„Džiaukitės viltyje“ - išskirtinis koncertas laukiantiems popiežiaus (11)

2018 rugsėjo mėn. 01 d. 11:38:41 Perskaitė 1195

Šeštadienį Vilniaus festivalyje „Sostinės dienos“ numatytas išskirtinis koncertas „Džiaukitės viltyje“. Jis vyks ypač laukiamo Vilniaus miesto svečio - popiežiaus Pranciškaus - atvykimo proga.

Koncerto vedėjo, pasirengimo popiežiaus vizitui Vilniuje koordinatoriaus kun. Ričardo Doveikos teigimu, toks koncerto pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Šio vizito Lietuvoje šūkis „Kristus Jėzus - mūsų viltis“, todėl renginio metu tikimasi skleisti ir priminti aktualią vilties žinią, apie kurią ne kartą kalbėjo Šventasis Tėvas.

„Viltis - tai didžiausia vertybė, kurios dabar mums visiems labai reikia. Tai jėga, kuri atgaivina bendrystę, tai ugnis, kuri išdegina nesusipratimus, tai malonė, kuri leidžia pasitikėti, tai dovana, su kuria keliaujame pirmyn atrasdami bendrakeleivius“, - teigia koncerto iniciatorius ir vedėjas kun. R. Doveika.

Renginio metu scenoje pasirodys Jazzu, Merūnas, Saulius Urbonavičius (Samas) su grupe „Bix“, Donatas Montvydas. Atlikėjai džiugiai sutiko dalyvauti koncerte ir tuo prisidėti laukiant popiežiaus Pranciškaus atvykimo. Jų buvo prašyta patiems parinkti kūrinius iš savo repertuaro, todėl jų pasirodymai primins daugelį temų, kurias gvildena popiežius.

Klausytojai turės galimybę ne tik mėgautis atlikėjų dainomis, bet ir giliau permąstyti vilties temą. Intarpuose tarp dalyvių pasirodymų bus skaitomos popiežiaus Pranciškaus mintys apie viltį.

„Mūsų viltis nėra tik sąvoka, tai ne emocija, ne mobilusis telefonas, tai nėra turtų sankaupa! Mūsų viltis yra Asmuo, tai Viešpats Jėzus, kurį pažįstame gyvą, esantį mumyse ir mūsų broliuose, nes Kristus prisikėlė“, - teigia popiežius Pranciškus.

Festivalio „Sostinės dienos“ koncertas „Popiežiaus Pranciškaus belaukiant - džiaukitės viltyje“ vyks Gedimino prospekte, scenoje šalia V. Kudirkos aikštės, skelbia Lietuvos Vyskupų Konferencijos pasiruošimo popiežiaus vizitui komitetas.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net