respublika.lt

2018 rugsėjo 21, penktadienis

 • Gydytojo A.Petrovo pomėgis, tapęs legenda

  Ko gero, visos pasaulio poliklinikos ir ligoninės kažkuo vienodos. Nes šypsenoms ir džiaugsmui čia ne pati tinkamiausia vieta. Ir tos pačios slepiančios vienodą viltį - niekad negrįžti į šių sienų apsuptį. Čia bene aštriausiai suvoki ir tai, kaip svarbu kiekvienam iš mūsų, ypač medikui, rasti savo vienintelį ir nesumeluotą pašaukimą gyvenime!

  2018 rugsėjo mėn. 09 d. 20:16:55

 • Neskelbta vieta, kur Vilniuje gali pasirodyti popiežius Pranciškus

  Lietuvą, Latviją ir Estiją lankysiantis popiežius Pranciškus nakvos tik Vilniuje, nes T. Kosciuškos gatvėje esanti Apaštalinė nunciatūra - jo namai, šią savaitę surengtoje spaudos konferencijoje popiežiaus vizitui priminė Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.

  2018 rugsėjo mėn. 09 d. 09:17:38

 • Skauda dėl skleidžiamo melo

  Tebesitęsia puolimas prieš anapilin jau išėjusias iškilias Lietuvos asmenybes Donatą Banionį, Vincentą Sladkevičių, Saulių Sondeckį, kuriuos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras yra įvardinęs kaip buvusius KGB agentus ir iki šiol neišbraukęs jų iš atitinkamo sąrašo. Su purvais maišomas partizanų vadas Adolfas Ramanauskas-Vanagas, net Justinas Marcinkevičius.

  2018 rugsėjo mėn. 08 d. 11:10:04

 • R.Juknevičienė meta raganų medžioklę

  „Seimūnė Rasa Juknevičienė šį mėnesį pradės eiti NATO Parlamentinės asamblėjos prezidentės pareigas, o tai gali būti labai naudinga Lietuvai. Mat ponia Rasa ruošiasi apkeliauti vos ne visą pasaulį. Kuo ilgiau skraidys, tuo mažiau rietenų bus mūsų šalyje“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

  2018 rugsėjo mėn. 08 d. 07:11:16

 • Jaunimas stoja į eilę prie namų

  Jaunos šeimos nori kurtis regionuose. Ir nori gauti tam valstybės žadėtą paramą. Entuziazmą mažina tik stringanti paraiškas registruojanti Socialinės paramos šeimai informacinė sistema. Kai kuriems į pirmųjų gretas papulti ketinusies siuntėjams teko budėti prie kompiuterio net naktį, o rytą paaiškėjo, kad naujųjų metų sutikti naujame būste jiems dar neteks.

  2018 rugsėjo mėn. 07 d. 14:30:11

 • V.Andriukaitis: Kelią ligoms užkirsti reikia bendrai su ES

  Europos Komisijos organizuotoje konferencijoje Briuselyje ketvirtadienį apžvelgta gyvūnų užkrečiamųjų ligų gydymo politika, jos naujovės bei galimybės užtikrinti kuo efektyvesnius kovos su šiomis ligomis būdus ir metodus.

  2018 rugsėjo mėn. 07 d. 14:07:03

 • Į Šventosios uostą ant rankų įnešta jachta

  Septyneri metai. Tiek reikėjo laukti, kol po milijonus eurų kainavusio ir visišku fiasko pasibaigusio Šventosios uosto atstatymo jame vėl prisišvartuos jachta. Tačiau ji į uostą ne tiek įplaukė, kiek smėliu užpiltu farvateriu vos ne ant rankų įnešta kuo greitesnio uosto atgaivinimo siekiančių vietos entuziastų.

  2018 rugsėjo mėn. 07 d. 09:59:11

 • Pamilęs lietuvaitę, įsimylėjo Lietuvą

  Ali Adnan beveik visą pokalbį šypsosi: jo optimizmas ir pozityvus požiūris į gyvenimą Lietuvoje, regis, ištirpdytų ir šalčiausią bambeklį. Grilio šefu armėnų restorane „Araratas“ dirbantis Ali - tarsi įkvėpimas džiaugtis gyvenimu.

  2018 rugsėjo mėn. 07 d. 07:54:11

 • Už Č.Sugiharos atminimo puoselėjimą apdovanotas R.Garbaravičius

  Vytauto Didžiojo universitete trečiadienį per vieną iš Kaune vykstančios „Sugiharos savaitės“ renginių „Sugiharos fondo - diplomatai už gyvybę“ valdybos pirmininkui, buvusiam politikui Ramūnui Garbaravičiui iškilmingai įteiktas garbingas Japonijos imperatoriaus apdovanojimas.

  2018 rugsėjo mėn. 06 d. 12:32:28

 • VSAT: Rusijos pusėje laikinai neveiks keturi kontrolės punktai

  Dėl Kaliningrado srityje planuojamų elektros tinklų priežiūros darbų bus laikinai sustabdytas eismas keturiuose kontrolės punktuose pasienyje su Lietuva, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  2018 rugsėjo mėn. 06 d. 11:00:01

 • Didžioji grėsmė - ne tualetuose

  Utenos apskrities regionas įdomus ir Lietuvai, ir pasauliui. Čia atliekamas eksperimentas su gyvais žmonėmis: ar išliks gyvybė šiame regione, kuomet radioaktyvių atliekų saugykloje pasibaigs šių atliekų saugojimui skirtas laikas. Jis trumpas - 25 metai, o kas toliau? Niekas nežino.

