respublika.lt

2018 rugsėjo 20, ketvirtadienis

Homoseksualistai nusitaikė į vaikusnuotraukos (96)

2018 gegužės mėn. 19 d. 09:35:20
Justina GAFUROVA

Vakar „Vakaro žinios“ rašė apie Lietuvoje atliktą moksleivių apklausą, kurioje dalyvavo save netradicinei orientacijai priskiriantys paaugliai nuo 14 iki 18 metų. Apklausą vykdžiusi Lietuvos gėjų lyga pripažįsta - tai tarptautinio projekto dalis. Kitose pasaulio šalyse jau rezultatų duodanti genderizmo ir homoseksualizmo propaganda leidžia šaknis ir Lietuvoje.

 

Neseniai pasaulį apskriejo žinia, kad Kanadoje jau išduotas pirmasis gimimo liudijimas, kuriame vietoj lyties įrašyta „X“. Tai vietiniams žinomo filmų kūrėjo Džošua M.Fergiusono (Joshua M. Ferguson) apsisprendimas. Ontarijo provincijoje toks atvejis pirmas. Su nauju gimimo liudijimu pozuojantis filmų kūrėjas vilkėjo moteriškus drabužius, buvo su makiažu ir ilgų plaukų šukuosena.

Lietuvoje taip pat brukamos diskusijos dėl lyties sąvokos supratimo ir taikymo. Negana to, daugėja ir seksualinės orientacijos pakraipų. Štai Lietuvos gėjų lygos atliktos netradicinės orientacijos moksleivių apklausos duomenimis, iš 644 apklaustųjų, 70 proc. save įvardijo moteriškosios, 24 proc. vyriškosios lyties atstovais, o 6 proc. nurodė save kaip belyčius asmenis. Be to, 53 proc. apklaustųjų nurodė esantys homoseksualai, o 47 proc. save priskyrė biseksualams arba panseksualams. Taip save identifikavo 14-15 m. amžiaus tyrime dalyvavę moksleiviai, nors net dažnas suaugęs nežino, kas tas panseksualas yra.

Lietuvos gėjų lygos vadovas Vladimiras Simonko „Vakaro žinioms“ sakė, kad norinčių dalyvauti anoniminėje internetinėje apklausoje buvo gerokai daugiau. Tačiau apklausos vykdytojai buvo užsibrėžę apklausti tik save netradicinei seksualinei orientacijai priskiriančius jaunuolius. Kaip įvyko atranka į internete patalpintą apklausą, V.Simonko nepatikslino.

Pasiteiravus, kodėl pasirinktas 14-15 m. amžiaus cenzas, Lietuvos gėjų lygos komunikacijos koordinatorė Eglė Kuktoraitė paaiškino, jog tai amžius, kai vaikai savarankiškai galėjo dalyvauti apklausoje: „Kad pagal Lietuvos įstatymus moksleiviai galėtų dalyvauti be tėvų sutikimo. Kitose šalyse yra kiti įstatymai ir kitoks amžiaus cenzas. Čia nėra nieko naujo.“

„Vakaro žinių“ kalbintas „Lietuvos tėvų forumo“ tarybos narys Andrius Atas sakė vis dar nesuprantantis, kokią naudą visuomenei suteiks įvykdyta apklausa: „Patyčių problema yra labai plati. Jeigu gėjų lyga bando pasakyti, kad patyčios yra išimtinai dėl orientacijos, tai yra dirbtinis problemos siaurinimas. Žymiai daugiau vaikų kenčia patyčias dėl ekonominės situacijos šeimoje, dėl naujo telefono neturėjimo, dėl aprangos ar socialinio statuso. Jeigu gėjų lygos vyrukai ir moteriškės nori šios problematikos antklodę traukti į savo pusę, galima įžvelgti mokslinio sąžiningumo problemą. Spręsti problemą, kuri sudaro vos kelis procentus visos problemos, yra mažų mažiausiai keista.“

Pasak jo, kai nematyti tyrimo pridėtinės vertės, lieka vienintelis tyrimo tikslas - pinigai. „Jeigu iš viso konteksto paimama tik vienas socialinis kriterijus kaip lytinė orientacija, tai rodo, kad žmonės lošia nesąžiningą žaidimą. Matyt, rodydami baisias statistikas fondams, iš kurių jie gauna kraujo plazmą savo egzistavimui, bando ir toliau gąsdinti, kad gyvybinis finansinis kraujo tekėjimas nenutrūktų. Jeigu neišgirstame, kad yra pridėtinė vertė visai visuomenei, tuomet reiškia, kad kiekvienas užsiima savo verslo planų įgyvendinimu“, - teigia A.Atas.

