respublika.lt

2018 rugpjūčio 21, antradienis

Įtariama, kad Liberalų sąjūdis - nusikaltėlių partijanuotraukos (35)

2017 rugsėjo mėn. 23 d. 14:41:03
Robertas ŠIRVYS, zinios@vakarozinios.lt, Birutė Mačienė ir Jadvyga Bieliavska, Elta

Baigdami tirti didžiulį rezonansą sukėlusius korupcinius nusikaltimus, STT agentai ir prokurorai oficialius įtarimus stambaus masto kyšininkavimu bei prekyba poveikiu pareiškė Darbo partijai ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui. Partijų vadovams neigiant kaltę, liberalų atstovas Seime Vitalijus Gailius pasitraukė iš Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigų.

 

Teisėsaugininkai įtaria, kad Liberalų sąjūdis, kaip juridinis asmuo, veikdamas per partijos pirmininką ir Seimo narį Eligijų Masiulį bei partijos valdybos narį parlamentarą Šarūną Gustainį stambiu mastu kyšininkavo ir prekiavo poveikiu. Įtariama, kad partijos naudai ir interesais veikęs E.Masiulis iš „MG Baltic“ koncerno viceprezidento Raimundo Kurlianskio už šiam koncernui palankių ir finansiškai naudingų politinių sprendimų priėmimą savo ir partijos naudai priėmė 106 tūkst. eurų kyšį grynaisiais, taip pat nematerialius kyšius. Tokių pačių interesų vedamas Š.Gustainis įtariamas iš R.Kurlianskio priėmęs 8700 eurų kyšį, užmaskuotą kaip paramą viešajai įstaigai, organizuojant politinės partijos narių mokymus.

Ikiteisminio tyrimo medžiaga apie galimą Liberalų sąjūdžio 2016 metų Seimo rinkimų politinės kampanijos finansavimą iš neteisėto finansavimo šaltinio vakar perduota Vyriausiajai rinkimų komisijai.

Į šiuos teisėsaugininkų įtarimus iš karto sureagavo liberalų atstovas Seime, pastarojo Antikorupcijos komisijos pirmininkas V.Gailius, pasitraukęs iš šių pareigų.

„Liberalų sąjūdžio sekretoriatas informavo, kad Specialiųjų tyrimų tarnyba ketina pareikšti įtarimus partijai, kaip juridiniam asmeniui, dėl buvusių partijos vadovų galimai neteisėtų veiksmų. Nors ir nebuvau partijos vadovybės nariu tuo metu, kai vyko dabar teisėsaugos tiriami įvykiai, nes Liberalų sąjūdžio partijos nariu tapau tik 2015 metų rudenį, o ir visi įtariami asmenys šiuo metu nebėra partijos nariais, šiandien kreipiausi į Seimo Antikorupcijos komisijos narius prašydamas spręsti klausimą dėl komisijos pirmininko perrinkimo“, - vakar pareiškė V.Gailius.

Darbo partijai pareikštame įtarime nurodyta, kad šis juridinis asmuo, veikdamas per partijos pirmininko pirmąjį pavaduotoją, 2012-2016 m. kadencijos Seimo narį Vytautą Gapšį taip pat stambiu mastu kyšininkavo ir prekiavo poveikiu. Įtariama, kad politinės partijos interesais veikęs V.Gapšys iš minėto R.Kurlianskio už jo vadovaujamam koncernui palankių ir finansiškai naudingų politinių sprendimų priėmimą partijos naudai priėmė 12 100 eurų kyšį. Už šią sumą padarytos nuolaidos transliuojant partijos politinę reklamą per koncernui priklausančias televizijas.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“

 

Liberalų sąjūdis: liberalai lieka vieningi, joks naujas politinis darinys nėra kuriamas

Liberalų sąjūdis teigia, kad po šeštadienį sušaukto neeilinio partijos tarybos posėdžio liberalų pozicija išliko susitelkusi.

