respublika.lt

2018 liepos 23, pirmadienis

Lietuvai numatyta didinga ateitisnuotraukos (29)

2017 liepos mėn. 15 d. 11:14:33
Milvydas Juškauskas

Kauno įgulos karininkų ramovėje įvyko karinių vadų ir veiklių piliečių pasitarimas, kaip naudingiau įvykdyti NACIONALINIO SAUGUMO PAGRINDŲ ĮSTATYMO nuostatas: „stiprinti nacionalinį saugumą yra aukščiausias Lietuvos vidaus ir užsienio politikos tikslas“, „sutelktomis valstybės ir piliečių pastangomis plėtoti ir stiprinti demokratiją, užtikrinti Tautos saugų būvį ir valstybės vidaus bei išorės saugumą, atgrasyti kiekvieną potencialų užpuoliką“, t.y. atgrasyti iš anksto, nelaukiant, kol užpuls iš bet kurio žemyno koks nors kaip nors į Lietuvą patekęs asmuo ar asmenys.

 

Todėl pristačiau paties gautų 16-19 a. žemėlapių ir nuo 5 a.pr.Kr. monetų parodą, įrodančią pasaulinių tūkstantmetinių įvykių eigą, kas ką ir kaip vykdė ir kokios buvo pasekmės.

Parodoje pateiktus įrodymus pardavinėja Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės, kitų JauRopos šalių aukcionuose. Parodoje pateiktus tapačius žemėlapius Rusijos žmonėms pristatė Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu, jų reikšmingumą apibūdino Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas. Privalome neatsilikti.

Pateikiau įrodymų apie neseną, tik poros tūkstančių metų, pasaulio valdymą ir tautų veiklą. Pateikiau dabartinius tikslus, kaip naudingiau veikti dėl geresnių galimybių ateinančius šimtus metų. Kad vyrams naudingiau veikti ne vietinių ir su kaimyninėmis tautomis rietenų lygiu ar tarpusavio dalybose, bet vieningiau dėl pasaulinių tikslų ir bendros naudos, o moterims naudingiau netrikdyti, bet skatinti vietinių vyrų smegenų veikimą. Viena krypčių mokytis dabar vadinama lietuvių žemaičių kalba prasmingai suprasti pavadinimus AimeRika (šaukė eiti, Amerika), ApRika (apšaukė, Afrika), pietryčių Ašios (ašis, Asia, Ašia, Azija), AraBija - žemynų, valstybių, kalnų, miestų, daiktų bei kt. ir nustatyti kodėl taip. Dabar vadinamą lietuvių žemaičių kalbą įtraukti į Pasaulio kultūros paveldo, saugomo UNESCO, sąrašą ir sukurti ta kalba kalbančių žmonių apsaugos zoną. Suprasti, kad nėra patikimų įrodymų apie pasaulio veiklą maždaug nuo 6 a. iki maždaug 13 a., tai įrodo versiją, kad 16 a. įvedant popiežiaus Grigaliaus kalendorių neteisingai nurodė Goto Jėzaus Kristaus (vadina ir Isa, Isus, Džizis, Juša, Jisai KrisTas) gimimo laiką, neteisingai surašė praeities įvykius. Užrašai žemėlapiuose įrodo ir Lietuvos mokslų akademijos salėje 2016 m. spalio 20 d. paskelbta, kad ištyrus šimtus įrodymų gotus 19 a. pervadino baltais, kad Ponto karalius Polemo II (Palemonas) su 500 didikų šeimų atvyko į dabar vadinamą Lietuvą, kad ne Kaunas, bet Kaaaunas (kaunasi). Žinoma, kad gotų ženklas Sauluva (žr. nuotraukoje) ant daiktų vietose, kur veikė gotai - nuo Inde (Indijos) iki IšPana (iš ponų, Ispanijos), - o bažnyčiose Lietuvoje ant kryžių už Goto galvos, ant koplytstulpių, kad dabartiniuose žemėlapiuose pakeisti anksčiau buvusieji pavadinimai.

