respublika.lt

2018 rugpjūčio 22, trečiadienis

A.Valinskas prieš A.Sacharuką: Kuris meluoja?nuotraukos (29)

2018 birželio mėn. 13 d. 10:08:11
Lina VYŠNIAUSKIENĖ

Buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas teigia, kad Aleksandras Sacharukas yra patologinis melagis. A.Valinsko teigimu, A.Sacharukas ir dar dešimt frakcijos narių iškart po Seimo nario priesaikos 2008 m. ėmė veikti Gedimino Žiemelio verslo imperijos naudai. Jie siekė perimti ne tik politinę įtaką, bet ir partijos finansus.

 

- Duodamas interviu televizijai sakėte, kad „MG Baltic“ tėra ledkalnio viršūnė. Ir įvardijote Gedimino Žiemelio verslo imperiją, kuri irgi veikė per politikus. Vienas jų esą buvo Aleksandras Sacharukas. Jis pats sako, kad jūsų žodžiai yra melas ir žada pateikti tai įrodančius dokumentus, - „Vakaro žinios“ pradėjo pokalbį su Arūnu VALINSKU.

- Kokius dokumentus jis gali pateikti? Šitas žmogus yra patologinis melagis ir dabar gali vėl imti sekti pasakėles. Ką jis pateiks? Psichologo ar psichiatro išvadas, kad nėra susijęs su Gediminu Žiemeliu? Yra netgi liudininkai, aš kalbu apie Vadovybės apsaugos departamento darbuotojus, kurie matė A.Sacharuką atitinkamoje aplinkoje. Nes departamento darbuotojai saugo prezidentą, Seimo pirmininką bei premjerą ir visuomet iš anksto apžiūri vietą, kur vyksta šių politikų susitikimai, tikrina aplinką.

Jei jau A.Sacharukas yra toks aiškintojas, paklauskit jo, už ką jis balsavo per naktinę mokesčių reformą. Jis palaikė konservatorius ir balsavo „Už“, kaip ir visa mūsų frakcija. Tai buvo koalicinė programa ir mes palaikėme koaliciją.

Be to, 2009 metų rugpjūtį, jis, užsidėjęs trispalvę kepuraitę, kas sukėlė visiems daug juoko, atvyko į konservatorių suvažiavimą. Šmirinėjo ten tarp palapinių, kalbėjosi su visais ir reikalavo tų postų.

- Minėjote, kad dėl jų keliamų problemų vykdavo susitikimai?

- Jau sakiau, kad tuo metu didžiausios problemos buvo tos, kurias keldavo visa G.Žiemelio kompanija. Buvome susidėlioję tokį formatą, kad susitikdavo - jie trys ir mes trys. Iš jų pusės dažniausiai būdavo Gediminas Žiemelis, Saulius Žentelis ir Aleksandras Sacharukas.

- Ko siekė atskilę kolegos?

- Konkrečiai siekė tam tikrų postų ir jiems labai nepatiko, kad nepavyksta daryti tokios įtakos, kurią jie įsivaizdavo galintys daryti mūsų partijai. Todėl pradėjo užsiiminėti griaunamaisiais veiksmais. Pirmas dalykas, kurį pradėjo iš karto po Seimo nario priesaikos, tai - iš aštuoniolikos narių daugumą reikėjo patraukti į savo pusę. Taip ir nutiko, kad iš aštuoniolikos septyni liko mano pusėje, o vienuolika atsidūrė anoje barikadų pusėje.

- Viso to iniciatorius buvo A.Sacharukas?

- Aš nekalbu apie A.Sacharuką, ko jis ten norėjo, ar ko nenorėjo. Kalbu apie grupę, kurios interesams jis atstovavo, ir ko norėjo būtent jie. Čia yra toks dvigubas žaidimas, spekuliacija: aš nieko nenorėjau, man nieko nereikėjo. Tai vaikų žaidimas. Jis atstovavo būtent tai verslo grupei ir labai konkrečiai buvo pasakyta, kad jie nori perimti abi ministerijas (Kultūros ir Aplinkos - aut. past.), perimti ministerijų kontrolę. Kitas dalykas - jie labai norėjo perimti mūsų partijai valstybės skiriamą dotaciją. Todėl bandė pakeisti ir partijos įstatus, ir tarybą, ir prezidiumo sudėtį. Jei pamenate, buvo netgi užsiundę antstolį, kai pasakiau, kad nepasirašysiu jų išrinkto prezidiumo parengtų naujų partijos įstatų. Siuntinėjo antstolį į Seimą, o apsaugos vyrai turėjo išprašyti jį iš Seimo rūmų. Buvo antstolis ir su juo vienas žmogelis, kuris turėjo filmuoti, kaip įteikiamas tas reikalavimas arba, kaip aš atsisakau jį priimti.