Kaip skelbta, Liberalų sąjūdis sušaukė neeilinį partijos tarybos posėdį, skirtą aptarti situacijai, kai partijai pareikšti įtarimai, susiję su dviejų buvusių partijos narių veikla.

„Liberalai lieka vieningi, joks naujas politinis darinys nėra kuriamas. Konstatavome, kad situacija sudėtinga, žala liberalų bendruomenei padaryta didžiulė, bet jaučiamės moraliai atsakingi už buvusių bendražygių klaidas”, - teigia Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius.

Partijos lyderiai artimiausiu metu rengs susitikimus su skyrių nariais visoje Lietuvoje. Dar vienas partijos tarybos posėdis planuojamas po mėnesio. Kito posėdžio metu planuojama aptarti tuo metu susiklostysianti situacija.

 

E. Gentvilas: būtinas neeilinis Liberalų sąjūdžio suvažiavimas

Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime seniūno Eugenijaus Gentvilo įsitikinimu, po teisėsaugos pareikštų įtarimų politinės korupcijos byloje liberalų partija turi sušaukti neeilinį suvažiavimą.

Tokias mintis vienas iš šios partijos įkūrėjų šeštadienį išdėstė Liberalų sąjūdžio tarybos posėdyje Kaune. Anot E. Gentvilo, po to, kas įvyko, kalbėti apie skaidrumą partijos veikloje sudėtinga net ir tiems, kurie absoliučiai nėra susiję su politiniu skandalu bei liberalams pareikštais įtarimais. Tačiau kalbėti reikia.

„Mes ir toliau turime teisę kalbėti apie moralinius dalykus ir tikrai, kaip sakė Remigijus Šimašius, negyvenkime susigūžę. Aš neėmiau tų 106 tūkstančių, kurie vis minimi byloje. Neėmė ir nė vienas iš čia susirinkusiųjų.

Tačiau, kaip vakar aiškino prokuroras, fizinis asmuo, paėmęs tuos 106 tūkstančius, turėjo teisę veikti partijos vardu. Taip ir veikė. Mano įsitikinimu, niekas partijoje to nežinojo. Bet fiziniam asmeniui dabar tenkanti kaltė krenta ir ant juridinio asmens - partijos“, - dėstė Liberalų sąjūdžio tarybos nariams savo mintis partijos senbuvis E. Gentvilas.

Jis perspėjo, jog Liberalų sąjūdžiui jau primetamas ir toliau gali būti dar intensyviau siūlomas scenarijus, kaip ji turėtų dabar elgtis. Tas scenarijus diktuoja: „paleiskit partiją ir kurkite naują kitu pavadinimu“. Ir tą, E. Gentvilo teigimu, patarinėja ne politologai, bet žurnalistai, ištroškę sensacingų įvykių.

E. Gentvilo įsitikinimu, būtų galima sutikti su tokiu scenarijumi tik tokiu atveju,“ jeigu tie, kurie dabar reikalauja partijos pasitraukimo, niekada naujai įkurtai partijai neprimins, jog čia - ta pati partija“.

„Taip, neeilinis partijos suvažiavimas yra būtinas. Lygiai taip pat būtinas ir naujų žmonių, kurie visai nesusiję su ta istorija, atėjimas į partijos vadovybę. Žmonių, kuriems nebūtų prikaišiojama: o kur jūs žiūrėjote.

Aš, gal ir kai kurie kiti partijos nariai, tikiu, tam tikrą misiją atlikome, kad būtų padarytos išvados, ateitų pokyčiai. Partija pernai gerai pasirodė rinkimuose, bet vis tiek jai tekusi dėmė siejama ir su mumis. Todėl ir sakau: vadovauti partijai turi ateiti žmonės, kurie nesulauks jokių kaltinimų“, - baigiant viešą Liberalų sąjūdžio tarybos posėdžio Kaune dalį, kalbėjo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Seime E. Gentvilas.

Toliau, primena ELTA, posėdis bus tęsiamas už uždarų durų.

