respublika.lt

2018 liepos 22, sekmadienis

Naisių komunos žinios apie vieną komunarąnuotraukos (37)

2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 11:23:46
Olava STRIKULIENĖ, „Respublikos“ žurnalistė

„Respublikos“ vos ne metinis įvykis - komunikacija nusivylęs Ramūnas Karbauskis, užsimojęs 300 tūkst. tiražu išleisti nemokamą partinį laikraštį. Nors žmonės nusivylę ne dėl prastos komunikacijos, bet dėl valstiečių nevykdomų pažadų.

 

Ta proga pristatome naująjį kolegą. (Kalba netaisyta.) Visų šalių „valstiečiai“, vienykitės! Vykdant vienintelės teisingos partijos susibėgimo direktyvas, steigiamas laikraštis prekiniu pavadinimu „Laikraštis“. Skirtas nugydytos valstybės paveiksmingam gydymui. Įsteigtas, idant atremtų vis dar pasitaikančius ypatų aptepliojimus. Instrukcija LVŽS nariams.

1. Jei ne „Laikraščio“ žurnalistas tamstų klaus apie aukštojo mokslo reformą, reikia dėti rugienių miltų ant mėlyno popieriaus.

2. Jei ne „Laikraščio“ atstovas nuo tamstų vis vien neatstos, reikia lūpas pasitepti saldžia smetonėle arba nesūdytu sviestu.

3. Jei ne „Laikraščio“ atstovas liks, kaip stovi, reikia susijuosti lininę virvę devynis kartus aplink save.

4. Jei ne „Laikraščio“ raštininkas toliau bandys tamstų kantrybę, pripilkite karštų pelenų „pančeką“ (kojinę) ir apsivyniokite aplink kaklą. Kažkas atstos. Arba kaklas, arba įkyrus raštininkas.

5. Jei anksčiau paminėtieji atvejai nepadeda, atsargiai pradėti komunikacijos procesą. Prieš tai apsirūkius gintaru. Ir įsitikinus, kad koks nors komunikacijos subjektas nesėlina ir neužpuls iš užnugario. Todėl patariama uoliai dairytis. Įspėjimas - nesupainioti komunikacijos su komunija ir Komunizmu. Taikyti mažiausias dozes. Du kartus dienoje. Per burną. Prieš tai įsitikinus, ar komunikacija nekenkia sveikatai. Pakomunikavus patartina valandą žiūrėti į varinio „bliūdo“ dugną. Galvą perrišti vilnoniu raudonu siūlu. Paimti raudonų cviklinių burokų ir, supjausčius griežiniais, apdėti aplink galvą ratu.

Instrukcija, kaip platinti

Laikraščio „Laikraštis“ tikslas ir pagrindinė paveiki darbuotė - susirūpinti eugenika, kad mūsų naujoji karta išaugtų stipri ir atspari kai kurioms LVŽS veiklą kritikuojančioms tendencijoms. Be nurodytų tikslų, „Laikraštis“ turi būti populiarus ir prieinamas liaudžiai. Prie liaudies eiti tiesiai. Su kojomis. Dešine ranka barškinant į duris ir paslaugiai ištiesiant laikraštį „Laikraštis“. Užtikrinti tiesioginę komunikaciją - „trys pabarbenimai į duris - vienas laikraščio perdavimas negrąžintinam vartojimui“. Arba panaudos principu. Teskaito ir dūmoja. Tešlovina mūsišką tiesą bei darbus.

Instrukcija, kaip atpažinti priešą

Pirmasis laikraščio „Laikraštis“ straipsnis tebūnie skirtas kovai su politiniais oponentais bei cukrumi. Viena partija - viena tiesa. Visos kitos partijos yra vaikiškas didžialietuviškas šovinizmas, vaikiška kairumo liga, menševikinis oportunizmas, eseriškas klystkelis ir tik vienintelė teisingoji LVŽS šmėkla klaidžioja po pasaulį. Kaip atpažinti klaidatikius, jei jie prieš liaudį maskuojasi šypsenomis? Juos galima atpažinti iš smulkmenos. Jie vartoja cukrų. Ryžtingas liaudies „NE!“ cukraus narkomanams. Tikrieji LVŽS nariai, išmintingojo Aurelijaus paraginti, baltosios pagundos jau atsisakė. Cukraus požiūriu gyvena blaiviai. Todėl priima tik blaivius įstatymus. Taip, priešai (VISI!) bandys mus juodinti. Esą Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis klysta, jog pagrindinės reformos jau atliktos. Ogi neklysta. Kiek reformų numatėme, tiek ir atlikome. Iš miškų išvaikome urėdus, iš parduotuvių - neblaivininkus, o iš šeimų - vaikų mušeikas. Žadėjome daugiau? Ko? Urėdų ar mušeikų? Komunikacija šiuo klausimu baigta. Žadėjome atgaivinti regionus? Perkelti ministerijas į vieną pastatą, o vieną ministeriją - į Kauną? Šiuo klausimu įdedame į laikraštį „Laikraštis“ išsamų straipsnį.