Jie norėjo perimti visą kontrolę ir taip toliau. Tai aš ir pasakiau: frakcijos kontrolę jūs perėmėte, bet partinės kontrolės negausite. Jie norėjo perimti ir visus finansus. Bet nepavyko. Mes jau supratome, kur jie lenkia, ir nusprendėme: jokių nuolaidų. Tada jie perėjo į agresyvų puolimą, pasakė, kad mane atstatydins. Atsakiau: prašau.

 

Buvusio Seimo nario Aleksandro Sacharuko komentaras

Mane nustebino ir pribloškė A. Valinsko interviu paskutinėje LRT “Savaitės” laidoje.

Tiksliau, tai buvo ne žurnalistės interviu, o dviejų buvusių Seimo kolegų papolitikavimas apie kadaise šlovingos Tautos prisikėlimo partijos likimą. Nenoriu šioje laidoje paskleisto melo ir dezinformacijos apie mane palikti likimo valiai, todėl esu priverstas išdėstyti tikruosius faktus. Visų pirma, šį, mano įsitikinimu, tendencingą pokalbį LRT eteryje vertinu ne kaip eilinį interviu, o kaip buvusio Seimo pirmininko Arūno Valinsko sekretoriato vadovės Nemyros Pumprickaitės įvykdytą grasinimą kada nors atkeršyti. Tokį grasinimą išgirdau viešai, girdinti keliems žmonėms, dar 2009-ųjų rugsėjį, kuomet jie neteko pareigų Seime.

Pradėsiu nuo tikrosios tiesios: jį tarp LRT laidoje minėtų sąmokslo teorijų yra tik ta, kad Arūnas Valinskas jau kelis mėnesius po Tautos prisikėlimo partijos (TPP) laimėjimo 2008-ųjų Seimo rinkimuose, kaip ir teigė eteryje, nevaldė situacijos partijoje ir jos frakcijoje Seime. Tam, kad suprasti, jog A. Valinsko teiginiai, jog TPP atstovai “iš karto buvo fokusuojami į tai, kad jie tą frakciją ateityje planuoja turėti kaip nuosavą” yra melagingi, verta atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Prisiminkime, kas buvo tie A. Valinsko minimi frakcijos 11 žmonių, kaip minėta televizijos laidoje, buvusių “anoje pusėje”.

Tai buvo artimiausi A. Valinsko gyvenimo bendražygiai, tikri jo draugai, tokie kaip Donalda Meiželytė, Ligitas Kernagis, a.a. Rokas Žilinskas, Laimontas Dinius ir kiti. Tarp jų nebuvo nė vieno žmogaus, galbūt išskyrus Roko rekomenduotą bičiulę Zita Užlytę, kurie nebūtų senais gerais asmeniniais A. Valinsko draugais.

Įsivaizduokite, kiek reikėjo turėti arogancijos ir nesiskaitymo su kolegomis, kaip, tiesiogine to žodžio prasme, nachališkai bendrauti, kad su dauguma draugų susipykti nuo Seimo rinkimų 2008-ųjų spalį iki TPP suvažiavimo 2009-ųjų kovą. Tie, kas domisi politika, puikiai prisimena, kad tuos Seimo rinkimus laimėjo ne partija, o draugų būrys. Realus partijos kūrimas prasidėjo jau po laimėtų rinkimų, tam reikėjo daug ir sunkiai dirbti, o realus darbas nevyko. Galima dėl to kaltinti verslo imperijas, kaip tai interviu darė A. Valinskas, tačiau galima pažiūrėti į realybę. Šiuo atveju ji buvo tokia - dauguma Tautos prisikėlimo frakcijos narių norėjo dirbti, o kitoje pusėje liko to nenorintis arba nesugebantis A. Valinskas.

