2017 spalio 19, ketvirtadienis

• Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų antrojo turo rungtynėse trečiadienį Stambulo „Galatasaray“ ekipa, kuriai atstovauja Gintarė Petronytė, namuose 82:77 nugalėjo Prahos ZVVZ USK krepšininkes ir iškovojo pirmąją pergalę.

2017 spalio mėn. 18 d. 22:22:32

• Tarptautinės krepšinio federacijos Europos taurės turnyro pirmojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Kėdainių „Nevėžio“ komanda išvykoje 83:88 pralaimėjo Lisabonos „SL Benfica“ ekipai.

2017 spalio mėn. 18 d. 21:25:36

• Krepšinio klubų Čempionų lygos antrojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Klaipėdos „Neptūnas“ savo aikštėje 87:80 nugalėjo Ventspilio „Ventspils“ ekipą, kuriai atstovauja Julius Jucikas ir iškovojo antrąją pergalę.

2017 spalio mėn. 18 d. 21:10:35

• JAV Merilando valstijos verslo parke siautėjęs šaulys pašovė penkis žmones, tris iš jų mirtinai, ir paspruko. Vykdoma 37 metų amžiaus įtariamojo Radžio Labibo Prinso paieška.

2017 spalio mėn. 18 d. 20:11:58

• Buvusi JAV valstybės sekretorė Hilari Klinton griežtai sukritikavo prezidentą Donaldą Trampą dėl jo Šiaurės Korėjos politikos. „Mūsų sąjungininkai nerimauja dėl JAV tikrumo ir patikimumo“, - įspėjo H. Klinton trečiadienį Seule.

2017 spalio mėn. 18 d. 18:51:27

• Kroatijos rinktinės ir klubo „Werder Bremen“ žvaigždei - futbolininkui Ivanui Klasničiui - buvo atlikta jau trečioji per dešimties metų laikotarpį inksto transplantacija. 37 metų I. Klasničiui operacija atlikta antradienį, Zagrebe įsikūrusioje klinikoje. Šiuo metu jis sveiksta.

2017 spalio mėn. 18 d. 18:28:53

• Penktadienį Lenkijos mieste Elblionge vykusiame pasaulio sportinių šokių federacijos Šiaurės Europos šalių čempionate Lietuvos šokėjų komanda iškovojo antrą vietą. Bendroje įskaitoje čempionato nugalėtojais tapo Lenkijos šokėjai, o trečią vietą užėmė Latvijos atstovai.

2017 spalio mėn. 18 d. 18:05:00

• Antrą dieną iš eilės šimtai žmonių Kijeve prie Ukrainos parlamento reikalavo reformų. Dešimtys palapinių su lauko virtuvėmis blokavo centrinę gatvę, vedančią per vyriausybės kvartalą. Daugelis demonstrantų naktį praleido palapinėse.

2017 spalio mėn. 18 d. 17:24:12

• Praėjus kelioms dienoms po beveik 300 žmonių gyvybių nusinešusio išpuolio Somalyje, trečiadienį dešimtys tūkstančių žmonių išėjo į sostinės Mogadišo gatves, taip siekdami parodyti savo nusivylimą dėl pasikartojančių islamistų teroristinės grupuotės „al-Shabaab“ išpuolių.

2017 spalio mėn. 18 d. 16:39:46

• Pekine trečiadienį prasidėjo kas penkerius metus vykstantis Kinijos komunistų partijos suvažiavimas. Savo kalboje valstybės ir partijos vadovas Si Dzinpingas įspėjo Kinijos komunistus dėl „rimtų iššūkių“.

2017 spalio mėn. 18 d. 16:27:38

1 2 3 4 5 6 7 ... 5313
  • AUDITAS: trečiadienį Europos Audito Rūmai paskelbė savo 2018 m. darbo programą; programoje pateikiama išsami informacija apie specialiąsias ataskaitas, kurias Europos Sąjungos auditoriai ketina paskelbti 2018 m., ir informacija apie institucijos metines ataskaitas ir darbo planavimo procedūrą.
  • BURIUOTOJA: Japonijoje vykstančio pirmojo pasaulio buriavimo taurės etapo moterų „Laser Radial“ jachtų klasėje po keturių plaukimų lietuvė Viktorija Andrulytė užima penktąją vietą.