 

R. Šimašius: tai - tikrai ne smūgis politinei Lietuvos sistemai, greičiau - spyris judėti pirmyn

Premjero Sauliaus Skvernelio žodžiai, pasakyti po to, kai penktadienį buvo viešai paskleista žinia apie dviem šalies partijoms pareikštus kaltinimus dėl galimų korupcinio pobūdžio nusikaltimų, Liberalų sąjūdžio vadovo Remigijaus Šimašiaus nuomone, nėra visai teisingi.

ELTA primena, kad kilusį politinį skandalą S. Skvernelis pavadino smūgiu politinei sistemai, tačiau, kaip šeštadienį Kaune surengto Liberalų sąjūdžio tarybos posėdžio pradžioje pasakė R. Šimašius, tai - greičiau spyris, verčiantis ne kišti galvas į smėlį, bet judėti į priekį.

Partijos vadovo teigimu, tarybos posėdyje bus suformuluoti visi atsakymai, visos išeitys, kaip reikėtų vertinti susidariusią situaciją, ką derėtų pasakyti vieni kitiems, kaip veikti toliau, kad partija galėtų „oriai nešti liberalų vėliavą“.

„Prieš tų įvykių pradžią buvome naivūs ir gal ne visai teisūs. Supratome, kad įvyko išdavystė, kuri mūsų kolegoms parodė, kas iš tikrųjų buvo mūsų karalystėje. Dviem buvusiems partijos nariams pernai gegužės 12-ąją pareikšti įtarimai. Tuoj po to partijoje vertinome situaciją. Buvau tas, kuris radikaliausiai šaukė: taip, yra blogai, bet mes turime ne kažką kaltinti, o pirmiausiai patys keistis“, - kalbėjo posėdyje Kaune R. Šimašius.

Jis dar prisiminė, kad praėjusių metų birželį įvyko Liberalų sąjūdžio suvažiavimas, kuriame išrinkta nauja partijos vadovybė ir nustatyti veiklos standartai, kurių laikomasi, saugant jos skaidrumą.

„Mes pasikeitėme, padarėme rimtas išvadas. Esame kitokie nei prieš pusantrų metų. Aišku, yra dalykų, kur dar galima tobulėti. Priminsiu, per tuos metus įvyko ir rinkimai, kuriuose mums pavyko parodyti rinkėjams, kad tikrai galima leisti partijai nešti laisvės vėliavą. Ir mumis žmonės patikėjo. Bet Damoklo kardas virš mūsų vis kybojo, - ar bus pareikšti partijai įtarimai. Išanalizavome visus balsavimus, procedūras ir išsiaiškinome, kad partija elgėsi sąžiningai, todėl visai nepelnyti jai dabar tenkantys kaltinimai. Du partijos kolegos veikė ne partijos, bet savo vardu.

Taip, situacija nėra gera, atrodome labai blogai, tačiau esmė ne atrodymas, o tai, kokie mes esame“, - sakė Liberalų sąjūdžio pirmininkas, priminęs, kad su tekstu, kuriame išvardinti partijai tenkantys įtarimai, jos tarybos nariai susipažins jau už uždarų posėdžių salės durų, be žurnalistų.

R. Šimašius perspėjo kolegas, kad kitos save liberaliomis vadinančios partijos dabar „šoks viliotinį“, kad kuo daugiau pas jas pereitų Liberalų sąjūdžio narių. Todėl partijos vadovybė pasirengusi lankytis regionuose, kalbėti su kiekvienu abejojančiuoju Liberalų sąjūdžio ateitimi, tartis, dalintis idėjomis, planais bei skatinti veikti bendrai toliau.

„Bus, žinoma, apgailestavimų, kad taip įvyko, tačiau šiandien turime iš šios salės išeiti su planu, ką daryti toliau. Nebūkime susigūžę, negalvokime, kad viskas pasibaigia su šia byla. Pirmiausia - nesislapstome, neapsimetinėjame ir nekaltiname vieni kitų. Taip, tai buvo mūsų kolegoms, bet mes žinome, kas dabar esame. Nesiruošiame išsivaikščioti. Turime likti tie, kurie atstovauja rinkėjų norimoms vertybėms. Tai - mūsų pareiga, ir jos privalome laikytis.