Be kita ko, interviu paskleistas šmeižtas, kurį galima apibendrinti fraze – draugai susimokė už nugaros atimti valdžią. Taip nebuvo, nes tuo metu, apie kurį pasakoja Arūnas Valinskas, naktį prieš jo minėtą eilinį partijos suvažiavimą po Seimo rinkimų mes praleidome dviese kartu ieškodami būdų, kaip kartu dirbti toliau. Man teko konstatuoti akivaizdžią ir A. Valinskui nemalonią tiesą, kad faktiškai jis praranda lyderystę, nes su tokiu vadovavimo stiliumi žmonės Seimo frakcijoje negali susitaikyti. Nepaisant to, visi stengėmės laikytis kartu.

Žadėjome daryti išvadas ir rasti jėgų eiti į priekį. Prieš pat suvažiavimą aš dar rekomendavau balsuoti už A. Valinską, įkalbinėjau kolegas pamiršti asmenines nuoskaudas ir užgauliojimus. Mes visi kartu suvažiavime perrinkome A. Valinską partijos pirmininku, o dar po kurio laiko sužinojome, kad jis su 7-iais mūsų frakcijos nariais palieka Tautos prisikėlimo frakciją ir įkuria naują “Ąžuolų” frakciją. Mes, tie vienuolika likome, kaip minėta interviu “kitoje pusėje”. Tik kuri pusė yra kita ir kas tuomet suskaldė partiją ir frakciją?

Kita šmeižto porcija yra apie mano ir daugumos Tautos prisikėlimo frakcijos narių, to mūsų minimo vienuoliktuko, didžiulio noro užkariauti kuo daugiau postų. Visų pirma, aš ir kai kurie kolegos, pavyzdžiui Donalda Meiželytė, Mantas Varaška, prieš pradėdami dirbti Seime pasisakėme prieš dalyvavimą valdančioje koalicijoje ir už tai atidavėme balsus frakcijos posėdyje. Mano manymu, buvome per silpni ir nepatyrę iš karto imtis visos valdžios atsakomybės.

Realiau buvo iš pradžių dirbti opozicijoje ir taip pasiruošti rimtai kovai dėl pokyčių, kuriuos norėjome kurti, tačiau tai neatitiko A. Valinsko ambicijų vadovauti dabar ir daug. Vėliau paaiškėjo, kad kaltindamas mus valdžios užgrobimo planais, buvęs partijos vadovas pats buvo sudaręs konfidencialią sutartį dėl postų dalybų su Liberalų sąjūdžio lyderiu Eligijumi Masiuliu, sutartis pasirašyta tuoj po Seimo rinkimų.

Dviejų buvusių kolegų akivaizdžiai surežisuotame interviu yra daugybė šmeižto ir pripainiotų faktų, kuriais galima suklaidinti politika giliai nesidomintį žmogų, nors bet kuris norintis gali lengvai internete pasitikrinti eilę fak-tų ir įsitikinti, kad jie melagingi. A. Valinskas mini “formatu 3+3” neva nuolat buvusius susitikimus kuriame iš tariamos “anos pusės” “būdavo dažniausiai Gintaras Žiemelis, Saulius Žentelis ir Aleksandras Saharukas”.

Tiesa yra ta, kad S. Žentelis partijoje atsirado gerokai vėliau, apie 2009-ųju vasarą ir todėl tokio “formato” tokiu metu negalėjo būti. Taip pat S. Žentelis nebuvo, kaip interviu teigė A. Valinskas, siūlytas susisiekimo viceministru ir juo paskirtas, akivaizdu, taip pat nebuvo. Jis iš tikrųjų, priešingai nei sako A. Valinskas, negynė manęs jokiam teisme ar jokiu kitu reikalu. Interviu skambantys kaltinimai, kad žaidžiau dvigubą žaidimą su konservatoriais, mat lankiausi jų, tuometinių koalicijos partnerių, sąskrydyje 2009-aisis taip pat yra išsigalvojimas. Ne kartą viešai sakiau, apie tai, kad konservatoriai taip pat dalyvauja “MG Baltic” žaidimuose man tapo žinoma 2010 metų sausio 19 d., minėjau aplinkybes tad nesiplėsiu, kaip ir apie kitus smulkesnius neatitikimus su tikrove.