Komentuoja vaikų psichologė-psichoterapeutė Viktorija Grigaliūnienė:

- Netradicinės orientacijos priežastys gali būti paveldimumas arba auklėjimo problemos. Žinoma, jeigu atliktume vegetarų ir veganų apklausą, pamatytume, kad tikrųjų jų atstovų bus daug mažiau nei tų, kurie tiesiog laikosi mados. Taip yra ir su netradicinėmis orientacijomis.

Tuo pačiu atsiranda asmenys, kurie yra suinteresuoti ir nori įtraukti neapsisprendusius. Jų tikslas turėti kuo didesnį diktuojamos mados sekėjų skaičių. Tai tiesiog noras parodyti visuomenei, kad tai svarbu ir kad jų yra labai daug. Todėl jie aktyviai reiškiasi, reklamuojasi. Nors mes, tradicinės orientacijos žmonės, nepaišome vėliavėlių per renginius, nerengiame demonstracijų gatvėse. Tiesiog gyvename. Aš suprantu, kad žmonės nori išsikovoti tam tikras teises. Bet kai šios idėjos nuolat eskaluojamos, kyla įtarimas, kad norima parodyti, jog netradicinės pakraipos žmonių jau kone daugiau nei tradicinės.

Aš manau, kad tol, kol asmenybė dar nėra visiškai susiformavusi, tokie klausimai neturėtų būti jam orientuoti. O juo labiau neturėtų būti viešinami tyrimų atsakymai. Nes tai dar paaugliai - ypač pažeidžiama visuomenės grandis. Užduoti tokius klausimus yra neetiška. Jeigu aš būčiau mama ir mano vaikas būtų dalyvavęs tokioje apklausoje, tą, kuris ją paskelbė internete, paduočiau į teismą. Tai apklausa, kurios rezultatai skelbiami, iš to kažkas gaus naudą. Greičiausiai 90 proc. tėvai nežinojo, kad jų vaikai atsakinės į tokius klausimus. Paaugliai tuo ir viliojami, nes internetas - vieta, kur jie nuolat būna. O norėdami ateiti į mokyklą ir atlikti tokią apklausą, tyrėjai turi atsinešti etikos komisijos leidimą. Tam, kad paauglys galėtų atsakyti į klausimus ir atliktų apklausą, reikalingas tėvų sutikimas. Tai liečia net mediko apžiūrą, psichologo iškvietimą į mokyklą.

Imasi vis jaunesnių

Į suaugusiųjų žaidimus įtraukiami vis mažesni šalies piliečiai. Šių metų pradžioje tolerantiškumo savaitę Tolerantiško jaunimo asociacija surengė pradinukams. Tolerantiškumo žygio metu jaunimas aplankė ir Austėjos Landsbergienės valdomą Karalienės Mortos mokyklą. Keliaudami per mokyklas, tolerantiški jaunuoliai vaikams skaitė pasakas, kuriomis brukama seksualinių mažumų judėjimo ideologija. Į pagalbą pasitelktas visuomenėje kritiškai vertinamas Neringos Mikalauskienės-Dangvydės pasakų rinkinys „Gintarinė širdis“. Dar 2014 m. Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba nusprendė, kad knygoje pateikiama informacija žalinga nepilnamečiams, nes leidinyje, skirtame ikimokyklinio amžiaus vaikams, pasakojama, kaip tos pačios lyties žmonės įsimyli ir susituokia. Vienoje iš pasakų netgi rašoma, jog tokiems santykiams nepritariantys „žmonės nežino, kas yra meilė“.

Turbūt todėl viena iš pagrindinių gėjų lygos rekomendacijų po atlikto moksleivių tyrimo - panaikinti diskriminacinio pobūdžio LR Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo nuostatas, numatančias, kad nepilnamečių psichinei ar fizinei sveikatai, fiziniam, protiniam, dvasiniam ar doroviniam vystymuisi yra žalinga informacija, „kuria niekinamos šeimos vertybės, skatinama kitokia, negu Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse įtvirtinta, santuokos sudarymo ir šeimos kūrimo samprata“. Kad vaikučiai nuo mažų dienų sužinotų apie homoseksualistus.


