respublika.lt

2018 rugsėjo 21, penktadienis

 • Lietuvos laukia griežtos sankcijos

  Išskirtinis interviu „Vakaro žinioms“ su tarptautinės teisės žinovu, advokatu, Tituluotų arbitrų instituto eksprezidentu dr. Eugenu Zalpijum, teisme atstovavusiu R.Pakso interesams bei ginančiam žmogaus teises europinėse institucijose.

  2018 liepos mėn. 26 d. 11:02:11

 • O.Strikulienė: Kas yra lietuviška savivaldybė - savivalda ar vietos savisauga?

  Lietuvoje gyventojų mažėja. Savivaldybėse darbuotojų daugėja. Paradoksalu? Netgi labai. Nes restoranų tinklas, vardu „Savivaldybė“, tuoj turės daugiau virėjų nei klientų.

  2018 liepos mėn. 26 d. 07:16:11

 • Atimtas Tautos balsas

  Lietuvoje iš Tautos suvereno galia atimta jau seniai. Štai politikams nusprendus įteisinti dvigubą pilietybę, referendumą jie ketina prastumti bet kokia kaina.

  2018 liepos mėn. 25 d. 19:33:22

 • Valgome ne tik žuvis, bet ir klastotes

  Įsigiję žuvies produktų ne visuomet galite būti tikri, kad valgysite būtent tos rūšies žuvį, kokia deklaruota ant pakuotės. Klastotėms žuvininkystės sektoriuje prielaidas pirmiausia sudaro globali tarptautinė prekyba.

  2018 liepos mėn. 25 d. 12:32:59

 • Vyriausybė aptars poziciją EK konsultacijose dėl vasaros laiko susitarimų

  Vyriausybės trečiadienio pasitarime numatyta tartis, kokios pozicijos laikytis Lietuvai Europos Komisijos (EK) viešosiose konsultacijose dėl vasaros laiko susitarimų.

  2018 liepos mėn. 25 d. 10:54:03

 • Valdininkų skaičius savivaldybėse auga

  Kelerius metus iš eilės mažėjęs, pernai savivaldos aparatas ėmė augti, rodo Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) ekspertų atlikta Lietuvos savivaldybių administracijų analizė.

  2018 liepos mėn. 25 d. 10:20:35

 • Smulkiųjų šešėlį trauks į šviesą

  200 tūkst. eurų - tiek pinigų iš šešėlio kitąmet pažadėjo ištraukti Vyriausybė. Vienas iš būdų pasiekti tikslą - jau kitąmet įsigaliosianti gyventojų pajamų mokesčio lengvata už būsto, automobilio remonto ar auklės paslaugas. Tereikės iš paslaugų teikėjo paprašyti oficialaus apmokėjimo dokumento.

  2018 liepos mėn. 25 d. 06:57:29

 • Kauniečiai džiaugiasi, vilniečiai pjaunasi

  Kauniečiai didžiuojasi „Laisvės kariu“, o Vilniaus Lukiškių aikštėje atsirado tik atminimo lenta. Ir ta pati jau spėjo pradingti.

  2018 liepos mėn. 24 d. 18:49:11

 • Politikui partizanų vadas - žudikas, banditas ir teroristas

  Prieš kelerius metus Lietuvą fašistine valstybe išvadinęs ir ne kartą tautinės nesantaikos kurstymu kaltintas Klaipėdos miesto tarybos narys Viačeslavas Titovas prisiprašė. Įvertinę Lietuvos rusų sąjungos atstovo pasisakymus apie partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą, prokurorai uostamiesčio politiko atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą, o kolegos inicijuoja apkaltą.

  2018 liepos mėn. 24 d. 14:01:46

 • Pokyčiai partijų reitinguose

  Pastarosios gyventojų apklausos rodo kylančius Lietuvos socialdemokratų partijos reitingus. Tai, kad pastarąjį mėnesį visuomenės pasitikėjimas LSDP augo, o jų oponentų atskilusioje Lietuvos socialdemokratų darbo partijoje šiek tiek sumenko, ekspertai sieja su suintensyvėjusia LSDP komunikacija ir viešojoje erdvėje plačiai transliuotais partijos reklaminiais klipais.

  2018 liepos mėn. 24 d. 12:07:35

 • M.Švaikauskas: „Vilniaus vandenų“ skandalai - praeitis

  Skandalais išgarsėjusiai vandens tiekimo ir nuotekų valymo bendrovei „Vilniaus vandenys“ jau pradėjo vadovauti naujasis direktorius Marius Švaikauskas. Naujasis vadovas įsitikinęs, kad jokių skandalų daugiau nebus. „Esu sukaupęs pakankamai patirties, kaip sutvarkyti darbą“, - teigė M.Švaikauskas.

