respublika.lt

2018 rugpjūčio 19, sekmadienis

Naisių komunos žinios apie vieną komunarąnuotraukos (37)

2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 11:23:46
Olava STRIKULIENĖ, „Respublikos“ žurnalistė

„Respublikos“ vos ne metinis įvykis - komunikacija nusivylęs Ramūnas Karbauskis, užsimojęs 300 tūkst. tiražu išleisti nemokamą partinį laikraštį. Nors žmonės nusivylę ne dėl prastos komunikacijos, bet dėl valstiečių nevykdomų pažadų.

 

Ta proga pristatome naująjį kolegą. (Kalba netaisyta.) Visų šalių „valstiečiai“, vienykitės! Vykdant vienintelės teisingos partijos susibėgimo direktyvas, steigiamas laikraštis prekiniu pavadinimu „Laikraštis“. Skirtas nugydytos valstybės paveiksmingam gydymui. Įsteigtas, idant atremtų vis dar pasitaikančius ypatų aptepliojimus. Instrukcija LVŽS nariams.

1. Jei ne „Laikraščio“ žurnalistas tamstų klaus apie aukštojo mokslo reformą, reikia dėti rugienių miltų ant mėlyno popieriaus.

2. Jei ne „Laikraščio“ atstovas nuo tamstų vis vien neatstos, reikia lūpas pasitepti saldžia smetonėle arba nesūdytu sviestu.

3. Jei ne „Laikraščio“ atstovas liks, kaip stovi, reikia susijuosti lininę virvę devynis kartus aplink save.

4. Jei ne „Laikraščio“ raštininkas toliau bandys tamstų kantrybę, pripilkite karštų pelenų „pančeką“ (kojinę) ir apsivyniokite aplink kaklą. Kažkas atstos. Arba kaklas, arba įkyrus raštininkas.

5. Jei anksčiau paminėtieji atvejai nepadeda, atsargiai pradėti komunikacijos procesą. Prieš tai apsirūkius gintaru. Ir įsitikinus, kad koks nors komunikacijos subjektas nesėlina ir neužpuls iš užnugario. Todėl patariama uoliai dairytis. Įspėjimas - nesupainioti komunikacijos su komunija ir Komunizmu. Taikyti mažiausias dozes. Du kartus dienoje. Per burną. Prieš tai įsitikinus, ar komunikacija nekenkia sveikatai. Pakomunikavus patartina valandą žiūrėti į varinio „bliūdo“ dugną. Galvą perrišti vilnoniu raudonu siūlu. Paimti raudonų cviklinių burokų ir, supjausčius griežiniais, apdėti aplink galvą ratu.

Instrukcija, kaip platinti

Laikraščio „Laikraštis“ tikslas ir pagrindinė paveiki darbuotė - susirūpinti eugenika, kad mūsų naujoji karta išaugtų stipri ir atspari kai kurioms LVŽS veiklą kritikuojančioms tendencijoms. Be nurodytų tikslų, „Laikraštis“ turi būti populiarus ir prieinamas liaudžiai. Prie liaudies eiti tiesiai. Su kojomis. Dešine ranka barškinant į duris ir paslaugiai ištiesiant laikraštį „Laikraštis“. Užtikrinti tiesioginę komunikaciją - „trys pabarbenimai į duris - vienas laikraščio perdavimas negrąžintinam vartojimui“. Arba panaudos principu. Teskaito ir dūmoja. Tešlovina mūsišką tiesą bei darbus.

