respublika.lt

2018 liepos 22, sekmadienis

A.Juozaitis, Z.Vaišvila, V.Tomkus dėl šmeižto kreipėsi į prokuratūrąnuotraukos (157)

2018 kovo mėn. 20 d. 08:07:00

Kovo 15 d. LRT laidoje „Studija 50“ laidos vedėjas Valentinas  Mitė kalbino ilgametį, ištikimą Vytauto Landsbergio bendražygį Andrių Tučkų. Skelbiame ištrauką iš jos: „Mane  paskutinį kartą bandė verbuoti, kai pasodino 1988 metais už Vasario  16-ąją. Pulkininkas Česnavičius (KGB - patikslinta redakcijos)  ateina, sako, Andriau, reikia pašnekėt... Sakau, rūkyt turi? Sako,  nerūkau. Tuoj pat davė komandą, atnešė cigaretes. Sako, reikia  draugaut. Sakau, kaip draugaut? Neišeina draugaut, taigi žinai. Tai  sako gaila, biografija gera, viskas tvarkoj. Nu viskas tvarkoj, bet,  sako, gaila... Aš paskui galvoju, ką jis čia dabar atėjo? Nu aš atsėdėjau savo  tas paras, paskui žiūriu - Sąjūdis atsirado. Žinai, Sąjūdis  atsirado ir ten matau daug tokių iškilių veidų, komjaunuoliškais  žvilgsniais degančiais, kurie nori „aukotis“ vardan Lietuvos:  Tomkus, ten koks nors Vaišvila, Juozait... visi visi sulindo į  priekines eiles. Tai man tada aišku pasidarė, ką darė pulkininkas  Česnavičius mano kameroj. (Ir ką jis darė? - klausia laidos  vedėjas Valentinas Mitė) - Rinko  komandą. Nu tai aš taip  įsivaizduoju, nu tai... Tai ką tu galvoji, jie, visi šitie  komjaunuoliai jie bebūdami, sėdėdami partiniuose susirinkimuose  svajojo, kaip pasiaukot Lietuvos labui? Nu baik, nu čia, humoras,  aišku...“

 

Aišku, jei tikrai humoras baigtas, sugrįžkime prie KGB temos. Vakar visi trys Lietuvos persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai, Sąjūdžio pirmeiviai - Arvydas Juozaitis, Zigmas Vaišvila, Vitas Tomkus - kurie niekada nebuvo infiltruoti į Sąjūdį iš KGB, nebuvo KGB agentai ir nesėdėjo jokiuose partiniuose susirinkimuose, oficialiai kreipėsi į prokuratūrą dėl šmeižto (redakcijos pastaba).

Penktadienį, 14:15 val. į Generalinę prokuratūrą buvo nuvežtas pareiškimas dėl šmeižto, kurį pasirašė Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės nariai, Sąjūdžio Seimo Tarybos nariai ir Sąjūdžio steigėjai Arvydas Juozaitis, Zigmas Vaišvila ir Vitas Tomkus.

***

(Redakcijos darnus kolektyvas sveikina Sąjūdžio steigėjus ir visus, kurie be baimės juos palaikė, su 2018-aisiais - Sąjūdžio metais.)