Gal kažkur buvom neteisūs, bet kovojame už savo vertybes iki pat pabaigos. Mūsų misija nėra būti išteisintiems šioje byloje. Mūsų misija - veikti, kad Lietuvos žmonės būtų laisvi ir gyventų geriau. Mes parodysime rinkėjams, kad esame verti jų pasitikėjimo“, - garantavo Liberalų sąjūdžio vadovas.

 

Liberalų sąjūdžio lyderiai Kaune susirinko į neeilinį partijos tarybos posėdį

Liberalų sąjūdžio tarybos neeilinis posėdis šeštadienį Kaune sušauktas po to, kai penktadienį teisėsauga šią partiją viešai įvardino kaip vieną iš dviejų politinių jėgų (antroji - Darbo partija), apkaltintų politine korupcija.

Įtarimus šioms partijoms pareiškė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). Ikiteisminį tyrimą atlieka STT Vilniaus valdybos pareigūnai. Tyrimą organizuoja ir jį kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras, - primena ELTA.

Paskelbtame pranešime apie įtarimą Liberalų sąjūdžiui nurodyta, kad šis juridinis asmuo, veikdamas per partijos pirmininką, 2012-2016 m. kadencijos Seimo narį Eligijų Masiulį ir partijos valdybos narį, 2012-2016 m. kadencijos Seimo narį Šarūną Gustainį, padarė sunkius nusikaltimus - tai stambaus masto kyšininkavimas ir stambaus masto prekyba poveikiu.

Kai kuriems politologams prabilus, kad tokie kaltinimai jau dabar gali nulemti Liberalų sąjūdžio veiklos šalies politinėje arenoje pabaigą, partijos lyderiai su tuo nesutinka. Liberalų sąjūdžio vadovo Remigijaus Šimašiaus teigimu, partijos likimas priklausys nuo rinkėjų valios.

Sušaukti neeilinį Liberalų sąjūdžio tarybos posėdį nutarta vienu tikslu - patiems aptarti Liberalų sąjūdžio dabartį ir galimą ateitį. Išankstinių sprendimų projektų dėl tolesnės partijos veiklos, anot liberalų lyderių, prieš tarybos posėdį nebuvo parengta.

„Išgirdus naujienas, kurios yra negeros, norisi aptarti situaciją“, - šeštadienį prieš prasidedant posėdžiui Kaune žurnalistams sakė liberalų lyderis Remigijus Šimašius.

„Mes pasirengę laikytis standartų, kuriuos pasitvirtinome praėjusių metų gegužę. Liberali idėja Lietuvai reikalinga, ir nematau kitos liberalios jėgos, kuri galėtų tą idėją žmonėms nešti. Mes turime pasitvirtinę veiklos planą ir jo laikysimės“, - patikino partijos vadovas.

 

Neeiliniame tarybos posėdyje liberalai aptars neeilines partijos problemas

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) pareiškus įtarimus Liberalų sąjūdžiui, šeštadienį Kaune į neeilinį posėdį rinksis partijos taryba.

Liberalų sąjūdžio pirmininko pirmasis pavaduotojas, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas mano, kad STT pareikšti įtarimai partijai bus paneigti.

„Manome, kad kaltinimai partijai bus paneigti“, - penktadienį Seime surengtoje spaudos konferencijoje sakė E. Gentvilas.

Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius sako, kad yra padaryta žala liberalų idėjoms.

„Nelengvi laikai Liberalų sąjūdžiui tęsiasi. Šiandien žala, kurią padarė kai kurie žmonės savo veiksmais liberalų idėjoms, yra gerokai didesnė negu mums atrodė pradžioje“, - sakė R. Šimašius.

Jis nesutinka su interpretacijomis, kad buvo veikiama visos partijos vardu.

„Interpretacija, kuri naujai pasirodė, kad neva šitie asmenys veikė ne savo, o visos partijos vardu, mano supratimu, yra labai akivaizdžiai paneigtina ir paneigiama“, - sakė R. Šimašius.