Instrukcija, kaip atpažinti priešą

Pirmasis laikraščio „Laikraštis“ straipsnis tebūnie skirtas kovai su politiniais oponentais bei cukrumi. Viena partija - viena tiesa. Visos kitos partijos yra vaikiškas didžialietuviškas šovinizmas, vaikiška kairumo liga, menševikinis oportunizmas, eseriškas klystkelis ir tik vienintelė teisingoji LVŽS šmėkla klaidžioja po pasaulį. Kaip atpažinti klaidatikius, jei jie prieš liaudį maskuojasi šypsenomis? Juos galima atpažinti iš smulkmenos. Jie vartoja cukrų. Ryžtingas liaudies „NE!“ cukraus narkomanams. Tikrieji LVŽS nariai, išmintingojo Aurelijaus paraginti, baltosios pagundos jau atsisakė. Cukraus požiūriu gyvena blaiviai. Todėl priima tik blaivius įstatymus. Taip, priešai (VISI!) bandys mus juodinti. Esą Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis klysta, jog pagrindinės reformos jau atliktos. Ogi neklysta. Kiek reformų numatėme, tiek ir atlikome. Iš miškų išvaikome urėdus, iš parduotuvių - neblaivininkus, o iš šeimų - vaikų mušeikas. Žadėjome daugiau? Ko? Urėdų ar mušeikų? Komunikacija šiuo klausimu baigta. Žadėjome atgaivinti regionus? Perkelti ministerijas į vieną pastatą, o vieną ministeriją - į Kauną? Šiuo klausimu įdedame į laikraštį „Laikraštis“ išsamų straipsnį.

„Kauniečiai džiūgauja. LVŽS su kaupu įvykdė savo rinkimų pažadą.“

Autorius nežinomas, bet R.Karbauskiui žinomas.

LVŽS buvo pažadėjusi perkelti į laikinąją sostinę Žemės ūkio ministeriją ir šį pažadą įvykdė su kaupu. Perkėlė į Kauną Vilniaus oro uostą. Mat kauniečių apklausa atskleidė, jog Kaune trūksta dirbamos žemės rugių, kviečių pasėliams. Žemdirbystė Kauno miesto gatvėse faktiškai nunykusi, todėl Žemės ūkio ministerijos poreikis - minimalus. Didesnis lėktuvų poreikis. Todėl vienintelė teisinga LVŽS, atsižvelgusi į laikinosios sostinės liaudies norus, perkėlė ir padovanojo visą Vilniaus oro uostą. Taip išlygindama Kauno ir Vilniaus regioninius skirtumus. Priešai sako, jog oro uostas perkeltas laikinai? Kolegos, nesuprantame potekstės. Istoriškai laikinai sostinei istoriškai padovanotas laikinas oro uostas. Ko dar norite? Kas nepatinka? Laikinajame pasaulyje mes visi laikini. Kauniečiai susigraudinę dėkoja vienintelei teisingajai LVŽS už istorinę dovaną. Ir asmeniškai - vieninteliam teisingajam vedliui R.Karbauskiui.

Kitas straipsnis. Autorius nežinomas.

„Liaudis šlovina LVŽS politiką išlyginant regioninius skirtumus.“

LVŽS savo pažadus vykdo toliau. Dauguma Lietuvos regionų tikrai tampa lygūs. Tuo įsitikino laikraščio „Laikraštis“ reporteris, pasivažinėjęs po Suvalkiją bei Joniškio, Pakruojo, Pasvalio, Šiaulių ir Radviliškio rajonus. Laukai iš tikrųjų lygūs. Visur - lygumos. Tad valstiečių pažadas įvykdytas su kaupu. Joniškio rajonas jau niekuo nesiskiria nuo Marijampolės rajono. Abu lygūs. Gandrai irgi vienodai skraido. Asmeniškai ačiū neklystančiajai, vienintelei Lietuvos saulei R.Karbauskiui. Už išlygintą Joniškio rajoną. Kaip gintarėlį atneštą ant delno. „Jo vardas - Ramūnas, dievaži, jam visa žemė lenkiasi. Ta žemė nuostabiai graži, nes kritikus nutrenkusi.“