***

Nuo žurnalistės Justinos GAFUROVOS

Pareiškimą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo dėl šmeižto penktadienį į Generalinę prokuratūrą pristatė Zigmas Vaišvila. Priėmime pareiškimą užregistravo vyriausioji specialistė Jurgita Zarauskienė. Tik pasinaudoti signataro teise būti priimtam be eilės Generalinio prokuroro Evaldo Pašilio taip ir nepavyko. Specialistė vidiniu telefonu informavo sekretorę apie svečią ir pristatytą ypatingos svarbos pareiškimą. Tačiau ši pareiškė, kad generalinis prokuroras labai atsiprašo, tačiau šios dienos jo laikas jau suplanuotas. „Aš palauksiu, kol darbo laikas baigsis“, - nenusileido signataras. Specialistė apgailestaudama pareiškė, jog nieko nesprendžia, tik perdavė tai, ką išgirdo iš sekretorės. Z.Vaišvila pasiteiravo, gal gen. prokuroras rastų laiko priėmimui skubiu klausimu bent jau pirmadienį ryte: „Norėtume informuoti, kad reikalingas būtent generalinės prokuratūros sprendimas.“ Tam buvo pasiūlyta pasinaudoti vidiniu telefonu. Susisiekus su sekretore Janina Zimnickiene, ši informavo, kad Generalinis prokuroras kaip tyčia buvo pasitarime su pavaduotojais ir priimti Z.Vaišvilos dar tą pačią dieną, nebegalės... Artimiausias susitikimui numatytas laikas  – kovo 21 d. 10 val.

***

 

Nuo redaktoriaus pavaduotojo Ričardo ČEKUČIO

Vakar aš paskambinau V.Landsbergio „adjutantui“ Andriui Tučkui ir paprašiau pasiaiškinti, dėl ko jis apšmeižė sąjūdiečius per LRT radiją. Atsakymas neužtruko: „Nieko su jumis nekalbėsiu, su Diev...“. Sutinku, kad sunku vienu metu kalbėtis ir su spauda, ir su Dievu. Ką gi, palaukiau. Belaukdamas, susisiekiau su tikruoju Sąjūdžio lyderiu Arvydu Juozaičiu, kuris man papasakojo, kaip jaučiasi apšmeižtas Landsbergio pakalikų.

A.Juozaitis teigė su Andriumi Tučkumi anksčiau beveik nebendravęs, prisimenantis jį tik iš Sąjūdžio laikų: „Aš jį atsimenu 1988 m., kaip baltapūkį Lietuvos Laisvės Lygos berniuką, kuris vis kažkaip prie Sąjūdžio prisiplakdavo ir žiūrėdavo į mus tokiom didelėm akim, lyg į didvyrius... Taip aš jį atsimenu. Jis tuo metu buvo Antano Terlecko ginklanešys, regis, taip jį ir vadinom. Iš jo tais laikais gavau ir pogrindinį A.Terlecko leistą „Vyties“ biuletenį, spausdintą ant A4 formato lapo... Taigi, aš jį tik tiek ir atsimenu, kaip tokį idealistiškai nusiteikusį tipažą. O kad paskui jis tapo visiška Vytauto Landsbergio pašluoste, šito nežinojau. Dabar tik paaiškėjo, kad jis taip juokingai ar net tragiškai pačiam sau evoliucionavo. Dabar jis mėtosi kaltinimais į kairę, į dešinę, neturėdamas nei garbės, nei gėdos. Apskritai, apie tokį KGB pulkininką Česnavičių girdėjau tik tiek, kad toks tipažas šmėžuoja kažkur tamsiuose KGB koridoriuose... Man tik gaila, kad jis Valentinui Mitei visa tai aiškina - V.Mitė yra mano labai gerbiamas komentatorius. Na, aišku, ne V.Mitė tai kalba, bet aš įsivaizduoju, kad jis galėjo A.Tučkų prispausti - ar turi dokumentų? Ar gali tai įrodyti? Čia jau reikėjo elgtis kaip gerame kalėjime: kuo įrodysi savo tatuiruotes, jeigu neįrodysi, tai čia pat duodam tau stiklą ir nusigramdyk jas nuo savo kūno... V.Mitė to neatliko. Man jau nejuokinga, kaip užsikrėtusi visa mūsų viršūnė.“

