respublika.lt

2018 liepos 22, sekmadienis

A.Palionis: gerbsiu partijos tarybos sprendimąnuotraukos (7)

2017 rugsėjo mėn. 23 d. 18:07:15
Vytautas Budzinauskas, Elta

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) tarybai šeštadienį nusprendus pasitraukti iš valdančiosios koalicijos, partijos frakcijos Seime seniūnas Andrius Palionis teigia, kad ketina paisyti tarybos balsavimo rezultatų, nors, jo paties nuomone, su pasitraukimu reikėjo palūkėti.

 

„Gerbsiu partijos tarybos sprendimą. Teisybę pasakius, ką tik priimtas sprendimas, ir kokios nuotaikos, dar net nespėjau su frakcijos nariais pasikalbėti. Bet aš manau, kaip ir partijos pirmininkas sakė, bus savaitė - apsispręs“, - žurnalistams po balsavimo sakė A. Palionis, turėdamas omenyje LSDP lyderio Gintauto Palucko paskelbtą savaitės laiko terminą apsispręsti aukštus postus Vyriausybėje ir Seime užimantiems socialdemokratams.

Į klausimą, ar gali skilti Socialdemokratų frakcija Seime, A. Palionis nebuvo linkęs atsakyti konkrečiai.

„Negaliu to pasakyti, bet tikiu, kad nugalės sveikas protas, išliksime visi vieningi. Aš - tarybos sprendimo pusėje“, - savo poziciją išsakė politikas.

Seimo Socialdemokratų frakcijos seniūnas teigė, kad per tarybos balsavimą šeštadienį susilaikė. Jo paties vertinimu, nereikėjo skubėti trauktis iš koalicijos.

„Aš susilaikiau, kad būčiau objektyvesnis. Bet iš principo mano nuomonė buvo, kad mes gal dar turėjome dar duoti šansą iki (Seimo) sesijos pabaigos įgyvendinti daugiau programos nuostatų ir, jeigu jų būtume neįgyvendinę, išeiti“, - argumentavo A. Palionis.

LSDP frakcija Seime turi 19 parlamentarų (įskaitant du Darbo partijos narius). Socialdemokratai buvo mažesnieji partneriai koalicijoje su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).


L. Linkevičius palieka socialdemokratus

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) tarybai šeštadienį balsavus už pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos, socialdemokratas ministras Linas Linkevičius traukiasi iš partijos, tai reiškia, kad pokyčiai Vyriausybėje gali būti minimalūs.

Paklaustas apie planus partijoje ir Vyriausybėje, ministras L. Linkevičius teigė, kad artimiausiu metu nutrauks savo narystę LSDP.

„Planai partijoje baigsis pirmadienį, o toliau žiūrėsime. Motyvas yra tas, kad nesutinku su sprendimais, kurie dabar buvo priimti. Man atrodo, kad jie nelogiški, nesavalaikiai, neatsakingi, nevalstybiški”, - naujienų agentūrai ELTA šeštadienį sakė L. Linkevičius.

Lietuvos diplomatijos vadovas pridūrė, kad LSDP pasitraukimui iš koalicijos, sudarytos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), nėra pakankamų argumentų. Anot jo, dabartinis partijos elgesys nėra atsakingas, o valstybei reikalingas stabilumas.

„Nėra rimtų argumentų pasitraukti. Programa Vyriausybės priimtina. Jeigu nesugebama dirbti, čia kitas klausimas. Bet man atrodo, yra gana lengvabūdiška ir neatsakinga. Valstybė reikalauja stabilumo ir todėl tol, kol įmanoma, reikia dirbti darbą”, - kalbėjo L. Linkevičius.

Dabartinėje Vyriausybėje dirba trys LSDP deleguoti ministrai - L. Linkevičius, Mindaugas Sinkevičius, Milda Vainiutė.