Liberalų sąjūdžiui pareikštame pranešime apie įtarimą nurodyta, kad šis juridinis asmuo, veikdamas per partijos pirmininką, 2012-2016 m. kadencijos Seimo narį Eligijų Masiulį ir partijos valdybos narį, 2012-2016 m. kadencijos Seimo narį Šarūną Gustainį, padarė sunkius nusikaltimus - tai stambaus masto kyšininkavimas ir stambaus masto prekyba poveikiu.

Šį ikiteisminį tyrimą atlieka STT Vilniaus valdybos pareigūnai.

Tyrimą organizuoja ir jį kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras.

Eltos inf.


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (35)

 • Pensininkas 2017 rugsėjo mėn. 26 d. 18:16:30

  >>>itariama? Pritariu ir Tamsta pilnai palaikau. Kas cia per valstybe?
  Oficialiai teroristine pripazintos partijos Seime neturetu buti nei kvapo
  !!! Kaip ir visiems gerai zinomu KGBistu ! Dar daugiau sita partija turi
  buti uzdrausta ir isformuota visiems laikams!!!

 • Įtariama? 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 18:01:22

  Na ir kas iš to? Klausimas buvo seniai užduotas, kad konservatorių
  partija Seimo buvo pripažinta teroristine partija, tai kodėl ji dar sėdi
  seime?

 • Ne į temą 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 13:30:30

  Čia šiaip, ne į temą, bet gal kas žinote ir galite pasakyti, kas toks
  buvo KGB agentas “Magnolija”, “Lisica” (lapė) arba “Beločka”
  (voveraitė)? Girdėjau kalbant, kad čia vienas ir tas pats asmuo?..

 • Prosenelis 2017 rugsėjo mėn. 25 d. 12:06:56

  Valdyti valstybe būtini svarus skaidrus nesusitepęs piliečiai įteisinti
  vagis kruvinomis rankomis kagebistai kurios Diedulie Landsbergis įslaptino
  75metams neturi teises vadovauti valstybei susiterse koncervatoriu
  liberalai negali tu pareigų eiti.

 • ir 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 23:29:47

  bleka ir audenas teisus,tik ka daryti su sventaja anuko partija zariju
  zarstytoja?spardykit kiek norit,psibarstis galvas pelenais,duos valdove
  isrisima vs tiek savi.

 • Jeigu 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 22:14:48

  Savus smaugti pradejo,tai kazko nepadidalino.

 • Vėliava 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 18:15:49

  "oriai nešti liberalų vėliavą" , na ir juokdarys tas šimaūiukas.

 • senis 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 18:11:37

  kiekvienas UABas kazkada zlunga, nenori moket uz suteiktas paslaugas, uz
  paimtas pardavimui prekes, pagautas imant kysius. Sitas, lyberastu, uabas
  zlunga del to, kad masiulys pinigus tai paeme, o realios paslaugos suteikti
  nespejo. Uz tokius dalykus niekas neatleidzia.

 • Manau 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 17:05:51

  Visi, pabrėžiu: visi liberalai suprato „iš kur babkės“, tik visi
  „diskretiškai“ apie tai tylėjo. O tai reiškia, kad jie visi yra
  bendrininkai. Šita kiaurai korumpuota gauja turi būti paleista ir
  išvaikyta.

 • klausimėlis 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 15:09:16

  "Supratome, kad įvyko išdavystė" Prasitarė, kad kažkas iš savų
  išdavė kyšininkus?

 • klausimėlis 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 15:08:21

  "Supratome, kad įvyko išdavystė" Prasitarė, kad kažkas iš savų
  išdavė kyšininkus?

