respublika.lt

2018 rugsėjo 22, šeštadienis

 • Po tarptautinio projekto - ieškinys Jurbarko savivaldybei

  Jurbarko rajono savivaldybė, kartu su Nemano miesto administracija (Kaliningrado sritis, Rusija), 2013-2015 metais įgyvendinusi projektą „Nemuno upės ekologinės būklės gerinimas, įrengiant nuotekų surinkimo ir valymo infrastruktūrą Skirsnemunės miestelyje Jurbarko rajone bei Nemano mieste, nors ir įvykdė savo įsipareigojimus, dėl projekto sulaukė finansinių pretenzijų iš Lenkijos.

  2018 rugsėjo mėn. 19 d. 14:00:09

 • Labanoro girioje stabdomi miško kirtimai

  Aplinkos ministras Kęstutis Navickas sako, kad kilus visuomenės susirūpinimui dėl kertamos Labanoro girios, šioje saugomoje teritorijoje esančiuose valstybiniuose miškuose vieną mėnesį nebus vykdomi jokie kirtimai.

  2018 rugsėjo mėn. 19 d. 13:50:11

 • Narpliota „vieno tiekėjo“ viešuosiuose pirkimuose problema

  Seimo Audito komitetas trečiadienį narpliojo „vieno tiekėjo“ viešuosiuose pirkimuose problematiką. Komiteto pirmininkė Ingrida Šimonytė sakė, kad daug kuriuose viešuosiuose pirkimuose dalyvauja tik vienas dalyvis - kartais dėl to, kad konkurso sąlygos būna parengtos tokios, kad tinka tik vienam tiekėjui, kartais galbūt dėl kitų susitarimų ar kitų priežasčių.

  2018 rugsėjo mėn. 19 d. 12:06:40

 • V.Pranckietis kreipėsi į žmones: nesiųskite mums Basčio į Seimą

  Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad būtų nesaugu deklaruoti paramą konservatorei Irenai Hassei Zanavykų apygardoje vykstančiuose Seimo rinkimuose, tačiau kartu kreipiasi į žmones ir ragina antrajame ture nebalsuoti už Konstituciją sulaužiusį Mindaugą Bastį.

  2018 rugsėjo mėn. 19 d. 10:30:11

 • Iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko posto varomas P.Gražulis: Esu labiausiai tinkamas ginti žmogaus teises

  Trys Seimo Žmogaus teisių komiteto nariai sukilo prieš naująjį to paties komiteto narį Petrą Gražulį, tvirtindami, kad iš komiteto pasitrauks patys, jei nepasitrauks jų kolega.

  2018 rugsėjo mėn. 19 d. 08:00:56

 • R.Karbauskis siūlo apginti labiausiai pažeidžiamas šeimas

  Seimas pradėjo svarstyti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio antradienį Seimui pateiktą Valstybinio socialinio draudimo įstatymo pakeitimo projektą, kuris padės darbo stažą praradusiems vaikus auginusiems mamoms ir tėvams gauti didesnę pensiją.

  2018 rugsėjo mėn. 18 d. 19:55:11

 • Seimas tikslins politinės kampanijos išlaidų reglamentavimą

  Seimas nusprendė pradėti svarstyti Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymo 14 straipsnio pataisas, kuriomis siekiama užtikrinti politinių kampanijų finansavimo skaidrumą, nesudaryti prielaidų užsienio valstybėms daryti poveikį Lietuvos Respublikos rinkimų procesams ir vidaus politikos formavimui.

  2018 rugsėjo mėn. 18 d. 17:00:09

 • Antstolius tramdyti ketina ir prezidentė

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Seimui Antstolių įstatymo ir Civilinio proceso kodekso pataisas, kurios turėtų užtikrinti teisingas ir adekvačias antstolių paslaugų kainas. Šiandien Seime Antstolių įstatymo pataisas pristatys ir teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

  2018 rugsėjo mėn. 18 d. 16:12:11

 • Trišalė taryba bendro sutarimo minimalios algos klausimu nerado

  Antradienį Trišalė taryba nusprendė teikti atskiras nuomones dėl minimalaus mėnesinio atlyginimo didinimo, o sprendimą patikėti Vyriausybei. Šalies profesinės sąjungos laikosi pozicijos, jog MMA turi didėti iki 450 eurų, darbdaviai - 420 eurų, o Vyriausybė pateikė atnaujintą pasiūlymą MMA didinti iki 430 eurų.

  2018 rugsėjo mėn. 18 d. 15:08:11

 • Lietuva plėtos infrastruktūrą su Vidurio Europos šalimis

  Lietuva prisijungė prie Baltijos, Juodosios ir Adrijos jūrų regiono šalių prioritetinio infrastruktūros projektų sąrašo, padėsiančio susieti regiono valstybes energetinėmis, transporto ir skaitmeninėmis jungtimis. Sąrašas buvo patvirtintas Trijų jūrų iniciatyvos viršūnių susitikime Rumunijoje, kur šiuo metu vieši šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.