Kaip šeštadienį patvirtino LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas, ūkio ministras M. Sinkevičius solidarizuojasi su partija ir trauksis iš užimamų pareigų. Teisingumo ministrė M. Vainiutė nesanti partijos narė, todėl LSDP „sprendimai jai nėra taikomi, tai priklauso nuo Premjero apsisprendimo”. Su L. Linkevičiumi G. Paluckas ketino kalbėtis artimiausiu metu (nes ministras buvo išvykęs į Vašingtoną ir LSDP tarybos posėdyje nedalyvavo). Tačiau sprendžiant iš L. Linkevičiaus pozicijos, Vyriausybėje gali likti du iš trijų LSDP deleguotų ministrų - būtent L. Linkevičius ir M. Vainiutė.

Pirmadienį LSDP turėtų rinktis į partijos valdybos posėdį, jame, be kita ko, ketinama aptarti ir Seimo komitetų pirmininkų, priklausančių socialdemokratų partijai, likimą. Pats G. Paluckas teigė, kad tiek Vyriausybėje, tiek Seime auštus postus užimantiems socialdemokratams duodama maždaug savaitė laiko apsispręsti dėl tolesnių planų.

 

Prezidentė: po socialdemokratų sprendimo įeiname į politinio nestabilumo etapą

Po socialdemokratų sprendimo trauktis iš valdančiosios koalicijos Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad dabar „įeiname į politinio nestabilumo etapą“. Pasak šalies vadovės, tikėtina mažumos Vyriausybė bus palaikoma neformalios, margos ir ganėtinai nepastovios daugumos.

„Laukia rimtas atsakomybės egzaminas - ne tik tiems, kurie liks valdžioje, bet ir opozicijai“, - pažymėjo Prezidentė, vertindama šeštadienį Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) tarybos priimtą sprendimą pasitraukti iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

Socialdemokratų partijos tarybai šeštadienį balsavus už pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos, šios partijos deleguotiems ministrams ir parlamentinių komitetų pirmininkams teks per savaitę apsispręsti dėl savo pareigų. Tai reiškia, kad Seime ir Vyriausybėje artimiausiu metu turėtų vykti postų perskirstymas.

Šiuo metu aišku, kad Vyriausybėje turėtų nelikti ūkio ministro Mindaugo Sinkevičiaus. Ji jau pareiškė, kad laikysis solidariai su partija ir trauksis iš savo užimamų pareigų. Tuo tarpu užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius atvirkščiai - pareiškė, kad liksiąs ministro poste, o trauksis iš Socialdemokratų partijos.

Prezidentė pareiškė nematanti priežasčių keisti ministrą L. Linkevičių. Pasak šalies vadovės, jis yra „profesionalus diplomatas ir patyręs ministras“.

LSDP pirmininko Gintauto Palucko manymu, visi aukštas pareigas užimantys socialdemokratai turėtų palikti postus.

Socialdemokratų deleguota teisingumo ministrė Milda Vainiutė gali likti pareigose, nes ji nėra partijos narė ir jai LSDP sprendimai jai nėra taikomi.

 

Socialdemokratams traukiantis iš koalicijos artėja pokyčiai Vyriausybėje ir Seime

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) tarybai šeštadienį balsavus už pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos, šios partijos deleguotiems ministrams ir parlamentinių komitetų pirmininkams teks per savaitę apsispręsti dėl savo pareigų. Tai reiškia, kad Seime ir Vyriausybėje artimiausiu metu turėtų vykti postų perskirstymas.

LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas teigia, kad, jo manymu, visi aukštas pareigas užimantys socialdemokratai turėtų palikti postus.

„Po priimto sprendimo bus skirtas logiškas laikas, apie savaitę laiko, kad tie mūsų žmonės, kurie užima postus, - ar yra ministrai, ar Seimo komitetų pirmininkai, - turės apsispręsti, kaip jie nori elgtis.

Techninės detalės gali procesą ištęsti. Mano įsitikinimu, traukimasis iš koalicijos apima ir politines pozicijas“, - šeštadienį po LSDP tarybos balsavimo dėl koalicinės sutarties su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) nutraukimo žurnalistams sakė G. Paluckas.