 • Vagys 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 14:32:09

  Visi zinojo kad liberastaiima kysius,ir simasius irgentvilas.
  Irsteponavicius irkiti, taciau kaip pagauti apsimetineja durneliais,
  atsieitnieko nezinojo, uztat Lietuva sunaikinta, isvaikyta ir isvogta tokiu
  aferistu..kad ir pasikeistuliberastai pavadinima,betkas noretu uztokius
  aferistus balsuoti?tik panaikinimas ir kalejimas ju ateitis

 • Bleka 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 14:18:58

  Na Gentvilas zydas,kodel tada jis trypiamas?Kuo Guoga geresnis zydas uz
  kita zyda kurlianski ar ta pati uspaskich?lansbergi...vienu zodziu trys
  zydai musasi...kad valdyt lietuvi-skurde ,baimej...

 • Kazkoks 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 14:02:19

  absurdas nesvarbu ar liberalu ar konservatoriu ar socdemu partijos nariai
  negali buti baudziami del vieno ar keliu apsivoguasiu ar kisininku
  prisidirbusiu laikyti nusikalteliais ir bausti visa partija.Pasaulyje yra
  daug valstybiu vadovu padariusiu ivairius nusikaltimua,tai ir tas valstybes
  paskelbti uz istaymo ribu.Cia yra akivaizdus susidorojoimas vienos partijos
  naudai ,tai yra konservatoriu darbeliai visi zinome ir suprantame kas uz ju
  nugaros stovi ir valdo visas jiegos srtukturas.Stai ir visa tiesa nepakluso
  Gentvilas Gabriukui Stai tau boba ir devyntines,o reikejo gabreliui ta
  viena balsa kuriuo truko iki opozicijos liderio paukoti ir butu buvusi
  tvarka.

 • greit 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 13:46:36

  Ateis laikas ir panašaus likimo susilauks "šventoji" nusikaltėlių
  partija - landsbergistai.

 • kaip 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 13:25:55

  korupcijos pirmininkas nemate,kas darosi jo partijoje.Juk ne tik kysiai,bet
  ir gelezinkeliai ir kt.nuodemeles.Visi tokie
  svarus.Pasitraus,''asivalys'',pakeis pavadinima ...ir vel ta pati
  pasaka,tik is kito galo.

 • Kęstas 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 13:04:29

  Koks buvo universitetų krepšelizavimo mechanizmas?
  Krepšelizavimas yra studentų krepšelių, dėl kurių konkuruoja Lietuvos
  universitetai, ir didžiulių paskolų studijoms įvedimas.
  Krepšelizavimui, kuris pavertė Lietuvos universitetų purvinomis diplomų
  parduotuvėmis, vadovavo politikas G. Steponavičius. O kaip dirbo
  politikas G.Steponavičius? Cituoju:
  "Prokurorams įtarimų sukėlė „MG Baltic“ 15 tūkst. eurų parama
  G.Steponavičiaus paramos fondui ir „Laisvės studijų centrui“. Anot
  pareigūnų, susitaręs dėl paramos šioms organizacijoms,
  G.Steponavičius balsavo dėl koncernui naudingų teisės aktų priėmimo"
  (išsamiau aparašoma čia).
  Krepšelizavimas taip pat buvo naudingas tik privačioms verslo bendrovėms
  - skandinaviškiems bankams. Krepšelizavimas buvo katastrofiškai
  žalingas bankuose paskolas ėmusiems studentams, bei emigruojančiam dėl
  sunkumų tęsti mokslus Lietuvos jaunimui.

 • Kęstas 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 13:03:56

  "Lietuva – nedidelė valstybė, jeigu joje ir toliau mažės gyventojų,
  ir didės emigracija tai menkės Lietuvos intelektinis potencialas, bus
  prarandamos investicijos į žmones, lėtės technologinė pažanga, mokslo
  raida ir ekonomikos plėtra, didės darbo jėgos stygius. Be to, ims nykti
  Lietuvos kultūra ir lietuvių kalba, kils įvairių socialinių problemų,
  spartės socialinė poliarizacija" (plačiau - čia).
  Jaunimo emigracija tikrai yra didelė problema. Be to, mūsų sunkiai
  uždirbti pinigai bankų pelnų pavidalu nuėjo į Skandinaviją. Lietuvos
  universitetai suprimityvėjo, nes susikaupė tik į studentų krepšelių
  gaudymą. Todėl krepšelizavimas buvo katastrofiškai žalingas ir visai
  Lietuvai. Ką daryti su G.Steponavičium?
  Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