Paklaustas, kodėl, jo nuomone, A.Tučkus būtent dabar apkaltino jį, Z.Vaišvilą ir V.Tomkų bendradarbiavimu su KGB, filosofas išvardijo konkrečius pastarųjų dienų įvykius: „Pirmiausia, sausio 3 d. Z.Vaišvila ištraukė į viešumą faktus, kad Vytautas Šustauskas su Žilvinu Razminu gavo pinigus iš A.Tučkaus teroristinio akto įvykdymui. Žinoma, už tai jau reikia kirsti iš peties. Na, V.Tomkui reikia kirsti visada tiesiog pagal apibrėžimą, o taip pat - dėl dabar publikuojamų KGB istorijų... O man, tikriausiai, už tai, kad neseniai televizijoje eilinį kartą pasakiau, jog V.Landsbergis galėjo tapti pilietinio karo priežastimi, jeigu būtų tapęs Lietuvos vadovu. Tai neįvyko tik per stebuklą. Aš manau, jog iš A.Tučkaus išpuolio sulaukiau būtent dėl to - viskas sutampa net pagal datas.“

 

***

Penktadienį gautas apšmeižtos Jolantos Jacovskienės-Balčiūnienės prašymas paneigti „Respublikoje“ pasirodžiusią informaciją

 

***

Nuo neetatinio spec.korespondento Vito TOMKAUS:

Paprašytas pakomentuoti mano mergaitės (ir Landsbergio, ir Balčiūno, ir Jokūbo Jacovskio, ir Eusiejaus Jacovskio, ir kt.) Jolantos Jacovskienės laiškelį redakcijai, aš, sėdėdamas ant lagamino, pareiškiu, kad DĖL INTYMIŲ SANTYKIŲ su skandalingai išgarsėjusia Jolanta NEGALIU NEI PATVIRTINTI, NEI PANEIGTI. (Esu šioks toks džentelmenas.) Kitų Jolantos norų kol kas, deja, irgi negaliu patenkinti, nes esu vedęs, savaitei išvykstu pailsėti, be to, nuogastauju dėl vis naujų ir naujų Jolantos užgaidų, juolab, kad jos apetitas kyla bevalgant... Ta proga drįstu priminti, kad viskas prasidėjo nuo jos, regis, nekalto noro nupirkti man su žmona bilietus į savo kupe atgalios į Lietuvą... O matote, į ką visa tai išvirto? Būtent po to pats sau daviau žodį, kad Jolantos aistringus norus tenkinsiu po truputį. Nepersistengdamas. Lai mano sugyventinė ir sugulovė Jolanta aiškiai ir nedviprasmiškai suformuluoja KOKIE KONKREČIAI sakiniai ar žodžiai ją skaudina ir žeidžia? Manau, kad per tą laiką, kol manęs čia nebus, ji ras laiko ir jėgų suvaldyti prasiveržusias moteriškas emocijas, suvaldys savo aistringus jausmus ir nusiraminusi pasitars su išprususiais juristais, kaip  teisingai  surašyti skundą redakcijai. Linkiu sėkmės. Iki (BUČKIS.)

***

Nuo redaktorės Jurgitos ŽEMAITYTĖS:

Šiuo metu V.Tomkus atleistas iš vyr. redaktoriaus pareigų ir darbuojasi tik kaip laisvai samdomas neetatinis spec. korespondentas.

***

Nuo signataro Audriaus BUTKEVIČIAUS:

Prisipažįstu! Mane sukurstė V.Tomkus. Netiesiogiai. Negalėjau be jaudulio  skaityti jo atsiminimų apie miegus su J.Jacovskiene... Žodžiu, jaunystės atsiminimai užplūdo pavasariniu srautu ir aš taip pat nutariau papasakoti. Pradėkime nuo to, kad su Jolanta aš „ni..ni“. Ne dėl to, kad KGB agentė (tai būtų tik pliusas), bet todėl, kad tais laikais (1992 ) aš dar buvau labai moralus. Tikiuosi suprasit: mušti per ranką šešiasdešimtmečiui Aukščiausios tarybos pirmininkui man atrodė nepadorumo viršūnė! Tuomet tokio amžiaus žmogus, mano galva, buvo  labai senas. Tikiuosi, mielas skaitytojau, atleisi jaunam žmogui naivumą! Aš tikrai pagalvodavau, kad jis su ja... ir todėl...Žodžiu, politinė korupcija tokiu kilniu pagrindu, man neatrodė didelis „griekas“. Ach, geri buvo laikai, jokių „metoo“. Tai dabar aš suprantu, kad protingi vyrukai iš KGB buvo pristatę „Dėdulei“ kontrolierę. Taip sakant „užpakaliniu protu“ suprantu. Senis Jėzus Jacovskis visada garsėjo žydišku naglumu ir tai greitai demaskavo ir jį, ir šitą „meroprijatiją“. Deja, ne Jolantą.