Šiuo metu aišku, kad Vyriausybėje turėtų nelikti ūkio ministro Mindaugo Sinkevičiaus. Neaiški situacija su socialdemokratu užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi. Tuo metu teisingumo ministrė Milda Vainiutė gali likti pareigose.

„M. Sinkevičius jau yra pareiškęs, kad laikysis solidariai su partija, ir gerbiu tokią poziciją, jis trauksis iš savo užimamų pareigų. M. Vainiutė nėra partijos narė, todėl LSDP sprendimai jai nėra taikomi, tai priklauso nuo Premjero apsisprendimo, o su L. Linkevičiumi, kai turėsiu galimybę pasišnekėti, tai padarysiu“, - aiškino G. Paluckas.

Socialdemokratų lyderis teigė, kad savaitė laiko taikoma ir parlamentinių komitetų pirmininkams.

„Dėl komitetų pirmininkų kalbėsimės pirmadienį vyksiančiame (LSDP) valdybos posėdyje. Irena Šiaulienė (Seimo vicepirmininkė - ELTA) turi savaitę laiko, kaip ir visi kiti, užimantieji pareigas, pasakyti, kaip elgsis, ar vadovausis partijos sprendimu, ar prašys partijos išimties tvarka užimti pareigas“, - teigė G. Paluckas.

Paklaustas, ar pasitraukę iš valdančiosios koalicijos socialdemokratai rems „valstiečių ir žaliųjų“ mažumos Vyriausybę, G. Paluckas sakė, kad tai priklauso nuo sprendimų „kairumo“.

„Mažumos Vyriausybę (mes ką tik priimtoje rezoliucijoje šnekame apie tai) remsime konkrečiais klausimais, kurie yra neabejotinai kairės politinės darbotvarkės aktualijos“, - teigė LSDP pirmininkas, sakydamas, kad tolesnis - jau buvusių koalicijos partnerių - bendravimas dabar priklauso nuo „valstiečių ir žaliųjų“ iniciatyvos, nes tai esanti „didžiausia frakcija, siekianti užtikrinti Vyriausybės veiklos stabilumą“.

G. Paluckas pasisakė ir dėl darbo opozicijoje. Anot jo, šiame fronte socialdemokratai sudarys didelę konkurenciją Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščioniams demokratams (TS-LKD).

„Manau, kad sudarysime labai stiprią konkurenciją iki šiol karaliavusiems opozicijoje konservatoriams, ir tikrai nuo to mažumos Vyriausybės veikla bus tik geresnė, nes demokratija reikalauja konsensuso, sutarimo siekimo. Mažumos Vyriausybei tai reikės daryti dažniau“, - kalbėjo G. Paluckas.

Socialdemokratų lyderis neigė svarstymus apie galimą partijos skilimą.

Pasak jo, šią savaitę tiek partijos skyrių dauguma, tiek ir šeštadienį tarybos dauguma aiškiai savo balsavimu parodė, kad skilimo nėra. G. Paluckas optimistiškai vertino į opoziciją pasitraukusios partijos perspektyvas 2019 ir 2020 m. numatytuose rinkimuose.

„Vertinu labai gerai. Socialdemokratai niekur nedingsta, jie yra stipresni nei bet kada. Ir aš esu tikras, kad mes švęsime ir 150 metų mūsų veiklos jubiliejų, ir dar daug metų. Šiandien pradedame plačią diskusiją partijos skyriuose apie partijos kairumo kryptį ir tuo tikslu yra paruoštos, kartu su akademinės bendruomenės atstovais partijos modernizuotos programos gairės“, - sakė G. Paluckas.

Kaip ELTA skelbė, šeštadienį balsuojant LSDP tarybai, 140 jos narių pasisakė už koalicijos sutarties su LVŽS nutraukimą, prieš buvo 46, o susilaikė 9 nariai.