 • Joga 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 11:50:53

  Geriausia partija ant šio svieto Jei netikite,klauskite Gentvilą,
  Šimašių ar Masiulį

 • Jogas 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 11:48:19

  Jeigu partija ne prie ko tai ko jie renkasi, svarsto, sako,kad jie
  apsivalė. Jeigu partija ne prie ko, tai nuo ko jie apsivalė ir ko jie ten
  dar susirinko kažką svarstyti ,jeigu jai nekalta partija tai nėra ko ir
  valytis.Visiškai jokios logikos.Ką jie nori čia įtikinti kad jie
  švarūs kaip angelai.Jie turi palikti ir seimą ir visus postus.

 • Jogas 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 11:47:53

  Jeigu partija ne prie ko tai ko jie renkasi, svarsto, sako,kad jie
  apsivalė. Jeigu partija ne prie ko, tai nuo ko jie apsivalė ir ko jie ten
  dar susirinko kažką svarstyti ,jeigu jai nekalta partija tai nėra ko ir
  valytis.Visiškai jokios logikos.Ką jie nori čia įtikinti kad jie
  švarūs kaip angelai.Jie turi palikti ir seimą ir visus postus.

 • žinantis 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 11:44:35

  Audėnas visiškai, absoliučiai, 1000 procentų teisus. Kada ateis šio
  pono eilė?

 • žinantis 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 11:44:11

  Audėnas visiškai, absoliučiai, 1000 procentų teisus. Kada ateis šio
  pono eilė?

 • zioma 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 11:41:29

  Į bet kurį partinių- mafijinių klanų šulą besk pirštu ir be
  jokio teismo sodink 10 metų su turto konfiskavimu.Ir niekada
  neapsiriksi. Didelė dalis nusipelnę iki gyvos galvos.Taigi 10 metų
  tai tik prevenciškai atgrasymui. Senai reikėjo uždrausti
  rinkimuose šitų kiaulių partinius sąrašus.Arba sąrašai arba
  dideli mafijozų pinigai padeda jiems ten pakliūti. O paskui jie
  kaip klapčiukai atidirbinėja.

 • audėnas 2017 rugsėjo mėn. 23 d. 11:29:37

  STEBIU ŠITĄ PONĄ daugelį metų - trindamas kreslą ES parlamente jis
  rūpinosi savo šeimos ir savo vaikų gerove, apgyvendinęs juos Briusely,
  Klaipėdoje užsiiminėjo aferomis, Šventojoje "rengė" prieigas uostui,.
  Pasidarbavęs pajūry, atsikėlė į Vilnių ir susisuko gūžtą seime, į
  seimą aferoms daryti atsitempė sūnelį... Šitam ponui Lietuva -
  devintas vanduo nuo kisieliaus.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PASIEKIMAS: Austrijoje vykstančio pasaulio vyrų karšto oro balionų čempionate po pirmųjų dešimties užduočių geriausiai tarp lietuvių besivaržantis Rokas Kostiuškevičius užima devintąją vietą.
 • TRAGEDIJA: potvynių siaubiamose Indijos Keralos valstijos teritorijose žuvusiųjų skaičius perkopė 400; vien tik sekmadienį užlietuose kaimuose rasta mažiausiai 30 kūnų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Kiek pinigų išleidžiate savo vaikų reikmėms prieš Rugsėjo 1-ąją?

balsuoti rezultatai

Ar dalyvaujate klasės susitikimuose?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13   +17 C

   +6  +13 C

 

   +11  +15 C

  +20  +23 C

   +21  +23 C

 

   +25  +27 C

  7-11 m/s

  1-2 m/s

 

    2-4 m/s

 

USD - 1.1420 PLN - 4.3037
RUB - 76.7235 CHF - 1.1366
GBP - 0.8948 NOK - 9.6720
reklama
Sveikata Grožis