respublika.lt

2018 rugsėjo 26, trečiadienis

 • O.Strikulienė: Atominę būtų pigiau nuardyti su laužtuvais, bet užkasime ją savo eurais

  Šią savaitę Lietuvoje lankosi Europos komisarė Rebeka Harms (Rebecca Harms). Turinti informuoti Europos Komisiją, kiek Lietuvai dar reikia pinigų, kad pagaliau, ak, pagaliau ar bent kada nors uždarytų Ignalinos atominę elektrinę.

  2018 liepos mėn. 17 d. 13:40:11

 • Prezidentė prakalbo apie savo skaidrumą

  Praėjusį ketvirtadienį kelių dešimčių Seimo narių registruotą iniciatyvą sudaryti laikinąją komisiją, kuri toliau tirtų neskaidrius verslo ir politikų ryšius, prezidentė Dalia Grybauskaitė vadina oligarchų kerštu.

  2018 liepos mėn. 17 d. 09:30:11

 • Už apšmeižtus šviesuolius teks atsakyti

  Šeštadienį „Vakaro žinios“ rašė apie tai, kad Seimo valdyba sulaukė prašymo išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių viešai buvo paskelbta, esą Lietuvos šviesuoliai aktorius Donatas Banionis ir dirigentas Saulius Sondeckis buvo KGB agentų sąraše.

  2018 liepos mėn. 17 d. 09:25:09

 • A.Svitojus apie tiesioginių išmokų ribojimą stambiems ūkiams

  Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) sprendimas riboti tiesiogines išmokas didiesiems ūkiams yra tik pirmas žingsnis, kuris kol kas - labai lengvas ir minkštas, sako Žemės ūkio rūmų pirmininkas Arūnas Svitojus. Tiesa, jo teigimu, taip bandoma subalansuoti žemės ūkį, todėl artimiausiu metu mažiesiems ūkiams naudos tai neatneš.

  2018 liepos mėn. 16 d. 12:28:06

 • Ką signalizuoja „žmogiškųjų išteklių“ sąvoka?

  Terminas „žmogiškieji ištekliai“ gali signalizuoti, kad organizacija į savo darbuotojus žiūri kaip į greitai pakeičiamą darbo jėgą, tačiau tai daugeliu atvejų priklauso nuo vadovo, kuris turi parodyti, kad darbuotojas jam rūpi ne vien dėl darbo rezultatų, sako psichologai.

  2018 liepos mėn. 16 d. 07:57:31

 • G.Paluckas įsidarbino velnio advokatu

  Kažkada Gintautas Paluckas priklausė jauniesiems konservatoriams. Dabar jis dedasi socialdemokratu, netgi šios partijos pirmininku, tačiau sena meilė nerūdija. Ponas Gintautas labai nori apginti nuo parlamentinio tyrimo konservatorius. Ir dar bijo, kad nebus tiriami socdemai, - ironizuoja dienraštis "Vakaro žinios" "Elito naujienose".

  2018 liepos mėn. 14 d. 14:36:05

 • Prezidentė parveš sunkų apdovanojimą

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė vakar išvyko į Vokietiją, kur šiandien Miunsterio mieste Lietuvos žmonių vardu atsiims Vestfalijos taikos premiją. Šiemet šis prestižinis apdovanojimas skirtas trims Baltijos šalims už išskirtinį demokratinio vystymosi pavyzdį ir indėlį į Europos taiką. Apdovanojimas tikriausia svers ne vieną šimtą kilogramų, mat šalies vadovė su savimi į Vokietiją vežasi septynių asmenų palydą.

  2018 liepos mėn. 14 d. 06:00:31

 • Krašto apsaugos savanorių pajėgoms vadovaus pulkininkas leitenantas D. Pašvenskas

  Penktadienį per oficialią ceremoniją Vilniuje Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) vado pareigas iš pulkininko Arturo Jasinsko perėmė pulkininkas leitenantas Dainius Pašvenskas.

  2018 liepos mėn. 13 d. 16:53:06

 • Politikams rūpi reforma, bet ne vaikas

  Vaiko teisių apsaugos srityje Regina Klevinskienė dirbo 20 metų. Dabar jau buvusi Raseinių rajono savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja neslepia, kad darbą ji labai mylėjo. Deja, šiemet prieš išdidžiai politikų pristatytą vaiko teisių apsaugos reformos pradžią specialistė apsisprendė ir paliko savo darbo vietą.

  2018 liepos mėn. 13 d. 16:12:53

 • ŽŪM ribos tiesiogines išmokas stambiems ūkiams

  Nuo kitų metų pradedamas taikyti šimtaprocentinis išmokų ribojimas ūkiams, kuriems skirta parama viršija 150 tūkst. eurų, praneša Žemės ūkio ministerija (ŽŪM).

  2018 liepos mėn. 13 d. 11:15:06

 • VRK reikalauja „Naisių vasarą“ pripažinti politine reklama

  Vyriausioji rinkimų komisija antradienį svarsto, ar Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderiui Ramūnui Karbauskiui priklausančio „Agrokoncerno“ finansuotame seriale „Naisių vasara“ nebuvo paslėpta politinė reklama.