  2018 rugsėjo mėn. 09 d. 16:22:21

 • Kava pasaulyje pinga, tačiau lietuviai prisipirkę brangios

  Paskutinėmis rugpjūčio dienomis krito kavos kaina. Ne Lietuvoje, pasaulyje. Mūsiškiai kavos išgeria daug, tačiau kritusių kainų kol kas nepastebėjo. Nežada jų ir didieji kavos pardavėjai.

  2018 rugsėjo mėn. 08 d. 20:01:12

 • Vaikų sumuštinių mokytojai neragaus

  Sveikatos apsaugos ministerija, pateikusi rekomendaciją, ką dėti priešpiečių moksleiviams, eilinį kartą padalino visuomenę į dvi dalis. Vieni piktinasi draudimais ir politikų lindimu į asmeninį žmonių gyvenimą, kiti džiaugiasi, jog galės uždrausti vaikui kirsti sumuštinius, „nes taip liepė Veryga“.

  2018 rugsėjo mėn. 08 d. 09:05:06

 • Medžiai - kaip žmonės: jauni ir vyresni turi teisę gyventi

  Aleksandro Stulginskio universiteto Miškų ir ekologijos fakulteto dėstytojas, Lietuvos dendrologų draugijos narys doktorantas Tadas Vaidelys visą vasarą tyrė Klaipėdos miesto gatvėse augančius medžius ir nustatė, kad dauguma jų yra vidutinės būklės.

  2018 rugsėjo mėn. 08 d. 07:10:31

 • Prie didžiulio stalo senelius susodinę klounai: jų istorijos privalo būt išgirstos

  Aštuntą gimtadienį „Raudonos nosys Gydytojai klounai“ penktadienį atšventė prie didžiulio stalo susodinę senelius. Kaip Eltai sakė viena šios organizacijos įkūrėjų ir ilgametė vadovė Viltautė Žemelytė, gydytojai klounai nėra niekur kitur taip laukiami kaip Senjorų socialinės globos namuose.

  2018 rugsėjo mėn. 07 d. 14:29:46

 • Svetimo skausmo nebūna. Ar tikrai?

  Iš nuotraukos į jus žvelgia Kotryna. Gal mamos pagautame kadre ji kiek liūdnoka, tačiau iš tiesų mergaitė kupina gyvybės. Gyvybės, kuri dar visai neseniai kabojo ant plauko. Pernai patekusiai į avariją Kotrynai medikai davė mažai vilčių... Tačiau ji išgyveno ir stojasi ant kojų. O labiausiai šiandien Kotryna nori mokytis! Eiti į mokyklą, kaip kiti vaikai. Keista, bet norui išsipildyti trukdo pedagogai, nežinantys, kaip dirbti su „kitokiu“ vaiku.

  2018 rugsėjo mėn. 07 d. 10:21:11

 • Mirė rašytojas V.Kalvaitis

  Ketvirtadienio vakarą mirė rašytojas Vladas Kalvaitis. Apie poeto ir prozininko V. Kalvaičio mirtį pranešė Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkė Biruta Augustinienė.

  2018 rugsėjo mėn. 07 d. 08:39:46

 • Švedija dėkoja Karinių oro pajėgų orlaivių įgulai už pagalbą gesinant gaisrus

  Švedijos ambasadorė Maria Christina Lundqvist ir Švedijos gynybos atašė Orjanas Stroemas padėkojo Karinių oro pajėgų orlaivių Mi-8 įgulos nariams už pagalbą gesinant gaisrus Švedijoje ir įteikė Švedijos vyriausiojo karinių pajėgų vado (Supreme Commander) generolo Micaelio Bydeno padėkos raštą.

  2018 rugsėjo mėn. 06 d. 18:19:59

 • Klaipėdiečių uostoma smarvė atvežta prie Aplinkos ministerijos

  Ketvirtadienį prie Aplinkos ministerijos vyksta „smarvės demonstracija“. Demonstracijos metu prie ministerijos atvažiavo sunkvežimis su džiovintu techniniu kompostu ir dumblu iš Klaipėdos - „smarvės sunkvežimis“ prie ministerijos stovės visą dieną.

  2018 rugsėjo mėn. 06 d. 11:40:57

 • P.Žiliukas: Prognozės pasitvirtino

  Šįmet Švietimo ir mokslo ministerija atsižvelgė į aukštųjų mokyklų, darbdavių, verslo ir investuotojų poreikius bei prašymus padidinti krepšelių kiekį tiksliesiems, inžineriniams mokslams. Vis dėlto liko neužimtų daugiau nei 5 tūkst. valstybės finansuojamų studijų vietų.

  2018 rugsėjo mėn. 06 d. 09:24:55

1 2 3 4 5 6 7 ... 408
 • DOVANOS: šalies vadovė Dalia Grybauskaitė Lietuvoje viešėsiančiam popiežiui Pranciškui dovanos nepriklausomybės simbolį - Laisvės varpą ir kūrinio „Gloria Lietuvai“ įrašą.
 • UŽPUOLIMAS: penktadienį smogikai Indijos šiaurėje esančios Džamu ir Kašmyro valstijos teritorijoje pagrobė ir nužudė tris policininkus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

USD - 1.1769 PLN - 4.2925
RUB - 78.0670 CHF - 1.1312
GBP - 0.8859 NOK - 9.5885
reklama
Ukis 2018