Instrukcija, kaip platinti, jei nesiplatina

Partijų ruporai niekada neturi pasisekimo. Žmonės atvira propaganda nesižavi. O kaip ją buityje panaudosi? Dalinti reikia buičiai vertingesnius dalykus. Pvz., skalbimo miltelius. Vienintelis būdas sudominti R.Karbauskio oficiozu - paskelbti žinią, kad laikraštį „Laikraštis“ uždraudė premjeras Saulius Skvernelis. Dėl kažkokių nuotraukų. Taip būtų sužadinta piliečių vaizduotė. Pvz., įdomu, kokios tai nuotraukos? Gal pornografinės? Gal kokį nors ministrą kompromituojančios? Taip sužadinus smalsumą, galima pareikšti, kad „Laikraštis“ platinamas slaptai. Kaip draudžiama spauda. Ir spausdinamas pogrindinėje spaustuvėje. Vieni ims, kad iš šrifto ar kitokių požymių išsiaiškintų, kuri nepogrindinė spaustuvė iš užsakymo uždirbo. Kiti čiups kaip kontrabandą. Kiti prisimins šlovinguosius „Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos“ laikus. Kad ir kaip būtų, lietuviai nuo knygnešių laikų labiausiai vertina slaptus ir draudžiamus daiktus. Kadangi vieninteliai pasaulyje išvystė draudžiamojo rašto kontrabandą, tai ir dabar užkibtų. Kuo didesnė konspiracija, tuo labiau stengsis tą daiktą gauti. Bent pirmą numerį. Kad įsitikintų, kaip keistai kai kurie politikai suvokia, kas yra komunikacija.

Parengta pagal savaitraštį „Respublika“


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (37)

 • priedas prie ,,laikraščio'' 2017 rugpjūčio mėn. 29 d. 11:44:28

  Kaltūjų dėl Lietuvos nustekenimo
  sąrašas:KP(b),LKP,LKD(ts),...,TT,DP,...,...

 • Ko bijote? 2017 rugpjūčio mėn. 18 d. 21:29:24

  Atrodo,žurnalistė siaubingai pergyvena,kad naujasis laikraštis gali
  pasirodyti įdomus ir žmonės pradės jį skaityti,o to niekaip negalima
  daleisti,juk dabar taip smagu visiems:delfiui,lietryčiui,respublikai
  vieningu choru diena iš dienos trimituoti,kokie tie
  ''valstiečiai''blogi,kaip jie nieko nedirba,o jei dirba tai tik blogai.O
  čia ims kažkas ir parašys kitokią nuomonę,o jei kažkas dar ir
  pritars,patikės,-tai būtų baisu,juk turi būti viena tiesa,tai
  jakilaičio,miliūtės,o pastaruoju metu sėkmingai prisijungusios
  strikulienės tiesa.Ir dėl to pakilote į kovą prieš dar negimusį
  kūrinį,gerbiamoji?

 • Katė 2017 rugpjūčio mėn. 17 d. 22:39:50

  Šį kartą, Olava Strikuliene, nustebinote absurdu. Niekada nebūčiau
  pagalvojusi, kad galėtumėte šitokiomis patyčiomis save taip pažeminti.
  Negražu, labai negražu, Olava Stikuliene!

 • Rita 2017 rugpjūčio mėn. 17 d. 17:51:32

  Jaigu kai galvoja patamseja ir dumai is ausu ir is nosies pradeda verstis
  (nuo sito straipsnio) supratau kad mokate gydyti ROZE dar supratau ,kad
  kaip straipsnyja taip ir pano Karbavskio makauleja panasi nuotaika.

 • Cerapakas 2017 rugpjūčio mėn. 16 d. 21:56:03

  kaip tuoj pasakoj,Lydekai isakius Strukulienei
  panorejus.Skverneli.Karbauski sukurk Lietuvoje roju perkelis menesius.Ne
  vieni nei konservatoriai nei socdemai nei visikiti buvenet per desimtmecius
  valde Lietuvo padare ne roju,o pragara is kuriuo beveik milijonas tautieciu
  nese kudaSIU IESKOTI GERESNIO KASNIO VAIKAMS ISMAITYNTI IR PATIEMS
  PRAMISTI.

 • Olava,kam tos melagingos ironijos,kaip ir vtaip badas prie žemės lenkia. 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 23:21:10

  Tie darbo jaučiai valstiečiai tikrai netinka valdyti,kažkokie
  laisvamaniai.Nieko nepavogė,nieko neprichvatižavo,.Neturi drąsos vagis
  išvogusius ,praskolinusius valstybę susodinti už grotų----užtat juos
  ir plaka naktinių reformų sukčiai.Man atrodo,kad Tauta tikėjo
  Skverneliu ir karbauskiu,kad jie tiesiai šviesiai parodys vagims kur
  belangė randasi.Laikykitės valstiečiai.,nepasiduokite aferiūgoms.

