kuom dometis.

 • Stanislavskis 2018 vasario mėn. 12 d. 20:35:10

  NEVERIU!!!!!!!

 • PIRKEJA 2018 vasario mėn. 12 d. 16:36:57

  NE TOKS SVENTAS SIS ZMOGUS. GOBSUMAS ATEME SAZINE.MATYT YRA DEL KO
  MOKETI...JEI TOKIU SPAUDIKU lietuvoj butu maziau lengviau mums bTutu
  gyventi.gal but uztektu ir algu.kainos- kiek LENKIJOJ ZLOTAIS TIEK PAS JI
  EURAIS.

 • reziume 2018 vasario mėn. 11 d. 23:01:20

  joo dabarties madoj tokie zaidimėliai, bet šoferis praloš gautus
  tukstancius advokatams už darbą o ir dovanų daugiau jau nebus..o juk
  galėjo sociai gyvent..blogi patarėjai jo

 • klausimas 2018 vasario mėn. 11 d. 22:31:39

  Kiek kainuotų,kad" Respublikoje" patalpinti teigiamą straipsnį apie save
  kaip sąžiningą verslininką ir trijų dienų laikymą viršuje ?

 • juokdarys 2018 vasario mėn. 11 d. 19:46:43

  aisku ne nusikaltelis tik AFERISTU AFERISTAS.visas vip 10kas tokie.bet be
  uznugario to nepadarysi

 • tep 2018 vasario mėn. 11 d. 16:46:03

  Jeigu turi labai daug pinigų-niekada neturėsi tikrų draugų.

 • Manau, 2018 vasario mėn. 11 d. 13:48:21

  tai grynas šantažas.

 • Geri darbai 2018 vasario mėn. 11 d. 13:24:49

  už tokius "gerus" darbus, kai Rygoje buvo pražudyta per 50 brolių
  latvių, kiekvienam tokiam veikėjui turėjo būti kasdien statomos
  klizmos. Visiškas kontrolės iš užsakovo pusės nebuvimas: visas
  pastatas sugriuvo pagal DOMINO principą. Jau pagal fotografijas spaudoje
  matosi projekto ydos -ištisinis brokas. Galite man neaiškinti, kad
  kaltininkai tik projektuotojai. Latvijos ekspertams ir teisėjams turėtų
  sapnuotis košmarai.

 • liudna 2018 vasario mėn. 11 d. 12:16:09

  Kad tai vyksta Lietuvoje,siaubas,kad toks budas santazuoti gyvas ir nesu
  tikra,kad uzsibaigs,nenustebsiu,jei issisuks,galima tik isivaizduoti,koki
  siauba isgyveno sis inteligentiskas zmogus ir jo seima,tai kur teisine
  valstybe,jei bijo pranesti policijai,o moka pinigus uz susnipinetas
  paslaptis.Baisu

 • Abi puses 2018 vasario mėn. 11 d. 11:08:31

  Vertos viena kitos. O visokie maratonai - tik piaro dalis.

 • Vot 2018 vasario mėn. 11 d. 02:02:57

  Pusantro milijono yra reikalaujama tada jaigu yra yvygdyta zmogzudyste ,gal
  but Ignas ka nors nuzude ,o vairuotojas zinojo.

 • Agnė 2018 vasario mėn. 10 d. 20:10:39

  Ponas I.Staškevičius tikrai vienas iš padoriausių verslininkų . Gaila
  kultūringo ir protingo žmogaus !Ne veltui sakoma,pasitikėk 100 % tik
  savimi !

 • Prisidirbęs milijonielius 2018 vasario mėn. 10 d. 11:57:48

  nepajėgus nusamdyti apsauginius,brangius advokatus ir kilerius?
  Matyt,yra ką slėpti.

 • na 2018 vasario mėn. 10 d. 11:26:10

  ar tikrai saziningas,doras zmogus turi ko bijoti,tuo labiau moketi uz
  duomenu neviesinima?Nemanau.

 • Jionas 2018 vasario mėn. 10 d. 11:00:18

  Stiprybes Ignui.
  Kad kuo greičiau šis etapas praeitų. Suprantu ,kad nera lengva.

 • .... 2018 vasario mėn. 10 d. 06:50:57

  nekaltas atiduoda pinigus...nu nezinau...

 • sulskiams 2018 vasario mėn. 09 d. 23:43:56

  Linkiu ilgu ilgu kalejimo metu

 • is tuscio i kiaura 2018 vasario mėn. 09 d. 23:20:18

  palauksim info is teismo sales

 • valdas 2018 vasario mėn. 09 d. 19:00:03

  Didesne puse dirbanciuju isvyke,isginti...Kas like-praplike...Kas
  nedaede,kas persiede.Ar nedidesnis bantitizmas vyksta ,nei 90-aisiais...O
  kiek patobuleje,su kokiom technikom policija...Mums negaila, kai vaikelio
  savaitem iesko,ai,gal ikiteisminis tyrymas...su,bet tokiu vagiu tikrai
  negaila ir ,kad ju maziau butu,o gal uzsiunde biceliai, broliai septyni...