  2018 liepos mėn. 26 d. 10:59:11

 • E.Jankevičiaus ministerija mezga keistą projektą

  Elvino Jankevičiaus vadovaujama Teisingumo ministerija ketina paversti lobistais visas nevyriausybines organizacijas. Kitaip sakant, jos visos galės legaliai atakuoti politikus, siekdamos sau naudos. Įdomu, kaip šia teise pasinaudos žvejų draugijos ir mezgėjų būreliai.

  2018 liepos mėn. 26 d. 07:15:11

 • Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadorei Belgijos Karalystėje

  Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadorei Belgijos Karalystėje Ritai Kazragienei.

  2018 liepos mėn. 25 d. 13:42:58

 • A.Juozaitis užsienio politikoje siūlo stiprinti santykius su Latvija

  Valstybės orumo stiprinimas, Lietuvos kultūros, kalbos ir tautos išsaugojimas, santykių su Latvija plėtojimas, diplomatinio agresyvumo mažinimas bei atsargi laikysena politikos su Lenkija atžvilgiu - yra gairės, kurias savo užsienio politikos strategijoje įvardina potencialiu kandidatu dalyvauti 2019 metų Prezidento rinkimuose laikomas filosofas, vienas Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio pradininkų Arvydas Juozaitis.

  2018 liepos mėn. 25 d. 11:45:44

 • R.Masiulis: mums nereikėjo specialiai atleidinėti žmonių

  Susisiekimo ministras Rokas Masiulis sako, kad Susisiekimo ministerijoje ir jai pavaldžiose įstaigose jau sumažėjo per 20 proc. darbuotojų. Pasak ministro, nereikėjo tiesiogiai atleidinėti žmonių, vyko natūrali darbuotojų kaita. Be to, sujungtos keturios institucijos, pavaldžios Susisiekimo ministerijai.

  2018 liepos mėn. 25 d. 10:48:21

 • Didieji laivai plaukioja pustuščiai

  Dėl 363 ir 366 metrų ilgio laivų konteinervežių įplaukimo į Klaipėdos uostą iškyla problemų. Pas mus jie atplaukia pustuščiai, o rinkliavų lengvatų negauna. Bet jeigu jie būtų iki galo pakrauti, mūsų uoste jiems pritrūktų gylio.

  2018 liepos mėn. 25 d. 09:04:36

 • Seimas tuoj nušvis - jame dirba A.Sekmokas

  Arvydas Sekmokas trejus metus dirbo vyriausiuoju šalies elektriku, tai yra energetikos ministru. Pridirbo nemažai. Dabar ponas Arvydas vėl bando įjungti šviesą, šįkart - Seime, kur patarinėja parlamentarui Vytautui Bakui. Seimo narys bus apšviestas, tik bėda, kad buvusio ministro paslaugos valstybei gali kainuoti labai brangiai

  2018 liepos mėn. 25 d. 06:56:06

 • R.Karbauskis siūlo receptą, kaip nuo PSD skolų išvaduoti emigrantus

  Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis siūlys Seimui priimti įstatymo pataisas, kurios leistų išvaduoti nuo besikaupiančių Privalomojo sveikatos draudimo (PSD) skolų tuos emigravusius iš Lietuvos žmones, kurie savo išvykimo nedeklaravo, bet nesinaudoja sveikatos priežiūros įstaigų pagalba, praktiškai trejus metus nevykdo jokios veiklos Lietuvoje.

  2018 liepos mėn. 24 d. 15:10:39

 • Miesto taryba apmokestins automobilių stovėjimą Kauno centre

  Antradienį Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje politikų daugumos balsais priimtas sprendimas, kuriam nelinkusi pritarti dalis kauniečių, - labiausiai urbanizuotoje Karaliaus Mindaugo prospekto dalyje - tarp Senamiesčio ir A. Mickevičiaus gatvės - Savivaldybės įstaiga nuo rugpjūčio 1 dienos rinks mokestį už automobilių statymą.

  2018 liepos mėn. 24 d. 12:53:16

 • K.Navickas naujo viceministro ieškos po atostogų

  Kol kas realių kandidatų į aplinkos viceministro, atsakingo už atliekų tvarkymo, vandenų ir taršos prevencijos sektorius, pareigas nėra, o naujo viceministro paieškoms daugiau dėmesio bus skirta po trijų savaičių atostogų, Eltai sakė aplinkos ministras Kęstutis Navickas.

  2018 liepos mėn. 24 d. 11:18:32

 • PASVEIKINO: Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino metinės augančio smulkiojo ir vidutinio verslo konferencijos „Gazelė 2018“ apdovanojimų ceremonijos dalyvius.
 • STABDYS: per popiežiaus vizitą bus stabdoma dalis darbų keliuose
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar stebėsite su popiežiaus Pranciškaus vizitu Lietuvoje susijusius renginius?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +11 +16 C

   +13  +15 C

 

   +12  +13 C

  +23  +26 C

   +24  +26 C

 

   +16  +17 C

  4-8 m/s

 2-5 m/s

 

    3-5 m/s

 

reklama
Ukis 2018