Frakcijų derybos baigtos: LSDD, TT, LVŽS pasirašo bendradarbiavimo susitarimąnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 10 d. 14:31:53 Perskaitė 319

Antradienį Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos pasirašys susitarimą dėl bendro darbo.

 

Šiuo susitarimu frakcijų nariai nori užtikrinti pozityvias permainas įvairiose visuomenės gyvenimo srityse, garantuoti šalies ekonominį, socialinį ir politinį stabilumą. Remdami ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio Vyriausybės programą LSDD frakcijos nariai siekia aktyvumo, kad būtų išspręstos šalies žmonėms aktualiausios socialinės ir ekonominės problemos, ir mano, kad didesnis Seimo frakcijų palaikymas priimant sprendimus atneš daugiau naudos valstybei.

Pasak LSDD frakcijos seniūno Andriaus Palionio, šis susitarimas leis dirbti produktyviau.

„Norime užtikrinti teigiamas permainas valstybėje, tęsti jau pradėtas reformas ir darbus. Susitarimas padės įteisinti įstatymų ir kitų teisės aktų projektus, kurie išties padės sprendžiant svarbiausias žmonių problemas“, - sako A. Palionis.

Apie potencialų susitarimą su TT frakcija Seime valdantieji prabilo dar vasarą. „Tvarkiečių“ patraukimas savo pusėn leistų valdantiesiems tikėtis surinkti daugiau nei 71 balsą, reikalingą priimti įstatymus be opozicijos palaikymo. LŽVS frakcija Seime turi 54 vietas, LSDD - 11, TT - 7.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net