Kuris laikas nedalyvavau ir nedalyvauju politikoje, džiaugiuosi, kad aiškėja tiesa apie nesąžiningus politikos ir verslo ryšius. Manau, kad nėra blogai, kai politikas siekia valdžios, tai yra panašus dalykas, kaip kareiviui siekti tapti generolu. Taip pat yra natūralu, kad verslininkai turi savų interesų. Blogis atsiranda tuomet, kai valdžia piktnaudžiaujama ir jos siekiama neteisėtai, kai verslininkų interesai tenkinami korupciniu pagrindu, kai į politinius žaidimus įpainiojami žurnalistai. Aš pažįstu Gediminą Žiemelį nuo jaunystės, jis yra mano geras pažįstamas su kuriuo kartais bendrauju iki šiol. Partija, kurios narys buvau, neėmė iš jo paramos, skirtingai nei kitos. Niekada nesuteikiau pagrindo įtarti, kad jo ar kurio nors kito verslininko atžvilgiu elgiausi neetiškai ar siekiau savanaudiškų tikslų. Lengva švaistytis išgalvotais faktais ir skleisti gandus, kad TPP sugriovė piktas verslininkas. Įvertinti klaidas, pripažinti tiesą ir pažvelgti jai į akis yra kur kas sunkiau, bet verta.


Ką apie tai sako verslininkas Gediminas Žiemelis, skaitykite čia.


Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (29)

 • Klausimas 2018 birželio mėn. 14 d. 07:37:06

  Kokio koncerno projektas buvo Valinsko prisikėlimo partija? Ar irgi MG
  B....? Oi tu valinskėli, valinskėli...

 • na 2018 birželio mėn. 13 d. 23:43:56

  as pasitikiu Valinsku, manau jis neparsidaves, nes savo galva gali uzdirbti
  pinigus. O Sacharukas? Eilinis operas, kuris dirbo uz kokius 800 euru ir
  pasitaike tokia proga...

 • netikiu nei vienu is ju 2018 birželio mėn. 13 d. 21:41:37

  o kodel destrukcija ivyko ne vienas taip ir nepasako

 • Nuomonė 2018 birželio mėn. 13 d. 17:30:13

  Valinsku negaliu tikėti ! Jo "fantazijos" apie Sacharuką kažkodėl
  neįtikina . Aplamai, kai jis tapo Seimo pirmininku, "nėrėsi iš kailio"
  ,kad tik įtikti , pataikauti Kubiliui !
  Net oficialiose TV laidose kreipdavosi "Andriau" . Šiaip pagal elgesio
  protokolą turėjo kreiptis "Gerb.Premjere", ar panašiai .
  Nekelia jokio pasitikėjimo ir kai kurie iš LRT : miliutės,
  pumprickaitės, jakilaičiai ,tapinai, šerėnai,šeškai,
  mackevičiai,žodžiu , sava "chebrytė" .Kažkas kt.portaluose
  rašė , kad LRT ,15 min, Delfi - konservatorių "namai" .

 • Jo, 2018 birželio mėn. 13 d. 17:30:10

  su konservatoriais susidėsi,susidėsi su pačiu v...iu.

 • pritariu Jonui, 2018 birželio mėn. 13 d. 16:16:04

  tiek metu televizijoj naglumas,gobsumas neišpasakytas.
  Nustate, kad velnias buvo girtas, taciau pats ne sventasis
  Išvadino prezidente bobele, taciau ir jo paties verte niekine
  Isdave Sacharuka ir pats paskendo š..e
  Jeigu ne jis, po jo tik tvanas.

 • Nuomonė 2018 birželio mėn. 13 d. 12:20:38

  Pats A.valinskas sukūrė savo partiją,pats ir sunaikino.Joje buvo daug
  talentingų žmonių.Žavėjo net pats partijos pavadinimas.O kai suėjo į
  koaliciją su konservatoriais,kas nesuderinama apskritai,tai prasidėjo ir
  partijos griūtis.Papirkti skalikai kaip visada šmeižė,juodino
  ,šaipėsi iš jų.Kol visai suėdė partiją.Bet ir Valinskas pridarė
  daug klaidų.Po šiai dienai skaudu dėl kai kurių "suėstų".Tai tiek.