Remiantis LSDP skyrių balsavimo rezultatais, pasitraukti iš valdančiosios koalicijos siūlė 44 skyriai, dirbti toliau su LVŽS norėjo 7 skyriai, o persiderėti dėl sutarties ragino 8 skyriai. Vienas skyrius sprendimo nepriėmė.

 

Socialdemokratai nusprendė palikti valdančiąją koaliciją

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba šeštadienį balsavo už pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos, kuri po 2016 metų spalio mėnesio Seimo rinkimų buvo sudaryta su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). Taryba dauguma balsų (už - 140, prieš - 46, susilaikė 9) už nutarimo projektą balsavo po to, kai dauguma Socialdemokratų partijos skyrių jau pasisakė už šio bendradarbiavimo su „valstiečiais ir žaliaisiais“ nutraukimą.

LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas prieš atvirą tarybos balsavimą teigė, kad šeštadienį priimamas sprendimas yra galimybė partijai atsinaujinti.

„Šiandien nėra jokia pabaiga, niekas nemiršta. Šiandien galime gimti stipresnė LSDP, kuri kairiąją politiką matys kaip pagrindą. Tokia kokia yra, partija visuomenei nereikalinga. Tai rodo rinkimų rezultatai, užšalę rinkimų reitingai, tai rodo žmonės“, - kalbėjo G. Paluckas.

Socialdemokratų lyderis įsitikinęs, kad jo vadovaujama partija turėtų likti ištikima kairiosios politikos keliui.

„Mano įsitikinimu, nepaisant, kiek Vyriausybės programoje parašyta gražių dalykų, įgyvendinimas yra esminė problema. Jeigu valdžios tolinimas nuo žmonių yra kairioji politika, tai nėra kairioji politika. LSDP politika keisis, kad taptume partija, kuri reikalinga“, - LSDP perspektyvas prognozavo G. Paluckas.

Rugsėjo 20 d. pasibaigė LSDP skyrių balsavimas dėl koalicijos.

Nuomonę šiuo klausimu išsakė 59 iš 60 partijos skyrių, vienas skyrius sprendimo nepriėmė. Darbo bendroje koalicijoje nemato 44 LSDP skyriai, o toliau dirbti kartu su „valstiečiais ir žaliaisiais“ norėtų 7 skyriai. Persiderėti dėl koalicijos sutarties siekia 8 skyriai.

LSDP tarybą sudaro 235 nariai, bet šeštadienio posėdyje jų dalyvavo mažiau. Iš viso tarybą sudaro: partijos pirmininkas, 195 skyrių atstovai, 10 prezidiumo narių, 15 frakcijos narių, 2 Europos Parlamento nariai, 1 Moterų sąjungos atstovė, 2 buvę LSDP pirmininkai, 4 Kovo 11-osios Akto signatarai, 5 Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos atstovai.

Įtampa tarp LSDP ir LVŽS ypač išaugo priimant Miškų įstatymo pataisas. „Valstiečiai ir žalieji“ susitarė su opoziciniais konservatoriais, kad šie parems urėdijų reformą mainais į lengvatos už šildymą grąžinimą.

Dabartinėje Vyriausybėje dirba trys LSDP deleguoti ministrai: užsienio reikalų ministras Linas Antanas Linkevičius, ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, teisingumo ministrė Milda Vainiutė.

LVŽS frakcija Seime turi 56 narius, opozicinės Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų - 31 narį, LSDP frakcija - 19 parlamentarų (įskaitant du Darbo partijos narius). Liberalų sąjūdžio - 14, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija - 8, partijos „Tvarka ir teisingumas“ frakcija - 7 atstovus, o Mišrią Seimo narių grupę sudaro 5 nariai.

 

Socialdemokratai sprendžia, ar likti valdančiojoje koalicijoje

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba šeštadienį sprendžia dėl tolesnio buvimo valdančiojoje koalicijoje, kuri sudaryta su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). Daugumai LSDP skyrių jau nusprendus nutraukti šį bendradarbiavimą, šeštadienio tarybos posėdyje nuo pat pradžių išsiskyrė nuomonės.

