respublika.lt

2018 rugsėjo 19, trečiadienis

 • Lietuvos prezidento rinkimus siūloma surengti kitų metų gegužės 12 d.

  Lietuvos prezidento rinkimus siūloma surengti 2019 m. gegužės 12 d. Tokį nutarimo projektą Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. Seimas, vadovaudamasis Konstitucija, turės paskirti prezidento rinkimų datą.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 12:55:20

 • R.Karbauskis: prezidentė labai stipriai klysta

  Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad Seimo tyrimo komisijos sudaromos ne tam, kad išgąsdintų Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę, o siekiant skaidresnės politikos.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 12:52:05

 • Apmulkinti „Snoro“ indėlininkai pinigų gali nesulaukti niekada

  Į redakciją kreipėsi garbaus amžiaus vilnietė, kurios viso gyvenimo santaupos prasmego „Snoro“ liūne. Vilties jas atgauti beveik nėra. Nebent įrodžius, kad bankas begėdiškai ją apgavo. Tačiau tai ilgas ir brangiai kainuojantis teismų kelias. Kas dabar suskaičiuos, kiek tokių žmonių yra. Neabejojant galima pasakyti tik viena: daug.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 12:45:11

 • Bus klausiama, ar V.Titovas sulaužė tarybos nario priesaiką

  Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nariui Viačeslavui Titovui tęsiama įgaliojimų netekimo procedūra. Ketvirtadienį savivaldybės taryba pritarė V. Titovo pasisakymus apie Lietuvos partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą tyrusios komisijos išvadoms ir nutarė kreiptis į Vyriausiąjį administracinį teismą.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 11:46:20

 • Teisingumo ministras: svarbu sudaryti geresnes darbo sąlygas pareigūnams

  Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius teigia, kad antradienį įvykęs profsąjungų piketas prie Alytaus pataisos namų tikrai nesustabdys pradėtos bausmių vykdymo sistemos reformos, kurios vienas svarbiausių ir pagrindinių tikslų yra pareigūnų darbo užmokesčio didinimas, ir žada dar platesnį dialogą su profsąjungomis.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 10:41:04

 • S.Skvernelis: šmeižtui kuriamos specialios strategijos

  Susidūrus su idėjų ir pasiūlymų stoka, oponentų šmeižtas ir diskreditavimas tampa pagrindiniu politinės kovos įrankiu, mano premjeras Saulius Skvernelis. Esą tokiu tikslu net kuriamos specialios strategijos.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 10:19:44

 • Seimo nariai tarkuos kolegas dėl krizės

  Seimo Biudžeto ir finansų komitetas, turintis specialiosios tyrimo komisijos statusą, vakar tęsė tyrimą, kodėl 2009-2010 m. Lietuvoje kilo krizė. Komiteto nariais yra ir du konservatoriai, užėmę įtakingas pareigas krizės laikais - tuometinis premjeras Andrius Kubilius bei tuometinis jo patarėjas finansų ir ekonomikos klausimais Mykolas Majauskas.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 08:54:20

 • Pritarta siūlymui tobulinti gydymo įstaigų vadovų algos apskaičiavimą

  Ministrų kabinetas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rengtai Vyriausybės išvadai dėl Seimo narių Astos Kubilienės, Dariaus Kaminsko ir Vidos Ačienės siūlymų tobulinti gydymo įstaigų vadovų darbo užmokesčio reglamentavimą.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 17:23:11

 • Dėl kompensacijų už elektros stulpus gali mokėti visi elektros vartotojai

  Trečiadienį Seimo energetikos komisija svarstė klausimą dėl kompensavimo modelio žemės savininkams už elektros tinklų infrastruktūrą jų valdose. Svarstoma, kad žemės savininkai, kurių sklypuose įrengti elektros stulpai ar kita elektros tinklų operatorių naudojama įranga, galės gauti vienkartines kompensacijas.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 15:51:44

 • Pirmas susitikimas šiek tiek „prisvilo“

  Alytaus pataisos namuose įvyko įkalinimo įstaigose dirbančių pareigūnų susitikimas su teisingumo viceministru Ernestu Jurkoniu bei Kalėjimų departamento direktoriumi Robertu Krikštaponiu.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 15:39:11

 • Demografijos iššūkius Seimas rengiasi spręsti sistemiškai

  Seimas po svarstymo pritarė Seimo nutarimo projektui, kuriuo siekiama patvirtinti Demografijos, migracijos ir integracijos politikos 2018-2030 m. strategiją. Šį sprendimą parlamentui siūloma priimti atsižvelgiant į sudėtingą Lietuvos demografinę padėtį.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 12:53:42

 • Vyro ir moters jau negana

  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija rengia pasitarimą dėl Stambulo konvencijos, kuri įteisintų „socialinę lytį“. Parašą po ja dar prieš 8 metus suraitė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, tačiau Parlamentui užtekdavo sveiko proto jos neratifikuoti. Ar užteks ir šįkart?