Kaip dabar atsimenu, tai buvo jau 1992 vasara, į mano kabinetą įsiveržė pasienio tarnybos viršininkas, kurio žinyboje buvau sukoncentravęs ir paslėpęs kontržvalgybos grupę (oficialiai veikianti kontržvalgyba, G.Vagnoriui padžiuginti, buvo tiesiog dekoracija) ir tėškė ant stalo apystorę papkutę. „Raminkis, Virguti!”, stabdžiau aš lietuvišką „Čapman“ pagavusį bičiulį. Santykiai mūsų tarnybose tais gerais laikais buvo neformalūs... Virgis siautėjo ir reikalavo „realizuoti informaciją“. Kaip supratote, papkutė buvo apie KGB aplinkos įsiskverbimą į „auksčiausius Lietuvos valdžios ešalonus“. Mano „specai“ tais laikais naudojosi sovietinių tarnybų naudotų terminų vertiniais, todėl viskas „iš šono“ galėjo atrodyti kaip tarybinis filmas apie buržuazinių nacionalistų veikimą... Užbėgdamas į priekį pasakysiu, kad Virgis, taip ir neatlaikė ant jo nukritusios „paslapties“ svorio ir nubėgo perspėti pagrindinį Lietuvos patriotą, garbės rezistentą ir garbės savanorį apie tai, kas vyksta jo pašonėje. Deja, tai buvo klaida! Ši istorija liūdnai baigėsi ir mano kontržvalgybos šefui, ir jo vadovaujamai tarnybai. Bet tai jau kita istorija, ir jeigu Tomkus dar kartą prasižios, tai ir aš, atkimšęs butelį košerinio „Petit Castel“, papasakosiu viską maloniajam skaitytojui.

***

Nuo prasikaltusių „Vakaro žinių“

Mūsų kolektyvas „Vakaro žinių“ laikraštyje įvėlė apmaudžią klaidą, kurią pastebėjo mūsų mylimi skaitytojai.  Jolantos Jacovskienės-Balčiūnienės vyras pas mus buvo įvardintas,  kaip Adomas. Iš tikrųjų, Adomas yra ne tik pirmasis žemės  gyventojas, bet ir Jolantos vyro Jokūbo brolis. Bet kuriuo atveju, ir  Jacovskis Jokūbas, ir Jacovskis Adomas yra sūnūs paties žiauriausio  NKVD, KGB darbuotojo Eusiejaus Jacovskio, kuris išgarsėjo sadizmu ir  su pasigardžiavimu žudė smetoninės Lietuvos kareivėlius (vien jo  posakis, „einu papietauti lietuviais“, ko vertas!). O po to, tokių  kaip Landsbergis dėka ilgai ir laimingai iki žilos senatvės  pragyveno Nepriklausomoje Lietuvoje, kurios patriotus negailestingai  naikino.

Bet kuriuo atveju, atsiprašome Jolantos už tai, kad sumaišėme jos  vyrus, bet iš dalies ir ji pati kalta, nes gyvena tai su Jacovskiu,  tai su Balčiūnu, tai su Tomkumi, tai su Landsbergiu... Greičiau apsispręstų, kurio labiau nori,  visiems būtų ramiau gyventi.