„Kauniečiai džiūgauja. LVŽS su kaupu įvykdė savo rinkimų pažadą.“

Autorius nežinomas, bet R.Karbauskiui žinomas.

LVŽS buvo pažadėjusi perkelti į laikinąją sostinę Žemės ūkio ministeriją ir šį pažadą įvykdė su kaupu. Perkėlė į Kauną Vilniaus oro uostą. Mat kauniečių apklausa atskleidė, jog Kaune trūksta dirbamos žemės rugių, kviečių pasėliams. Žemdirbystė Kauno miesto gatvėse faktiškai nunykusi, todėl Žemės ūkio ministerijos poreikis - minimalus. Didesnis lėktuvų poreikis. Todėl vienintelė teisinga LVŽS, atsižvelgusi į laikinosios sostinės liaudies norus, perkėlė ir padovanojo visą Vilniaus oro uostą. Taip išlygindama Kauno ir Vilniaus regioninius skirtumus. Priešai sako, jog oro uostas perkeltas laikinai? Kolegos, nesuprantame potekstės. Istoriškai laikinai sostinei istoriškai padovanotas laikinas oro uostas. Ko dar norite? Kas nepatinka? Laikinajame pasaulyje mes visi laikini. Kauniečiai susigraudinę dėkoja vienintelei teisingajai LVŽS už istorinę dovaną. Ir asmeniškai - vieninteliam teisingajam vedliui R.Karbauskiui.

Kitas straipsnis. Autorius nežinomas.

„Liaudis šlovina LVŽS politiką išlyginant regioninius skirtumus.“

LVŽS savo pažadus vykdo toliau. Dauguma Lietuvos regionų tikrai tampa lygūs. Tuo įsitikino laikraščio „Laikraštis“ reporteris, pasivažinėjęs po Suvalkiją bei Joniškio, Pakruojo, Pasvalio, Šiaulių ir Radviliškio rajonus. Laukai iš tikrųjų lygūs. Visur - lygumos. Tad valstiečių pažadas įvykdytas su kaupu. Joniškio rajonas jau niekuo nesiskiria nuo Marijampolės rajono. Abu lygūs. Gandrai irgi vienodai skraido. Asmeniškai ačiū neklystančiajai, vienintelei Lietuvos saulei R.Karbauskiui. Už išlygintą Joniškio rajoną. Kaip gintarėlį atneštą ant delno. „Jo vardas - Ramūnas, dievaži, jam visa žemė lenkiasi. Ta žemė nuostabiai graži, nes kritikus nutrenkusi.“

Instrukcija, kaip platinti, jei nesiplatina

Partijų ruporai niekada neturi pasisekimo. Žmonės atvira propaganda nesižavi. O kaip ją buityje panaudosi? Dalinti reikia buičiai vertingesnius dalykus. Pvz., skalbimo miltelius. Vienintelis būdas sudominti R.Karbauskio oficiozu - paskelbti žinią, kad laikraštį „Laikraštis“ uždraudė premjeras Saulius Skvernelis. Dėl kažkokių nuotraukų. Taip būtų sužadinta piliečių vaizduotė. Pvz., įdomu, kokios tai nuotraukos? Gal pornografinės? Gal kokį nors ministrą kompromituojančios? Taip sužadinus smalsumą, galima pareikšti, kad „Laikraštis“ platinamas slaptai. Kaip draudžiama spauda. Ir spausdinamas pogrindinėje spaustuvėje. Vieni ims, kad iš šrifto ar kitokių požymių išsiaiškintų, kuri nepogrindinė spaustuvė iš užsakymo uždirbo. Kiti čiups kaip kontrabandą. Kiti prisimins šlovinguosius „Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos“ laikus. Kad ir kaip būtų, lietuviai nuo knygnešių laikų labiausiai vertina slaptus ir draudžiamus daiktus. Kadangi vieninteliai pasaulyje išvystė draudžiamojo rašto kontrabandą, tai ir dabar užkibtų. Kuo didesnė konspiracija, tuo labiau stengsis tą daiktą gauti. Bent pirmą numerį. Kad įsitikintų, kaip keistai kai kurie politikai suvokia, kas yra komunikacija.