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (96)

 • Kaimietis 2018 gegužės mėn. 25 d. 12:47:57

  Tai va už kieno pinigus šitie pederastai, anot Z.Freido išsidarinėja
  paraduose, pravemdindami padorius piliečius...Čia ,kai : holodransi vsieh
  krajov hop do kuči!

 • Jonas 2018 gegužės mėn. 25 d. 12:15:23

  Geda,kad pas mus LT ped****tai isitvirtino kaip namuose ir musu saliai geda
  daro.reikia vyti ta simonko is salie.tegul kitur savo analine propoganda
  skleidzia,o ne musu vaikus smukdina!

 • Domas 2018 gegužės mėn. 24 d. 08:11:42

  Visi šie iškrypėlių sapaliojimai apie lytinę orientaciją tai savo
  morale dvokiančios Europos rezultatas, kur tai jau norma. Šis Europos
  dvokas sėkmingai skiriasi kelią ir pas mus.

 • Rima 2018 gegužės mėn. 20 d. 19:09:24

  Kai mokiaus tarybinėje mokykloje ir klausiausi apie nuostabią SSSR
  draugystę ir apie visų tėvą Iljičių ir apie garbingą raudoną
  kaklaraištį - visada žinojau, koks melas tai yra ir kad esu asmuo, kuris
  pats renkasi net jei tie pasirinkimai baigdavosi direktorės kabinetuose ar
  viešuose pasmerkimuose pijonierių liniuotėse. Tik mylėjau savo tėvus,
  kurie rado laiko man papasakoti savo tiesą. Todėl žinau, kad jei tik
  mylite savo vaikus ar anūkus, tiesiog ramiai viską jiems aiškinkite,
  negi manote, kad svetimų dėdžių ar tetų kalbos ištrins meilę tėvų
  žodžiams. o tie, kas propaguoja bjaurastį yra banalūs primityvūs
  nemąstantys godūs menkystos ir jokių kitų tikslų jie neturi. tik
  pinigas...

 • Na ir sumos pedams 2018 gegužės mėn. 20 d. 18:38:16

  mokamos !
  Ir vėl "žiba"lanzberginė.

 • Stebėtojas 2018 gegužės mėn. 20 d. 16:37:42

  Visiškai pritariu NA.Lietuviai tikrai sugebėtų pasišaipyti iš tų
  simonkų tokiam lygyje,kad tie neišdrįstų savo gėdos viešai
  demonstruoti.

 • deja 2018 gegužės mėn. 20 d. 16:27:02

  ,,Jų tikslas turėti kuo didesnį diktuojamos mados sekėjų skaičių.,,
  Ne mados reikalas, bet JŲ TIKSLAS PRIVILIOTI DAUGIAU BERNIUKŲ, KURIE
  ATSTOTŲ MERGAITES, NES PAS JUOS LABAI DIDELĖ KONKURENCIJA IR MAŽAS
  PASIRINKIMAS .
  Kodėl Lietuvoje brukama kažkokios tautos tradicijos, kurios nepriimtinos
  mūsų tautai pagal mūsų įsitikinimus, papročius ir religiją, pas mus
  pripažįstamos normalios šeimos pagal gamtos dėsnius.

 • antas 2018 gegužės mėn. 20 d. 15:46:27

  Kiek vienam gejui po atskira vaika!

 • na 2018 gegužės mėn. 20 d. 14:27:38

  mano nuomone,jei policija nesikistu ir nesaugotu ju paradu problema
  issisprestu savaime

 • Vilniaus 2018 gegužės mėn. 20 d. 13:16:18

  savivaldybės nariu buvo vienas Britanijos pilietis,kuris labai negražiai
  kalbėjo apie Lietuvą.Ar dar tebėra reikia klausti Šimašiaus,nes buvo
  rašyta,kad Šimašius jį atsivedė.Britas save išraiškingai demonstravo
  nuotraukoje prie lengvų automobilių.Nėra ko stebėtis,kad ir vėliava
  kabėjo ant ambasados pastato.

 • man ''patinka'', 2018 gegužės mėn. 20 d. 12:56:10

  kad žmogeliai laikydami garbe sukišo Austėjai į nasrus savo vaikus ir
  dar moka milžiniškus pinigus. Tai ta ragana tikrai paruoš jūsų vaikus
  ''tikruoju'' Lietuvos 'elitu'' dar ir su plačiomis seksualinėmis
  žiniomis. Viso Vilniaus glušai vieninkitės. Landsbergienė laukia jūsų
  'investicijų'.