***

Vito Tomkaus intarpas, parašytas iš pašiūrės prie Razlyvo (Karbauskio "bolševikai" Seime mane supras ir, jei norės, susiras):

„Didžiai gerb. Proto Bokšte A. Anušauskai, rašo Tamstai toks reto bukumo pilietis, jau paliuosuotas iš redaktorių, todėl nelabai pavojingas paprastas neetatinis spec.korespondentas Vitas Tomkus. Lėktuvą atidėjo iki vakaro, tad nutariau padiskutuoti. Maniau, mes vyriškai sutarėme: Tamstos konservatoriai savo amžinose kovose be reikalo nenaudoja „KGB kortos“, o aš nelaužau įstatymų ir neįvardiju tikrųjų KGB agentų? Deja, Tamsta panašus į savo patroną, kuris vieną žada, kitą daro. Kaip visi sukčiai. Profesoriaus adjutanto Tučkaus išsišokimas per radiją, nesiskaito: aš jį priėmiau kaip Dievo dovaną, patriarcho auką ir net konservatorių norą partiją nuo brudo apvalyti. O dėl Barsčio ar Basčio užsipuolimo - nesupratau? KT sprendimas man nulis - su dvasiom aš nebendrauju. Mane domina tik faktai - kokią žalą tas Barštys ar Bastys padarė Lietuvai? Bendravo su KGB? Beveik visas Seimas toks. Su visais nariais ir darbuotojais tektų jį išvalyti, uždaryti, išdezinfekuoti, blakes išrankioti ir dar gerus metus palikti Seimo rūmus tuščius, kad prasivėdintų. Ir nuo komunistinės smarvės, ir nuo kagėbistinės, ir Ožio bei ožely... t.y.- ožkučių ir ožiukų. Tuo pačiu Lietuva gryno oro įkvėptų ir gal net atsigautų. O Tamstos, ką išdarinėjate? Matau, vėl Sorošo judošiams „sidabriniais“ skatikais pakvipo? Ką gi, greitai ir prie tos temos sugrįšiu, kauksite kruvinom ašarom ne tik bumblauskus ir kuoliukus apsikabinę, bet ir pamatę, ką su mūsų nuskurdintomis ir prasiskolinusiomis savivaldybėmis Sorošo „kovotojai“ su korupcija Rytis Juozapavičius ir jo parankiniai išdarinėja: milijonų milijonus nureketavo, antraip šantažavo paskelbti, kad rajono valdininkai yra korumpuoti. Prižadu, kad lietuviai apsiverks pamatę, kaip gražiai susišaukia caro pasiųstas žiaurusis tautos budelis Muravjovas Korikas su nūdienos Sorošo statytiniu Muravjovu iš Transparency International. Kaip matot, Istorija kartojasi. Abu Muravjovus skiria vos daugiau kaip 150 metų. Įdomu, kad caro Muravjovas pagarsėjęs kaip Korikas, o Sorošo Muravjovas, ko gero, išgarsės kaip Grobikas, nes vietoj kartuvių renkasi „sidabrinius“ skatikus. O kol kas ruošiuosi vykdyti duotą žodį skaitytojams. Jei iki mano sugrįžimo nepateiksite rimtų įrodymų, ką konkrečiai blogo Lietuvai ir jos piliečiams padarė tas jums neįtikęs Seimo baslys, ką jis ten rėmė ar neparėmė, kraunuosi džiūvėsėlius ir pradedu skelbti užsimaskavusius KGB agentus. Tik po to, kad nesikabintumėte prie smulkių netikslumų, maloniai prašau patikslinti kaip rašomi slapyvardžiai, pvz. „dėdulė“, „Fermeris“, „magnolija“- iš didžiosios raidės ar mažosios?

P.S. Dovanokit, turiu jau skubėti į traukinį, vėliau patikslinsim. Gal net sąrašus sutikslinsim. Skubu į autobusą. Kol lėktuvo nenumušė.