Seimo narys socialdemokratas Juozas Bernatonis, remiantis darbo su „valstiečiais ir žaliaisiais“ tąsą, teigė, kad LSDP turinti apsispręsti, ar dirba valstybei.

„Mes, LSDP frakcijos nariai ir Vyriausybės nariai, kurie dirba kartu su LVŽS, įsitikinę, kad su jais galima dirbti sėkmingai, reikia apsispręsti, ko norime, ir atsikratyti pralaimėjimo komplekso, dirbti Lietuvai. Dabar išeiti, nes nesutariame tik vienu - urėdų - klausimu, truputį neatsakinga“, - kalbėjo buvęs teisingumo ministras J. Bernatonis.

LSDP garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas posėdyje gynė partijos skyrių autoritetą ir abejojo koalicijos verte šaliai.

„Balsavimas skyriuose tai yra tam tikras analogas referendumui valstybėje (...). Kokia prasmė būti koalicijoje, kuri nesiima veiksmų mažinti socialinę atskirtį? (...) Jeigu liksime koalicijoje, parodysime, kad mums svarbiausia būti valdžioje“, - kalbėjo A. Sakalas.

Rugsėjo 20 d. pasibaigė LSDP skyrių balsavimas dėl koalicijos. Nuomonę šiuo klausimu išsakė 59 iš 60 partijos skyrių, vienas skyrius sprendimo nepriėmė. Darbo bendroje koalicijoje nemato 44 LSDP skyriai, o toliau dirbti kartu su „valstiečiais ir žaliaisiais“ norėtų 7 skyriai. Persiderėti dėl koalicijos sutarties siekia 8 skyriai.

LSDP tarybą sudaro 235 nariai, bet šeštadienio posėdyje dalyvauja 182, taigi, pasak partijos pirmininko Gintauto Palucko, kvorumas surinktas, balsavimas vyks teisėtai.

Įtampa tarp LSDP ir LVŽS ypač išaugo priimant Miškų įstatymo pataisas. „Valstiečiai ir žalieji“ susitarė su opoziciniais konservatoriais, kad šie parems urėdijų reformą mainais į lengvatos už šildymą grąžinimą.

 

Socialdemokratų partija apsispręs dėl buvimo koalicijoje

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba šeštadienį balsuos dėl koalicijos sutarties su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). Dauguma socialdemokratų partijos skyrių jau pasisakė už šio bendradarbiavimo nutraukimą, veikiausiai lemsiantį permainas mažiau nei metus dirbusioje Vyriausybėje.

Rugsėjo 20 d. pasibaigė LSDP skyrių balsavimas dėl koalicijos. Nuomonę šiuo klausimu išsakė 59 iš 60 partijos skyrių, vienas skyrius sprendimo nepriėmė. Darbo bendroje koalicijoje nemato 44 LSDP skyriai, o toliau dirbti kartu su „valstiečiais ir žaliaisiais“ norėtų 7 skyriai. Persiderėti dėl koalicijos sutarties siekia 8 skyriai.

Šeštadienį balsuosiančią LSDP tarybą sudaro 235 nariai: 1 partijos pirmininkas, 195 skyrių atstovai, 10 prezidiumo narių, 15 frakcijos narių, 2 Europos Parlamento nariai, 1 Moterų sąjungos atstovė, 2 buvę LSDP pirmininkai, 4 Kovo 11-osios Akto signatarai, 5 Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos atstovai. Pasak pačios LSDP, didžiausią svorį taryboje iš esmės turi būtent skyrių atstovai.

Rugsėjo 20 d., trečiadienį, kalbėjęs Premjeras Saulius Skvernelis nesureikšmino situacijos ir teigė, kad socialdemokratų pasitraukimo atveju yra parengtas veikimo planas.