 • Macas 2018 gegužės mėn. 20 d. 12:45:34

  Dagyvenome neklausete mūsų nacionalistų juoketes iš musu odabar mes
  juokėmės iš jūsų tegu k*** jūsų vaikus p***riai

 • Siaubas 2018 gegužės mėn. 20 d. 12:12:18

  ES fondai....Siaubas

 • ozas 2018 gegužės mėn. 20 d. 09:52:05

  peda rastai slykstu ziureti nekiskite nagu prie Lietuvos vaiku ir
  geriau kad dingtumet is Lietuvos

 • viltė 2018 gegužės mėn. 20 d. 09:01:27

  Viską nulemia dideli pinigai , štai ko susilaukė Lietuvos žmonės !

 • A.V. 2018 gegužės mėn. 20 d. 07:34:16

  Piderastas jau ir Lietuvoje turi būti piderastas ir baikime
  pravardžiuoti, (tai gėjai, tai ne tradicinės orientacijos), daiktus
  vadinkime tikraisiais vardais, juk kirvio nevadiname kastuvu. Taigi ponai
  piderastai, nesiaukštinkite, juk esate ligoniai, liga piderastizmas.

 • Švietimo ministerijai 2018 gegužės mėn. 20 d. 06:39:39

  Tėvų vardu būtina išsiųsti reikalavimą Švietimo ir mokslo
  ministerijai-neleisti jokioms organizacijoms landžioti po mokyklas ir
  ieškoti potencialių 'Klientų".Tai vaikų teisių pažeidimas.

 • Tokia valdžia 2018 gegužės mėn. 20 d. 01:29:24

  Į suaugusiųjų žaidimus įtraukiami vis mažesni šalies piliečiai.

 • Faktas 2018 gegužės mėn. 19 d. 23:22:33

  Praejusios savaites viena ryta virs Anglijos ambasados fasado Antakalnyje
  plevesavo geju ivairiaspalve veliava . Apie pietus ji buvo nuimta .

 • se 2018 gegužės mėn. 19 d. 21:42:44

  O uzdrausti finanasavimus toms organizacijoms,gal ir pasibaigs noras
  verslauti,o kad zmoniu su nukrypimais daugeja,itariu kad jie nesidaugina
  lytiskai.

 • ta 2018 gegužės mėn. 19 d. 21:32:04

  austeja, pedo propagandos ragana

 • tas 2018 gegužės mėn. 19 d. 21:24:23

  meslas jau miesto gatves tersia.slykstynes.

 • nuomone 2018 gegužės mėn. 19 d. 20:34:14

  prakeikti pedu isgamos

 • zm 2018 gegužės mėn. 19 d. 20:26:36

  "tolerantiški jaunuoliai vaikams skaitė pasakas"
  Nerasi pasaulio tautosakoj tokių "pasakų" niekur ir niekada.
  Gūdžiausiame folklore yra šis tas apie kraujomaišas, bet tik ne apie
  homosiatiną.
  Tad pasigamina patys, kad vaikų sąmones tvirkinti būtu nuo mažens
  lengviau.

 • zm 2018 gegužės mėn. 19 d. 20:17:45

  Jei kas, atsiimčiau vaikus iš mokyklos toliau nuo to š**o.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PRIMINIMAS: rugsėjį pirmą kartą privalomojo sveikatos draudimo įmokas turėtų sumokėti nemažai jaunuolių, kurie baigė mokslus, tačiau netęsia studijų ir nedirba, praneša „Sodra“ ir primena, kad dar yra laiko įmokas sumokėti.
 • GARANTIJA: bankas „Luminor“ ūkininkams pradeda teikti paskolas su valstybės garantija, paskolos lengvatinėmis sąlygomis bus teikiamos apyvartiniam kapitalui ir biologiniam turtui.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
DARBAS ADMIN

Ar stebėsite su popiežiaus Pranciškaus vizitu Lietuvoje susijusius renginius?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +11 +16 C

   +13  +15 C

 

   +12  +13 C

  +23  +26 C

   +24  +26 C

 

   +16  +17 C

  4-8 m/s

 2-5 m/s

 

    3-5 m/s

 

USD - 1.1667 PLN - 4.2951
RUB - 78.0688 CHF - 1.1304
GBP - 0.8881 NOK - 9.5470
reklama
Sveikata Grožis