respublika.lt

2018 rugsėjo 21, penktadienis

 • A.Skardžiuvienė: ŠMM skatina diskriminuoti vyresnius pedagogus

  Lygių galimybių kontrolierė Agneta Skardžiuvienė kreipėsi į Švietimo ir mokslo ministeriją nutraukti lygias galimybes pažeidžiančius veiksmus. Tyrimą atlikusi Lygių galimybių kontrolierė sako, kad švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės įsakymas įtvirtina tvarką, kuria skatinama diskriminuoti vyresnius mokytojus.

  2018 rugsėjo mėn. 14 d. 10:59:23

 • S.Skvernelis: bus svarstoma iniciatyva riboti miškų kirtimus

  Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad ateityje bus svarstoma iniciatyva riboti plynųjų miškų kirtimus saugomose teritorijose. Tai jis patvirtino Vyriausybės valandoje Seime iš parlamentaro Lino Balsio sulaukęs klausimo, kas bus daroma, kad, pavyzdžiui, Labanoro girioje, Punios šile ar Nemuno kilpų regioniniame parke nebūtų „masiškai kertami miškai plynųjų kirtimų būdu“.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 15:25:50

 • K.Navickas: „Kėdainių vandenys“ netinkamai reagavo į ekstremalią situaciją

  Aplinkos ministras Kęstutis Navickas sako manąs, kad bendrovė „Kėdainių vandenys“ netinkamai reagavo į ekstremalią situaciją Kėdainiuose, kai į Nevėžį išsiliejo teršalai.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 14:31:02

 • Paminklas mūšiui ar kvailybei?

  Artėja dar vienos Saulės mūšio metinės, o iniciatoriai, kurie kūrė legendą apie tai, kad Saulės mūšis vyko Joniškio rajono laukuose, Mūšos ir Tautinio upelių santakoje - nebegirdėti. Projektai buvo vis grandioziškesni, vis brangesni, vis įmantresni, bet liko betono, molio ir armatūros krūvos. Projektas virto sukiužusiu paminklu nepamatuotam norui įsiamžinti už viešuosius pinigus?

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 08:06:11

 • K.Bartkevičius išrinktas Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotoju

  Seimo narys „tvarkietis“ Kęstutis Bartkevičius išrinktas Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotoju. Bendru sutarimu tokį sprendimą priėmė komitetas, atsižvelgęs į Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas teikimą.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 16:22:25

 • Mirė vienas ryškiausių Lietuvos sporto mokslininkų P.Karoblis

  Trečiadienį Lietuvos sporto bendruomenė neteko lengvaatlečio, slidininko, trenerio, sporto mokslininko, sporto organizatorius prof. Povilo Karoblio.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 13:00:34

 • Užsienio ekspertai pradeda vertinti universitetus ir mokslo institutus

  Užsienio ekspertai pradeda vertinti visų Lietuvos mokslo institucijų veiklą. Per 60 užsienio ekspertų įvertins 30 šalies mokslo ir studijų institucijų: 14 valstybinių universitetų, 3 nevalstybinius universitetus, 13 mokslinių tyrimų institutų.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 10:40:48

 • Užsienio šalių, iš kurių atvykstama studijuoti į Lietuvą, penketukas

  Studijų kokybės vertinimo centras paskelbė užsienio šalių, iš kurių atvyksta planuojantys studijuoti Lietuvoje, penketuką. 2018 metais į Studijų kokybės vertinimo centrą dėl akademinio pripažinimo ir pažymių pervedimo kreipėsi 15 Lietuvoje planuojančių tęsti studijas jaunuolių iš Rusijos Federacijos, 13 iš Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės, tiek pat iš JAV ir Lenkijos, 12 iš Baltarusijos.

  2018 rugsėjo mėn. 11 d. 15:38:31

 • R.Masiulis apie Registrų centro pažeidimus: tarpininkai lobdavo, žala - šimtai milijonų

  Registrų centre aptikti šimtus milijonus eurų kainavę pažeidimai, rodo pirminiai pradedamo audito duomenys. Pasak susisiekimo ministro Roko Masiulio, Registrų centre buvo nutekinami bei pardavinėjami centro duomenys įvairiems ūkio subjektams keturis kartus pigiau nei nustatyta Vyriausybės nutarime.

  2018 rugsėjo mėn. 11 d. 12:20:34

 • V.Sutkus valstybinių institucijų vadovų išsakytus kaltinimus vadina atsaku į kritiką

  Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Valdas Sutkus sako, kad valstybinių institucijų vadovų jam išsakyti kaltinimai tėra atsakas į LVK kritiką.