„Tikrai Lietuvoje dirbs Vyriausybė, Seime bus dauguma ir planas yra. (...) Bus koalicija (...) Visi gali būti ramūs, nepanikuoti, valstybėje bus tvarka, ramybė. Vienos partijos, atskirų žmonių sprendimai tikrai neišbalansuos valstybės (...) Nepakeičiamų nėra, yra tik nepakeisti“, - žurnalistams Vyriausybėje tuomet kalbėjo Premjeras, nedetalizavęs galimos naujos valdžios konfigūracijos, bet užtikrinęs, kad kalbamasi su visomis politinėmis jėgomis, įskaitant ir socialdemokratus.

LSDP tarybos balsavimo išvakarėse, penktadienį, kalbėjęs politologas Ramūnas Vilpišauskas taip pat nebuvo linkęs sureikšminti galimo socialdemokratų pasitraukimo pasekmių. Profesoriaus teigimu, Vyriausybei veikiausiai bet kuriuo atveju teks dėl kiekvieno reikšmingesnio įstatymo projekto - ypač reformų atveju - ieškoti paramos visose Seimo frakcijose. Todėl vadinamosios urėdijų reformos eigos pavyzdžių - kai valdančioji LVŽS bandė užsitikrinti opozicinių konservatorių paramą - ateityje bus ir daugiau.

„Dėl to socialdemokratų sprendimas nėra toks reikšmingas bendrai Vyriausybės veiklai ir nauja sumaištis, kilusi dėl šiandien (penktadienį) paskelbtų įtarimų dviem partijoms, veikiausiai neturėtų labai smarkiai pakoreguoti šios situacijos (...)“, - kalbėjo R. Vilpišauskas, naujienų agentūrai ELTA komentuodamas posūkį rezonansinėje politinės korupcijos byloje, kurioje įtarimai pareikšti Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai.

Įtampa tarp LSDP ir LVŽS ypač išaugo būtent priimant Miškų įstatymo pataisas. „Valstiečiai ir žalieji“ susitarė su opoziciniais konservatoriais, kad šie parems urėdijų reformą mainais į lengvatos už šildymą grąžinimą.

Vyriausybėje dirba trys LSDP deleguoti ministrai: užsienio reikalų ministras Linas Antanas Linkevičius, ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, teisingumo ministrė Milda Vainiutė.

LVŽS frakcija Seime turi 56 narius, opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų - 31 narį, LSDP frakcija - 19 parlamentarų (įskaitant du Darbo partijos narius). Liberalų sąjūdžio - 14, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija - 8, partijos Tvarka ir teisingumas frakcija - 7 atstovus, o Mišrią Seimo narių grupę sudaro 5 nariai.


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (7)

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • IŠGELBĖJO: Izraelis naktį JAV ir Europos šalių prašymu evakavo iš Sirijos į Jordaniją 800 organizacijos „Baltieji šalmai“ gelbėtojų ir jų šeimų narius; tai pirmas kartas septynerius metus trunkančiame Sirijos pilietiniame kare, kai Izraelis leido sirams išsigelbėti nuo karo per savo teritoriją.
  • PASIRODYMAS: „Vilniaus festivaliai“ pristato pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantį pasaulinę muzikos garsenybę Philippe Jaroussky; prancūzų baroko scenos superžvaigždė savo pasirodymą sekmadienio vakarą surengs Vilniaus universiteto Didžiajame kieme.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Ar dalyvaujantys rinkimuose politikai turėtų nurodyti, ar nebuvo pripažinti sumaišę interesus?

balsuoti rezultatai

Ar pritariate, kad nuo kitų metų parduotuvėse įvedinėtų nedarbo sekmadienius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +16   +19 C

   +15  +16 C

 

   +16 +18 C

  +25  +28 C

   +22  +24 C

 

   +22  +25 C

    2-4 m/s

  2-5 m/s

 

    1-3 m/s

 

USD - 1.1670 PLN - 4.3229
RUB - 74.0532 CHF - 1.1633
GBP - 0.8945 NOK - 9.5905
reklama
Ukis 2018