respublika.lt

2018 rugsėjo 21, penktadienis

 • Nauja Lietuvos karių pamaina išvyko į NATO operaciją Afganistane

  Į tarptautinę NATO operaciją „Tvirta parama“ Afganistane trečiadienį Lietuvos kariuomenės orlaiviu „Spartan“ išvyko nauja Lietuvos karių pamaina.

  2018 liepos mėn. 18 d. 12:07:04

 • Drastiški akcizai neišgelbėjo: biudžetas papilnėjo mažiau nei planuota

  Pernai valdančiųjų sprendimu drastiškai padidinti akcizai alkoholiui, šiemet papildomai vėl didėjo akcizas tabako gaminiams, taip pat brangiau mokame ir už dyzeliną. Valdžia tikėjosi iš šio mokesčio gerokai papildyti biudžetą ir dar atpratinti žmones rūkyti bei gerti. Panašu, kad nė vienas tikslas nepasiektas.

  2018 liepos mėn. 18 d. 10:17:44

 • Ž.Pavilionis šturmuos Baltuosius rūmus

  Seimūnas Žygimantas Pavilionis ketina nubausti JAV prezidentą Donaldą Trampą už pokalbius su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Baltųjų rūmų šeimininkui Lietuvos politikas lieps atlikti sunkią užduotį - uždaryti Astravo atominę elektrinę. Žinos tada, kaip su rusais bendrauti.

  2018 liepos mėn. 18 d. 07:10:11

 • R.Karbauskis svarsto galimybę VRK sprendimą skųsti teismui

  Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) sprendžiant, ar „Naisių vasaroje“ nebuvo paslėpta Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) politinė reklama, partijos lyderis Seimo narys Ramūnas Karbauskis neatmeta galimybės dėl kai kurių galimų VRK sprendimo epizodų kreiptis į teismą.

  2018 liepos mėn. 17 d. 15:09:07

 • R.Karbauskis apie bendradarbiavimą su „tvarkiečiais“: susitarimą turėsime

  Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis tikisi, kad dar iki rugsėjo 10 d. prasidėsiančios Seimo rudens sesijos gali būti pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo su frakcija „Tvarka ir teisingumas“.

  2018 liepos mėn. 17 d. 14:37:39

 • VRK reikalauja „Naisių vasarą“ pripažinti politine reklama

  Vyriausioji rinkimų komisija antradienį svarsto, ar Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderiui Ramūnui Karbauskiui priklausančio „Agrokoncerno“ finansuotame seriale „Naisių vasara“ nebuvo paslėpta politinė reklama.

  2018 liepos mėn. 17 d. 11:46:11

 • P.Auštrevičius gauna algą už neveiklumą

  Tai, kad nepavyksta sustabdyti Astravo atominės elektrinės statybų, yra Lietuvos politikų neveiklumo rezultatas, - sako Petras Auštrevičius. Mat jie nesugeba tinkamai iškelti klausimo Europos Sąjungoje. Tas pats ponas Petras jau ketverius metus tūno Europos Parlamente. Ką jūs veikiate Briuselyje, europarlamentare?

  2018 liepos mėn. 17 d. 09:29:11

 • Antikorupcinės programos: gelbėjimosi ratas ar pinigų švaistymas

  Antikorupcinis švietimas, nepakantumo korupcijai skatinimas - apie tokias ir panašias programas girdime nuolat. Tik nėra aišku, kokie visų tų programų rezultatai. Neva rezultatai nėra apčiuopiami ir juos pamatyti galima tik po kelerių, o gal net keliasdešimties metų.

  2018 liepos mėn. 17 d. 07:20:22

 • Seimo nariai atostogaus kukliai

  Baigėsi Seimo pavasario sesija ir Seimo nariai, be posėdžių, tikisi gerai pailsėti. Kad ir kaip būtume pratę manyti, kad politikai - didžiausi keliauninkai po egzotiškas šalis, šįkart parlamentarai stebina paprastumu: dauguma jų ilsėsis kaime - daržuose, miškuose, prie ežerų.

  2018 liepos mėn. 16 d. 08:20:33

 • Kas nutrins KGB dėmes?

  Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo akto signatarai Audrius Butkevičius ir Zigmas Vaišvila įsitikinę, kad Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė turėtų trauktis iš pareigų dėl to, kad apšmeižė aktorių Donatą Banionį ir dirigentą Saulių Sondeckį bendradarbiavimu su KGB. Tuo jie ketina įtikinti ir Seimo valdybą.

  2018 liepos mėn. 15 d. 08:06:04

 • Ne pensininkai galvoje (visas tekstas)

  Konservatorius Mykolas Majauskas „advokatauja” privatiems pensijų fondams, kurie apiplėšinėja tiek esamus, tiek būsimus pensininkus.

