respublika.lt

2018 rugsėjo 26, trečiadienis

 • Štai kas šiandien - vasario 12-ąją atsitiks

  Respublika.lt pateikia svarbiausius šios dienos įvykius.

  2014 vasario mėn. 12 d. 06:26:49

 • Memorialinė lenta lenkų kalba pažeidžia įstatymus

  Jei nemoki lenkiškai, apsilankęs Švenčionyse, nesužinosi, kas toks buvo Pranciškus Žvirko ir kodėl jam skirta memorialinė lenta ant lietuviškos Zigmo Žemaičio gimnazijos sienos. Mat visa informacija lentoje iškalta tik lenkų kalba. Kad ir kiek ieškosi, lietuviškai nerasi nė žodžio.

  2014 vasario mėn. 11 d. 16:20:13

 • SADM: vaikų globos sistema turi būti tobulinama

  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, reaguodama į Valstybės kontrolės atlikto valstybinio audito išvadas dėl globojamų vaikų interesų, pabrėžia, kad šiuo metu veikianti sistema turi būti ir toliau tobulinama, tačiau iš esmės atitinka globojamo vaiko interesus.

  2014 vasario mėn. 11 d. 13:36:07

 • Premjeras apie degalų įvežimo ribojimą: bus priimtos vienokios ar kitokios priemonės

  Premjeras Algirdas Butkevičius neskuba patvirtinti šalies vežėjams nerimą keliančių Vyriausybės planų riboti iš Baltarusijos ir Rusijos vilkikų bakuose įvežamo kuro kiekį, tačiau aiškiai teigia, jog dabartinė padėtis yra nepriimtina.

  2014 vasario mėn. 11 d. 11:14:55

 • Prezidentė per susitikimą su D.Bulatovu pabrėžė taikaus sprendimo būtinybę

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį susitiko su Lietuvoje gydomu Automaidano judėjimo lyderiu Dmitrijumi Bulatovu. Aptarta Ukrainos situacija, kalbėta apie Automaidano iniciatyvą ir apie Europos Sąjungos vaidmenį sprendžiant konfliktą Ukrainoje.

  2014 vasario mėn. 10 d. 14:00:16

 • R.Karbauskio pirštai lenkti kitaip

  Į Naisių miestelį Šiaulių rajone žmonės važiuoja žiūrėti stebuklo - ką galima Lietuvoje padaryti per kelerius metus nevagiant ir nežiūrint sau naudos. Norint ir tikint. Verslininkas Ramūnas Karbauskis aukoja laiką ir pinigus ne tik Naisiams. Vienas naujausių R.Karbauskio kūrinių - su Andriumi Mamontovu įsteigtas labdaros fondas „Švieskime vaikus“.

  2014 vasario mėn. 10 d. 08:16:11

 • J.Narkevičius žada nekontroliuojamą padėtį

  Seimo vicepirmininkas Jaroslavas Narkevičius lenkų spaudoje pradėjo kurstyti pasipriešinimą Lietuvoje dėl esą kritinės tautinių mažumų padėties.

  2014 vasario mėn. 08 d. 16:30:31

 • Atsakymas Sąjungai: nenorime teršti laukų genetiškai modifikuotais kukurūzais

  Lietuva prieštarauja genetiškai modifikuotų kukurūzų auginimui. Tokia mūsų šalies pozicija kitą savaitę bus pateikta Briuseliui. Dar kartą atsiklausti ES valstybių narių nuomonės privertė ES Bendrasis Teismas, išnagrinėjęs bendrovės „Pioneer“ ieškinius.

  2014 vasario mėn. 08 d. 14:38:27

 • Lietuva liko sveikoji pasaulio mažuma

  Lietuvoje dar ne viskas prarasta. Didžioji dalis mūsų atstovų Europarlamente išdrįso stoti ginti tradicines šeimas. R.Paksas, L.L.Andrikienė, J.Imbrasas, A.Saudargas, R.Morkūnaitė-Mikulėnienė ir V.Tomaševskis tarė griežtą ne U.Lunacek idėjoms, raginančioms bausti normalius žmones, jei jiems nepatinka, kad homoseksualistams reikia daugiau teisių, nei normaliems žmonėms. Tačiau Europos Parlamente jie buvo mažuma.

  2014 vasario mėn. 08 d. 12:08:14

 • Žmonės prašo signataro R.Paulausko būti prezidentu

  Iniciatyvinė Lietuvos savanorių grupė vakar viešai kreipėsi į Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarą Rolandą Paulauską, siekdama jį įkalbėti siekti prezidento posto artėjančiuose rinkimuose. Savanoriai akimirksniu surinko 300 palaikančiųjų parašų ir įnirtingai kviečia prisidėti visus, kurie nenori žemės parduoti užsieniečiams, nori išlaikyti nacionalinę valiutą, gyventi šalyje, kurioje nėra aklai vykdoma Briuselio politika.

  2014 vasario mėn. 07 d. 13:17:13

 • STT vadovas S.Urbanavičius: reikėtų matyti ir gerus dalykus

  Specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Saulius Urbanavičius sako, kad Lietuvoje pastebimas didelis atotrūkis tarp įsivaizduojamos korupcijos ir realios žmonių patirties.

  2014 vasario mėn. 11 d. 16:51:37

 • Signataras R.Paulauskas sieks prezidento posto

  Kovo 11-osios Akto signataras Rolandas Paulauskas kaip nepriklausomas kandidatas per pavasarį vyksiančius rinkimus ketina siekti Lietuvos prezidento posto. Apie tokį savo apsisprendimą jis pranešė antradienį spaudos konferencijoje Seime.