 • Jonas 2018 birželio mėn. 13 d. 12:00:28

  Tiek metu sukasi televizoriuje, tad be visisko pritarimo jiems manau jo
  karjera nebutu buvusi tokia sekminga..

 • Valinskai 2018 birželio mėn. 13 d. 11:37:20

  niekas tavim netiki. Pat laikas patylėti, nešmeižti žmogaus.

 • kažkas tai buvo? 2018 birželio mėn. 13 d. 09:47:24

  O gal žmonės tiesą kalbėjo,jog "dainorėlių" partija buvo įkurta tam
  ,kad apgavus rinkėjus pasakomis ir pažadais, būtų paspirtis kubiliaus
  UAB-partijos daugumai rankutėms pagal įsakymus kilnoti ? Vieni tai
  supratę pradėjo maištauti ,o vadas neva už tai gavo net seimo
  pirmininko vietą.

 • atmintis 2018 birželio mėn. 13 d. 09:11:48

  Sacharukas jau ir anksčiau buvo prisimelavęs

 • Nuomonė 2018 birželio mėn. 13 d. 09:03:07

  Tikiu Sacharuku, prisiminus Valinską seime su visom Baukutėm ir kitais
  net juokas ima, prijuokino tokie seimūnai, nekelia jis man pasitikėjimo.
  Pyktis ir kerštas Sacharukui ir pataikavimas konservatoriams

 • Safyras 2018 birželio mėn. 13 d. 08:32:36

  Jau vien buvusių politikų pasisakymai puikiai parodo jų moralinį
  veidą, todėl nėra ko stebėtis, kad nei politikai nei jų tarnai nėra
  liaudies mylimi... Paprastas žmogelis sunkiai gali patekti į TV eterį,
  tuo labiau kurti kokias nors laidas, o kai talento nėra jokio, tai tada
  reikia stoti į kokią nors partiją, gal pavyks šlovės minutėje
  pasimaudyti arba gauti kokį postą , kur rezultatai niekam neįdomūs...
  Tik, deja, užmirštama, jog dainuškos geros prie alaus, bet ne prie
  mokslų... O ir "draugai" greitai pabėga, kaip žiurkės iš skęstančio
  laivo... O gerą gydytoją ar teisės mokslus krimtusį žmogų sunku
  rasti, nes jie turi darbo savo tiesioginiame darbe, o geras knygas
  paskaityti ar komedijas , filmus gali pažiūrėti ir be žurnalistinių
  nuorodų, nes daugelis jų tapo tik politikų įrankiu , bet ne
  žurnalistiniais asais...

 • Vidas 2018 birželio mėn. 13 d. 08:27:24

  Oi suktas Valinskėlis, jau tada matėsi jo pataikavimas Kubiliui

 • Palaima 2018 birželio mėn. 13 d. 07:57:22

  Melas trykšta laisvai.

 • valdas 2018 birželio mėn. 13 d. 07:20:40

  Misrunai tai anie,gave zmoniu pasitikejima ir galias,ko pasekoje susideje
  su visom hibridinem atmatom pasijaucia pusdieviais,o kai kurie auksciau,
  kaip ozio saika ...
  Taip-jie tada jau vagia is zmoniu visokiausiais budais,kvailindami
  juos,priversdami emigruot,vien todel,kad jie nori islikt zmonemis,ne
  klounais,oziais,musmirem,pyd...
  Slykstus tas pinigas ir saldus,bet jis leidzia tapt zmogum arba pavirst i
  misrunus hibridinius,kaip valinskai ,pirmynskai,paskinskai...

 • Na, pirmyn 2018 birželio mėn. 13 d. 06:53:22

  Kremliaus mišrūnai -troliai savo seną melodiją , kad A.Valinskas
  išvogė Lietuvą , kaip pastoviai skamba jūsų melodija konservatoriams
  ir dar kaip visada pridėkite , kad jis irgi kvailas kaip ir visi
  kosevatoriai Lietuvoje, o patys "gudriausi"tik Kremliaus mišrūnai
  -troliai Maskvoje.