P.P.S. (Asmeniškai mano bendražygiui profesoriui Vytautui Landsbergiui. Svetimiems skaityti kategoriškai draudžiama): Profesoriau, turbūt suprantate, kad „bendražygiu“ tamsta vadinu, ne pagal KGB, o pagal Sąjūdžio liniją... Tik tamstai prisipažįstu, kad niekada jokiu KGB agentu aš nebuvau ir jokiom žvalgybom netarnavau - priešingai nei tamsta su prezidente - visą savo sąmoningą gyvenimą tarnavau ir tarnausiu tik Lietuvai. Nei partijoms, nei masonų ložėms, nei Rotary, Liūtų ar Vilniaus klubui nepriklausiau. O "KGB sąraše", paskelbtame mano "Respublikoje", kuris sukėlė didelį rezonansą Lietuvoje ir kurį sugebėjo nutylėti sistemai pavaldi valdžia bei žiniasklaida, aš tyčia įsiterpiau tarp jūsų, parsidavusios Landsbergių giminės, tik tam, kad tamstoms smagiau ir drąsiau būtų tautiečiams prisipažinti ir pasipasakoti apie savo nešvarius darbelius naikinant mūsų Lietuvą, vienintelę mūsų tėvynę, nepriklausomai nuo to, kiek svetimų pilietybių ruošiatės mums pridalinti. (Tik, būkit geras, savo adjutantui Tučkui to nesakykit - nes vargšelis dar išprotės!).“


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (157)

 • Pašili 2018 kovo mėn. 27 d. 20:08:14

  Nebūk durnas. kelk greičiau bylą.

 • Taigi 2018 kovo mėn. 25 d. 10:58:08

  Praėjo 9 dienos, tačiau visiška tyla . Pašilis neatlieka savo
  tiesioginių pareigų. Už ką jis ima algą? Nejaugi juos visus ten
  paralyžiavo nevaldoma baimė ?

 • ir ozys ir magnolija ir sliure yra zydai 2018 kovo mėn. 25 d. 08:21:57

  litvakai...Lietuvos Konstitucija draudzia kitatauciams uzimti Prezidento
  pareigas...magnolija yra nelegaliai uzgrobusi si posta kaip anksciau ta
  buvo padares zydas adamsas kuris dar ir tapkiu gerai neisdziovino 3 metus
  Lietuvoje

 • karjera per klyna. taip prieso sekla platinama Lietuvoje 2018 kovo mėn. 25 d. 08:20:46

  Danutė Jočienė-Raslanienė
  is a Lithuanian lawyer. She is the second representative of Lithuania in
  the European Court of Human Rights to date and the youngest judge in the
  Court's history (at the time of her election in May 2004 she was 33 years
  old).

 • Lietuva pakilo i zutbutini musi 2018 kovo mėn. 25 d. 07:30:57

  privalome laimeti ir butinai vel suorganizuoti 330 000 referendume
  pasirasiusiu, o tik tada eiti i prezidento rinkimus...siulau Arvyda
  Juozaiti bendru sutarimu iskelti ir atitaisyti istorine klaida...jis
  pradejo Sajudi savo namuose, jis privalejo ir tapti pirmuoju Lietuvos
  Prezidentu

 • Kam klaidinti? 2018 kovo mėn. 23 d. 07:32:58

  Tai kad Juozaičio parašo po pareiškimu nėra.

 • Terleckas yra kgb stukacius todel ir tuckus yra ozio pampersu keitejas 2018 kovo mėn. 22 d. 09:25:26

  Ir Petkevicius pries mirti rase kad terlius labai bijojo Petkeviciaus kad
  neisviesintu kad jis yra kgbistas...nors dabar girdejau kad Terleckas pries
  ozi pasisake tai yra pritaria Vaisvilai...gal irgi pries mirti valosi
  sazine kaip ir Patackas buves ozio svarbiausiu apsauginiu?

 • Tas Seimo baslys apvers visa kgbistu vezima 2018 kovo mėn. 22 d. 09:19:05

  Ir isvers juos is visu postu...o kai kurie kgbistai pajute kad glavniausi
  kgbistai i koserini mesla paversti pereis i Tevynes Lietuvos
  puse...pirmiausia reikia sutvarkyti ozi ir konservuota ozkiena

 • nors viltis durnių motina 2018 kovo mėn. 21 d. 23:46:58

  Tikiuosi kad trys muškietininkai turi ir atsarginį planą, nes, ko gero,
  ir patys supranta, kad iš prokurorų maža naudos.