 • Jokubas. 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 20:33:12

  Ne drausti reikia o mokinti kaip gyventi mokinti kaip linksmintis ir prie
  alaus ir prie šampano nes žmonės linksminosi ir prieš kristų o kas
  nemoka nesugeba ar pablūsta išgėres čierką tegul eina šunų lodyti
  one Valstiečiams vadovauti.

 • Ona 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 20:32:42

  'Respubliką" laikiau rimtu,solidžiu ir kultūringu leidiniu.Kas
  atsitiko,kad jis,Olavos Strikulienės asmenyje,įsijungė į patyčių
  chorą?Negarbinu "valstiečių",daug jų sprendimų laikau
  absurdiškais,bet su jais reikia kovoti ne PATYČIOMIS,o motyvuotais
  straipsniais.

 • nesvaikit 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 20:01:34

  kadangi turim tik konservų Delfi,Respubliką, Lrytą - reikia ir
  alternatyvos

 • Dirbęs 52 metus 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 16:29:24

  Straipsnio mintys atitinka autorės pavardės priesagą, pridėjus vieną
  raidę nuo šaknies. Už kieno pinigus giedi tą nusibodusią giesmę?
  Seniai supratome- seniai užsisėdėjusių valdžioje seimūnų ir jų
  pakalikų gaujai neapykantą kažką naujo ir gero padaryti pasirengusiai
  daugumai.Visada bet koks bandymas pajudinti užsigulėjusią balą sukelia
  su burbulais kylančią smarvę. O gal ruošiamasi pakartoti istoriją -
  vėl versti valstiečius, tad bandote daugiau sąjungininkų savo plepalais
  prisitraukti.
  Nepavydžiu naujiesiems - jų padėtis kaip toje lietuviškoje patarlėj
  - "eisi per dvarą - gausi mušt, neisi per dvarą - irgi gausi mušt". Ką
  jūs bedarysite, visada bus nepatenkintų, šie gi ras ruporų jūsų
  darbams apjuodinti. Esat šaunuoliai, naujieji iš daugumos. Tęskit ir
  nepasiduokite.

 • "Naisių komuna" 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 13:06:01

  jau spausdinama pogrindinėje spaustuvėje.

 • istorija 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 09:56:33

  Dar to nebuvo ir tikriausiai nebus, kad žali valstiečiai taptu prinokę
  Valstybės valdytojai, tai yra visiškas marazmas sugalvoto naisių
  butaforinio pono, kurį betarpiškai valdo jo ponia, ir valdyti Valstybę
  reikalingas ypatingas protas, o čia net su žiburiu ieškant nesimato.

 • Pamąstymui 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 08:26:20

  Valstiečiai didele dalimi dėl savo pergalės rinkimuose turi būti
  dėkingi "Respublikai". Jei "Respublika pradėjo kritikuoti, reiškia,
  tikrai daug kas ne taip daroma. Susimąstykite, kitaip galite išlėkti
  "pro vamzdį"

 • kaunietis 2017 rugpjūčio mėn. 14 d. 08:22:17

  Mano nuomone, valstiečių iniciatyvos viena už kitą durnesnės
  ,pradedant tautiniais kostiumais ir nemokamu laikraščiu nebaigiant.

 • Pensininkas 2017 rugpjūčio mėn. 13 d. 12:54:31

  WAU - RESPECT !

 • nepartinis 2017 rugpjūčio mėn. 13 d. 11:59:52

  Platins laikraštį turbūt nemokamai. Kaip priedą prie mažų
  atlyginimų. Jei bus spausdinamas ant popieriaus daug medžių miške teks
  nukirsti. Gal dėl to ir vykdoma miškų reforma?
  Svarbiausia, kad šis laikraštis būtų spausdinamas tik ant labai
  MINKŠTO POPIERIAUS. Tada ir jo populiarumas išaugs, ir dviguba
  laikraščio paskirtis gyventojų buities išlaidas mažins, ir plačių
  gyventojų masių informacinis pasiekiamumas padidės... kai bus galima jį
  rasti kiekvienos kaimo sodybos lauko būdelėje.