 • Jo 2018 birželio mėn. 13 d. 02:45:52

  Valinskas meluoja juodai ,nes sūnusdirba konservų gaujoj,pumprickė
  lrt,valinskaslrt,visa šutvė konservų tv.lrt. Kam sacharukui meluoti,jug
  jis politikoj nedalyvauja. Konservaibuvo surišti su mgb.,nes jei nešė
  net partijos programas ,kuriem galam nepažystamiem. Jie patys
  išsidavė,kad buvo mirtini draugai su mgb.

 • Pagarba 2018 birželio mėn. 13 d. 00:47:08

  Gerbiu buvusį Seimo narį A.Sacharuką. Sacharukas pasakė: konservatoriai
  Kubilius, Kreivys ir Juknevičienė yra baisesni nusikaltėliai nei
  Daktaras.

 • Akivaizdu 2018 birželio mėn. 13 d. 00:38:23

  kad klounas plikis meluoja.

 • Px tie klaunai 2018 birželio mėn. 13 d. 00:31:57

  O kodel tureciau tiket valinsku. Sventesnis uz popieziu ir niekam
  neatstovavo tikriausiai.

 • Irena 2018 birželio mėn. 13 d. 00:19:02

  Visi, manau, prisimena Valinska kaip Seimo pirmininka.Buvo tokiu situaciju,
  kad jis atrode labai juokingai ir netgi kvailai.Zmones is jo to tikrai
  nesitikejo.Buvo aisku, kad ilgai tose pareigose jis neissilaikys.Ir, aciu
  Dievui, neissilaike.Nors toks jausmas, kad jis iki siol dar vis
  didziuojasi, kad buvo Seimo pirmininku.Kur kas as labiau pasitikiu
  A.Sacharuku, neziurint tu jo balsavimu uz Karaliu.Visi jie ten tuo
  uzsiiminejo ir, manau, uzsiimineja.

 • Siaip 2018 birželio mėn. 12 d. 21:48:11

  tai buvau tam saskrydyje ksip svecias, tsi tokio klouno koks tada buvo
  Sacharukas dar nera Lietuvoje. Kubilius juokdamasis bego nuo jo i sona ir
  jo pasiulymu. Grynas mentas be jokio intelekto. Kas su tokiu is vis gali
  tureti bet kokiu reikalu?

 • O koks tikslas rinktis 2018 birželio mėn. 12 d. 21:37:14

  greičiausia meluoja abu , nes ten tokia aplinka visi meluoja ir viskas

 • to Al Greko 2018 birželio mėn. 12 d. 20:47:12

  Irgi manau, kad šiuo atveju tiesą sako A.Valinskas. Jis tiesiog neturi
  jokios priežasties meluoti. O ir šiaip kažkodėl galvoju, kad tai
  pakankamai idomus intelektualas. O klouno įvaizdis - tik darbinis pramogų
  pasaulio žmogaus įvaizdis. A.Valinsko tragedija ta, kad žmonės jį
  sutapatina su jo įvaizdžiu. Nors tai toks pats absurdas kaip aktorių,
  vaidinantį dramblį, sutapatinti su tikru drambliu. \

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NELAIMĖ: septyni žmonės, tarp jų - trys vaikai, žuvo antradienį Dagestane (Rusija) per avariją, į kurią pakliuvo trys automobilia; dar keturi žmonės per eismo nelaimę buvo sužeisti, jie nugabenti į ligoninę.; vienas iš nukentėjusiųjų yra kritinės būklės, du - sunkios.
 • KVIEČIA: Šiaulių kultūros centras organizuoja keturias dienas vyksiančius renginius, skirtus Baltijos kelio ir Laisvės dienoms paminėti; Šv. Mišios, minėjimai, koncertas, tradicinis Padėkos ir vilties žygis bei kiti renginiai suburs šiauliečius paminėti svarbias Lietuvai datas, pagerbti kovojusiuosius ir žuvusiuosius už Lietuvos laisvę.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Ar dar vis jaučiate 2009-ųjų krizės Lietuvoje padarinius?

balsuoti rezultatai

Ar dalyvaujate klasės susitikimuose?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +6   +13 C

   +11  +15 C

 

   +15  +18 C

  +19  +22 C

   +25  +27 C

 

   +22  +28 C

  3-7 m/s

  2-5 m/s

 

    2-5 m/s

 

USD - 1.1502 PLN - 4.3081
RUB - 77.6921 CHF - 1.1372
GBP - 0.8974 NOK - 9.7050
reklama
Ukis 2018