respublika.lt

2018 rugsėjo 21, penktadienis

 • Išrinktas Ignalinos AE valdybos pirmininkas

  Ketvirtadienį vykusiame VĮ Ignalinos atominė elektrinė valdybos posėdyje išrinktas valdybos pirmininkas. Juo dvejų metų kadencijai tapo energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės valdymo bendrovės EPSO-G infrastruktūros direktorius Rimvydas Štilinis.

  2018 liepos mėn. 05 d. 15:55:42

 • Referendumą dėl dvigubos pilietybės siūloma surengti kartu su Prezidento rinkimais

  Referendumą dėl dvigubos pilietybės siūloma surengti kitų metų gegužės 12 ir 26 dienomis, per pirmąją ir antrąjį Prezidento rinkimų turus.

  2018 liepos mėn. 05 d. 13:15:59

 • Pasaulio lietuvių bendruomenė Vilniuje rinksis į XVI Seimą

  Iš karto po Dainų šventės Pasaulio lietuvių bendruomenės nariai net iš 35 šalių neskubės į savo namus, nes kraštų rinkti atstovai liepos 9-11 dienomis XVI Seime svarstys PLB svarbius dabarties klausimus, nustatys ateities veiklos gaires bei ties tiltus, jungiančius Lietuvą.

  2018 liepos mėn. 05 d. 10:53:27

 • Buvęs Seimo narys V.Matuzas ir jo žmona nuteisti lygtinai ir turės sumokėti beveik 10 tūkst. eurų baudą

  Šiaulių apygardos teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, konstatavo, kad nusikalstamas veikas padarė bendrininkų grupė, ir pripažino kaltais penkis fizinius ir vieną juridinį asmenį. Teismas dėl bendrininkavimo, piktnaudžiavimo ir kyšininkavimo buvusį Seimo narį Vitą Matuzą nuteisė trejų metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausme ir jos vykdymą atidėjo dvejiems metams.

  2018 liepos mėn. 05 d. 10:17:35

 • Kaip mes statėme Vytį

  Šiandien visos mintys skrieja Kauno link, kur atidengiamas pagrindinis Šimtmečio paminklas. Nacionalinės premijos laureato Arūno Sakalausko šešių metrų aukščio, trijų tonų Laisvės kario (Vyčio) skulptūra, atlieta iš bronzos Ukrainoje, jau stovi Kauno pilies kieme.

  2018 liepos mėn. 05 d. 06:58:10

 • VTEK: V.Baltraitienė įstatymo nepažeidė, tyrimas dėl B.Markausko nutrauktas

  Vyriausioji tarnybinės etikos komisija įvertino dviejų buvusių žemės ūkio ministrų elgesį. VTEK vienbalsiai nusprendė, kad Virginija Baltraitienė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme numatytų apribojimų įsidarbinti. Nesant pakankamai duomenų teisiniam veikos įvertinimui, tyrimą dėl Broniaus Markausko elgesio VTEK nutraukė.

  2018 liepos mėn. 04 d. 17:20:31

 • Rasa Kazėnienė nebevadovaus Kauno tardymo izoliatoriui

  Kauno tardymo izoliatoriui vadovaus atrankoje į šią poziciją geriausiai pasirodęs pretendentas Mindaugas Zaikauskas.

  2018 liepos mėn. 04 d. 16:39:10

 • Į Lietuvą valstybinio vizito atvyksta Italijos prezidentas S.Matarela

  Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu liepos 5-6 dienomis Lietuvoje su valstybiniu vizitu lankysis Italijos Respublikos prezidentas Serdžijus Matarela. Vadovų dėmesys bus skiriamas dvišalių santykių stiprinimui, Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimui ES bei NATO.

  2018 liepos mėn. 04 d. 13:49:19

 • VATESI: Astravo AE streso testų peržiūra atskleidė daug rimtų trūkumų

  Baltarusijos atominės elektrinės streso testų peržiūros ataskaita atskleidė daug rimtų Baltarusijos AE projekto trūkumų. Europos šalių ekspertai ataskaitoje pateikė rekomendacijų, kaip šiuos trūkumus pašalinti, teigia Valstybinė atominės energetikos saugos inspekcija (VATESI).

  2018 liepos mėn. 04 d. 13:40:57

 • Konservatoriai piktinasi Seimo ir Vyriausybės neveiksnumu tvarkant reprezentacinę Lukiškių aikštę

  Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Audronius Ažubalis, Laurynas Kasčiūnas ir Paulius Saudargas artėjant Valstybės dienai atkreipia dėmesį į Seimo ir Vyriausybės neveiksnumą tvarkant Lietuvos valstybės reprezentacinę Lukiškių aikštę.