 • O- lava 2017 rugpjūčio mėn. 13 d. 11:25:53

  kvailas straipsnis, tinkantis laidos "Klausimėlis" sumanytojams ir
  dalyviams.

 • Metu klausimas 2017 rugpjūčio mėn. 13 d. 09:41:11

  KurE.Masiulis?

 • Ona 2017 rugpjūčio mėn. 13 d. 09:39:13

  Kas geriau Karbauskio laikrastis ar jekelaicio su miliute ,,argumentuota
  tiesa,,?

 • KA 2017 rugpjūčio mėn. 13 d. 09:17:01

  Ponia Strikuliene, niekada daugiau nesivelkite i tokius straipsnius . Tai
  kenkia Jusu reputacijai .Gal but Jumis manipuliuoja ir nori padaryti
  Lietuvos " nevzorovu" .
  Kas buvo ir yra Karbauskis su savo aplinka ,mes puikiai matome.

 • vi 2017 rugpjūčio mėn. 13 d. 08:47:57

  Gal palaukim nors pirmo numerio ,o jau tada spreskim

 • bigcatwar 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 18:08:22

  Reėikia prisimint kaip si chutve tapo Naisiu vegvaldziais - kiek metu LR
  jurisprudencija miega.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 16:24:33

  Mes būsim ramūs saugūs ir klestėsim, kai:
  Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš Karaliaučiaus;
  Putino vadovaujama okupantų gauja uždarys (iš lietuviško biudžeto
  pinigų išlaikomas) rusiškas mokyklas Lietuvoje;
  Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš lietuviško eterio, su
  rusiškos kultūros brukimu (visur);
  Putino vadovaujamos bei Lietuvoje pasilikusiųjų okupantų gaujos v_i_s_i
  veikėjai bus paviešinti ir nušalinti iš v_i_s_ų įstaigų;
  Putino vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Ukrainą.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 16:23:34

  Lietuviai, kur bebūtumėm,
  Tautos SĄJŪDIS arba Tautos mirtis. Kas žino išeitį iš Tautai mirtino
  pavojaus, v_a_d_o_v_a_u_j_a.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2017 rugpjūčio mėn. 12 d. 16:22:25

  Seime, prezidentūroje ir kitur įsitvirtinusi gauja, kuri daro išpuolius
  prieš Lietuvą, varo Tautą iš Lietuvos.
  _______________________________________________
  Mes neturim:
  savo pagalbininkų Seime;
  savo prezidento;
  savo darbuotojų prokuratūroje;
  savo darbuotojų teismuose;
  savo Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos darbuotojų.
  Mes neturim savo pagalbininkų Lietuvos valstybei kurti. Viskas klastingai
  okupuota. L. blogai

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PRASIDEDA: musulmonai iš viso pasaulio sekmadienį pradeda kasmetinį hadžą - kelionę į jiems šventą Mekos miestą; kaip ir pernai, čia laukiama susirenkant daugiau kaip 2 mln. tikinčiųjų; mieste imtasi griežtų saugumo priemonių.
 • PAGERBS: sekmadienį Alytuje, minint alytiškio savanorio Artūro Sakalausko 27-ąsias žūties metines, Šv. Angelų sargų bažnyčioje bus aukojamos mišios; po Mišių žuvusio savanorio atminimas bus pagerbtas prie jo kapo Šv. Angelų sargų bažnyčios šventoriuje.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Ar jums trukdo viešai vaikus žindančios moterys?

balsuoti rezultatai

Kaip vertinate naująją Vilniaus miesto reklamą "G taškas"?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +14   +15 C

   +16  +17 C

 

   +15 +16 C

  +21  +23 C

   +25  +27 C

 

   +19  +20 C

  2-3 m/s

  4-6 m/s

 

    2–4 m/s

 

USD - 1.1391 PLN - 4.3115
RUB - 76.8166 CHF - 1.1338
GBP - 0.8958 NOK - 9.6795
reklama
Ukis 2018