  2018 liepos mėn. 18 d. 11:35:11

 • V.Landsbergio nusikaltimų prokurorai tirti nenori

  Lietuvos teisėsauga iki šiol yra užvaldyta politinių grupuočių. Konservatorių vadų nusikaltimai netiriami, o prieš juos liudijantys asmenys užčiaupiami ir marginalizuojami.

  2018 liepos mėn. 18 d. 07:11:44

 • VRK sprendimas: kai kurie „Naisių vasaros“ epizodai yra politinė reklama

  Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pritarė, kad dalis serialo „Naisių vasara“ gali būti laikoma politine reklama. Neleistina politine reklama pripažinti serialo epizodai, kuriuose „valstiečių“ pirmininkas Ramūnas Karbauskis kviečia atvykti į Naisius.

  2018 liepos mėn. 17 d. 16:11:37

 • Skelbiamas konkursas į Kultūros paveldo departamento vadovo pareigas

  Kultūros ministerija paskelbė konkursą į Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktoriaus pareigas. Konkursas skelbiamas birželio pabaigoje pasibaigus ankstesnės departamento direktorės Dianos Varnaitės ketverių metų kadencijai.

  2018 liepos mėn. 17 d. 14:58:12

 • O.Strikulienė: Atominę būtų pigiau nuardyti su laužtuvais, bet užkasime ją savo eurais

  Šią savaitę Lietuvoje lankosi Europos komisarė Rebeka Harms (Rebecca Harms). Turinti informuoti Europos Komisiją, kiek Lietuvai dar reikia pinigų, kad pagaliau, ak, pagaliau ar bent kada nors uždarytų Ignalinos atominę elektrinę.

  2018 liepos mėn. 17 d. 13:40:11

 • Prezidentė prakalbo apie savo skaidrumą

  Praėjusį ketvirtadienį kelių dešimčių Seimo narių registruotą iniciatyvą sudaryti laikinąją komisiją, kuri toliau tirtų neskaidrius verslo ir politikų ryšius, prezidentė Dalia Grybauskaitė vadina oligarchų kerštu.

  2018 liepos mėn. 17 d. 09:30:11

 • Už apšmeižtus šviesuolius teks atsakyti

  Šeštadienį „Vakaro žinios“ rašė apie tai, kad Seimo valdyba sulaukė prašymo išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių viešai buvo paskelbta, esą Lietuvos šviesuoliai aktorius Donatas Banionis ir dirigentas Saulius Sondeckis buvo KGB agentų sąraše.

  2018 liepos mėn. 17 d. 09:25:09

 • A.Svitojus apie tiesioginių išmokų ribojimą stambiems ūkiams

  Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) sprendimas riboti tiesiogines išmokas didiesiems ūkiams yra tik pirmas žingsnis, kuris kol kas - labai lengvas ir minkštas, sako Žemės ūkio rūmų pirmininkas Arūnas Svitojus. Tiesa, jo teigimu, taip bandoma subalansuoti žemės ūkį, todėl artimiausiu metu mažiesiems ūkiams naudos tai neatneš.

  2018 liepos mėn. 16 d. 12:28:06

 • Ką signalizuoja „žmogiškųjų išteklių“ sąvoka?

  Terminas „žmogiškieji ištekliai“ gali signalizuoti, kad organizacija į savo darbuotojus žiūri kaip į greitai pakeičiamą darbo jėgą, tačiau tai daugeliu atvejų priklauso nuo vadovo, kuris turi parodyti, kad darbuotojas jam rūpi ne vien dėl darbo rezultatų, sako psichologai.

  2018 liepos mėn. 16 d. 07:57:31

 • G.Paluckas įsidarbino velnio advokatu

  Kažkada Gintautas Paluckas priklausė jauniesiems konservatoriams. Dabar jis dedasi socialdemokratu, netgi šios partijos pirmininku, tačiau sena meilė nerūdija. Ponas Gintautas labai nori apginti nuo parlamentinio tyrimo konservatorius. Ir dar bijo, kad nebus tiriami socdemai, - ironizuoja dienraštis "Vakaro žinios" "Elito naujienose".

  2018 liepos mėn. 14 d. 14:36:05

 • PASVEIKINO: Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino metinės augančio smulkiojo ir vidutinio verslo konferencijos „Gazelė 2018“ apdovanojimų ceremonijos dalyvius.
 • STABDYS: per popiežiaus vizitą bus stabdoma dalis darbų keliuose
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar stebėsite su popiežiaus Pranciškaus vizitu Lietuvoje susijusius renginius?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +11 +16 C

   +13  +15 C

 

   +12  +13 C

  +23  +26 C

   +24  +26 C

 

   +16  +17 C

  4-8 m/s

 2-5 m/s

 

    3-5 m/s

 

reklama
Sveikata Grožis