  2018 liepos mėn. 04 d. 13:20:51

 • Prezidentė: tik dirbdami išvien galime užtikrinti Lietuvos, Italijos ir visų Europos žmonių saugumą

  Būtinybę siekti vienybės dorojantis su pagrindiniais ES ir geopolitiniais iššūkiais pabrėžė prezidentė Dalia Grybauskaitė, ketvirtadienį susitikusi su valstybinio vizito į Lietuvą atvykusiu Italijos Respublikos prezidentu Serdžijumi Matarela.

  2018 liepos mėn. 05 d. 14:52:55

 • Lietuva oficialiai tapo 36-ąja EBPO nare (papildyta)

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvoje viešinčiam Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos vadovui Angelui Gurria ir įteikė valstybinį apdovanojimą už paramą mūsų šaliai siekiant narystės EBPO.

  2018 liepos mėn. 05 d. 11:55:27

 • Teisingumo ministerija skųs teismo sprendimą dėl A.Norkevičiaus

  Vilniaus apygardos administraciniam teismui trečiadienį priėmus sprendimą iš dalies patenkinti Artūro Norkevičiaus skundą dėl jo neskyrimo Kalėjimų departamento vadovu, Teisingumo ministerija skųs šį teismo sprendimą.

  2018 liepos mėn. 05 d. 10:47:27

 • M.Bastys jau pateikė pareiškinius dokumentus dalyvauti rinkimuose

  Iki šių metų liepos 13 d. tęsis kandidatų į Seimo narius vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje pareiškinių dokumentų teikimas Vyriausiajai rinkimų komisijai ir apygardos rinkimų komisijai, informuoja VRK.

  2018 liepos mėn. 05 d. 09:30:39

 • Etikos sargai konstatavo daugybę pažeidimų

  Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad keturi viceministrai pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

  2018 liepos mėn. 04 d. 17:26:59

 • D.Grybauskaitė: „Brexit“ derybose būtina spartesnė pažanga

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su vyriausiuoju Europos Sąjungos „Brexit“ derybininku Mišeliu Barnjė, aptarė „Brexit“ derybų eigą ir pažangą. Prezidentė taip pat pabrėžė Lietuvos prioritetus derantis tiek dėl Jungtinės Karalystės išstojimo, tiek dėl naujo šios šalies ir ES ateities santykių modelio.

  2018 liepos mėn. 04 d. 17:06:00

 • Bankai iš mūsų tyčiojasi, o politikai pritūpę tyli

  Nuo rugpjūčio „Swedbank“ klientai negalės banko skyriuose išsigryninti 50 Eur, kad paskolintų savo pusseserei ar draugei iki algos. Ne, taip nebus. Pasakė švedų bankas. Arba iškart išsigrynink 2000 Eur, arba iš viso į banką bei jo filialus nelandžiok.

  2018 liepos mėn. 04 d. 14:13:42

 • Ž. Vaičiūnas: Baltarusija branduolinę saugą turi užtikrinti įgyvendindama rekomendacijas

  Energetikos ministro Žygimanto Vaičiūno teigimu, Europos Komisijai (EK) paskelbus Astravo atominės elektrinės streso testų ataskaitą, Baltarusija privalo ištaisyti visus nukrypimus nuo tarptautinių ir visuotinai pripažintų branduolinės saugos reikalavimų pagal paskelbtas ekspertų grupės rekomendacijas.

  2018 liepos mėn. 04 d. 13:45:58

 • Etikos sargai tirs P. Gražulio elgesį

  Seimo Etikos ir procedūrų komisija nutarė pradėti tyrimą dėl nesantuokinio vaiko susilaukusio Seimo nario Petro Gražulio nepagarbaus elgesio su moterimi.

  2018 liepos mėn. 04 d. 13:24:08

 • Etikos sargai: kalbėjimas apie girtumą, neturint įrodymų, diskredituoja institucijos vardą

  Seimo Etikos ir procedūrų komisija ketina parengti protokolinį nutarimą, kuriame bus įvertinti kai kurių Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narių vieši kaltinimai Seimo pirmininko pavaduotojui Gediminui Kirkilui, neva jis Seimo posėdžiui pirmininkavo neblaivus.

  2018 liepos mėn. 04 d. 11:51:35

 • PASVEIKINO: Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino metinės augančio smulkiojo ir vidutinio verslo konferencijos „Gazelė 2018“ apdovanojimų ceremonijos dalyvius.
 • STABDYS: per popiežiaus vizitą bus stabdoma dalis darbų keliuose
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar stebėsite su popiežiaus Pranciškaus vizitu Lietuvoje susijusius renginius?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +11 +16 C

   +13  +15 C

 

   +12  +13 C

  +23  +26 C

   +24  +26 C

 

   +16  +17 C

  4-8 m/s

 2-5 m/s

 

    3-5 m/s

 

reklama
Ukis 2018