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 12:46:44

 • Į Seimo kontrolierius siūloma M.Vainiutės kandidatūra

  Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis siūlo Seimo kontroliere paskirti buvusią teisingumo ministrę Mildą Vainiutę. Kitą savaitę Seimo pirmininkas ketina pristatyti jos kandidatūrą Seimui. Jeigu Seimas pritartų, ji tirtų savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklą.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 12:04:17

 • D.Grybauskaitei - paskutinis vokiškas reveransas

  Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė penktadienį Vilniuje, tikriausiai paskutinį kartą eidama Lietuvos prezidento pareigas, priims Vokietijos kanclerę Angelą Merkel. Nors šiemet mūsų šalyje lankėsi gausus žinomų politikų ir monarchų būrys, Vokietijos ir Lietuvos vadovių bičiulystę iliustruoja tai, kad A. Merkel kol kas vienintelė aukščiausio lygio Vakarų Europos vadovė, radusi laiko apsilankyti Lietuvoje.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 10:53:26

 • Kuo mažiau žmonės žino, tuo ramiau K.Glaveckas miega

  Seimo narys Kęstutis Glaveckas nepatenkintas, kad vasarą Parlamente dirbo šiuolaikinių technologijų specialistai. Mat šie, ponui Glaveckui nežinant, visur primontavo blakių. Dabar Seimo nariai net komitetų posėdžiuose nebegalės ramiai snausti.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 10:22:11

 • N.Puteikis ragina leisti R.Paksui dalyvauti prezidento rinkimuose

  Seimo narys Naglis Puteikis, ketinantis kandidatuoti artėjančiuose Lietuvos prezidento rinkimuose, kreipiasi į politinio proceso dalyvius, ragindamas vykdyti Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimą ir sudaryti galimybę šiuose rinkimuose dalyvauti Europos Parlamento nariui Rolandui Paksui.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 10:13:41

 • Siūloma mažinti referendumo kartelę dėl kai kurių Konstitucijos nuostatų pakeitimo

  Parlamentarų grupė siūlo sumažinti referendumo kartelę dėl kai kurių Konstitucijos nuostatų pakeitimo. Siūloma nustatyti, kad sprendimams dėl Konstitucijos skirsnių „Lietuvos valstybė“ ir „Konstitucijos keitimas“ nuostatų pakeitimo priimti reikia daugiau kaip pusės referendume dalyvavusių piliečių, tačiau ne mažiau kaip 2/5 piliečių, turinčių rinkimų teisę ir įrašytų į rinkėjų sąrašus.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 19:25:57

 • Specialių priežiūros poreikių turinčių vaikų tėvus siūloma drausti valstybės lėšomis

  Jeigu Seimas pritars, nuo 2020 metų pensijų ir nedarbo socialiniu draudimu valstybės lėšomis bus draudžiamas vienas iš tėvų arba įtėvių, prižiūrinčių neįgalų asmenį su nustatytu specialiuoju priežiūros (pagalbos) poreikiu.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 16:01:00

 • Konservatorių strategija: svaidytis purvais ir toliau

  Nežinia kokiais būdais į „Delfį“ nutekėjęs konservatorių politinės veiklos strateginis planas rodo, kad jie daug tikisi iš artėjančių rinkimų. Pavyzdžiui, Seimo rinkimuose TS-LKD tikisi gauti liūto dalį: 46-48 mandatus.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 15:51:11

 • J. Petrauskienė neįžvelgia interesų konflikto

  Nusišalinti nuo sprendimų, susijusių su įstaigomis, pirkusiomis paslaugas iš Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM), ministrė Jurgita Petrauskienė nematė pagrindo. Seimo Antikorupcijos komisijos posėdyje politikė teigė neįžvelgusi interesų konflikto.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 15:32:11

1 2 3 4 5 6 7 ... 716
 • PABĖGO: antradienį Pietų Korėjos Tedžono mieste, kuris yra už 160 kilometrų į pietus nuo Seulo, iš zoologijos sodo pabėgo puma.
 • NELAIMĖ: Austrijos Graco mieste traukiniui susidūrus su autobusu, vienas žmogus žuvo, o dar 11 buvo sužeista.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar vizitai pas gydytojus ir tyrimai turėtų būti apmokestinti?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +8 +11 C

   +9  +11 C

 

   +8  +10 C

  +11  +24 C

   +22  +26 C

 

   +21  +24 C

  2-3 m/s

 3-5 m/s

 

    2-3 m/s

 

reklama
Sveikata Grožis