  2014 vasario mėn. 11 d. 14:23:47

 • Prokurorai kratosi kontrolės

  Galų gale apsižiūrėta, kad prokurorai yra tapę penktąja valdžia po Prezidentūros, Parlamento, Vyriausybės ir teismų, kurie yra niekam neatskaitingi. Tautos išrinktieji net nebetekę teisės pasidomėti, kodėl vilkinama viena ar kita byla, nes tai prilygtų kišimuisi į prokurorų darbą.

  2014 vasario mėn. 11 d. 12:12:36

 • Štai kas šiandien - vasario 11-ąją atsitiks

  Respublika.lt pateikia svarbiausius šios dienos įvykius.

  2014 vasario mėn. 11 d. 06:30:00

 • Po vilkikų avarijų stiprinamas eismo saugumas šalies magistralėse

  Susisiekimo ministerija imasi stiprinti eismo saugumą šalies magistralėse ir magistraliniuose keliuose - skubiai telkiamos kelių priežiūros pajėgos, o artimiausiais metais šiuose keliuose bus įrengiami temperatūros pokyčius fiksuojantys matuokliai ir stiprinami kelių atitvarai.

  2014 vasario mėn. 10 d. 13:32:19

 • Ko nebijo Kaunas, bijo Vilnius

  „Respublikos“ savaitės žmonės – patriotiškas Lietuvos jaunimas, šiemet išsireikalavęs leidimus surengti eitynes ne tik Kaune Vasario 16-ąją, bet ir Vilniuje Kovo 11-ąją. Tiesa, Kauno meras nė kiek neprieštarauja, kad vasario 16-ąją Laisvės alėja jau penktą kartą pražygiuotų tautinio jaunimo eisena. Užtat Vilniaus miesto savivaldybė (meras) dėl tokio renginio Kovo 11-ąją iš pradžių spyriojosi.

  2014 vasario mėn. 09 d. 11:50:10

 • Premjeras Lietuvai atstovaujantiems sportininkams linkėjo užsispyrimo ir ryžto nugalėti

  Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius šeštadienį apsilankė olimpiniuose kaimeliuose, kur susitiko su Sočio olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovaujančiais sportininkais ir treneriais. Premjeras aptarė būsimus startus, apžiūrėjo gyvenamuosius kambarius, drauge su olimpinės delegacijos nariais pietavo kaimelio valgykloje.

  2014 vasario mėn. 08 d. 15:40:01

 • Aukščiau už prezidentą

  Konstitucinis Teismas jau seniai tapo svarbiausia šalies institucija. Jo niekas nerenka (kaip ir Europos Sąjungos vadovų ir eurokomisarų), tačiau nuo jo priklauso viskas. Ir valdininkijos atlyginimų dydis, ir senjorų pensijų mažumas. Jis sprendžia, ar leisti referendumus, ar ne. Ar Europos teisė aukščiau Lietuvos. Aukščiau. Ir šis išaiškinimas, bekalbant apie žemės draudimą žemę parduoti užsieniečiams, tapo lemtingu iš posto pašalintam prezidentui Rolandui Paksui.

  2014 vasario mėn. 08 d. 12:18:02

 • VISŲ ŠALIŲ SUBINGALVIAI, VIENYKITĖS!

  Gal jau metas būtų ponams Donskiui, Paleckiui, Balčyčiui, Landsbergiui ir panelei Blinkevičiūtei daugiau nebeapsimetinėti „socdemais”, „liberalais”, „konservatoriais”, nebeklaidinti savo rinkėjų, o burtis į vienminčių partiją. Kodėl vienminčių? Nes jiems tik vienas galvoj - „užpakaliniai” reikalai, užgožiantys valstybinės reikšmės reikalus.

  2014 vasario mėn. 08 d. 10:03:30

 • Lenkija remia Lietuvos įstatymų pažeidinėjimą

  Lenkijos politikai atvirai tyčiojasi iš mūsų šalies įstatymų ir už jų pažeidimus netgi skiria premijas. Taip pasielgė vakar į Lietuvą atvykusi Lenkijos parlamentarų delegacija. Kaimyninės šalies partijos „Teisė ir teisingumas“ atstovai atvežė pinigų Šalčininkų valdininkui, kad šis susimokėtų baudą už šiame rajone neteisėtai pakabintas lenkiškas gatvių lenteles.

  2014 vasario mėn. 07 d. 12:11:35

 • PERMOKĖJO: Pravieniškių pataisos namai - atviroji kolonija dėl neteisingai apskaičiuotų šilumos gamybos sąnaudų bendrovei „Prasila“ už tiekiamą šilumą permokėjo 126,1 tūkst. eurų.
 • RINKIMAI: TS-LKD trečiadienį pristatė partijos kandidatą į Vilniaus miesto merus; sostinės meru sieks tapti Seimo narys Dainius Kreivys.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar norėtumėte, kad jūsų name jau būtų įjungtas šildymas?

balsuoti rezultatai

Ar jums su darbdaviu pavyksta susitarti dėl atostogų datos ir terminų?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +2   +10 C

   +8   +13 C

 

   +10  +12 C

  +9  +13 C

   +16  +17 C

 

   +13  +15 C

  15-18 m/s

 3-7 m/s

 

    2-6 m/s

 

USD - 1.1777 PLN - 4.2930
RUB - 77.3603 CHF - 1.1376
GBP - 0.8943 NOK - 9.5713
reklama
Ukis 2018