  2018 rugsėjo mėn. 11 d. 11:47:50

 • KLASCO pateikė poveikio aplinkai mažinimo planą

  Vykdydama Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos privalomąjį nurodymą, „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ pateikė generalinio direktoriaus Vytauto Kauno patvirtintą Poveikio aplinkos oro kokybei mažinimo priemonių planą.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 16:17:43

 • Popiežiaus susitikimui su jaunimu jau montuojama scena

  Pasak Lietuvos Vyskupų Konferencijos Pasiruošimo popiežiaus vizitui komiteto atstovės Santos Kančytės, į susitikimą su jaunimu išdalinta apie 30 tūkst. nemokamų kvietimų, bet dalyvauti galės visi norintys - erdvė didelė, be to, bus įrengti vaizdo ekranai aikštės prieigose.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 15:07:05

 • Valdininkai netiki, kad miškas yra miškas

  Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius tvirtina, kad jo „prioritetas yra istorinių ir žaliųjų erdvių išsaugojimas“. Tačiau realybėje nuolat išduodami leidimai žaliųjų zonų kirtimui. Vietoj jų karaliauja statybininkai, „kepantys“ daugiabučius.

  2018 rugsėjo mėn. 13 d. 08:19:28

 • Pratybų sąsiuviniai neprivalomi, bet pirkti juos tenka

  Prasidėjusieji mokslo metai ir vėl stipriai smogė per moksleivių tėvų pinigines, nes vaikus reikia ne tik aprengti, bet ir pripirkti jiems įvairiausių mokyklinių reikmenų. Vien pratybų sąsiuviniai vienam mokiniui kainuoja keliasdešimt eurų. Švietimo ir mokslo ministerija nuo visko atsiriboja ir sako negalinti reguliuoti pratybų sąsiuvinių kainų.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 16:40:11

 • R.Masiulis: siūlėme pasilikti vasaros laiką, bet diskusijų dar reikės

  Susisiekimo ministras Rokas Masiulis sako, kad Vyriausybėje jau buvo gvildentas klausimas, kurį laiką Lietuvai pasirinkti - vasaros ar žiemos. Pasak R. Masiulio, Susisiekimo ministerija siūlė pasilikti vasaros laiką.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 16:21:11

 • Kauno Santakoje - popiežiaus vizito kulminacija: kada atvykti ir ko nesinešti

  Kaune, Santakos parke, jau nuo ankstaus rugsėjo 23-osios ryto prasidės popiežiaus Pranciškaus laukimo programa. 10 valandą Šventojo Tėvo aukojamas Mišias vizito organizatoriai vadina kulminaciniu apaštalinės jo kelionės momentu.

  2018 rugsėjo mėn. 12 d. 10:58:23

 • Įvedus etatinį darbo užmokestį nebereikės korepetitorių, mano ministrė

  Etatinis mokytojų darbo apmokėjimas taupys tėvų pinigus. Kaip Vyriausybės pusvalandyje Seime antradienį sakė švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, užuot papildomai mokęsi su korepetitoriais, vaikai galės po pamokų pagalbos kreiptis į mokytojus, kuriems už tai bus atlyginta.

  2018 rugsėjo mėn. 11 d. 17:34:04

 • R.Karbauskis apie TS-LKD strategiją: tai yra KGB metodai

  Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis, komentuodamas paviešintą TS-LKD strategiją ateinantiems rinkimams, sako, kad jo nestebina konservatorių planas, kaip diskredituoti valdžią, ir visa tai jam primena KGB metodus.

  2018 rugsėjo mėn. 11 d. 12:22:20

 • Kauno mero bendražygis P.Mačiulis traukiasi ir iš vicemero pareigų

  Antradienį prasidėjus Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdžiui, pirmiausia politikams pasiūlyta apsvarstyti iki tol darbotvarkėje nebuvusį klausimą - dėl mero pavaduotojo Povilo Mačiulio atleidimo iš pareigų.

  2018 rugsėjo mėn. 11 d. 11:58:54

 • Sostinė ruošiasi istoriniam Popiežiaus vizitui

  Popiežiaus Pranciškaus vizito dienomis rugsėjo 22-23-iąją vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami palikti automobilius ir atvykti į šventinį Vilnių viešuoju transportu, traukiniais, pėsčiomis. Pirmąją vizito dieną, šeštadienį, viešasis transportas sostinėje bus nemokamas.

  2018 rugsėjo mėn. 11 d. 11:19:57

1 2 3 4 5 6 7 ... 407
 • PASVEIKINO: Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino metinės augančio smulkiojo ir vidutinio verslo konferencijos „Gazelė 2018“ apdovanojimų ceremonijos dalyvius.
 • STABDYS: per popiežiaus vizitą bus stabdoma dalis darbų keliuose
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar stebėsite su popiežiaus Pranciškaus vizitu Lietuvoje susijusius renginius?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +11 +16 C

   +13  +15 C

 

   +12  +13 C

  +23  +26 C

   +24  +26 C

 

   +16  +17 C

  4-8 m/s

 2-5 m/s

 

    3-5 m/s

 

reklama
Ukis 2018