Parengta pagal savaitraštį „Respublika“


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (37)

 • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į konclagerį 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 16:21:34

  Okupanto sukurtos cccp imperijos laikmetyje ir iki dabar, Lietuvoje
  gyvenimo sąlygos – klaikios. Lietuva – netinkama žmonėms gyventi.
  Kad atsikratyti m_i_r_t_i_n_o pavojaus Lietuvai, reikalingas
  v_i_s_u_o_t_i_n_i_s darbas, galingos jėgos telkiamas. Ramūno Karbauskio
  vadovaujama grupuotė įgavo visas Tautos telkimuisi reikalingas priemones,
  tad padaryti dar vieną sąjūdį Lietuvoje b_ū_t_ų l_a_b_a_i lengva, kai
  yra net užrašytas šios grupuotės štai šis noras.
  ****************************************************
  “T_e_l_k_s_i_m_e darbo santykių dalyvius, valstybės pareigūnus,
  nevyriausybines organizacijas ir profesines sąjungas bendram tikslui –
  sukurti mūsų šalyje patrauklias darbo ir gyvenimo sąlygas žmonėms,
  galimybes derinti darbą ir asmeninį gyvenimą.” (Lietuvos valstiečių
  ir žaliųjų sąjungos 2016 m. LR Seimo rinkimų programa)
  *****
  Dabar galima teigti, kad nieko panašaus nevyksta. Ramūno Karbauskio
  grupuotės rinkiminis pažadas nevykdomas. L. blogai

 • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į konclagerį 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 16:20:53

  Lietuviškame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra bemaž tokios pat
  kaip vakariniame ES pakraštyje, o algos ir pensijos yra apie keturis
  kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje.
  _______________________
  Tokiu būdu Tauta varoma iš Lietuvos. Daug ženklų rodo, kad Ramūno
  Karbauskio vadovaujamai grupuotei tokios Tautos marinimo sąlygos yra
  tinkamos. _

 • Chm 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 16:11:40

  Pašaipauti lengviau,negu dirbti.Ponia Olava pastaruoju metu perlenkia savo
  kūryboj.

 • WAU 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 16:02:36

  Baikit tyciotis ,nes jau straipsniu autoriai smirda.Tas pats per ta
  pati...Duokit zmonems dirbti,bet ,matyt,oligarchai ir visokie alkoholio
  gerbejai,gamintojai ir prekybininkai gerai moka laikrasciui.Nenusiriskit
  iki lietrycio lygio.

 • šiaulietė 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 15:16:17

  kokios "kultūros" valstiečių "politikai" tokie ir komentarai

 • rinkėja 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 15:13:34

  neperplyškit "valstiečiai" be komentuodami

 • Ir kam 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 13:54:53

  šita fake news?

 • senis 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 13:48:41

  straipsnis labai panasus i prezidentes metini pranesima. Negi Olava nori,
  kad ir jos imtu nekesti?

 • Jonė 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 13:11:10

  Koks kvailas straipsnis

 • valdas 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 12:55:02

  Salavos nieks nebepisa

 • po velnių 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 12:19:46

  kieno užsakymą atidirbinėji,kvaiša olavija?

 • Senelis 12 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 11:42:01

  Ponia Strikuliene,būkit gera,prieš rašydama straipsnius pasimatuokit
  temperatūrą.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠGELBĖJO: Izraelis naktį JAV ir Europos šalių prašymu evakavo iš Sirijos į Jordaniją 800 organizacijos „Baltieji šalmai“ gelbėtojų ir jų šeimų narius; tai pirmas kartas septynerius metus trunkančiame Sirijos pilietiniame kare, kai Izraelis leido sirams išsigelbėti nuo karo per savo teritoriją.
 • PASIRODYMAS: „Vilniaus festivaliai“ pristato pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantį pasaulinę muzikos garsenybę Philippe Jaroussky; prancūzų baroko scenos superžvaigždė savo pasirodymą sekmadienio vakarą surengs Vilniaus universiteto Didžiajame kieme.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Ar dalyvaujantys rinkimuose politikai turėtų nurodyti, ar nebuvo pripažinti sumaišę interesus?

balsuoti rezultatai

Ar pritariate, kad nuo kitų metų parduotuvėse įvedinėtų nedarbo sekmadienius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +16   +19 C

   +15  +16 C

 

   +16 +18 C

  +25  +28 C

   +22  +24 C

 

   +22  +25 C

    2-4 m/s

  2-5 m/s

 

    1-3 m/s

 

USD - 1.1670 PLN - 4.3229
RUB - 74.0532 CHF - 1.1633
GBP - 0.8945 NOK - 9.5905
reklama
Ukis 2018