  2018 liepos mėn. 17 d. 11:46:11

 • P.Auštrevičius gauna algą už neveiklumą

  Tai, kad nepavyksta sustabdyti Astravo atominės elektrinės statybų, yra Lietuvos politikų neveiklumo rezultatas, - sako Petras Auštrevičius. Mat jie nesugeba tinkamai iškelti klausimo Europos Sąjungoje. Tas pats ponas Petras jau ketverius metus tūno Europos Parlamente. Ką jūs veikiate Briuselyje, europarlamentare?

  2018 liepos mėn. 17 d. 09:29:11

 • Antikorupcinės programos: gelbėjimosi ratas ar pinigų švaistymas

  Antikorupcinis švietimas, nepakantumo korupcijai skatinimas - apie tokias ir panašias programas girdime nuolat. Tik nėra aišku, kokie visų tų programų rezultatai. Neva rezultatai nėra apčiuopiami ir juos pamatyti galima tik po kelerių, o gal net keliasdešimties metų.

  2018 liepos mėn. 17 d. 07:20:22

 • Seimo nariai atostogaus kukliai

  Baigėsi Seimo pavasario sesija ir Seimo nariai, be posėdžių, tikisi gerai pailsėti. Kad ir kaip būtume pratę manyti, kad politikai - didžiausi keliauninkai po egzotiškas šalis, šįkart parlamentarai stebina paprastumu: dauguma jų ilsėsis kaime - daržuose, miškuose, prie ežerų.

  2018 liepos mėn. 16 d. 08:20:33

 • Kas nutrins KGB dėmes?

  Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo akto signatarai Audrius Butkevičius ir Zigmas Vaišvila įsitikinę, kad Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė turėtų trauktis iš pareigų dėl to, kad apšmeižė aktorių Donatą Banionį ir dirigentą Saulių Sondeckį bendradarbiavimu su KGB. Tuo jie ketina įtikinti ir Seimo valdybą.

  2018 liepos mėn. 15 d. 08:06:04

 • S.Skvernelio profesionalai dar daug malkų priskaldys

  Dabartinė Vyriausybė stebina savo sprendimais, neretai sulaukiančiais ne tik rinkėjų, bet ir Seimo bei Prezidentūros pasipiktinimo, tačiau ji iš įpročio save tebevadina profesionalų Vyriausybe. Ar ji verta tokio titulo? Žinomas politologas, Mykolo Romerio universiteto dėstytojas doc. dr. Vytautas Dumbliauskas „Vakaro žinioms“ pateikė kiekvieno ministro charakteristikas, o visos Vyriausybės darbą tevertina penketu dešimtbalėje sistemoje.

  2018 liepos mėn. 14 d. 14:33:00

 • Rolandas Paksas. Tiesioginė Prezidentės Dalios Grybauskaitės atsakomybė

  Norėčiau toliau pratęsti svarstymus apie vis labiau dabarties mūsų visuomenę apraizgančią „gyvenimo mele“ kultūrą ir jos nepaprastai žalingą poveikį žmogui bei visai valstybei. Pastaraisiais metais Lietuvoje dominuoja nuostata, kad žmogui geriau „nekišti nosies“ į politiką, nes tai yra tik siauro „išrinktųjų specialistų rato“ sritis ir užsiėmimas.

  2018 liepos mėn. 13 d. 17:13:35

 • Seimūnas M.Mackevičius „užmiršo“ savo praeitį

  Parlamentaras Michalas Mackevičius slepia savo biografiją. Ir turi tam pagrindo. Paaiškėjo, kad jis studijavo Sovietų Sąjungos aukštojoje partinėje mokykloje Maskvoje. Nei Seimo, nei Vyriausiosios rinkimų komisijos interneto svetainėse esančiose biografijose apie tai nė žodžiu neužsimenama.

  2018 liepos mėn. 13 d. 16:37:31

 • V.Bakas: R.Karbauskio tyrimas yra iššūkis pilietinei visuomenei

  „Valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio iniciatyva vykdyti dar vieną parlamentinį tyrimą bus iššūkis ne tik frakcijai ir opozicijai, tačiau ir pilietinei visuomenei, sako Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas.

  2018 liepos mėn. 13 d. 14:57:05

 • R.Karbauskis įrodinėja, kad jis nesąs Pijus

  Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis vakar sukvietė žurnalistus, kad informuotų juos, jog inicijuojama laikinoji Seimo komisija, kuri toliau narpliotų neskaidrius verslo bei politikų, neišskiriant nė prezidentės, ryšius.

  2018 liepos mėn. 13 d. 07:27:23

 • SIŪLYKITE: Seimo Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus Lietuvos Respublikos piliečius iki šių metų spalio 31 d. teikti prašymus su siūlomais pretendentais 2018 metų Laisvės premijai gauti.
 • PRADĖS: artimiausiu metu teisingumo ministro Elvino Jankevičiaus patarėju pradės dirbti buvęs Viešųjų pirkimų tarnybos vadovas Žydrūnas Plytnikas.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar norėtumėte, kad jūsų name jau būtų įjungtas šildymas?

balsuoti rezultatai

Ar jums su darbdaviu pavyksta susitarti dėl atostogų datos ir terminų?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +2   +10 C

   +8   +13 C

 

   +10  +12 C

  +9  +13 C

   +16  +17 C

 

   +13  +15 C

  15-18 m/s

 3-7 m/s

 

    2-6 m/s

 

USD - 1.1777 PLN - 4.2930
RUB - 77.3603 CHF - 1.1376
GBP - 0.8943 NOK - 9.5713
reklama
Sveikata Grožis