Įstatymas įpareigoja: „Valstybė privalo užtikrinti Lietuvių tautos ilgalaikių gyvybinių interesų apsaugą saugodama Lietuvos teritorijos vientisumą, kalbą, etninę kultūros savitumą ir papročius, kultūros paveldą ir puoselėdama tradicinę šeimą“, tai reiškia be svetimtautiškų ir tarptautinių žodžių vartojimo, kultūros paveldą ne tik dabar vadinamos Lietuvos ribose, bet visame pasaulyje, visur, kur yra dabar vadinama lietuvių bei žemaičių (samogetų, getų, gotų) kalba suprantami pavadinimai ir išlikę prieš tūkstančius metų pastatyti statiniai ir kiti tada kitaip vadintų dabartinių lietuvių protėvių ir gretimų tautų veiklos įrodymai.

Įstatymas nustato: „Pilietinio pasipriešinimo jėgą lemia Tautos valia ir apsisprendimas kovoti už savo laisvę, kiekvieno piliečio, nesvarbu, koks jo amžius ir profesija, pasiryžimas visais įmanomais būdais priešintis užpuolikui ar okupantui“, tai reiškia ir dalyvaujant pasauliniame informaciniame kare - propagandinėse aferokratinėse rungtynėse.

Įstatymas įpareigoja politikus: „Piliečių pasirengimo pilietiniam pasipriešinimui sistema yra valstybinė. Jos funkcionavimą organizuoja Vyriausybė“, „Piliečiai mokomi įvairių pasipriešinimo ir civilinės saugos būdų. Valstybė juos aprūpina būtinomis techninėmis priemonėmis“, tai reiškia ir priemonėmis dalyvavimui tūkstantmetinėse pasaulinėse tarptautinėse ir tarpreliginėse rungtynėse. „Valstybė remia savaveiksmes visuomenes organizacijas, kurių veikla prisideda prie pasirengimo pilietiniam pasipriešinimui ar gynybinės galios stiprinimo“, tai reiškia, kad piliečiai turi teisę iš visų lygių politikų ir valstybės tarnautojų reikalauti paramos dalyvavimui tokiose visapasaulinėse įtikinimų ir pasinaudojimų rungtynėse. „Patriotizmo ugdymas yra ir mokyklos privalomosios lavinimo programos sudėtinė dalis“.

Įstatymas nustato: „Lietuvos nacionalinį saugumą užtikrina Lietuvos Respublikos piliečiai, jų bendrijos ir organizacijos“. Tai reiškia, kad savarankiškai patys ir pačių įsikurtos bendrijos ir organizacijos.

Įstatymas nustato: „Tautos ir valstybės gynybai vadovauja laisvai ir teisėtai veikiančios valstybės institucijos, o jei jos negali veikti, - Tautos sukurtos arba jos pripažįstamos vadovavimo pasipriešinimui institucijos“, tai reiškia, kad jei yra požymiai, jog valstybinės institucijos neturi galimybių ar dėl kitų priežasčių negali veikti pasauliniame informaciniame kare, tai tokias visuomenines institucijas privalo įsisteigti patys piliečiai.

Įstatymas nustato, kad nacionalinį saugumą užtikrina piliečiai saugodami tautines vertybes ir ugdydami pasiryžimą ginti Lietuvos laisvę, rengdamiesi visuotiniam pilietiniam pasipriešinimui. Visiems sėkmės.


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (29)

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • IŠGELBĖJO: Izraelis naktį JAV ir Europos šalių prašymu evakavo iš Sirijos į Jordaniją 800 organizacijos „Baltieji šalmai“ gelbėtojų ir jų šeimų narius; tai pirmas kartas septynerius metus trunkančiame Sirijos pilietiniame kare, kai Izraelis leido sirams išsigelbėti nuo karo per savo teritoriją.
  • PASIRODYMAS: „Vilniaus festivaliai“ pristato pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantį pasaulinę muzikos garsenybę Philippe Jaroussky; prancūzų baroko scenos superžvaigždė savo pasirodymą sekmadienio vakarą surengs Vilniaus universiteto Didžiajame kieme.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Ar dalyvaujantys rinkimuose politikai turėtų nurodyti, ar nebuvo pripažinti sumaišę interesus?

balsuoti rezultatai

Ar pritariate, kad nuo kitų metų parduotuvėse įvedinėtų nedarbo sekmadienius?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +16   +19 C

   +15  +16 C

 

   +16 +18 C

  +25  +28 C

   +22  +24 C

 

   +22  +25 C

    2-4 m/s

  2-5 m/s

 

    1-3 m/s

 

reklama
Ukis 2018