 • Niekingas tas gabrielius 2018 kovo mėn. 21 d. 22:19:20

  "Iškilmingai prisiekiu savo Tautai ir taip toliau... ". Tikras
  bolševikiuko pasižadėjimas.

 • Zoro 2018 kovo mėn. 21 d. 21:22:18

  Portale tiesos.lt pikasas komentaruose apie LRT ;puikiai: atsiliepė apie
  signatarą Z.Vaišvilą.Buvo apšmeižes A.Terlecką.Terleckas bylą buvo
  iškėlēs ir berods laimėjo.
  .

 • Lietuviais esame mes gimę 2018 kovo mėn. 21 d. 10:15:22

  Kažkuriai tautai labai nepasisekė. Kažkoksai gabrielius grasina ją
  užkonservuoti.

 • Taip 2018 kovo mėn. 20 d. 22:51:31

  Valio Jums vyrai, kad išdrįsote stoti į kovą prieš KGBistus, bet bus
  labai sunku, nes jų labai daug. Kvieskite žmones ir jų susirinks ne
  tiek, kiek atėjo kviečiami KGBistų. Stiprybės, sveikatos Jums.

 • Rinkejas 2018 kovo mėn. 20 d. 17:56:01

  Bedanciai valstieciai ar nematot kad is jusu tyciojamasi?? Mes balsavome
  Uz jus kad keistumete ta nusistovejusia pelke, kuo greiciau atsaukite lrt
  vadovo rinkimu rezultatus ir pakeiskite LRT taryba , nes aisku kam jo
  tarnauja

 • Jei uzdrausta 2018 kovo mėn. 20 d. 15:05:29

  Jei oficialiai uzdrausta reklama LRT kodel koncervatoriu istikimas remejas
  bumelis reklamuoja savo klinikas Northway pastoviai?

 • Prašau Dievo 2018 kovo mėn. 20 d. 13:54:01

  duoti jiems sveikatos, stiprių nervų ir apsaugoti juos nuo išdavikų,
  kad tik vėl neapsiriktų ir nepatikėtu kokiu infiltruotu kėgėbistu kaip
  sąjūdžio laikais. Kad nepalūžtų šitoje nelygioje kovoje kaip gerb.
  rašytojas V.Petkevičius palūžo, nors tikėjosi laimėti. Kad
  nenusiviltų ir po tokių Tapinų mitingų ir Gabrieliukų rašliavų kur
  atseit susirinko daugiatūkstantinė minia, nepagalvotų, kad kovą
  pralaimėjo. Lietuviai esame baigštūs ir dar gyvenam senom baimėn, bet
  dauguma kikenam į saują ir džiaugiamės mūsų Lietuvos naujaisiais
  didvyriais. Telaimina jus Dievas šioje sunkioje nelygioje kovoje.

 • Keturi k....rai 2018 kovo mėn. 20 d. 12:30:48

  Linkiu jums visiems keturiems išlikti sveikiems ir žvaliems taip sunkiu
  Lietuvai laikmečiu, juk matote kaip “dėdulės” komanda ieško
  išeities iš padėties ,net nori paleisti seimą. Būkite būdrus,
  gauruota ranka seka, ne padarykite klaidų.

 • expertas 2018 kovo mėn. 20 d. 12:19:55

  Atrodo, kad supratau ką rezgą Tomkus... Su bendražygiais apkaltinęs
  Landsbergio adjutantą šmeižtu jis kreipėsi į prokuratūrą, kad ten
  įrodytų, kad anie du, Landsbergis ir Tučkus, organizavo teroristinius
  aktus Lietuvoje, nes kaip suprantu Razumas ir Šustauskas jau prisipažino
  ir net nurodė iš ko gavo pinigus.