  2018 rugsėjo mėn. 18 d. 12:48:20

 • Sukčiavusį Vilniaus konservatorių keičia A.Skaistys

  Trečiadienį Vilniaus miesto savivaldybės posėdžio metu tarybos nario priesaiką davė konservatorius Audrius Skaistys. Politikas Eltai sakė, kad į pabaigą artėjančios tarybos kadencijos prioritetus diktuos darbotvarkė, todėl daugiausia dėmesio bus skiriama kontrolei.

  2018 rugsėjo mėn. 19 d. 13:56:22

 • Susitarti dėl algų nepavyko

  Nuo gegužės mėnesio Trišalėje taryboje vykstanti diskusija dėl minimalios mėnesinės algos dydžio nuo 2019 m. baigėsi šnipštu. Vakar partneriai išsiskyrė nesuradę bendro sutarimo, todėl sprendimą priimti turės pati Vyriausybė.

  2018 rugsėjo mėn. 19 d. 12:22:11

 • Seimo „valstiečiams“ neįdomi net pačių suraityta programa

  Seimas vakar didele balsų persvara pritarė parlamento rudens sesijos darbų programai. Nieko nuostabaus, nes „valstiečiai“, prie koalicijos prikalbinę oficialiai prisijungti „tvarkiečius“ ir neoficialiai - Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakciją, turi absoliučią daugumą Seime.

  2018 rugsėjo mėn. 19 d. 11:55:11

 • Apie laukiančią krizę Finansų ministerija žinojo dar 2007 metais

  Apie artėjančios krizės mastą Finansų ministerijos darbuotojai informavo ministrą iki šios likus metams, „Krizės komisijoje“ teigė ministerijos Finansų politikos departamento vyresnysis patarėjas Ričardas Kasperavičius.

  2018 rugsėjo mėn. 19 d. 09:56:55

 • A.Maldeikienė nori būti arčiau kaimo

  Apie auksinių rankų žmogų, mokantį daugybę darbų, sakoma - visų galų meistras. Ponia Aušra Maldeikienė taip pat mano mokanti kone viską. Kadangi ji - parlamentarė, ją reikėtų vadinti visų galų seimūne

  2018 rugsėjo mėn. 19 d. 07:55:46

 • Seimas imasi Ginklų fondo pertvarkos

  Seimas pradėjo svarstyti vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno pristatytas Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo ir lydimųjų teisės aktų pataisas, kuriomis siekiama įgyvendinti Ginklų fondo pertvarką ir atsisakyti valstybės monopolio prekiaujant trumpaisiais ginklais.

  2018 rugsėjo mėn. 18 d. 19:20:18

 • Seimas noriai imasi antstolių įkainių kontrolės

  Teisingumo ministerija, pasitarusi su Finansų ministerija, nustatinės skolų išieškojimo įkainius, o ne Lietuvos antstolių rūmai. Teikiamai Antstolių įstatymo pataisai prieštaravusių nebuvo, susilaikė 7 parlamentarai. Pataisai pritarė 86 Seimo nariai.

  2018 rugsėjo mėn. 18 d. 16:23:22

 • A.Juozaitis Rygoje susitiko su Lietuvos ir Latvijos sandraugos rėmėjais

  Rugsėjo 18 d. Latvijoje, Rygos Tautos namuose vienas iš Sąjūdžio pradininkų, filosofas ir rašytojas Arvydas Juozaitis, šį pirmadienį Biržų pilyje oficialiai paskelbęs, kad dalyvaus 2019-ųjų Lietuvos prezidento rinkimuose, susitiko su Rygos lietuviais ir latviais remiančiais jo iškeltą Latvijos ir Lietuvos sandraugos idėją.

  2018 rugsėjo mėn. 18 d. 16:04:11

 • Seimo vicepirmininkų gali būti daugiau

  Seime skinasi kelią Statuto pataisos, numatančios dar vienos Seimo pirmininko pavaduotojo pareigybės įteisinimą. Antradienį po pateikimo pritarta Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio pateiktoms Statuto pataisoms, kurios numato, kad Seimo pirmininko pavaduotojų yra ne daugiau kaip šeši.

  2018 rugsėjo mėn. 18 d. 13:44:11

 • R.Karbauskis: mūsų kandidatas į prezidentus atstovaus „apačioms“

  Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad „valstiečių“ kandidatas į prezidento postą paaiškės per partijos suvažiavimą, ir jis atstovaus „apačioms“, o ne „viršūnėms“.

  2018 rugsėjo mėn. 18 d. 11:29:27

1 2 3 4 5 6 7 ... 718
 • SVEIKINIMAI: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos prezidentą Rumeną Radevą šalies 110-ųjų nepriklausomybės metinių proga.
 • TĖVYNEI: Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje šeštadienį vyks I kurso kariūnų priesaikos ceremonija; tarnauti Lietuvos valstybei prisieks 36 kariūnai, dar 18 pirmakursių jau yra prisiekę anksčiau, tarnaudami Lietuvos kariuomenėje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

reklama
Ukis 2018