 • Danute 2018 vasario mėn. 09 d. 18:50:19

  baisu , kokie zmones mus supa ir kaip sugeba saziningai dirbdami uzdirbti
  tokius pinigus, kamtiek tu pinigu, kad paskui neturetu ramybes nis pats nei
  seima? O ne geriau gyventi be dideliu pinigu...

 • Ceslovas 2018 vasario mėn. 09 d. 17:58:56

  Nuotrauka grazi tik kazkodel nera virs galvos apskritimo kuriuos turi
  sventieji, isvada jis nera sventasis kai prisimeni kaip kuresi "vilniaus
  prekyba"

 • Olly 2018 vasario mėn. 09 d. 16:53:38

  Ignas Staškevičius yra labai protingas žmogus,tokias aukštumas pasiekė
  savo protu.O tokius nevykelius reketininkus tai jau reikia tikrai griežtai
  bausti!

 • Ina 2018 vasario mėn. 09 d. 15:45:02

  Man rūpi,kodel vairuotojas gaudavo tokią gerą algą,o eilines
  pardavėjos nuo pat Maxsimų pradžios tik minimumą gaudavo.VP
  pagrindiniai akcininkai pešasi tarpusavy,iš to gerai uždirba
  advokatai,kasininkės ir toliau ant minimumo sedi...

 • Bronius 2018 vasario mėn. 09 d. 10:51:14

  Bravo XXX !!!

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SPRĘS: Lenkų tautinės mažumos problemos Lietuvoje bus išspręstos, nes Lietuva laikosi konstruktyvaus požiūrio, sako Lenkijos Prezidentas Andrzejus Duda; anot Lenkijos vadovo, tokį patikinimą jis išgirdo ne tik iš Prezidentės, bet ir iš Premjero.
 • ŽUVO: devyni žmonės žuvo ir vienas sužeistas per gaisrą, kilusį šiukšlių surinkimo ir išvežimo punkte Gvanduno provincijoje, pietinėje Kinijoje, informuoja Kinijos centrinė televizija.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Euras ir toliau plaunamas
2. Prezidentas V.Adamkus: Augau Lietuvos trispalvės šešėlyje
3. Disidentas, buvęs VSD vadovas P.Plumpa: Teisėsauga tarnauja politikams
4. F.Kauzonas: Už Vasario 16-osios šviesą! (beveik tostas, tik ne itin linksmas)
5. Kritikuoti valdžią uždrausta ir provincijoje
6. Akcija „Apšmeižk žinomą asmenybę“. Valomės ar purvinamės?
7. Lemtinga žinomo verslininko Igno Staškevičiaus klaida
8. Prižiūrėtojai su kaliniais jau susikeitė vietomis
9. Skandinavai stumia šnipą į prezidentūrą
10. Slaptas skandinavų planas jau vykdomas
11. Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadas J.Milius: Išteisinkite arba pasodinkite
12. „Ką jūs padarėte su Lietuvos dvasia“?.. (Dviejų patriarchų performansas)
13. „TELESKYDINĖJE“ - Artūro Račo iškrova
14. Gintautas Kėvišas mokys serbus, kaip tratinti pinigus
15. N.Mačiulis ves laidą „Labanakt, vaikučiai“nuotraukos
16. Briuselis imituoja rūpinimąsi žmonėmis
17. Uostamiestyje įsiplieskė gaisras: žmonės evakuoti iš „Philip Morris Lietuva“ fabriko
18. Paskutiniai 19-mečio širdies dūžiai: netikėtai miręs kovotojas A.Klemas manė turįs visą gyvenimą prieš akis
19. Kariams trūksta sveikatos. Kas gintų Lietuvą?
20. R.Karbauskio karikatūra per M.A.M.A. Laisvas žodis ar didžiulė desperacija?
21. Buvusio Lietuvos prezidento žmona Laima Paksienė: Mes tebeiname minų lauku
22. Kiek dar sproginėsime ant KGB paliktų minų?
23. A.Veryga siekia nemėgstamiausio politiko karūnos
24. Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras V.Žiemelis: Rūpindamiesi smulkmenomis pražiūrime valstybę
25. Varžybos dėl trofėjaus „Lietuvos prezidentas“

Ko palinkėtumėte valdžiai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga?

balsuoti rezultatai

Ar šalia jūsų gyvena vieniši senukai, kuriais niekas nesirūpina?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

   -5   -3 C

   -3  -2 C

 

   -4  -2 C

    -2   -1 C

   -1  -0 C

 

   -2  -1 C

    2-4 m/s

    4-5 m/s

 

      3-5 m/s

 

USD - 1.2464 PLN - 4.1597
RUB - 70.2884 CHF - 1.1521
GBP - 0.8880 NOK - 9.6810
reklama
Kaleda 2017