 • jo 2018 kovo mėn. 19 d. 15:10:26

  saunuoliai vyrai nesustokit, liaudis Jus palaiko.
  senai reikejo tokiu drasiu zmoniu!!!!

 • Vlads 2018 kovo mėn. 19 d. 13:07:15

  Na ir pasiūteliai respublikonai!!! Juoku forma viską drąsiai, tiesiai ir
  šviesiai demaskuoti parsidavėlius. Šaunuoliai!!!

 • Videoserialas 2018 kovo mėn. 19 d. 10:49:24

  "Nepaprasti Tučkaus ir jo viršininko nuotykiai" turės tesinį?

 • Piksius 2018 kovo mėn. 19 d. 04:09:49

  Tas, kuris neva naikina, žino kaip kuriama. Oi ilgai dar žagsėsim nuo
  'laisvės
  ' pagirių. Šitas ideologinis jovalas naudingas tiems, kurie nieko naujo
  pasiūlyti negali. Jie mano, kad jovalas ir rinkėjų galvose. Didžia
  dalim viskas taip...Bet kažkokie kažkaip kitaip mąsto..Štai jums reali
  opozicija, jus konsoliduojanti ir sutelkianti. Duok durniui kelią.

 • balys 2018 kovo mėn. 18 d. 21:22:23

  Parašyta puikiai, talentingai ir su humoru. Manau, kol Lietuvoje yra tokie
  žmonės kaip A. Juozaitis, A. Butkevičius, V. Tomkus, Z. Vaišvila ir
  kiti juos palaikantys, išlieka viltis, kad Lietuva vis dėlto apsivalys
  nuo lanzberginikų, gribauskaičių, kubilių ir kitų į juos panašių
  tipų.

 • tam Gabrielius (nebūtinai tas) 2018 kovo mėn. 18 d. 17:20:02

  Vaikuti, kurioje tu klasėje? Taip rašyti gali tik pradinukas.

 • Labai malonu, 2018 kovo mėn. 18 d. 17:10:45

  Kad atkreipėte dėmesį į Jolantos seksualumą.Dar ne visi gėjai.
  Tačiau tai, kad prokuratūra bando atsifutbolinti kelia nerimą. Juk ir
  violetinio absurdo tokia pati pradžia buvo, kai"teisesauga"ignoravo aa
  D.Kedžio pareiškimus. Būkite atsargūs, nes jei scenarijus kartosis tai
  galų gale Dvasių Teismas išaiškins, kad praėjusiuose gyvenimuose
  buvote Stalinas, Berija ir Dzeržinskis, ir patys tą prakeiktą KGB
  sukūrėte.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠGELBĖJO: Izraelis naktį JAV ir Europos šalių prašymu evakavo iš Sirijos į Jordaniją 800 organizacijos „Baltieji šalmai“ gelbėtojų ir jų šeimų narius; tai pirmas kartas septynerius metus trunkančiame Sirijos pilietiniame kare, kai Izraelis leido sirams išsigelbėti nuo karo per savo teritoriją.
 • PASIRODYMAS: „Vilniaus festivaliai“ pristato pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantį pasaulinę muzikos garsenybę Philippe Jaroussky; prancūzų baroko scenos superžvaigždė savo pasirodymą sekmadienio vakarą surengs Vilniaus universiteto Didžiajame kieme.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Ar dalyvaujantys rinkimuose politikai turėtų nurodyti, ar nebuvo pripažinti sumaišę interesus?

balsuoti rezultatai

Ar pritariate, kad nuo kitų metų parduotuvėse įvedinėtų nedarbo sekmadienius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +16   +19 C

   +15  +16 C

 

   +16 +18 C

  +25  +28 C

   +22  +24 C

 

   +22  +25 C

    2-4 m/s

  2-5 m/s

 

    1-3 m/s

 

USD - 1.1670 PLN - 4.3229
RUB - 74.0532 CHF - 1.1633
GBP - 0.8945 NOK - 9.5905
reklama
Ukis 2018